BEM Brudniccy sp. z.o.o

Płock

Opinie o BEM Brudniccy sp. z.o.o

an 2011-01-18 00:35:49
W porządnych firmach pracuje sie od 7:30 do 15:30 (8 godz) w obozach dłużej.
gratis 2011-01-23 14:59:41
Montuję drzwi dla firmy Bem. Nie wiem co się dzieje w środku ale wiem co z niego wychodzi. Często niekompletne drzwi, na dzień dobry poobijane, brakuje klamek, samozamykaczy, ościeżnica przychodzi dziś skrzydło za 2 tygodnie. Lakiery przeważnie o innym kolorze. Bemowcy chyba między sobą w ogóle się nie kontaktują i nie wiedzą co tam robią skoro dzwonią do nas z pytaniem czy "coś tam" było w transporcie bo nie wiedzą czy wysłali. Mam nadzieję, że Optimus będzie bardziej zorganizowaną firmą.
anonim 2011-01-31 19:52:18
sam nie wiesz co i o kim piszesz,tylko pogratulować takich bystrych podwykonawców "jesteś przyszłością narodu"
anonim 2011-02-12 20:07:30
Pracuje w firmie kilka lat wiem na jakich aspektach została zbudowana ta firma.Obene zmiany zarządu mają iśc na lepsze i na ciekawsze perspektywy a nie to co było w bemie.Oprócz tego sa jeszcze ciekawe tematy.
bolo 2011-02-13 13:20:06
Nareszcie ktoś coś mądrego napisał,dość już tego wzajemnego ubliżania i opluwania.Poczekamy i zobaczymy co przyniesie ciężka praca,kto okazał się po raz kolejny chamem ,kto oszukał kolegów dla własnych korzyści.Czy dokonaliśmy właściwych wyborów,to tylko czas pokarze .POWODZENIA
anonim 2011-03-04 13:07:51
A może my pracownicy BEM-a i OPEUS-a weżniemy się do pracy i przestaniemy na siebie i innych nagadywać. Przyjdzie taki czas że się spotkamy przy piwie i co?. Dajmy sobie spokój pracujmy żeby inni mieli pracę w naszych firmach. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów w Bemi-e. Pracownik OPEUS-a
anonim 2011-03-12 11:38:05
Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu poprzez pośrednika proszę o wnikliwe przeanalizowanie warunków zatrudnienia. http://chomikuj.pl/infopraca
dsftag 2011-04-14 14:09:46
Miałem propozycję przejścia do Opeusa ale jednak wolę zostać na starych śmieciach z powodu dwóch rzeczy:
1. [usunięte przez moderatora]
2. System nagradzania przez Kotarskiego - 1 900 zł/brutto + "premia",
którą to właśnie rządzi w pełnej swobodzie [usunięte przez moderatora]. A system premiowania jest następujący:
Premię dostaje każdy dosłownie, on nikomu jej nie zabiera i to jest niby piękne, z tym że... możesz jej dostać 4,99 zł, jeśli nie powiesz "Panu Kierownikowi" kto dziś co, gdzie, kiedy i jak:)
I nie mówcie mi o nadgodzinach czy akordzie, podpadasz (w uznaniu kierownictwa oczywiście bo powodu nigdy oficjalnie nie ma) dostajesz 1 300 - 1 400 zł netto! Nadgodziny zawsze wchodzą w premię a akord to farsa, bo żeby z niej wyżyć trzeba by pracować 20 godzin na dobę.
Zresztą zwroty - jakościowe buble pokrywa zawsze pracownik.
Teraz mam przynajmniej czas na jakość bez stresów (czyt. [usunięte przez moderatora]) i wiem, że nie poniosę kosztów zwrotu.
Nie chcę nic sugerować ale zmiana kierownictwa tu przyniosłaby jedynie pozytywy. A i tak będzie musiało to nastąpić, jeśli pracownicy nie są szanowani w firmie - firma nie będzie szanowana również.
anonim 2011-04-26 15:15:57
I po tym można poznać lesera. Nic nie robi a jak juz coś zrobi to źle. Za robotę się weź nierobie.
anonim 2011-05-07 17:24:55
anonim - 2011-04-26 15:15:57

Leser to ty jesteś [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-05-10 14:56:12
Opeusa z wielką literą się piszę.
