Opinie o Zeszuta Mercedes w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zeszuta Mercedes. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zeszuta Mercedes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeszuta Mercedes w Radom

Jako były pracownik odradzam i przestrzegam każdego przed tym pracodawcą, wprawdzie dawno to było, ale dobrze pamiętam tych ............. Człowiek żyły sobie wypruwał licząc na uczciwość, ale w tym przypadku nie warto było! Czego się można spodziewać po straganiarze z bazaru różyckiego i dwóch pachołkach w krótkich spodenkach. Dla Pana byłego Prezesa szacun szkoda, że straganiara go wysadziła.

@Jadzia

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie co innego obiecywali a co innego wypłacali. Człowiek uczciwy zaufał i się zgodził a potem trzeba było się płaszczyć o kasę

Zbigniew Nowy wpis

Widziałem ogłoszenie które zresztą jest już nieaktualne ale mnie zainteresowało. Na mobilnego doradce handlowego. Jest szansa że będą jeszcze przyjęcia do pracy w takim charakterze? Mam doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej i byłbym zainteresowany pracą. Zarobki zależą od zdobytej prowizji czy jest ustalona z góry pensja?

NOWA Nowy wpis

Pracowal ktoś na stanowisku recepcjonistka?

Na jakie benefity można liczyć w Zeszuta Mercedes?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zeszuta Mercedes?

Xxx

Żadnych, zarządowi szkoda nawet na zarezerwowanie stolików dla pracowników w jakimkolwiek lokalu na wigilie firmowa :)

Dominika
@Xxx

Próbowałaś o tym z szefostwem porozmawiać? Jednak warto budować dobrą atmosferę i porozmawiać. W ogóle to zachęcają pracowników żeby wyrażali swoje zdanie na takie tematy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zeszuta Mercedes? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jadzia

Dlaczego nie było warto być uczciwym wobec tego pracodawcy? Rozwiń to jakoś. Chodzi ci o finanse? Jakieś opóźnienia z wynagrodzeniem?

Były pracownik Nowy wpis
@Jadzia

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zeszuta Mercedes?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zeszuta Mercedes?

Ze słyszenia

W chwili obecnej z tego co słyszę to podejście totalnie przedmiotowe

Brak, sty murzynie rób

Artur
@Ze słyszenia

Te niezbyt dobre relacje można zmienić? Ciekawi mnie, czy firma organizuje imprezy firmowe, które mogłyby poprawić wspólną integrację i bardziej zgrać zespół i przełożonych. Napisz o tym proszę.

@Artur

Dyrektor czasem coś wykombinuje tylko mało jedz i nie pij, bo dyrektor słucha i każe oddać pieniądze

@Artur

Organizuje w bardzo wąskim gronie Gargamel klakier i parę dwulicowych osob(informatorow)

Praktykant

Jako były praktykant mogę powiedzieć parę kwestii. Ekipa działu samochodów osobowych z lat 2017-2019 to było najlepsze grono nauczycieli zawodu jakich mogłem spotkać. Od mistrza serwisu po mechaników. To byli i są ludzie z powołaniem do tego zawodu, inna kwestia to zarządzanie firmą. Po ukończeniu szkoły zaniosłem CV gdyż chciałem i nadal chce podjąć pracę w tej firmie, lecz patrzą na Ciebie jakby byli w 7 niebie, kierownik serwisu od czasu nie mający pojęcia co się dzieje i dlaczego się coś dzieje, kwestie (usunięte przez administratora) przez ów kierownika popieram w 100%. Ciągle stresowanie mechaników to była tam norma aż cała ekipa z ciężarówek zawinęła się na pięcie bo miała dosyć tego rabanu.

@Praktykant

Staraj się jak Gargamel wroci do Lublina. Może wtedy będzie można normalnie pracować.

Maj Bartłomiej

Jako były pracownik mogę powiedzieć że pomimo ogromnej presji i dużego zakresu obowiązków uwielbiałem tą prace. Cała ekipa działu części bardzo kompetentna , z dużą wiedzą i bardzo pomocna . Mechanicy pierwsza klasa .Doświadczenie , szkolenia zdobyte w firmie bezcenne , standardy bardzo wysokie .Wynagrodzenie , premia zawsze na czas ,ogromny plus. Pozdrowienia dla Pana Michała Kierownika Działu Części.

