Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Drukarnia Cezar

Pracowałeś w firmie Drukarnia Cezar i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Przemek - 2015-12-23 21:36:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowałem w drukarni Cezar 20 minut. Przyszedlem na rozmowe rekrutacyjna do biura w Warszawie, przeszedłem "egzamin" przy czym egzaminujący operator jeszcze czegoś się nauczył i zaproszono mnie do pracy. Złożyłem wypowiedzenie w poprzedniej za porozumieniem i poszedłem "pracować". Okazało się, że cała warszawska ekipa jedzie na badani prawcownicze więc kolega z "akwarium" powiedział, że zadzwomni do dyr. i spyta co ze mną. W trakcie rozmowy zrobił oczy jak oliphanty i oddał mi słuchawkę... pan dyr. powiedział, że było posiedzenie rady i wstrzymano zatrudnienia... ale ... po paru miesiacach zadzwonił do mnie i spytał czy nie mam ochoty na zastępstwo bo graficzka na mcaierzyńskim :D.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Drukarnia Cezar!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Cezar

Twoj email:
Wiadomość: