Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sauerkraut

Pracowałeś w firmie Sauerkraut i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
patryfikacjia - 2011-09-12 10:29:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Myślalem zeby isc tam do pracy ale prawde powiedziawszy nie słyszalem dobrej opini na temat tego zakładu kogo by nie spytac kazdy kto tam pracowal jest zgodny to niednak oczymś swiadczy
zdjecie uzytkownika
xxxxx - 2012-06-29 20:57:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masakra poszłem na rozmowe ( usunięte przez administratora )kazał mi przynies zswiadczenie o nie karalnosci do kiszenia kapuchy heheheh myślalem ze ze stolka spadne ale co najlepsze nie doś ze bym wydał 50 zł na takie zaświadczenie to jeszcze nie miał bym gwarancji przyjecia idiota szkoda słow
zdjecie uzytkownika
kotek - 2012-07-11 16:30:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
n ie wiem jaka to firma ale jestem po szkole rolniczej i sprubowac mozna.
zdjecie uzytkownika
zainteresowany - 2013-04-25 11:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanawiam się nad pracą tam ale teraz się wacham. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat. Jakie są zarobki? Jaka umowa? W jakich godzinach praca i jaki socjal jest?
zdjecie uzytkownika
MK - 2013-10-07 13:54:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Obojętnie co się robi, szef ma prawo żądać zaświadczenia o niekaralności. Nie każdy chce zatrudniać kryminalistów.
zdjecie uzytkownika
Jomak - 2013-10-08 22:21:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam, się że może zażądać zaświadczenia. Inna kwestia, że jest ono płatne - zwraca za nie pieniądze czy trzeba z własnej kieszeni wyłożyć?
zdjecie uzytkownika
- 2013-10-09 19:47:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tego co wiem trzeba wyłożyć z własnej kieszeni, śledząc ogłoszenia o pracę można wielokrotnie natknąć się na tą firmę albo tak szybko się rozwijają albo taka jest rotacja pracowników - ciekawe dlaczego ? ciągłe nabory na te same stanowiska - chyba ci dzisiejsi pracownicy są nic nie warci- sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli jest się bez pracy to człowiek brzytwy się chwyta, bo trzeba z czegoś żyć, ale trzeba się też zastanowić ile się na tej brzytwie ujedzie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sauerkraut

Twoj email:
Wiadomość: