Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Green Factory

Pracowałeś w firmie Green Factory i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tryming - 2015-03-09 17:56:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mieletrymingwszystko - 2015-03-08 21:47:12]:
no masz racje Piort I tak ustawia grafik ze nie ma ludzi do pracy a pózniej leci do "ala" kierownicza Łukasza i mu dpue liże -melduje że nie ma komu robić .co do HR agencja pracy to jedno wielkie lenistwo i niekompetencja ale o tym napiszemy pózniej
zdjecie uzytkownika
777 - 2015-03-09 21:55:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
system premiowania pracownikow zalezy od przerobu i jakosci tych sałat lecz towar dostarczony z włoch,hiszapani jest zgnity lub marnej jakosci to tez cierpia na tym pracownicy bo jest duży odpad a odpad to kasa w plecy
zdjecie uzytkownika
VIP 47 OLA - 2015-03-09 22:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
TO PIEKNIE OPISANA POLSKA FIRMA KTÓRA ZYSKU NIE DAJE niech se policza transport frize rucoli ,radicio escarola i roszpunka z europy zachodniej +przerób +zusy+kredyty+ dzierzawe za włoski maszyny na które Rytela nie stać duże odpady i mega opłaty stałe a sprzedarz daje nam minus więć odpowiedzcie sobie sami...............
zdjecie uzytkownika
wiesia - 2015-03-15 21:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
właściciel??? to dopiero gość, jest całym złem tej firmy, gdyby poszedł do biedronki położył głowę na wadze do warzenia warzyw i owoców to z automatu wyskoczyłaby etykieta na buraka :) nie szanuje ludzi zarówno Polaków jaki i Ukraińców patrzy z każdego wycisnąć 150% jego możliwości. jak można tak wykorzystywać ludzi???? już dawno tą firmą powinna się zająć Inspekcja Pracy.... pojawili się nawet kiedyś ale i tam poszła koperta....
zdjecie uzytkownika
VIP 47 OLA - 2015-03-16 20:31:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ciekawe jak długo se popracuje nowy dyrektorek z lublina ????????????
zdjecie uzytkownika
VIP 47 OLA - 2015-03-17 20:19:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bida nastała bo już nawet na sprzątaczke biorą dziewczyny z trymingu...szacunek dla pań sprzątających:)
zdjecie uzytkownika
asdfg - 2015-03-19 10:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W tej firmie możesz pracować 5 lat i nagle dowiesz się że już nie jesteś potrzebny i od jutra nie masz przedłużonej umowy
zdjecie uzytkownika
obiektywny - 2015-03-22 17:25:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
do >pracownik< i >aaa< po waszych komentarzach widać że nie dacie nic złego powiedzieć na zakład, nie jesteście z kadr,rodziny czy znajomi tych którzy wykorzystują ludzi? przecież to prawda że ludzie tam harują po kilkanaście godzin świątek,piątek i niedziele na śmieciową umowę,a może się mylę jak i większość tu komentujących?
zdjecie uzytkownika
history - 2015-03-24 13:41:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
biuro hr i cała hania to jedno wielkie zero nawet podstawowych dokumentów nie potrafi skompletować i przekazać dalej .poza swoją ładną figurą i uśmiechem(fałszywym)nic ta osoba nie reprezentuje.porzałowania godna...
zdjecie uzytkownika
history - 2015-03-30 21:46:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do <obiektywny> masz racje te wszystkie negatywne opinie to prawda najprawdziwsza prawda....
zdjecie uzytkownika
Pracownik :-) - 2015-03-30 23:31:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Barney opamiętaj sie, po co wypisujesz takie kłamstwa!Może najwyższy czas wziąc się do roboty nygusie śmierdzący....
zdjecie uzytkownika
ABCD - 2015-04-01 18:11:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
barney już nie pracuje a ja jeszcze tak więc blondyno to ty nie pisz bzdur .a na marginesie to raczej co piszą to prawda
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-11 23:12:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i znowórz kolejna sobota w syf-pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trza nowa szkać
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2015-04-12 01:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szanowni Państwo, czy pracują tam ludzie na czarno? czy wypłata wynagrodzenia to jest to co na umowie?
