Fritar

Tarnów

Opinie o Fritar

Pielegniarka Zuzanna 2016-08-21 15:53:22
Protetyka słuchu czy innych części ciała np. nogi, ręce albo zabiegi kosmetyczne np. depilacja jak ktoś nie wie to zapraszam do Gabinetu Lekarskiego udzielę informacji doradzę zbadam ciśnienie pełny profesjonalizm tak jak w prywatnym Gabinecie u mnie nie ma kolejek nawet miło gdyby ktoś wpadł bo siedzę i się nudzę na tym pielegniarskim etacie. Pielegniarka Zuzanna.
tadek 2016-08-30 10:42:30
Czy ktoś może powiedzieć, czy przewidywane są tu w najbliższym czasie (najbliśzy miesiąc - dwa) jakieś nowe rekrutacje dla pracowników? Jest na to szansa?
szambomen 2016-08-31 19:46:52
tadku jak chcesz tyrać prawie za darmo to zapraszamy na fritar miesiąca nie wytrzymasz to ci jedno mogę obiecać
lka 2016-09-01 12:10:52
jak to za darmo? to jakaś umowa nie jest podpisywana i nie jest w niej określone jakiekolwiek wynagrodzenie za wykonaną pracę? bajki opowiadasz... a poza tym moim zdaniem to bardzo dobre mrożone warzywa
szambomen 2016-09-01 13:57:59
za 1100 zł około i umowie śmieciowej to jest prawie za darmo tylko frajerzy przychodzą tu pracować a bajki to ty opowiadasz lka myślisz że kogoś obchodzi to czy warzywa mają dobre puknij się w banie za takie ochłapy to nawet żaden rumun tu nie przyjdzie
kabanos 2016-09-04 02:10:04
Dyrektorze Zenonie jesteś niepowtarzalny jak ty to robisz ????? Siedzisz sobie w swoim Gabinecie i wymyślasz i jak już coś wymyślisz to mniej się robi bo brakuje ludzi i jest ich coraz mniej choć masz ambitne plany (po wypiciu kilku kieliszków masz ich najwięcej) to jednak ...spełzają one na niczym, ale i tak Dyrektorze Zenonie jesteś debeściak ..a może Dyretor został by gwiazdą TV jakieś wywiady może na początek u Kuby Wojewódzkiego na TVN i wspólne picie "wodzianki" ????
krasnal Chałapała 2016-09-04 08:41:34
Tutaj brakuje porządku. Ten mongoł wprowadza tyle niepotrzebnego chaosu. Odpieprza teatrzyk raz na jakiś czas przed przełożonymi.Brakuje ciągle ludzi przez co inni mają dwa razy więcej roboty. A no tak, oszczędność. Może myśli że ludzie nie chorują ani nie będą chcieli wybierać urlopów. Nie wiem. Gubi się we wszystkim i zapomina co mówił godzinę wcześniej. Wzięli go z Mam Talent czy z łapanki z ulicy...
rpo 2016-09-04 20:03:49
Najwązniejsze jest to, że dobrze można oceniać ich usługi, bo nawet rotacji wśród pracowników nie ma, co oznacza, że doceniają swoich podwładnych. Ciekawi mnie tylko czy jest szansa na to, żeby pojawiły się jakieś premie do podstawy zarobków, wiecie? Dzięki
Gti 2016-09-05 05:58:49
Nie ma rotacji z tego prostego powodu że na miejsce ludzi którzy się ostatnio pozwalniali nikt nie chce przyjść pomimo ogłoszeń. Czy to wózkowi, czy to operatorzy maszyn a nawet są problemy z pracownikami sezonowymi. I być może zaczną doceniać pracowników dopiero wtedy jak zobaczą że będzie problem ze znalezieniem osób na miejsce tych którzy się pozwalniali a nie dlatego że doceniają ich pracę.
Jacek 2016-09-06 15:45:08
Ja tam sądzę, że warto się chwilę zastanowić nad tym jak ma być i tyle, firma jest dobra i wartościowa
skwaszone mleko 2016-09-07 00:04:10
firma dobra i wartościowa... brak rąk do pracy na każdej zmianie a ta cała "pseudo" kadra kierownicza robi plany co robić ale co z tego skoro brakuje ludzi i tak się nic nie robi a "pseudo" dyrektor zenon (często na kacu) i reszta nieudaczników kierowników niech zrezygnuje z wysokich wynagrodzeń i zaproponują o 100 % większe stawki dla sezonowych to nie będzie takich patologii jak teraz.
