Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Green Factory

Pracowałeś w firmie Green Factory i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
asdfg - 2015-03-19 10:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W tej firmie możesz pracować 5 lat i nagle dowiesz się że już nie jesteś potrzebny i od jutra nie masz przedłużonej umowy
zdjecie uzytkownika
obiektywny - 2015-03-22 17:25:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
do >pracownik< i >aaa< po waszych komentarzach widać że nie dacie nic złego powiedzieć na zakład, nie jesteście z kadr,rodziny czy znajomi tych którzy wykorzystują ludzi? przecież to prawda że ludzie tam harują po kilkanaście godzin świątek,piątek i niedziele na śmieciową umowę,a może się mylę jak i większość tu komentujących?
zdjecie uzytkownika
history - 2015-03-24 13:41:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
biuro hr i cała hania to jedno wielkie zero nawet podstawowych dokumentów nie potrafi skompletować i przekazać dalej .poza swoją ładną figurą i uśmiechem(fałszywym)nic ta osoba nie reprezentuje.porzałowania godna...
zdjecie uzytkownika
history - 2015-03-30 21:46:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do <obiektywny> masz racje te wszystkie negatywne opinie to prawda najprawdziwsza prawda....
zdjecie uzytkownika
Pracownik :-) - 2015-03-30 23:31:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Barney opamiętaj sie, po co wypisujesz takie kłamstwa!Może najwyższy czas wziąc się do roboty nygusie śmierdzący....
zdjecie uzytkownika
ABCD - 2015-04-01 18:11:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
barney już nie pracuje a ja jeszcze tak więc blondyno to ty nie pisz bzdur .a na marginesie to raczej co piszą to prawda
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-11 23:12:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i znowórz kolejna sobota w syf-pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trza nowa szkać
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2015-04-12 01:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szanowni Państwo, czy pracują tam ludzie na czarno? czy wypłata wynagrodzenia to jest to co na umowie?
zdjecie uzytkownika
kieronik - 2015-04-12 20:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzis byłem i kupiłem piekne złote cacko dla mojej a... chyba sie bedzie podobać kingkros
zdjecie uzytkownika
VIP 47 OLA - 2015-04-13 15:30:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kieronik - 2015-04-12 20:59:45]:
czy to mowa o kierowniku? chyba zakochany
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-15 22:46:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nikt nie pracuje w firmie na czarno, wynagrodzenie jest tak jak na umowie. Wszystko jest odprowadzane od rzeczywistej zarobionej kwoty.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-15 22:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktos duzo narzeka na prace a interesuje sie zyciem prywatnym pracownikow. Moze zatrudnij sie w gazecie, tam lubia pisac pierdy i interesowac sie tym co niepowinni. Zajmij sie swoim zyciem, chyba ze jest tak nudne ze zazdroscisz innym zycia prywatnego.
zdjecie uzytkownika
ABCD - 2015-04-16 21:33:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-04-15 22:52:52]:
moje życie jest ciekawe lecz bzykać urzywaną laske z dwoma dziecmi odpowiedz sobie sam...
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-16 22:22:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A nie uwazasz ze to kazdego indywidualna sprawa, z kim, jak uklada sobie zycie? Nikomu z Nas nic do tego. Ide do pracy, robie co mnie nalezy i wracam do domu do swojego zycia. Nie interesuje sie zyciem innych i to rowniez powinno tyczyc sie Ciebie. Takie zdania zachowaj dla siebie. To forum o pisaniu na temat firmy a nie osob tam pracujacych. Zastanow sie, nie pokazuj publicznie swojej głupoty!!!!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-17 11:02:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przestancie najezdzac na kierownika,co wam do tego co i z kim robi po pracy?!Jak to mowia "Szanuj szefa swegi, bo mozesz miec gorszego". Swoja droga niektorym przydalby sie naganiacz z batem, moze wtedy by docenili to co maja teraz A praca nie jest zla, za lezenie to nigdzie nie placa
zdjecie uzytkownika
mieletrymingwszystko - 2015-04-17 20:57:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a niech tak uczciwie Łukasz napisze ilu osobom (dobrym pracownikom ) załatwił wrotki z tego zakładu???? może nawet z lizusem Piotrem z Grodziska który tak bardzo pomaga. to maże wtedy pracownicy przestana pisać o kierowniku bez kwalifikacji.......
zdjecie uzytkownika
asdfg - 2015-04-17 21:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-04-16 22:22:42]:
osoby pracujące to firma .
zdjecie uzytkownika
KuDziadkowi - 2015-04-26 09:55:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Nie ma to jak zwolnić jednego z najlepiej pracujacych męzczyzn na produkcji (3 lata) w Zdunowie za 0,1 mg alkoholu. Czy to jest dużo? nie. taka zawartość alkoholu nie musi być koniecznie po wódce lub piwie,ale przecież dyrektor musiało pokazać swoja moc i wszechładze.... a teraz człowieku po 50 szukaj sobie pracy... czemu nie mozna było dać jakieś nagany? zabrania premii lub cos? gdzie ostatnia szansa? życze powodzenia skoro "góra" ma takie podejście , najlepiej dać teraz jakiś świeżych którzy beda sie kręcić bez celu... może wraz z przebudowa firmy coś sie zmieni... może. a teraz o HR... tylko sie zmienia nazwa pośrednika aby uniknąc kosztów a umowy zazwyczaj śmieciówki lub na czas okreslony. system pracy dobowy praktycznie 12 h to standard.
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-26 12:27:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
.... ciekawe co by było gdyby doszło do wypadku ?czy tak samo byś pisał/ła? i tu nie ma znaczenia jaki kolwiek procent promila .Jest to zakład pracy są tam maszyny taka osoba stwarza zagrożenie dla wszystkich w tym i dla Ciebie jeśli tam pracujesz.
zdjecie uzytkownika
KuDziadkowi - 2015-04-29 20:16:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-04-17 11:02:52]:
jak kuba bogu tak bug kubie .ilu osobom łukasz zaszkodził w tej smętnej fiirmie no to ludzie piszą niema się co dziwić ze go oczerniaja dobrze mu tak.. jak zaczynał swa kariere to nie umiał operatorom własciwych parametrów przekazac tylko musieli sami kombinować a był na nauce pod warszawą i tam poznawał obsługe i ustawienia TO MA BYĆ KIEROWNIK ? A na fajki sam chodzi co po chwile a ludzi do roboty goni...........
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-04-30 21:18:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
za nadgodziny płacą co 4 miesiące bo jak nie mAco robić i idziesz wczesniej do domu to ci zabierają nadgodziny aby tylko NIEZAPŁACIĆ!!!!!
zdjecie uzytkownika
12345 - 2015-05-05 17:32:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
ZDUNOWO. Praca jako praca nie jes zla, tylko te godziny sa meczace...12h to minimum, a czasem nawet wiecej...po 8 godzinach czlowiek normalnie by funkcjonowal. Praca w swieta to jakas porazka, sami niech sobie zapier***,ale niestety ludzie musza gdzies pracowac...wiec daja sie ponizac... Nie polecam tam pracy, chyba ze chcesz nie miec zycia prywatnego
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-05-07 12:17:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
była sobie MAJÓWKA ale nie na grilu tylko w niepruszewie w pracy pech i porażka
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.
Pytania: Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-05-12 12:25:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
magazynier ogłoszenie w lokalnej prasie że potrzebują .praca od pon-niedz pięć dni w tygodniu czyli sobota ,niedziela pracująćą tradycja w niepruszewie brak słów
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015 - 2015-05-26 16:51:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
i niedziela pracujaca a tych cwaniaków dwóch nie nyło w pracy
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Factory

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Green Factory?
Zadaj pytanie
alert