MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Picasso

Dużo szkoleń na początek - praktycznie wszystkiego można się nauczyć. Trzeba miec umiejetnosc pracy z ludźmi. Spore premie i inne bonusy

Igor

MediaExpert to dobry pracodawca. Przykre jest to, że osoby będące poza firmą lub na wylocie tak oczerniają firmę.

Barbara
@anonymous

Wiem, że Twoja opinia została dodana kilka miesięcy temu. Jednak ze względu na małą aktywność na forum, chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź. Proszę napisz, jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w MediaExpert? Wyczerpujące wypowiedzi zawierające konkretne przykłady są niezwykle pomocne dla osób poszukujących pracy w Legnicy i okolicach.

@teku

Masz 100% racji. Jedna z niewielu firm, w których robiłem, która nie próbowała mnie zrobić na szaro

teku

Ludzie tak jadą po tej firmie, że aż się słabo robi... Firma jest zupełnie ok i praca też jest ok. Najważniejsze że są UCZCIWI, bo to jest najwazniejsze dla mnie. Daję im okejkę umiarkowaną, bo to nie jest praca marzeń

@teku

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MediaExpert?

Patryk898 Nowy wpis

Cześć. Przez firmę preferowana jest umowa o pracę.

maras Nowy wpis
@Patryk898

Ale są też B2B czy zlecenia - zależy jakie stanowisko. Po pandemii wiele się zmieniło, na przykład więcej jest pracy zdalnej, co dla mnie jest super.

Niewazne Nowy wpis

Pracowalam w tym miejscu 1,5 roku temu... O szefie nie moge powiedziec zlego slowa. Natomiast atmosfera w pracy okropna... Dziewczyny traktowaly inne osoby z gory, ladniejsze od siebie obgadywaly, nowym kazali ciezej pracowac, a same zamawialy jedzenie za ktore placily pieniedzmi z kasy i o dziwo zawsze tych pieniedzy na koniec zmiany brakowalo... Pomine fakt robienia przez nich zakupow internetowych zamiast podchodzenia do kasy. Tak, tak, elita nie podchodzi ;) Wsrod nich byla jedna w porzadku dziewczyna, natomiast serdecznie pozdrawiam szefa Marcina i chlopakow z innych dzialow. Dzieki wam te miesiace byly znacznie lepsze! ;)

Jestem byłym pracownikiem Mexa tego na schumana w Legnicy. To świetne miejsce pracy i szczerze je polecam. Szef Marcin jest moim zdaniem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jest uczciwy, wymaga ale też i stara się pomóc, dużo rozmawia z swoją załogą, dba o nich itd. W pracy można fajnie się rozwinąć i dużo zarobić bo oprócz podstawy są premie, które nie są zależne od wyników sklepu. Oczywiście jest ciśnienie na wyniki ale nie ma problemu z ich wyrobieniem. Jeśli się chce to dyrektor zapewnia odpowiednią ilość wiedzy. Atmosfera jest mega! pracownicy są super i do dziś mam tam wielu znajomych. Pracowałem rok i nie pamiętam złego dnia.

Zofia

Z tego co widzę, to piszecie, że praca jest okej mimo że nie jest zbyt rozwojowa Waszym zdaniem. Tak ogólnie się zastanawiam jak wygląda ten statem premiowy. Może ktoś go przedstawić?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MediaExpert? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w MediaExpert panuje luźna atmosfera?

Masz luz

Jak robisz swoje, to tak. Ja mam zadaniowy czas pracy - wyrabiam się i mam luz, o który pytasz:) Poza tym w centrali firmy masz luźne piątki, objawia się to zwłaszcza podejściem do stroju:)

Dorota

Ile jest tam działów? Na jaki się najlepiej dostać?

Gustawson

@Picasso Wiesz może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Picasso

Czarek

Wiecie coś o pracy w firmie? Warto składać cv? jakie zarobki?

LLLL
@Czarek

Złóż CV. Co Tobie szkodzi. Popracuj, przekonaj się jak to jest. Po co zadajesz takie pytania? Kolejna osoba, takie same zapytania. Masz już odpowiedzi na pytania w innych postach na temat Media Expert.

Igor

@Igor

pogadamy za parę lat!!!!

Barbara
@anonymous

Kinga

No co jest qw? Nie masz mi nic do zarzucenia, czy moze jestes jednym z tych cudownych dzieci media expert, ktore uprzejmie acz z obrzydzeniem donosza, ale jak przychodzi co do czego, to zmykaja chylkiem lub udaja przyjaciol? Anonimowo rzucasz rekawice, ale widmo prawdziwej konfrontacji cie przeraza? A moze boisz sie, ze ktos jeszcze moze zechciec spotkac sie z toba, spojrzec ci w twarz i zapytac, dlaczego nigdy nie odwazyles sie powiedziec otwarcie co myslisz o swoich wspolpracownikach? A moze obawiasz sie, ze ktos z przelozonych dowie sie kim jest ten bojownik o dobre imie (usunięte przez administratora), ktory mimo szczerych checi reprezentuje swoimi wypowiedziami tak niski poziom, ze przynosi wstyd tej firmie, ktorej tak zarliwie broni?

King
@Kinga

qw? sama określasz swój poziom - język prostaków i chamów, a na palcach zamiast paznokci tipsy za pół pensji, spójrz w lustro i zobacz kim jesteś

teku

oracz

Pracowałem przez kilka miechó i było ok. Nic super fajnego, ale nic super niefajnego. Było po prostu ok.