Dżesika Andżelika 2016-09-07 08:33:33
Zen-man podejmuje decyzje pod wpływem chwili albo emocji. Albo każe coś robić a za jakiś czas Cie opieprzy że to robisz bo zapomniał że sam ci kazał. Dlatego czasem nie wiadomo o co mu wogole chodzi, plan nie ma sensu, na pakowaczkach potrafią w ciagu kilku dni pakować różne asortymenty i co chwilę wracać do tego który został przerwany. I wiecznie wg niego jest za dużo ludzi chociaż tak naprawdę jest za mało bo sam ma problem z obstawieniem stanowisk jak ktoś się rozchoruje albo jest na urlopie. Czasem mam wrażenie że jestem w reality show głowną rolę gra Zeno-man a reżyserem jest Bareja.
Jacek 2016-09-07 13:46:37
No chyba nie od dziś wiadomo, ze decyzje podejmowane są dobrze, moim zdaniem najlepiej ze wszystkich podobnych firm
Dżesika Andżelika 2016-09-07 16:43:38
Przestań "Jacek" . Przecież widać że jesteś podstawiony.
rpo 2016-09-07 23:15:10
Wiadomo w ogóle co z tymi podwyżkami do zarobków? Podobno miało się coś nowego pojawić. Dzięki za odpowiedź
rpo 2016-09-08 15:53:16
Chyba nic się ostatnio nie pokazało @edfgfgb, ale najlepiej dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio w firmie. Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników
Sralala 2016-09-08 16:41:05
RPO Ty tępa dzido. Ile razy jeszcze bedziesz gadać o tym że nie ma rotacji. Nie trybisz że jak się ktoś zwalnia to nikogo nie przyjmują tylko klei się stanowiska tymi co zostali. Druga sprawa że ludzie omijają ten zakład szerokim łukiem ze wzgledu na słabe place.Rotacja znaczy sie wymiana. Tu nie ma wymiany. Co za głąb, jeden i ten sam tekst w kołko.
Łaciaty pies Dyrektora Zenona 2016-09-08 20:25:37
Dyrektor Zenon (zeno-man) (mongoł) od tego ciągłego kaca spowodowanego piciem niewiadomo czego wcześniej (tanie wino z tesco za 5 zł albo droga whisky za 99 zł) poczuł misję tworzenia reality-show na Fritarze a każdy dzień to kolejny odcinek.Dyrektorze Zenonie jesteś wspaniały, dziekujęmy ci za to że jesteś z nami tu na Fritarze.
czosnkowa 2016-09-08 22:28:18
osobiście z ich produktów polecam ich mrożone warzywa z pieczarkami i ryżem, jak za taką cenę to prawdziwy mrożony luksus kulinarny moim zdaniem, pyszne!!!
Juh 2016-09-08 23:58:07
Tutaj sie nie robi zadnej czosnkowej. Pewnie na innym zakładzie. Wogole żadnych zup a warzywa to od święta. Wyroby ziemniaczane czyli frytki, talarki itd
rufus 2016-09-09 19:45:26
podobno na fritarze mają budować promy kosmiczne amerykanie już chcą odkupić naszą technologię a w szczególności spodobała im się biała taśma klejąca którą można sklejać rozsypujące się maszyny
ciołek 2016-09-09 20:40:52
Ja to bardzo chętnie podjąłbym u nich zatrudnienie, ale chyba ostatnio nie widziałem żadnej oferty pracy. Pewnie są normalnie premie do podstawy zarobków.
ola 2016-09-10 00:47:51
Jak chcesz pracować na fritarze to weź CV i przyjdz napisz że znasz wiele języków obcych ,umiesz obsługiwać komputer i smartfon i nie masz nałógów (nie pijesz alkoholu i nie palisz) będziesz idealnym kandydatem a po ostrej selekcji która bedzie dla Ciebie tylko formalnością zostaniesz od razu zatrudniony w biurowcu na fritarze a tam czekać na Ciebie będzie wysoka pencja i wysokie premie oraz luksusowe warunki pracy.
tadek 2016-09-10 10:10:42
Są jakieś oferty pracy w tym momencie, czy trzeba uzbroić się w cierpliwość?
