Opinie o Elfeko S.A w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elfeko S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elfeko S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfeko S.A w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Elfeko S.A? Jakie są progi premiowe? Dodali 18 lutego na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Operator Koparki.

Co się podziało, że nie macie aktualnych komentarzy? Ostatnie są sprzed dwóch lat? teraz jak widziałem oferty to chyba ze cztery były wystawione przy czym zauważyłem, że przy stanowiskach biurowych są wprost podane widełki placowe, a operatora koparki w tym pominięto. Jakie są stawki godzinowe? Warto iść na rozmowę?

Kazimierz Nowy wpis

Firma z kartonu. Liczy się zysk sprzet z (usunięte przez administratora) narzędzia spawane i naprawiane do momentu aż się rozpadną i będzie można złomować praca do lekkich nie należy a pieniądze tak słabe że ciągła rotacja. Sława Ukrainie.

Tytus Nowy wpis

Większość pracowników pracujących w biurze otrzymuje wynagrodzenie w w dwóch transzach wypłaty i tzw premii. Na rozmowie o pracę dyrekcja obiecuje ze druga część wypłaty tzn premii będzie wypłacana do połowy kolejnego miesiąca. Przez lata pracy nigdy nie widziałem żeby dyrekcja wywiązała się że swojej obietnicy. Dzisiaj jest 25 dzień kwietnia a cześci wypłaty za marzec nadal brak na koncie. Ciężko wypowiadać się dobrze o pracodawcy, który nie potrafi zapłacić na czas.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
DRgon

W ELFEKO nie jest tak pięknie jak jest opisane poniżej A prawda jest taka Ludzi nie równo się traktuje Jak rozmawia Direktor to rozmawia tylko z liniowcami. A z ludźmi co wykonują prace ziemne ma się gdzieś Teraz nawet jak sà podwyżki do liniowcu otrzymują po 6 złoty na godzinę a pracownicy ziemni po 2 złote. A dlaczego tak? Bo liniowców uważają za bogów , tylko że jak ludzie ziemni( według dyrekcji gorszy sort) nie ułożą drug dojazdowych do stanowiska i nie pomogą z transportem osprzętu i wywózki bębnów po słupa to liniowcu nic by nie zrobili Nawet liniowcy mają ciężko posprzątać swoje stanowisko pracy muszà to zrobić gorszy sort ludzi według dyrekcji TAKA JEST PRAWDA O PRACY W ELFEKO

@DRgon

Wiadomo że lepiej siedzieć w krazie i (usunięte przez administratora) głupoty.

To jest tak
@DRgon

Komentarz napisał największy leń i nierób firmy. Problem z każdą podejmowaną czynnością. Brak kompetencji i wiedzy naraża innych współpracowników na niebezpieczeństwo. Zwrócona uwaga skutkuje wyzwiskami i awanturą. Najlepiej wychodzi rozkazywanie i wyręczanie się innymi.

Bożena
@To jest tak

A na jakiej podstawie stwierdzasz, że to właśnie ta osoba to napisała?

Zaciekawiona

Proszę o opinię o firmie w dziale przygotowania inwestycji bo szukaja? Jak atmosferka?

Bożena
@Zaciekawiona

Najlepiej będzie jak napiszesz jakie masz doświadczenie i oczekiwania i pracownicy Ci odpowiedzą czy możesz na to w tej firmie liczyć.

Jaka jest umowa w firmie Elfeko S.A? Wiecie, czy jako Główny Specjalista ds. BHP zatrudniają na umowę zlecenie?

M

Firma nie zatrudnia pracowników na umowy zlecenie.

Mikołaj
@M

Czyli tylko umowy o pracę? Pierwsza jest na 3 miesiące, a potem jak to wygląda?

Karol
@Mikołaj

No na rok pewnie a jak

ExBiurwa

Na + Atmosfera w miejscu pracy; wynagrodzenie na czas. Na - wynagrodzenie. Firma zatrudnia młode niedoświadczone osoby zazwyczaj w trakcie lub zaraz po studiach. Wymagania sukcesywnie są zwiększane często zakres obowiązków jest tak wysoki że osoba na danym stanowisku wykonuje prace kilku etatów bez odzwierciedlenia finansowego. Na starcie możesz liczyć na niewiele więcej niż kasjerka.

Kilka lat pracowałem i miło wspominam ten okres tych ludzi których dane mi było poznać,pod względem płac wszystko na czas , to była moja pierwsza poważniejsza praca , dużo sie nauczylem ,na start polecam młodym ludziom chcącym pracować , ja akurat nie mogę źle mówić o tej firmie wiadomo czasami bywało lepiej i gorzej , jeśli zauważyli ze sie starasz to nawet doceniali, odeszedłem z firmy ze względów osobistych i tez dlatego ze czułem ze sie nie rozwijam.pozdrawiam wszystkich pracujących w latach 2005-2011r.

Magdalena
@Tomek

Ale w jakim sensie się w Elfeko nie rozwijałeś? Nie było szkoleń? Czy z Twojego stanowiska nie było ruchu w przód typu awans?

