Fritar

Tarnów

Opinie o Fritar

Faflok 2016-07-08 03:55:28
Nikt nie narzeka. Hahaha ja nie mogę. Chyba nie przeczytałeś ani jednego z poprzednich wpisów, albo jesteś podstawionym pionkiem który ma wpisywać że wszystko jest ok. Wypłaty są rzeczywiście terminowe ale za to upokarzająco niskie! Jakby ludzie rzeczywiście zarabiali adekwatnie do pracy którą muszą wykonywać to by przestali narzekać. No ale wiecie...w Tarnowie jest ciężko, oj jak w tym Tarnowie jest ciężko, ło Jezu jak w tym Tarnowie jest strasznie ciężko... I właśnie takie pierd0(enie wykorzystują nasi wspaniali chlebodawcy.
hagrid 2016-07-09 14:26:02
@Faflok no niesttey masz racje, ze pracodawcy chwytają sie wsyztsiego, byleby nie poprawic bytu - bo jest cięzka sytuacja w Tarnowiwe, bo jest cięzka sytuacja na całym rynku pracy bo to....bo tamto...
I Love Fritar 2016-07-09 17:17:31
Drodzy Pracownicy cieszcie się, że Fritar wziął was kiedyś pod swoje skrzydła bo w Tarnowie tak cieżko jest przecież od zawsze na rynku pracy tu ludzie latami szukają pracy a na Fritar przecież to po 50 chętnych jest na jedno wolne miejsce !!!!!! trzeba mieć niezłe CV i ile to skończonych kursów, szkoleń i doświadczenia żeby choć łaskawie Prezes i Dyrekcja w wstępnej selekcji zainteresowali się kandydatem/kandydatkom nie mówiąc już o otrzymaniu intratnej i nieźle opłacanej posady na Fritarze .... a Ci szczęśliwi Pracownicy, których rozpiera duma że są w tym lukratywnym gronie zatrudnionych na Fritarze mogą jak najbardziej odwdzięczyć się Prezesowi i Kierownictwu i chociażby teraz korzystając z internetu na portalu społecznościowym najbardziej znanym na całym Świecie czyli Facebooku założyć oficjalny fan club Pracowników Fritaru i poprosić Prezesa, żeby każdy mógł dostać gadżety promujące markę tak cenionego Pracodawcy w Tarnowie jakim jest właśnie Fritar m.in. koszulki i czapeczki z napisem " I Love Fritar " i tak chodzić po pracy z dumą na piersi, że można tak promować i wzmacniać wizerunek Fritaru którym Zarządza nasz ukochany Prezes.
" I Love Fritar" ......" Fritar Forever "...............
tadek 2016-07-14 21:53:53
Czytam czytam te posty no i widzę te narzekania rzeczywiście @Falok ale nic z nich konkretnego nie wynika albo piszecie zwykłe nie polecam bez wyjaśnienia albo ironicznie opisujecie jedną sytuację z firmy..osoba, która chce zacząć tutaj pracę naparwdę jest skołowana
Faflok 2016-07-15 10:40:18
Tadek, my się tylko tak zgrywamy. Na Fritarze jest super atmosfera i bardzo dobre zarobki. I to nie jest ironia. Przyjdź do biura pośrednictwa firmy Sanpro która mieści się w biurowcu zaraz za bramą. Myślę że jak uda Ci się przejść przez drobne sito rekrutacji to później jest już z górki. Możesz śmiało planować przyszłość bo praca jest lekka, kasa super, atmosfera przyjazna, doświadczony dyrektor który jest dla nas wzorem do naśladowania i bardzo wygodne zmiany. Zwłaszcza nocki kiedy teraz panują upały to dzień prześpisz i nawet tego nie odczujesz. Jeśli nie potrafiłeś nic wywnioskować z poprzednich wpisów to mam nadzieję że pomogłem. I to nie jest żadną ironia, każdy pracownik powie Ci to samo.
hjghg 2016-07-15 23:14:39
A jednak @ falfok coś mi się wydaje że to pisała inna osoba ma nie ty, chociaż pod tym samym Nickiem.