Maria
@Maj Bartłomiej

No to fajnie, a te szkolenia to często mieliscie?

@Maj Bartłomiej

Xx

Powiem tak-jeśli ktoś lubi być zatyranym (usunięte przez administratora) za marne pieniądze i co dzień słyszeć,że należy robić więcej-to jest to miejsce dla niego! Piszę z doświadczenia-małe pieniądze, premia zależna od humoru prezesa, jak nie padniesz z przepracowania na twarz to znaczy, że się opieprzasz. Ludzie uciekają, nikt nie chce tam pracować. Mają straszne problemy kadrowe. Totalny brak szacunku do pracownika.

Kazimierz
@Xx

Ludzie odchodzą i nie wyciągają z tego wniosków? Co z nowymi, też uważają że za dużo roboty a za mało kasy w wypłacie? Ilości obowiązków nie ocenię i byłaby to pewnie długa lista, ale może rzucisz chociaż kwotę wynagrodzenia?

Xxx
@Kazimierz

Nie wyciągają bo dla nich ludzie to tylko numerki. Zarząd uważa że jest elitą, ale na ich mniemaniu tylko pozostanie, niech trochę urosną najpierw :) długo już mam nadzieje nie pociągną, bo obsługa serwisowa klienta też leży i kwiczy - większość klientow tak samo ucieka do Kielc albo do Warszawy

Marecky

Praca nie jest zła. Lecz brak orginazacji w zarządzaniu. Nie ma wyznaczonych obowiązków kazdy robi bo robi. Nie ma określone kto co i jak. Proszę bardzo siadaj i rób. Brak szkoleń dla pracowników. Brak instrukcji do danego stanowiska. Szef serwisu znany z wyższych komentarzy nie potrafi skoordynować pracy odpowiednio. Jedyne co dobrze wychodzi to psychiczne teksty która mają na celu człowieka zgnebic. Zastraszenie i piętnowanie psychologicznymi zagrywkami. Radzę się zastanowic przed złożeniem CV. Tak na zaś :) bo już tacy byli co przyszli na kilka h do pracy.

@Marecky

Brak szkoleń, instrukcji i wyznaczonych zadań w pracy rzeczywiście nie brzmią zbyt dobrze. A to co napisałeś o zachowaniu względem pracowników w Zeszuta Mercedes jest bardzo niepokojące. Czy takie zachowania są na porządku dziennym w tej pracy?

Janek
@Marecky

Piotrowiak vel Garguś - szef serwisu - w poprzedniej firmie gdzie był zatrudniony, ASO Mercedes Lublin, proszę dopytać u źródła- jako doradca wśród współpracowników i zarządu miał bardzo złą opinię jako osoba TOKSYCZNA w relacjach międzyludzkich. Chciano się go pozbyć, aż wreszcie ktoregoś dnia, wjeżdzając czy wyjeżdzając samochodem - uszkodził go (przytarł) i się tchórz nieprzyznał. Ale sprawdzono monitoring i wyszło.TOKSYCZNY GARGUŚ PIOTROWIAK . I tyle. Niech wraca skąd przyjechał, wystarczająco krzywdy narobił.

Haha
@Janek

Widzę, że ten nowy szef ma tutaj swojego wiernego fana. Niestety po ilości jak i po charakterze opinii widać że nie cieszy się sympatią. Wręcz przeciwnie. Nie ma nawet jednej pozytywnej i bezstronnej opinii. To chyba o czymś świadczy.

@Janek

Poznałem człowieka osobiście paskudny typ

Czy zdarzają się nadgodziny w Zeszuta Mercedes?

Rafal

Nie

Joanna
@Rafal

O proszę, to cudo! :)) A w weekendy też się pracuje ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zeszuta Mercedes?

A

Na jakie stanowisko?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zeszuta Mercedes?