@Magdalena

Witam p.Magdo odpowiadam na pytanie były szkolenia , muszę napisać ze firma mi pomagała np podczas kiedy pracowałem skończyłem studia , nikt mi nie utrudniał , to ze się zwolniłem wpłynęły sprawy rodzinne , trochę czułem się znudzony , wypalony , potrzebowałem zmiany praca w delegacji nie należy do łatwych , nie wiem czy miałem szanse na awans to pytanie powinna pani skierować do moich przełożonych . pozdr.

Jaki jest wkład kierownictwa Elfeko S.A w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jeśli chodzi o kierowników, to zależnie od działu. Jedni lepiej o to dbają, inni gorzej. Jeden z dyrektorów przez lata wprowadzał nerwową atmosferę, nie szanował zbytnio ludzi, którzy nie zgadzali się z jego wizją pracy. Nie wiem, czy to kwestia ego tej osoby, braku szacunku do ludzi, czy uwielbienie wazeliniarstwa. Zarząd miał nieco bliższy kontakt tylko z niektórymi pracownikami. (usunięte przez administratora) Jeśli decyzje i pomysły są w porządku dla danej osoby, to wszystko gra człowiek jest zwykle zadowolony. Jeśli nie są takie, to atmosfera do pracy dla danej osoby mocno podupada. Albo się męczysz z tymi pomysłami albo odchodzisz.

Przystojny blondynek

Pracowałem w Elfeko jako biurwa bardzo długo, nie jest prawdą że zatrudniają pracowników pod kontrakt. Od tego byli podwykonawcy typu Montex. Jeśli nie byliśmy w stanie wykonać zlecenia własnymi siłami brało się pomoc. Umowa na stałe, pieniądze na czas, czy dobre.. zależy który dział i jak się sprzedałeś na okresie próbnym , jak pracowałeś po zatrudnieniu na stałe. Mogłeś zarobić 3,5 tys. na rękę i równie dobrze 6 na dokładnie tym samym stanowisku. Płacili i wymagali. Robiłeś swoje i nie martwiłeś się o zwolnienie. Odszedłem z firmy bo byłem znużony pracą, chciałem robić coś innego. Pracodawca bez zarzutu Współpracownicy którymi konie można było kraść , dział projektowy ,zaopatrzenie( wiem Przygotowanie produkcji), dziewczyny z księgowości i kadr Zakładam że nic się nie zmieniło od odejścia. KU CHWALE ELFEKO

Krzysiek

Ile może monter zarobić w miesiąc?

Elektryk
@Krzysiek

Pracuje, z tego co wiem to stawki dla elektromonterów z doświadczeniem to +/- 25-30 brutto czyli 200h x stawka=5000-6000 brutto tak mniej więcej zależy od doświadczenia, plus premia i diety, pensja zawsze ale to zawsze na czas

@Elektryk

W jakiej wysokości są premie o których wspominasz? Każdy z pracowników może się o nie ubiegać za zrobione targety? Są przyznawane co miesiąc czy kwartalnie?

Daro

@Jatamen ojj to słabo... czyli kto walczy o swoje - odpada..?

Jatamen

Firma nie docenia swoich dobrych pracownikow pozwala im.odchodzic zatrudniajac na ich.miejsce kogokolwiek aby tylko.nie wymagal od pracodawcy podstawowych rzeczy jak sprawiedliwos ,uczciwosc za czym.ida kwestie finansowe .... .Nie umieja rozwiazywac problemow .Podsumowujac nie warto zawracac sobie ta firma głowy

Kuba

Tak sporadycznie ostatnio zaglądacie na forum. Jak atmosfera w firmie w czasie kiedy koronawirus nam zagraża?

Roman

A ile placa początkującego? Bez uprawnień.

Arek

Stabilna, wypłacana firma. Pracuje i jest ok

@Arek

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Czy możesz napisać jak wygląda sprawa z dokształcaniem się pracowników? Mam na myśli szkolenia branżowe lub językowe.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i czy trudno jest ją przejść

@Marek

Operator koparki chyba będzie potrzebny, ale i monter z papierami

@Arek

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/elfeko-s-a,18928 widziałem ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw realizacji kubaturowych. Napisz, czy koniecznie trzeba mieć uprawnienia budowlane i w jakim stopniu znać język angielski? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Porządny pracodawca. Polecam

Porządny pracodawca. Polecam

Xxx

Stała i stabilna praca na umowę nie wiem co tam wymyśla z tymi zwolnieniami

@Xxx

Możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma Elfeko? Dzięki Tobie wiemy, że firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę, jednak chciałbym również wiedzieć, czy według Ciebie wynagrodzenia są satysfakcjonujące oraz czy poza stałą pensją można liczyć na ewentualne dodatki? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Elfeko S.A - Gdynia

• Jak się pracuje w Elfeko S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elfeko S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfeko S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elfeko S.A?

Kandydaci do pracy w Elfeko S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elfeko S.A