No a teraz do roboty.
Pozdro
obserwator 2011-05-27 12:54:28
witam jestem dobrym obserwatorem,i to co teraz sie dzieje w bemie to pojęcie ludzkie przechodzi.ludzie chyba powarjowali i stracili resztkie swojego rozsądku godnosci.3/4 ludzi poodchodziło do róznych prac z przyczyn tez róznych pozostali sami wyzwolency narodu którzy wierzą w cuda.począwszy od dołu do samej góry ludzie którzy nie nadają sie na te stanowiska i przypadek zadecydował o ich losie.pozatym w biurach dzieją sie cuda zywym przykładem jest mój kolega zajebisty który własnie przez takiego [usunięte przez moderatora] stracił rodzine.mam nadzieje ze ta firma niedługo juz pociągnie....
Snowboard 2011-08-16 22:10:05
Może coś nowego o firmie. Jakieś nowości
Steve 2011-11-02 19:43:08
Tragedia.Firma idzie ku upadkowi.Zwalniają najlepszych a tym co zostają obcinają pensje.
Opeus 2011-11-08 14:40:22
A co jest grane z tym Opeusem ? Mają coś otwierać w PPPT znacie jakieś szczegóły ? Opeus to pewnie nic innego jak włodarze z BEMa pod inną nazwą ?
mati 2011-11-10 16:22:38
bem zarobisz 1100 zł pozdro dla śmietany wywieść go na taczkach na syberie
ROBOL 2011-12-06 18:25:24
[usunięte przez moderatora] PRZYWIEZIONY PRZEZ KOLEGÓW.[usunięte przez moderatora] KTORY NIE ZNA SIĘ KOMPLETNIE NA NICZYM. Z RESZTĄ ZARZĄD NIE ODSTĘPUJE MU W NICZYM ,PODOBNI FACHOWCY ,PEŁEN LUZ I SPOKÓJ.PREZES ZA GENIALNE ZARZĄDZANIE DOSTAŁ NOWĄ FURĘ ,BYŚ SIĘ WSTYDZIŁ I JĄ ODDAŁ BO TO GŁUPIO WYGLĄDA
Wyzwoleniec narodu BEM 2012-01-26 21:49:21
Jak ktoś kiedyś wspomniał, w BEM-ie zostali wyzwoleńcy narodu, głupio przyznać, ale ja też do nich należę. Jak większość z tych, którzy pozostali wierzyłem, że zarząd ma choć trochę rozsądku i z nowym rokiem podziękuje panu dyrektorowi od nabiału czyli [usunięte przez moderatora].... celowo z małej litery, gdyż nie mam do niego tyle szacunku, aby napisać z dużej.
Cuda to mało powiedziane, tam dzieje się już apokalipsa.... zniszczenie i jeszcze raz zniszczenie. Nie chodzi mi tylko o firmę, ale o wszystkich, którzy tam pracują. Pojęcie ,, kolega" znaczy tyle, co ktoś, kogo można podpieprzyć dla awansu. Starzy pracownicy traktowani są za nic, a ci którzy przyszli z innych firm najbardziej ubóstwiani. Myślałem kiedyś, że [usunięte przez moderatora], ale teraz to powiem wam, że szczerze mi go żal i całej starej ekipy, no może prócz kilku osób z realizacji, którzy niczym bożyszcza uważają się za nieomylnych. Jednym słowem, jeśli jesteś nadal pracownikiem BEM ocknij się w porę i opuść ich progi, jeśli natomiast chcesz tam pracować...to grubo się zastanów, bo jak nie będziesz chciał pracować po 10 godzin i każdej soboty za 1500 zł, to dyrektor produkcji stwierdzi, że za bramą czeka cała masa ludzi, która może Cię zastąpić.....
