Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Torg spółka zoo

Pracowałeś w firmie Torg spółka zoo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
stokrotka - 2010-05-18 20:11:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie życzę nikomu pracy w torgu . kierownicy kierują się komitywą obkładają się rodziną i [usunięte przez moderatora]o niczym nie wiedzącego szefostwa .Montują kamery . NAIWNI POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-08-12 23:06:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda. sama tam pracuje i ostatnio zlapalam swoja kierowniczke na [usunięte przez moderatora] ale co zrobic kto mi uwierzy a kto jej. Ale moze wkoncu ktos sie tym zainteresuje.............
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torg spółka zoo

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Torg spółka zoo?
Zadaj pytanie
x