Kadrowa 2016-09-12 19:05:56
Tak są oferty pracy w tym momencie, jest oferta na Szefa (Szefową) Zakładowej Stołówki wreszcie zdecydowali się wymienić obecną Szefową czyli kucharkę Wieśke po wielu kompromitujących ją i kuchnię posiłkach Prezes zdecydował że Wieśka nie będzie już Szefową Kuchni zbyt często dolewała za dużo wody do zupy, zbyt wiele razy serwowała rozgotowane pierogi i zbyt wiele razy przesoliła jedzenie i podawała zimne posiłki. Jak ktoś jest chętny niech startuje na Szefa Zakładowej Stołówki umiejętność gotowania drugich dań będzie atutem czego oczywiście Pani Wieśka nie umiała robić. Prezes skontaktuje się z wybranymi osobami.
Gigi 2016-09-12 21:33:27
Nie przejmuj sie. Jutro będą trufle w śmietanie oraz dzika kaczka w pomarańczach. Do tego wytrawne wino z północnych wzgórz Andaluzji tłoczone tylko przez dziewice wlasnymi piersiami. A na deser lody z bitą śmietaną.
Alm 2016-09-12 23:04:53
No ja ta uważam, że trzeba rozsądnie myśleć o firmie, która zapewnia doskonały byt takiej grupie osób i takiej ich ilości. Umowy mają naprawdę fantastyczne, zupełnie nie ma na co się denerwować, ani tutaj sprzeczać
Kaka 2016-09-13 11:04:46
Doskonały byt? Po wypłacie 2 razy zakupy, opłacić rachunki, paliwo i rączki do Boga żeby jakoś dotrwać do następnej wypłaty. I uwierz mi że nie szastam pieniędzmi. A co jest takiego fantastycznego w tych umowach? Umowa jak umowa. Nie ma nic nadzwyczajnego, nic co wyróżniałoby je spośród innych firm. No chyba że nie placenie na czas uważasz za coś normalnego, a że Fritar płaci na czas i to wg Ciebie jest fantastyczne to powodzenia.
tadek 2016-09-14 11:20:44
@kaka no ale skoro tak jest kiepsko, to co Cię jeszcze w tej firmie trzyma? Nie rozumiem takieg narzekania, skoro można zmienić pracę.
Kaka 2016-09-16 08:27:46
A ja nie rozumiem po co włazisz tu pod różnymi imionami i pie.....sz jakieś farmazony o fantastycznych umowach, bardzo dobrym bycie zapewnionym przez firmę, super socjalach albo glupio sie pytasz o zarobki lub czy są jakieś przyjęcia. Trzeba być kompletnym debilem żeby sie nie domyślić. A to czy się zwolnię czy nie g...o cie powinno obchodzić. Ciesz się że ci pijaki którzy pracowali w zeszlym roku nie znalezli pracy bo chyba nie wiem kto by tu przyszedl na sezon.
rpo 2016-09-16 16:22:47
Chyba nie pokazało się ostatnio żadne ogłoszenie @llkjh, a to znak, że się dobrze dzieje. ALe czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
iujh 2016-09-16 22:28:11
Zastanawia mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego inżyniera elektronika, macie jakieś wskazówki? Sam posiadam wymagane wykształcenie, a taka praca byłaby dla mnie bardzo dopowiednia, zwłaszca, że przekłada się to odpowiednio na wynagrodzenie.
podwładny dyrektora 2016-09-17 19:11:23
jak to cie zastanawia jak wygląda rozmowa rekrutacyjna flaszka na stół i po rozmowie rekrutacyjnej nie wiesz jak takie sprawy się załatwia mam cie uczyć albo lepiej weź dwie flaszki jedna to za mało
Gicz 2016-09-18 05:02:16
I znowu ten podstawiony ciołek. Niby szuka pracy, nic nie wie, ale już wie jak mu się będzie przekładać na wynagrodzenie
teusz 2016-09-18 16:41:49
A trwa właśnie taka rekrutacja @iujh? Jestem ciekawy, czy tylko ja ofert pracy z Fritar nie mogę zlokalizować...
baryła 2016-09-19 12:44:41
teusz nie możesz zlokalizować takiej oferty bo jej nie ma po prostu tutaj są podstawieni pionki którzy zachęcają by ludzie a raczej frajerzy się przyjmowali na ten zakład za psie pieniądze
rpo 2016-09-19 14:04:36
Najważniejsze jest to, że można liczyć u nich na stabilne wynagrodzenie, bo umowa jest w pełni respektowana, a jeśli warukni są odpowiednie, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Ale czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał.