anonim 2012-02-13 12:09:11
A wiec troche sie pozmieniało ponieważ kierownik [usunięte przez moderatora] na dziale aluminium ma teraz tzw. brygadziste który to ma za zadanie pomagac panu kierownikowi w kierowaniu produkcją. Wszyscy wiedzą jakie ostatnio panowały mrozy i każdy sie domyśla jaka temperatura była na hali (miejscami ręce i nogi zamarzały) oczywiście byly dmuchawy które żadko kiedy działały a jak juz udało sie je odpalić to wszystkie spaliny nie byly wyprowadzone na zewnątrz tylko leciały do środka. Smród nie do zniesienia i siwo od dymu. Wynagrodzone niedogodności oczywiście byly w formie wypłat na poziomie 1500zł-1700zł tj. około 500zł oczywiście nie wszyscy. Jest taka osoba tzw.\" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cz\" który nie potrafi za wiele jak [usunięte przez moderatora] a zarazbia dużo wiecej niz reszta i jest tzw. [usunięte przez moderatora] nie potrafiący kompletnie nic i uciekający na zwolnienie lekarskie podczas przeprowadzki bo dostał \"katarku\" lub jest liga mistrzów w TV Pan [usunięte przez moderatora] też dużo nie brakuje do tej [usunięte przez moderatora] mam nadzieje że sie opamięta. Pozdrawiam
Pracownik dawny Bem-a 2012-02-14 12:14:01
Kretynie to forum BEM-a a nie Opeusa. Mogłeś zostać w Bemie a nie teraz smordzić. Nie rozumie takich ludzi jak ty, którzy tylko chodzą i jęczą jak im źle bo ich życie skrzywdziło. Wszyscy inni potrafią zacisnąć zęby i przeczekać ten trudny okres podczas gdy buduje się nowa ciepła siedziba. BEM-a zostawiłeś bo też ci było źle? A pracowników docenia się za to, że potrafią się spjąć podczas nagorczych zmian (nowy BEM). Jesteś takim trutniem. Mam nadzieje że nasz Informatyk znajdzie twój adres IP i narobi ci wstydu u kierownictwa twojego. Pozdrawiam
wiktor 2012-02-26 21:45:18
A, co powiecie o ,,tyranie" [usunięte przez moderatora] ze Sannik , nadal stosuje te same metody ?
titux 2012-05-18 22:02:56
To kiedy się rozlatujemy? Ktoś wie?
Mi1 2012-05-31 09:14:32
Czy BEM jeszcze istnieje?
edek 2012-06-06 19:36:44
Istnieje i ma się dobrze
antybem 2012-06-08 19:27:02
[usunięte przez moderatora] nadal tam pracuje?
rt 2012-06-11 16:30:42
pracuje i ma się dobrze
zigi 2012-07-28 10:42:44
Panowie tutaj już nic nie piszcie bo to nie [usunięte przez moderatora]. Szukajcie Bem Płock
kurczepieczone 2012-08-29 09:07:03
[usunięte przez moderatora] już nie pracuje zwolnili go.Zarobki poszły w górę atmosfera się zmieniła a i kierownik jest odpowiedni.Tamten był od j.......nia ludzi a jeśli trzeba było zaplanować robote to rozkładał ręce.
zigi 2012-09-04 21:12:00
Co do zarobków to zobaczymy 10 IX. Atmosfera to na pewno się polepszyła a wręcz rozluźniła, a efekty zobaczymy po wypłacie. Panowie tutaj nie piszcie tylko na Bem Płock. Pozdrowienia dla tych co stracili na stanowiskach
edmund 2013-08-02 21:24:55
zigi to jakie teraz są zarobki w BEM Brudniccy? Bo widzę że tutaj pisaliście że zmieniły się a raczej miały się zmienić
hulk 2013-08-04 11:21:16
edmund to już nie brudnickich szukaj w samym bemie
edmund 2013-08-06 10:22:28
Aha. A tam jakie są w takim razie zarobki? Na ten temat to chyba nikt nie pisał chyba że nie zauważyłem
teri 2013-08-08 22:00:50
Edmund pisz na BEM!!!!!!!!
edmund 2013-08-09 12:17:59
teri trochę mam doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych itp. i czasami firmy mówią to co chcą a nie to co jest naprawdę dlatego postanowiłem zapytać tutaj
teri 2013-08-15 11:42:02
Edmund ze swoim doświadczeniem daleko nie zajdziesz zwłaszcza że nie rozumiesz co się do ciebie pisze. W zasadzie to i tak już jest posprzątane
edmund 2013-08-15 12:21:10
teri a dlaczego uważasz że jest już posprzątane? Jeśli możesz to wytłumacz o co tutaj chodzi teraz?
