Proma Poland Sp. z o.o.

O nas

Firma Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Tychy woj. śląskie swoją działalność na rynku Polskim rozpoczęła w 2002 roku i od początku działalności świadczy profesjonalne usługi z zakresu produkcji części samochodowych. Proma Poland jest częścią międzynarodowej firmy Gruppo Proma, która działa już w 10 krajach (na 5 kontynentach), w których posiada swoje przemysłowe fabryki. W ofercie firmy znajdą Państwo m.in spawanie elementów metalowych, montaż struktur siedzeń samochodowych, systemy do podwozia, tłoczenie elementów metalowych.

Firma Proma Poland posiada certyfikaty ISO TS16949, UNI-EN ISO 9007 oraz certyfikat dotyczący Systemy Zarzązania Środowiskowego ISO 14001. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Fachowa obsługa, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość produkowanych części samochodowych to główne atuty firmy Proma Polska. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowejFirma Proma Poland Sp. z o.o.- producent części samochodowych z miejscowości Tychy.

www.gruppoproma.it

Proma Poland Sp. z o.o.