CK

Czy takie epitety są na szchumana na pożądku dziennym?

Marcin Ironiczny

Jeżeli szukasz pracy w miłej atmosferze to dobrze trafiłeś. Od pierwszych chwil,kiedy zaczołem prace w Media expert w legnicy na lotnisku,dała się odczuć miła i przyjazna atmosfera tego miejsca. Byłem zaskoczony nastawieniem i szczerością pracowników. Zespół jest zawsze otwarty na nowych pracowników.Od razu poczułem ich duchowe wsparcie. Zawsze starają się służyć radą i pomocą.W ekipie panuje niebywała solidarność i nikt nie jest odsunięty poza grupe.Można liczyć na nich w każdej kryzysowej sytuacji.Jeżeli ktokolwiek z ekipy ma kłopoty z którymi nie jest w stanie sobie poradzić,grupa nie przechodzi obojętnie i nie przemilcza problemu.Zawsze stają murem za kolegą kiedy pojawi się agresywny klient. Kierownictwo sklepu a zwłaszcza Dyrektor pan Sebastian to przesympatyczna osoba która zawsze dba o pracowników.Na pierwszym miejscu zawsze człowiek. Zawsze można zwrócić się do niego z każdym problemem,czy to prywatnym czy zawodowym.Jeżeli obieca że pomoże to zawsze dotrzymuje słowa.Chociaż jest wymagający jeżeli chodzi o warunki pracy. Pracownicy są rozliczani z wyników i jeżeli ktoś ma problemy z osiągnięciem parametrów,zawsze jest wysyłany na kompleksowe szkolenia,co zawsze przynosi pozytywne efekty.Pracownik cieszy się wtedy wysokimi premiami. A jakość opsługi klienta jest na najwyższym poziomie. Rotacja bywa jak w każdej firmie ale jest ona znikoma.Aby zostać zwolnionym z pracy trzeba zaliczyć trzy nagany lub naruszyć w poważny sposób regulamin firmy. Każdemu zwalnianemu pracownikowi przysługuje 14 dniowy okres wypowiedzenia.Gdzie pracownik ma czas na porozumienie z pracodawcą. Firma zapewnia każdemu pracownikowi pakiet socjalny,dobre zarobki i komfortowe warunki pracy. Terg aktywnie przeciwdziała mobbingowi,nietolerancji,ksenofobii i homofobii. Żaden pracownik nie jest i nie był nigdy dyskryminowany,szykanowany czy nieuczciwie osądzany ze względu na wyznanie,poglądy,orientacje czy kolor skóry. Plotki o mobbingu i przypadkach dyskryminacji nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone. Dowodem jest to,jak wielu różnorodnych ludzi pracuje w Media expert. To firma na prawdziwym europejskim poziomie. Polecam każdemu prace w tej placówce. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na priv(jakub@poczta.onet.pl)

Obserwator
@Marcin Ironiczny

Panie dyrektorze sprzedazy (usunięte przez administratora)czy Pan to czytał?

erif

Poszukiują właśnie nowego dyrektora sklepu.Poprzedni został zwolniony z pracy kilka dni temu za stosowanie mobbingu wobec pracowników.Szkoda że nikt wcześniej się tym nie zajoł.

legniczanin

rr niestety trzeba czytać to co się podpisuje @olkuszanin przecież nikt tego za Pana nie zrobił..a propos moze ktos wie czy firma organizuje szkolenia sprzedażowe itp.? Fakty są takie że klient nic nie podpisuje podczas zakupu.Rezerwacje wypisuje na komputerze sprzedawca,Zwany doradcą.Doradca ma za zadanie jeden cel:Do sprzedanego produktu namówić klienta na gwarancje która w większości przypadków jest bezwartościowa.Doradca jednak powie wszystko by taką gwarancje wcisnąc klientowi.Klient nie jest informowany o warunkach gwarancji w należyty sposób.Regulamin przedłużenia gwarancji jest opszerny i zawarte są tam warunki których sprzedawca nie może przedstawic klientowi aby sie z tym regulaminem zapoznał.Klient ma zostawić w kasie jak najwięcej pieniędzy. Media expert nie utrzymało by się na rynku,tylko i wylącznie ze sprzedaży towaru.

P

Media Expert zmienia ludzi i niszczy związki.

olkuszanin

Naciagaja na ubezpieczenie (nic nie warte ) , każą płacić za sprawdzenie televizora (niby piksele) i programowanie kanałów (bójda same sie programują). wyraznie mowilem ze niechce ubezpieczenia i tak wciskają na siłe .Raty zero procent to fikcja . Uważjcie mistrzowie w naciąganiu .

wolny 2

Odradzam wszystkim pracę dla tej Firmy- mówię tutaj jako osoba ,która pracowała na stanowisku kierowniczym- i dawała SERCE ,żeby rozwijać sklep.!!!!!! ASM -CZYTAJ DYREKTOR REGIONU w tej firmie to maksymalny MOBBING !!!!! Pan Marek S. to De- bil ,który sra w gacie bo ma kredyt i pełnioletnią córkę na utrzymaniu. Gość nie zwraca uwagi na wiele rzeczy- gdzie TU - (usunięte przez administratora)???!!!! DZIAŁ DKW

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Legnica

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MediaExpert