Anonim 2013-09-04 05:15:04
Zapewniają niezbędne narzędzia?
Waldek 2014-05-09 01:54:20
W ogóle jak tam sie teraz wiedzie w BEM Brudniccy, bo ocena na tutejszym profilu 2/6 - ‎112 głosów nie robi zbyt dobrego wrażenia.
anonim 2014-06-01 21:13:10
nie robi bo nie ma firmy. nieistnieje
grtyl 2014-08-17 19:41:49
Tutaj też można zlikwidować bo bem brudnickich przestał istnieć wcześniej od bemu
Zbyszek 2014-08-25 18:48:47
To sprawdzona informacja? BEM Brudniccy to przecież nie jest mała firma, ich poczatki działalności to 1984 rok. Jak sprawdzałem teraz, to w bazie krs online nadal mają rejestr w rejestrze przedsiębiorców, ale faktycznie ich strona internetowa nie działa. Ich realizacje cieszyły się raczej dużym zainteresowaniem, to dziwi mnie, że mogli zakończyć działalność.
qwtb 2014-09-17 21:28:24
Brudniccy mają teraz Opeusa. A zakład w Mirosławiu kupiła w 2008 firma Mercor wraz z nazwą BEM
otto 2014-10-14 15:14:00
czyli są jeszcze na rynku czy nie? Bo nie rozumiem zbytnio tego wszystkiego. Jak byscie mogli napisac cos o warunkach finansowych jakie proponuja na poczatek - bede wdzieczny
hijk 2014-12-05 14:53:01
bo widze ze jakos nie ma chetnych do tego zeby przekazac jakies konkretne informacje. kurcze a myslalem ze jak tutaj wejde to cos znajde. jesli to ktos czyta to bardzo bym prosil o udostepnienie inforamcji na temat firmy. bo na poczatek to najwazniejsze wlasnie sa zarobki, bo tak wybieram sobie firmy.
qwtb 2014-12-19 17:49:36
Bem nie istnieje
olgaX 2015-02-27 00:22:13
jak to BEM nie istnieje? szukam w internecie jakiejś konkretnej informacji publicznej oficjalnej ale jakoś nic znaleźć na ten temat znaleźć nie mogę - ktoś poda jakiś namiar albo źródło? byłabym bardzo wdzięczna bo nie wiem czy jest sens cv wysyłać i robić list motywacyjny. pozdrawiam serdecznie bardzo
wikol 2015-03-16 23:26:14
to znaczy można powiedzieć , że nie istnieje bo został przejęty przez Mercora , ale mimo wszystko dalej prosperuje pomimo , że pod inną nazwą . Nie wiem jak skończyła się sytuacja z osobami tutaj zatrudnionymi podczas przejęcia , ale wydaje mi się , że ludzie raczej zachowali piastowane przez siebie stanowiska
han 2015-03-31 14:02:07
Ciekawa sprawa, chyba to jakaś świeża rzecz, bo jak sprawdzałem status firmy BEM to nadal zajmują pozycje KRS w rejestrze przedsiębiorców. Co w takim razie stało się z pracownikami z racji przejęcia, czy zaproponowano Wam nowe umowy, może warunki uległy zmianie na plus lub minus, bo tak tez się mogło zdarzyć.
Dom 2016-04-17 17:08:05
Wiesz co Ci powiem, że faktycznie możliwości rozwojowe są ogromne i nie ma się co przyczepiać, albo robić jakichś wielkich problemów, jest generalnie coraz bardziej okej, polecam pracę tutaj i to jak najszybciej, można się dorobić i nie trzeba się wcale martwić o jutro
luzak 2016-05-20 21:29:18
hm zastanawiam się Dom, ile czasu tu pracujesz, albo pracowałeś. Wydaje mi się, że firma jest dobra, ale mi ciężko to określić na podstawie przeczytanych jedynie opinii. Będę wdzięczny za odpowiedź. :)
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEM Brudniccy sp. z.o.o