logo Twój Market

Twój Market

Środa Wielkopolska

Opinie o Twój Market

Burak_1987 2015-08-26 01:28:18
Pani Agieszka, kierownik marketu w Gębicach każe kupować pracownikom przeterminowany towar, jeżeli nie zostanie sprzedany w terminie, lub zostało go zamówione za dużo, co jest moim zdaniem karygodne. Jeżeli pracownik się nie zgodzi, będzie musiał płacić ze swojej pensji. Tam powinien wpaść sanepid bez uprzedzenia, bo to co się w tym markecie wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie. Ta aragoancka kobieta nie posiada kompletnie żadnych kompetencji, do pełnienia swojego stanowiska. Do tego odnosi się do pracowników w sposób opryskliwy, często poniżający, również przy klientach. Syf, kiła i mogiła, totalnie nie polecam.
kilentka2 2015-08-28 15:21:43
a w Toruniu nadal bez zmian?
elger 2015-09-19 23:28:38
Niektóre kroki są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Co ma pracownik do tego, że to czy tamto się nie sprzedaje ? Przecież to jest zakichany interes firmy aby tak rozplanować zakupy i sprzedaż aby to się wszystko opłacało i aby interes się kręcił. Jeżeli pracownicy są obciążeni takimi wymysłami to to jest niezłe wariatkowo.
kilentka 2015-10-12 14:35:20
To co widze ze dzieje się markecie srodzie wielki problem coraz miej pracowników starych a nowe twarze to boże wredne nie mile nie umia liczyc na kasach, a miesny zostal bez dziewczyn gdzie sa te wszystkie dziewczyny co byly uśmiechnięte mozna po zartowac a teraz smutno poprostu żałoba. Ale powiem wam ze to nie ten sklep co rok temu milo fajnie uśmiech na twarzach dziewczyn a teraz szkoda słów..
benka 2015-10-20 03:13:51
@klientka, chyba trochę przesadzasz, jak nawet szukałam teraz ofert pracy od Twojego Marketu to ostatnią rekrutację na sprzedawce kasjera robili rok temu, od tego czasu jest ten sam skład. Jak dla mnie zawsze mili i uśmiechnięci. co więcej dzis to kasy liczą za ludzi, nie trzeba umieć na nich liczyć ;D.
francio 2015-10-20 03:20:38
@elger oczywiście, że to nie od pracownika zależy. Przecież on ma inny zakres obowiązków więc nie ma się co dziwić. Jako sieć marketów muszą mieć produkty dobrej jakości, skoro klienci im ufają. Zwłaszcza, ze można u nich kupić na prawdę najróżniejsze rzeczy i to po dobrej cenie. Oby zadowolenie klientów udzielało się tak samo wewnątrz firmy
pracownik TM 2015-10-23 20:00:06
brednie,
pracownik TM 2015-10-23 20:06:55
pensja wcale nie jest pomniejszona o bony bzdury piszesz!!!
klient222 2015-11-04 13:43:35
to wcale nie są bzdury pracowniku TM
obserwator 2015-11-16 14:31:13
A ta kamila co przyjezdza do gebic wielka paniusia chyba siedzi u bialeckiego pod stolem i robi codziennie
była pracownica , która miała odwagę się odezwać 2015-11-18 09:20:51
Skoro się pojawiają ofety to chyba widzisz, że sie zwalniają
Ja też pracowałam w markecie. w tych czasach pracownik może ma prawa ale boi sie odezwać bo zaraz straszą że zwolnią szok po prostu szefostwo żeruje na biednych pracownikach będę się modlić, żeby kiedyś rodzina biełeckich zbankrutowała i poczuła co to znaczy nie mieć na chleb. prawo jest ale nie broni pracownika, bo ten jak narzeka lub ma odwagę się odezwać to do widzenia. także daruj sobie takie teksty. Proponuje iść tam do pracy. Daje ci miesiąc i sam zaczniez szukać nowej pozdrawiam
OBSERWATORKA 2015-11-23 13:17:35
NAJWAZNIEJSZY JEST KLIENT. NALEZY BYC MILYM. ALE NIE W TEJ FIRMIE, NIE WIADOMO O CO CHODZI. PO PROSTU MOBING.
spanie 2015-11-25 12:37:50
z tymi ofertami to tak nie przesadzajcie. Raptem była jakaś oferta do nich parę miesięcy temu, ale nie wziąłem w niej udziału. Teraz od długiego czasu nie widziałem żeby w Twoim Markecie kogokolwiek poszukiwali. Wiadomo co oferują w zamian oprócz pieniędzy jakiś pakiet socjalny, zniżki dla pracowników..?
xxxxx 2015-12-09 22:48:24
Czarne hmury ida na twój market w srodzie wlkp., znowu wróciły czasy Hitlera znowu rządzi udaje ze potrafi a tak naprawde to nic nie potrafi........
halka 2015-12-10 01:48:08
co dokładnie masz na myśli, bo mi się wydaje, że pracuje się u nich całkiem ok porównując to do innych branżowych sklepów tego typu, nie ma na co narzekać
xxxxx 2015-12-10 13:31:41
No sorki chyba ze ty siedzisz na dobrym krześle ta tak ci dobrze tam.........
kuper 2015-12-20 04:58:29
Witam, szukam pracy jako kasjer sprzedawca i myslalem trochę o Twoim Markecie. Możecie napisac jaka tu jest umowa i stawka godzinowa, bo nie wiem, czy jednak nie lepiej iść do jednej ze znanych sieciówek.
gw 2015-12-20 15:46:26
trzeba nasłać inspekcje pracy nie chcą dawać ludziom urlopów
ona 2015-12-22 17:24:50
Inspekcja pracy swoja droga,,,ale sanepid i inspekcja handlowa tez by sie przydala Jestem czestym klientem w TM w Toruniu Wprowadzaja ludzi w błąd ceny nieaktualne,towar na półkach po terminie,mięso nie pierwszej świeżości,,, a kolejki do kas to nie wspomnę Pani na kasie wolna jakby dopiero co usiadla do obslugi,miny jakby byly tam za kare chociaż co tu sie dziwić biorą przyklad z góry od przełożonego Jedna Pani na miesnym to chyba jedyna osoba ktora zawsze z uśmiechem i żartem rozladuje napięcie wśród klientow(czarna krotko scieta) Pozdrawiam tą Panią i życzę jej aby trzymala tak dalej to może klienci zostana,bo szczerze mówiąc odechciewa mi sie już robic tam zakupy
rrr 2015-12-31 21:57:55
czesc, pamietacie jak w firmie poszukiwali pracownika do zatrudnienia na stanowisko sprzedawcy- kasjera..ciekawe czy w najblizszym czasie znow cos wstawia
pracownica 2016-01-04 20:07:36
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego kartki o wypłacie dostajemy parę dni później jak możemy wyjaśnić ze nam nic tu mie pasuje ze za mało jest a jak dzwonimy to wszystko jest ok tak najlepiej powiedzieć i okradac pracowników co za firma:(
xxxx 2016-01-04 20:16:40
Ta firma zawsze będzie szukać pracowników , a jak zatrudnia to moj boze co za kasjerki ......., a nie mówiąc o wyżej osoby (kierowników, dyrektorki)
klient 2016-01-04 20:34:57
Powiem tak ze po dzisiejszych zakupach twoim markecie srodzie wlkp, rano dziewczyna ktora jest na codzien na mięsnym a dzisiaj na kasie to dosłownie wielka pomylka oszukuje nie umie liczyć i nabija towar podwójne kto ja dopuścił do kasy, a tak naprawde to ten market co kiedys byl kiedys chętnie robiłem zakupy tu a teraz nie mila obsługa jakieś nowe nie maja uśmiechu tak jak za kare tu by były nie do pomyślenia.....