Kalif 2016-07-16 01:46:08
Tak Fritar to coś marzenie wielu Tarnowian i Tarnowianek tak bardzo chcieliby tu pracować ale drobne oczka sita selekcji ich zatrzymały a ci co się dostali to z dumą spoglądają na władzę w Fritarze a zwłaszcza na Dyrektora Z. który jest wzorem do naśladowania i natchnieniem tak wiele osób stara się go naśladować choć wiedzą że Dyrektor Z. jest niepowtarzalny i wyjątkowy i nikt nigdy nie będzie w stanie go zastąpić on urodził się jak to mówią jeden na milion dziecko urodzone w czepku, niewiem czy wiele ale Dyrektor Z. gdy był jeszcze w Przedszkolu i Pani przedszkolanka zapytała go co byś kiedyś Zenonku chciał robić w życiu... on bez dłuższego namysłu odpowiedział chciałbym i ....będę kiedyś Dyrektorem Zenonem !!!!!! Aż łzy płyną ze wzruszenia !!!!!!!
sweet 2016-07-16 15:32:18
Hej, a wiecie czy jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Faflok 2016-07-18 21:03:07
To pisałem ja. Jeśli nie wierzysz ściągnij sobie grafologa z internetu.
rpo 2016-07-18 23:21:16
Widocznie trzeba to rozumować tak, że skoro nie komentują, to na prawdę nie ma co komentować, bo atmosfera jak i bieżące warunki w firmie są na tyle dobre że się rzeczywiście opłaca tam przebywać. Pozdrawiam
Fiona 2016-07-19 13:45:30
Widocznie nie czytałeś poprzednich postów, albo masz klapki na oczach albo po prostu pracujesz w iglotexie i nie na rękę są Ci negatywne wypowiedzi. A czy się opłaca? Zapytaj ludzi po wypłacie czy zadowoleni są z tych kokosów które zarobili. Myślę że gdyby Tarnów nie był takim zadupiem i bylyby konkurencyjne firmy w okolicy to za taką kasę nikt by tu nawet się nie zapytał o pracę.
pach 2016-07-19 14:14:09
Cześć! Wiecie jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Podobno oprócz dobrych zarobków jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity socjalne. W końcu wiedzą jak zadbać o swoich pracowników i przyczynić się do ich zadowolenia z firmy. Dość trudno o to teraz.
tanie wino z biedronki 2016-07-19 20:30:59
wiemy jaka jest atmosfera w firmie- przyjść odwalić swoje i wyjść a potem z tych "dobrych zarobków" kupić tanie wino z biedronki i do dna wypić za zdrowie Dyrektora Zenona.
xe 2016-07-19 21:05:44
czy wiesz w takim razie coś o zarobkach tutaj i możesz podać stawki?
Juchu 2016-07-19 21:50:14
Dobrych zarobków... Hahaha...wiedzą jak zadbać o pracowników... Kogoś tu chyba poniosła fantazja... Jak pociągniesz koło 50 nadgodzin (które teraz już praktycznie się nie zdarzają) to dostaniesz wypłatę jak pomocnik na budowie. "Podobno oprócz dobrych zarobków" nigdy w życiu nie uwierzę że ktoś z produkcji na Fritarze powiedział że dobrze zarabia. Są może ze dwie takie, ale to pracoholiczki i świry które nawet za 500zł robiłyby za 3 osoby. Nie mówiąc o tym że po kilku latach będziesz mieć uszkodzony słuch tak jak chyba każdy z produkcji nawet jeśli bedziesz nosić te najsłabsze ochronniki słuchu które dają na wyposażenie każdemu pracownikowi.
lima 2016-07-19 22:13:56
niektórym po prostu bardzo zalezy na pracy i jak najbardziej toi rozumiem, sama należę do takich osób które zawsze dają z siebie 101% na zatrudnieniu, tym bardziej tak by było u tak renomowanego i solidnego opracodawcy jakim jest bez wątpienia ta firma
dziurawa skarpeta 2016-07-20 00:55:54
zgadzam sie w 100% z tym co napisał albo napisała lima. ja naleze do osob ktore daja z siebie 156% a jak ktos mnie poprosi to nawet 158%. jak trzeba bedzie to jestem sklonna robic nawet za darmo byle praca byla bo praca najważniejsza. niektorzy pracuja zeby zyc a ja zyje zeby pracowac. w tak renomowanej firmie i solidnej nie trzeba zreszta dobrze zarabiac. wystarczy mi prestiż ze należe do tej elitarnej jednostki.
dziurawa rajstopa 2016-07-20 20:46:56
zgadzam się w 100 % z tym co napisała dziurawa skarpeta prestiż że pracuje w tak renomowanej firmie jaką jest fritar mi wystarczy i nasyci jestem by pracować i dawać z siebie więcej niż inne i przeskoczyć dziurawą skarpetę i jak ktoś mnie poprosi to dać z siebie więcej niż 158 % dać jak trzeba będzie 160 % i nawet jestem skłonna dać więcej niż dziurawa skarpeta bo ona będzie robić za darmo a ja jeszcze dołożę do tego i kupię coś co dostałabym za darmo na pralni
kawior 2016-07-20 21:35:58
no to masz mocną i ciekawą motywację, dla mnie jednak najważniejsze w życiu są pieniądze i dlatego chciałbym wiedzieć na jakie konkretnie stawki wynagrodzenia mogę liczyć w tej firmie. owszem, firma ma świetną renomę i markę i dlatego liczę na duże pieniądze
dziurawa skarpeta 2016-07-20 23:32:37
No to nadstaw sakwę. Na duze pieniądze nie licz. Tylko na bardzo duze.Ta firma ma taka renomę i wyrobiona markę bo płaci nam niebotyczne kwoty. Jak np taki gość przyjety przez fritar co przez 8 godzin ladowal workami 20kg dostanie z 1500zl a pracownik sezonowy ok 1000zl to nie wiedzą co maja z taka kupa kasy zrobic. Juz nie jednemu szajba odbila od tej kasy. Rozbijaja sie sportowymi wozami, kupuja drogie rezydencje a jedzac kawior popijaja szampanem. Nie wiem czy nie bedziesz musiał otworzyć drugiego konta bo na jednym sie nie zmiesci.
klakier 2016-07-21 23:30:46
1000 zł to niezła kasa nie ma się co dziwić że nie jednemu odbiło i nie wiedział co ma z tą kasą zrobić już nawet rozbijanie się sportowymi wozami, kupowanie drogich rezydencji czy popijanie szampanem kawioru stawało się nudne ale z taką forsą to mogli całe weekendy siedzieć w kasynach czy jeździć na egzotyczne wycieczki do Tunezji, Egiptu albo do Australii.
Gocha 2016-07-30 19:26:25
Sporo ludzi się zwolniło w ciągu ostatnich 2 lat. Oj sporo. A to jeszcze nie koniec...bo coraz częściej się słyszy że ludzie mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robotę w takich warunkach za takie pieniądze.
rpo 2016-08-01 15:31:46
Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że rotacji wśród pracowników, bo wiedzą jak zadbać o przyjacielskie relacje między sobą. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas, wiecie może? Dzięki za odpowiedź
sezonowy maliniak 2016-08-01 21:30:23
RPO a raczej sanRPO. Wysila sie kobita piszac te wymuszone pozytywy bo jej ludzi brakuje i znow przyjmuje tych samych pijakow, co pare dni robia a pozniej znikają . Tutaj nie ma przyjacielskich relacji bo jak nie będziesz potrzebna to kop w tylek i za brame. A wyplata jest na czas przecież dobrze wiesz tyle ze czasem trzeba sie upominac o brakujace godziny. No nie?
Gang Albanii 2016-08-02 01:40:51
przyjmowanie tych samych pijaków i lumpów ...po prostu ci goście mieli tak wyjątkowe CV że konkurencja nie była w stanie ich przebić na Fritarze mogą pracować tylko najlepsi z najlepszych no a że w czasie wolnym po pracy/przed pracą piją ostro tani alkohol ... w końcu piją za swoje albo za kasę kolegów.
sezonowy maliniak 2016-08-02 20:08:47
No tak. Po pracy przed bramą czasem udzielane są male pożyczki pozabankowe przez kogos kto sie zlituje,a następnie czesto nie są oddawane bo kolo się zwalnia po kilku dniach albo kończy sie sezon i papa. Na ogół na szczytny cel czyli alkohol lub papierosy. A za swoje pija tylko po wyplacie która starcza na tanie piwo z biedronki.
zosia 2016-08-02 22:13:16
na pewno przesadzasz i dramatyzujesz a poza tym to przecież nie twoja sprawa uważam - skup się na tym że masz pracodawcę czołowego w Polsce jeśli chodzi o mrożonki
sezonowy maliniak 2016-08-02 22:50:00
Ale ja nie pracuję w hortexie.