zdjecie uzytkownika
kieronik - 2015-04-12 20:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzis byłem i kupiłem piekne złote cacko dla mojej a... chyba sie bedzie podobać kingkros
zdjecie uzytkownika
VIP 47 OLA - 2015-04-13 15:30:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kieronik - 2015-04-12 20:59:45]:
czy to mowa o kierowniku? chyba zakochany
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-15 22:46:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nikt nie pracuje w firmie na czarno, wynagrodzenie jest tak jak na umowie. Wszystko jest odprowadzane od rzeczywistej zarobionej kwoty.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-15 22:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktos duzo narzeka na prace a interesuje sie zyciem prywatnym pracownikow. Moze zatrudnij sie w gazecie, tam lubia pisac pierdy i interesowac sie tym co niepowinni. Zajmij sie swoim zyciem, chyba ze jest tak nudne ze zazdroscisz innym zycia prywatnego.
zdjecie uzytkownika
ABCD - 2015-04-16 21:33:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-04-15 22:52:52]:
moje życie jest ciekawe lecz bzykać urzywaną laske z dwoma dziecmi odpowiedz sobie sam...
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-16 22:22:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A nie uwazasz ze to kazdego indywidualna sprawa, z kim, jak uklada sobie zycie? Nikomu z Nas nic do tego. Ide do pracy, robie co mnie nalezy i wracam do domu do swojego zycia. Nie interesuje sie zyciem innych i to rowniez powinno tyczyc sie Ciebie. Takie zdania zachowaj dla siebie. To forum o pisaniu na temat firmy a nie osob tam pracujacych. Zastanow sie, nie pokazuj publicznie swojej głupoty!!!!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-17 11:02:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przestancie najezdzac na kierownika,co wam do tego co i z kim robi po pracy?!Jak to mowia "Szanuj szefa swegi, bo mozesz miec gorszego". Swoja droga niektorym przydalby sie naganiacz z batem, moze wtedy by docenili to co maja teraz A praca nie jest zla, za lezenie to nigdzie nie placa
zdjecie uzytkownika
mieletrymingwszystko - 2015-04-17 20:57:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a niech tak uczciwie Łukasz napisze ilu osobom (dobrym pracownikom ) załatwił wrotki z tego zakładu???? może nawet z lizusem Piotrem z Grodziska który tak bardzo pomaga. to maże wtedy pracownicy przestana pisać o kierowniku bez kwalifikacji.......
zdjecie uzytkownika
asdfg - 2015-04-17 21:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-04-16 22:22:42]:
osoby pracujące to firma .
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.
Pytania: Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.
zdjecie uzytkownika
KuDziadkowi - 2015-04-26 09:55:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ma to jak zwolnić jednego z najlepiej pracujacych męzczyzn na produkcji (3 lata) w Zdunowie za 0,1 mg alkoholu. Czy to jest dużo? nie. taka zawartość alkoholu nie musi być koniecznie po wódce lub piwie,ale przecież dyrektor musiało pokazać swoja moc i wszechładze.... a teraz człowieku po 50 szukaj sobie pracy... czemu nie mozna było dać jakieś nagany? zabrania premii lub cos? gdzie ostatnia szansa? życze powodzenia skoro "góra" ma takie podejście , najlepiej dać teraz jakiś świeżych którzy beda sie kręcić bez celu... może wraz z przebudowa firmy coś sie zmieni... może. a teraz o HR... tylko sie zmienia nazwa pośrednika aby uniknąc kosztów a umowy zazwyczaj śmieciówki lub na czas okreslony. system pracy dobowy praktycznie 12 h to standard.
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-26 12:27:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
.... ciekawe co by było gdyby doszło do wypadku ?czy tak samo byś pisał/ła? i tu nie ma znaczenia jaki kolwiek procent promila .Jest to zakład pracy są tam maszyny taka osoba stwarza zagrożenie dla wszystkich w tym i dla Ciebie jeśli tam pracujesz.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Factory

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Green Factory?
Zadaj pytanie