cvbnm 2016-01-04 23:17:33
no faktycznie niestety nie ma od nich zadnych ofert pracy, mam nadzieje ze w najbluszm czasie znowu cos wstawia, tez pamietam ze szukali sprzedawcy- kajsera
karka 2016-01-07 14:21:41
Rmua przychodza z zusu nie nie od pacodawcy, najpier dostajesz wyplate, pozniej wszystko jest zaksiegowoane przeliczane i pozniej dostajesz ,,papierek''
klienta 2016-01-24 09:20:01
Wczorajsze zakupy na dziale mięsnym do poludnia to male nie porozumienie w tych paniach brak życia a o uśmiechu prosze zapomnieć i te kolejki.......
pracownik 2016-01-25 20:57:00
O jaki sklep dokładnie chodzi ze dziewczyny nie sa uśmiechnięte nz dziale miesnym jesli moge wiedzieć. ?.....
klienta 2016-01-25 21:09:33
A dlaczego sie pytasz.....Moze jak pracujesz tej firmie to może wiesz gdzie tak jest........ale nie ma problemu działa w mięsny w srodzie wlkp......kiedys byly mile zakupy tym sklepie a teraz do kasy to strach podejść bo spojrzenia kasjerki zabija za kare tam sa ale trudno moze kiedyś będzie dobrze ......
Marcyśka 2016-01-29 14:25:16
Jeśli chodzi o oferty pracy od tego pracodawcy, to są cały czas na różne sklepy. Atmosfera pracy na poszczególnych marketach coraz gorsza, personel mało wykwalifikowany. A dlaczego? Ponieważ firma zaczęła zatrudniac ludzi na umowy o dzieło, potem może zlecenie-obiecane. I ktoś kto zdobędzie troszkę doświadczenia odchodzi, bo nic z takiej umowy nie ma,godzin pracy mnóstwo, a zapłata nie adekwatna do zadań.
Zresztą w tej firmie coraz rzadziej są dostrzegane predyspozycje pracownika i jego umiejętności w handlu, liczy się kto kogo jest znajomym.:-) A nie kto ile umie i jakie ma chęci do pracy!
guru 2016-02-02 16:39:01
Nie widzę nigdzie w necie ofert pracy @Marcyśka. Z tymi umowami o pracę to nie jest tak kolorowo. Wątpię że wolałabyś pracować za 2 tys brutto pracodawcy na umowie o pracę niż za 2 tys brutto zlecenie
Marcyśka 2016-02-23 14:33:49
do Guru....
Firma w necie nie ogłasza się, a jeśli tak to przez pośrednika.
Procedura jest taka zanosisz CV do TM do kierownika i zostawiasz. A wtedy jak będzie rekrutacja to się odezwą, albo tez nie wszytko zależy od szczęścia.
A jeśli chodzi o umowy to żle zrozumiałeś, zawsze lepszą perspektywą jest "umowa o pracę". Tylko oni coraz rzadziej tak zatrudniają.
Ar 2016-03-04 14:00:03
Dziękuję Ci za to co mówisz @Marcyśka bo brzmi to naprawdę bardzo bardzo sensownie, ogólnie jestem ciekaw jak to będzie gdy zrobię jak mówisz i czy mnie przyjmą
hulaka 2016-04-06 17:01:02
polecam jak najbardziej podrzucić im swoje CV. Jesli chodzi o rotacje to w takich marketach jest ona duża, więc prędzej czy później i tak będą znowu kogoś poszukiwać
yudbukj 2016-05-08 13:29:36
co do tej rotacji to ws umie i dobrze i źle - bo byc może bedą niedługo szukać, ale nie ukrywajmy, że ludziom zależy na stabilnej pracy, aq nie żeby regularnie ją zmieniać. Wiec z tą rotacją to moim zdaniem na minus. Ale to tylko moje zdanie...
Wampir 2016-06-16 20:15:04
Kierowniczka ,która wcale nie nadaje się to tej pracy,nie radzi sobie ze sklepem i nie umie kierować ludźmi ,najgorszy sklep w Środzie Wlkp.
karka 2016-06-17 11:19:08
@wampir ale dlaczego tak mówisz? Widzę, że poszukują właśnie w tym mieście kasjera-sprzedawcy i zastanawiam się nad aplikacją.
Patryk 2016-07-29 19:55:10
Nie wiem co jest przyczyną ale sklep w Toruniu moim zdaniem upada,,,byłem dzis na zakupach i przypomnialem sobie czasy świetności TM w tym miescie.Kiedys nie do pomyslenia,ze w piatkowe popoludnie pustki na sklepie ,4osoby na zmianie?Hmm ,,, niemily zapach,brud,palety i wozki na sklepie porozstawiane,ogólny bałagan i jedna Pani na stoisku miesnym,,,wybór w wedlinach żaden-jednym słowem tragedia .
www 2016-07-29 20:16:32
ale nie maja teraz ofert do Poznania tylko do miejscowosci Rychwał na stanowisko kasjera/ sprzedawcy wlasnie niestety w ogloszeni zadnych konkretow nie podali mysle ze wszystkiego mozna sie na rozmowie dowiedziec
ktoś kto był w sklepie ostatni raz 2016-08-14 13:31:16
Dla mnie sklep w Toruniu to wielka porażka. Pamietam jak było kiedyś a dziś. Zamknijcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jeszcze od tego starego mięsa ktoś się potruje
kolinka 2016-08-14 13:34:05
@www no właśnie top jest bol;ączka największa tego ogłoszenia o prace że zero kon kretów, ale chociaż podali adres sklepu który mają otwierac i kontakt do konkretnej osoby z którą nalezy temat rekrutacji załatwiać
pracownica 2016-08-18 08:12:37
Praca w TM to mnóstwo wymagań, żadnych szkoleń i niskie zarobki. Brak drobnych których nie zapewnia TM, mała obsada na sklepie bo nikt nie wytrzymuje dłużej niż kilka miesięcy. Kierownik regionalny który zamiast wspierać sprawia że ma się ochotę natychmiast rzucić pracę. Oto nasza pracownicza codzienność.
rrr 2016-08-18 13:45:30
Ale i jakim wy ogłoszeniu tutaj piszecie? Nie wydaje mi się żeby firma na chwile obecna prowadziła jakaś rekrutację w sumie. .ostatnia jaka pamiętam była dawno temu na stanowisko sprzedawcy kasjera.
przacownik 2016-09-02 19:54:58
A co do imprezy do nie dzieli sie ludzi ale widac jakie szefostwo wstyd!
gh 2016-09-02 23:17:18
no tak to prawda z ta rektuajce chyba jest.. @przacownik a o jakiej Ty imprezie tutaj piszesz hm ??
kk 2016-09-03 07:51:22
Do pan z kadr 3 umowa to umowa na cza nieokreslony kodeks pracy popatrzcie jak nie do inspekcja zawita
some 2016-09-03 08:46:50
Wiecie może jaka aktualnie panuje atmosfera w firmie? Podobno doskonale wiedzą, że dbanie o pozytywne nastroje między pracownikami sprawia, że jeszcze lepiej sie chce wypełniać obowiązki. To dobra sprawa
Mały 2016-09-10 16:28:33
Witam nie polecam tego sklepu a zwłaszcza kiełbas parowek kupiłem dziś a w kielbaskach białe robaki zwane madami co mam z tym zrobić
lepszy 2016-09-11 13:30:07
A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno są dobre premie do podstawy. Dzięki
Pracownica 2016-09-18 09:12:33
1600 zl i nie licz na więcej
ema 2016-09-18 12:49:23
Market teraz na 20lecie swojego istnienia zorganizował loterię w któej do wygrania sa atrakcyjne nagrody widzielisice? Komuś udało się coś wygrać?
Zostaw swoją opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Market