X

Nie. Tutaj jest wręcz odwrotnie. Nie ma dobrej atmosfery.

Zinteresowana

Witam, a jak wygląda praca w księgowości? Jest ogłoszenie? Jak atmosfera?

KrzysztoF

Czyli Mobbing w firmie to normalne zjawisko???

@KrzysztoF

Tak

Bronisław
@Sebastian

To bardzo niepokojące. Jesteś w stanie podać konkretne przykłady sytuacji, których doświadczyłeś? Będziemy mogli ocenić, czy rzeczywiście dochodzi do takiego zjawiska w firmie Zeszuta Mercedes.

@Bronisław

Rafik mogę ci puścić więcej nagrań niż ty masz na mnie

Wiecie czy Zeszuta Mercedes udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Sebastian

Nie ale ich dyrektor nauczy cię jak pisać meile bez komputera

Negatyw Lukasz

Z firma współpracuje od dawna w różnych aspektach od pracownika do klienta teraz różnie bywało. Są plusy i minusy jak wszędzie ale teraz odkąd dyrektor,szef serwisu czy może jeszcze inaczej każe się nazywa.(usunięte przez administratora) A dla pracowników sami sobie pozwoliliscie wejść na głowę gnidzie z obcego miasta i dajecie poniewierac najwyraźniej tak wam dobrze (usunięte przez administratora)pozdrawiam

InżynierK
@Negatyw Lukasz

Dzień dobry, przeczytałem, że pracuje Pan z tą firma na wielu poziomach. Rozglądam się za pracą jako inżynier przy produkcji pojazdów specjalnych i ktoś mi polecił firmę jako ciekawą. Ponieważ mam dość specjalistyczne wykształcenie i nie mam problemu ze znalezieniem pracy szukam odpowiedzi czy warto. Jeśli tak to dlaczego a jeśli nie to dlaczego. Może zna pan kogoś ze środka kto jest wstanie uczciwie odpowiedzieć na pytania? Są wypłacalni biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację? Nie są zadłużeni? mają szansę przetrwać na rynku? pozdrawiam IK

ABC
@InżynierK

Pracowałem tam bardzo długo - NIGDY nie było problemów z wypłacalnością to raz. Dwa - to co na umowie to na konto - nic „pod stołem”. Firma się rozwija i inwestuje - szczególnie w dział zabudów specjalnych. Jak inwestuje to jest pewnie zadłużona - jak każda inna firma co inwestuje. To jest bogata firma - na 100% przetrwa i to bardzo długo. To co wywalczysz podczas rozmowy wstępnej/kwalifikacyjnej kub na umowie to jest Twoje. Firma wykonuje ciekawe projekty, chociaż nie zawsze jest kolorowo - jak w każdej firmie.....Ogólnie polecam

Były
@ABC

Wszystko się zgadza. Robota jest bardzo ciekawa. Firma płaci legalnie , regularnie ale mało. Przez duże M. Na początek bez doświadczenia jest super. A potem...zależy czego chcesz. Rozwoju , stabilizacji na średnim poziomie - jest ok. Chcesz czegoś wiecej - po kilku latach szukaj szczęścia gdzie indziej. Ja do pewnego momentu przez kilka lat bardzo chętnie tam pracowałem.

Czy można liczyć w Zeszuta Mercedes na prywatną opiekę medyczną?

tiiia

Nie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zeszuta Mercedes?

Stefan

Normalny, stawiamy na wielozadaniowość. Najlepiej żeby każdy umiał wszystko i przy najmniejszym nakładzie pracować.

Sławek
@Stefan

Nie istnieje styl zarządzania "normalny". Takie określenie nie istnieje w pojęciu zarządzania. "wielozadaniowość" nie jest określeniem stylu zarządzania. Proponuję uzupełnienie poziomu wiedzy , żeby nie wyjść na ignoranta. Dodam ,że ignorant to nie ten który ignoruje:).

Zostaw merytoryczną opinię o Zeszuta Mercedes - Radom

• Jak się pracuje w Zeszuta Mercedes?

Zobacz opinie na temat firmy Zeszuta Mercedes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Zeszuta Mercedes