Trug 2016-09-19 15:50:16
Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rpo. Napisałeś już tyle postów, a teraz podstawiony głąbie udajesz że chcesz się tu przyjąć do pracy. Odpowiedz mi ty tępy jełopie gdzie są te oferty takie popularne? Chyba w twojej żałosnej wyobraźni. Ile razy się jeszcze bedziesz pytać o to czy wypłata jest terminowa. Po pierwsze już ci odpowiedziano że tak, a po drugie to jedyny atut tego zakladu że pieniądze sa zawsze w terminie i uczepileś się tego jak rzep psiego ogona. Terminowe ale ch...owe. Umowa jest respektowana....co ty wogole pieprzysz. A widziałeś kiedyś nierespektowaną umowę. Spisują ja dzieci w piaskownicy żeby była nierespektowana?
Rumcajs 2016-09-19 19:32:23
rpo ty skończony matole ile jeszcze razy będziesz pisał jedno i to samo przecież wszyscy wiedzą że jesteś podstawionym pionkiem do pisania pochlebnych opinii na temat tego zakładu skoro jest tak dobrze to dlaczego tu nikt nie chce przychodzić wytłumacz mi to rpo obsrany palancie lepiej dalej obciągaj pały swoim przełożonym a nie wypisuj głupot
kierownik zakładowego kasyna 2016-09-20 00:49:27
rpo ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podstawiony pionku co ty pierd.......jakie oferty pracy na fritarze są popularne ...ty jełopie ...mielisz i mielisz w kółko to samo... siejesz ferment i propagandę sukcesu dla tego wychodka... nikt tu nie chce przychodzić i rypać za frajerską kasę wypłata jest tylko i wyłącznie dla tego terminowa bo Inspekcja Pracy siedzi na tym i od tego zależy czy ten wychodek będzie mógł się ubiegać o jakieś dotacje bez terminowych wypłat by nic nie dostali i na tym koniec, ale nazwanie tego wypłatami jest nadużyciem to jakieś zasiłki pomostowe ....rpo idź się dymać.
Jacek 2016-09-24 15:01:14
Ja tam uważam, że skoro kasa jest dobra to jest dobrze
Gigi 2016-09-24 17:30:46
Kasa nie jest dobra podstawiony pionku.
Władimir Władimirowicz 2016-09-24 21:42:56
no nie znowu ten podstawiony pionek co wypisuje jak to jest wspaniale na fritarze że kasa jest dobra że umowy są wspaniałe jacek twoje wpisy nic tu nie zmienią bo każdy wie że jesteś podstawionym pionkiem i bajkopisarzem powinieneś pisać bajki dzieciom one na pewno by uwierzyły w te bzdury co wypisujesz tutaj
honk 2016-09-25 11:39:58
a kim jest jacek i dloacszego uważacie ze to własnie on?
jajo21 2016-09-25 18:53:21
Dlatego że robi takie same błędy jak ty i zadaje takie same głupie pytania.
Tajniak 2016-09-25 20:00:55
Nie ma przyjęć na inżyniera.są na mechanika i elektromechanika ale możesz trafić do Lewila lub Fritaru . Wynagrodzenie po ok.probnym ok 2500 brutto plus premia 15%.
Hej 2016-09-26 12:27:31
Tajniak, to chyba nie jest złe? 15procent premi to sporo a jakie targetu do wyrobienia?
emaaa 2016-09-27 18:49:38
ale z cb debil, trzeba było kierownikowi jeszcze laske zrobic. wyłączyć maszyny i iść się spokojnie wysrać, no chyba że boisz że Cie zwolnią ? lol, chyba nie ma czego żałować
snikers 2016-09-28 01:23:16
a po co strzelałeś snikersa do kanału zmarnował się trza było strzelić do woreczka i potem dać wózkowemu żeby zawiózł na stołówkę to by dorzuciły to mielonego na następny dzień
Krakers 2016-09-30 23:27:24
I tak by wyszedł wodnisty.
Zostaw swoją opinię o Fritar - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fritar