Kunegunda 2016-08-02 23:33:48
Zosia. Mozesz zalozyc sobie taki portal a wtedy bedziesz sobie mogła cenzurowac posty wedle uznania. Tutaj każdy może napisac co mu sie podoba albo nie w danej firmie. Twoj agresywny "ton" wskazuje na to masz coś wspolnego z iglotexem i jesli wkurza cie co ludzie pisza to tu nie zagladaj.co ludziom da ze beda sie "skupiac" na tym ze wg ciebie to czolowy producent skoro nie daje ludziom godnie zarobić. A jesli uwazasz ze wszystko jest super i pewnie powiesz ze przesadzam to dlaczego ostatnio tyle ludzi sie zwalnia.
Teściowa 2016-08-03 02:42:48
"zosia" i inne tego typu osoby to ludzie z iglotexu którzy dostali swoje posady po znajomości zajmujący się promowaniem marki iglotex i nie w smak im to jak ktoś opluwa wg. nich tego czołowego producenta mrożonek w kraju choć mają blade pojęcie o realiach pracy na zakładzie chociaż ich pensje przekraczają 2000 zł netto tylko za co ???????? a to wszystko za spóźnianie się do pracy rano 20 minut i przychodzenie na 7:20 do pracy zamiast na 7:00 !!!!!! za stanie przed biurowcem i palenie papierosków kilka razy dziennie !!!!!! za wychodzenie 30 minut wcześniej z pracy o 14:30 zamiast po 15:00 !!!!!!!
rpo 2016-08-03 22:48:19
Na pewno zarobki przekraczają te 2 tysiące złoty @korps, bo jeszcze odpowiednie premie do tego dorzucają.
Śliniak 2016-08-04 10:15:43
Przekraczają ale brutto. Jesli chodzi o produkcję.
JESTEM TRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ ! A TY ? 2016-08-04 18:19:44
ja wolałbym mieć te 2000 zł na rączkę jak się załapać na taką ciepłą posadkę, jakie papieroski kupić kogo poczęstować ? z kim napić się wódeczki albo whisky ?
A tak wogóle JESTEM TRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ ! A TY ?
psss 2016-08-05 13:09:05
Hej. Wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Doskonale dbają o stabilne zatrudnienie.
świnka69 2016-08-05 18:20:59
Hahaha. Dobre.
Jacek 2016-08-05 21:16:56
Mi się wydaje, że wszystko jest na swoim miejscu i praca ma się całkiem dobrze, rozmawiałem z kilkoma zatrudnionymi osobami i wszyscy byli więcej niż zadowoleni, dla mnie to jest główną motywacją właśnie
świnka69 2016-08-05 23:24:10
Nie mogę. Przechodzisz samego siebie. Chyba ktoś tu będzie musiał iść do spowiedzi.
wiq 2016-08-05 23:25:56
@jacek dla mnie motywacją przede wszystkim jest to że mają naprawdę dobre mrożonki, cjociaż fakt że jeszcze daleko im do bycia silną i rozpoznawalną marką, ale mają chociażby takie frytki mają na to duże szanse
gulot 2016-08-05 23:34:22
Motywuje cie to ze maja dobre mrozonki? Aha. Czyli jak np bedziesz chcieć zrobic remont w domu albo zmienić swój zdezelowany samochód i pojdziesz do banku a jak Ci odmówia kredytu bo za malo zarabiasz to powiedz im " ale w mojej firmie mamy naprawdę dobre mrożonki " i myślę że to załatwi sprawę. Ja myślę że ludzie co tu pracuja mają w dupie takie motywacje. Oni tu przychodza zarobić na rachunki i zeby utrzymać rodzine. Przestan pieprzyc takie głupoty bo az sie czytać nie chce
34 2016-08-06 11:56:12
Dobrze chyba że mimo wszystko mają dobre produkty.
warchlak 2016-08-06 13:25:37
ludzie już zmąndrzeli i w końcu stało się to co się musiało stać czyli brak pracowników już nikt nie przychodzi się zatrudniać na fritar teraz ludzie sami się zwalniają bo już cały Tarnów wie jakie są tu zarobki czyli nędzne to najgorszy zakład jeśli chodzi o płace dla pracowników i warunki w jakich się pracuję murzyn z afryki by się nie zatrudnił na tym zakładzie
wima]][ 2016-08-06 13:27:41
popieram jeden z wcześniejszych komentów, mniejsza marka ale wielka jakość
selekcja 2016-08-07 02:28:15
No cóż. Poza tymi murzynami to niestety mister warchlak ma sporo racji. Ta firma nie da ci zarobić nie ważne czy jesteś pracownikiem stalym czy sezonowym. Kiedyś byly nadgodziny kiedy można było w miarę zarobić. Co prawda nogi wchodzily Ci do du..y i prawie nie widziałeś rodziny jak robiles 16h ale trochę grosza wpadło. Teraz podstawa i śmieszne premie. Kiedys byl tylko fritar i mozna bylo ponegocjowac jakies warunki a teraz iglotex trzyma fritar za jaja i sobie możesz .... Kiedy małe firmy są przejmowane przez molochy to wlasnie dzieje sie tak jak teraz. Ludzie sa testowani ile wytrzymają na takich wypłatach a kiedy osiągnie sie punkt krytyczny i co kilka tygodni ktoś się zwalnia nagle cudownym sposobem znajdzie sie kilka złotych zeby podnieść ludziom stawki. Pieniądze których oczywiście wcześniej nie było. No bo skąd. Jeśli chcecie zadowolonych pracowników to nie traktujcie ich jak bandy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy muszą łapać inne fuchy żeby jakoś przeżyć z miesiąca na miesiąc. Tylko jak ludzi dzieki którym istnieje ten zakład i bo to dzieki ich pracy Wy też macie pracę. To nie Rosja.
kania 2016-08-07 10:58:00
@wima ale ich mrożone frytki są lepsze od tych koncernowych znanych
34 2016-08-17 23:23:48
@kania no wiesz to zależy co kto lubie generalnie przecież o gustach to się nie dyskutuje prawda?:D
jft 2016-08-18 23:08:04
@ 34 taqqk - to praqwda o gustach sie nie dyskutuje :) ale ja generalnie produkty ich firmy lubię :)
Pastuch podwładny Dyrektora Zenona 2016-08-19 01:06:51
Teraz to dopiero jest nieżle na zakładzie ludzi brakuje kilka osób na zmianie i nie ma kim co robić więc jest lajtowo Dziękuję Ci Dyrektorze Zenonie że przez swoje decyzje doprowadzasz do coraz większego zamieszania w Zakładzie i braku siły roboczej . Dyrektor Zenon jest debeściak i basta.
rpo 2016-08-19 14:36:15
Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na asystenta protetyka słuchu, wiecie? Dobrze, że są odpowiednie szkolenia i • możliwość dofinansowania do nauki w studium protetyki słuchu. Szkoda, że nie określili wysokości zarobków jakich można teraz się spodziewać.
motorek 2016-08-20 11:38:02
Do san"rpo". Większość z ludzi pracujących na fritarze nie wie co to jest protetyka słuchu. A jak ich zapytasz to i tak nie usłyszą bo większość ma uszkodzony słuch. Pomyliły ci się fora albo firmy. Ale to zrozumiale. Robisz tyle wpisów na temat różnych prac w różnych firmach do ktorych rekrutujecie że już sie gubisz. Rozumiemy i wybaczamy.
Pielegniarka Zuzanna 2016-08-21 15:53:22
Protetyka słuchu czy innych części ciała np. nogi, ręce albo zabiegi kosmetyczne np. depilacja jak ktoś nie wie to zapraszam do Gabinetu Lekarskiego udzielę informacji doradzę zbadam ciśnienie pełny profesjonalizm tak jak w prywatnym Gabinecie u mnie nie ma kolejek nawet miło gdyby ktoś wpadł bo siedzę i się nudzę na tym pielegniarskim etacie. Pielegniarka Zuzanna.
Zostaw swoją opinię o Fritar - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fritar