Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Konspol - Bis Sp. z. o. o

Pracowałeś w firmie Konspol - Bis Sp. z. o. o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
AVATAR - 2011-07-08 19:33:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No i mamy na Rozbiorze nowego Koordynatora Produkcji,jest całkiem przystojny i nic po za tym,w sprawach Rozbioru Drobiu jest zielony jak ta trawa na wiosnę!!!!!!!!! Potrafi tylko pilnować pracowników przy WC czy na czas oddali mocz i się przy tym nie olali(a i tak ostatnia kropelka w tym stresie wpadnie w majtki).Serdeczne pozdrowienia dla Pana [usunięte przez moderatora] Koordynatora Produkcji jest Pan dobry w tym co robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Mr.Glanc - 2011-07-08 19:49:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dołączam się do tej wypowiedzi,dzisiaj zapytał mnie po co idę do ubikacji,czyż by Pan [usunięte przez moderatora] . miał w domu Wiejski Ustęp zamiast Ubikacji,
a pupę podcierał sobie gazetą Życie Warszawy(Częstochowy)zamiast papieru TWIST!!!!!!!!!!!!!!!! Wybaczcie mi ten sarkazm,ale to świadczy o Pana wychowaniu i kulturze osobistej.! Serdecznie Pana Pozdrawiam i
życzę powodzenia w karierze Konspol Bis.!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
marylka - 2014-03-09 13:57:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ta praca w tej firmie to jedyny (usunięte przez administratora)pracy nic tylko praca a potrzeby w domu i dzieci to na odstawkę bo niema czasu na nic a jak się jest na chorobowym to wydzwaniają że byś przyszedł do roboty
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
3 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konspol - Bis Sp. z. o. o

Twoj email:
Wiadomość: