Opinie o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

SMF Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdniku k/Lublina działa na terenie Regionalnego Parku Przemysłowego od roku 2006. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech i istnieje na rynku globalnym od 17 lat. Firma zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją maszyn wydmuchowych HS, COMBI , STRATOS , OPTIMA do produkcji butelek PET o wydajności od 2000/h do 10 000/h, stawiaczy butelek, osiowych orientatorów, urządzeń do automatyzacji i transportu butelek na automatycznych liniach napełniania. Nasze rozwiązania kierujemy do klientów poszukujących maszyn do produkcji butelek typu PET o małej i średniej wydajności, starając się dostosować je do wymogów rynków lokalnych. Strategia rozwoju firmy, zbudowana na bogatym i wieloletnim doświadczeniu jej właściciela w branży opakowań PET, opiera się na promocji i sprzedaży nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowań. Zakłada ona globalny charakter działania firmy, bliską współpracę z jednostkami naukowo - badawczymi co daj

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

Omija

Bardzo słaba firma ze względu warunków pracy i stosunku do pracowników (zwłaszcza w stosunku do obcokrajowców). To jest bajka międzynarodowa - jak powiedział jeden dzisiejszy pracownik filipińczycy mieszkali na halę powietrznej :D

@Roksana

1. Piekło latem, zamrażarka zimą. 2. W halach brud jest wszędzie - nikt tego nie kontroluje. 3. Stołówka na 10 przy ilości 250 pracowników. Wiele osób je w miejscu pracy. 4. W kiblach strach. 5. Zabawna garderoba między warsztatami - jedni przebierają się, a inni idą do pracy między gołymi tyłkami. Wynagrodzenia dla obcokrajowców to zawsze i wyłącznie minimalne 2500-3000 zł (1-2 lata i do widzenia). O pieniądze na delegacje trzeba biec, jeśli zapomniałeś lub nie miałeś okazji = wtrata pieniądze. Nikt nie przeleje pieniędzy na twoją kartę. Fakt, że filipińczycy mieszkali na terenie firmy w strefie przemysłowej, jest pozytywem lub negatywem? Co Pani myśli?

Zdecydowanie polecam tu pracę. Ten, kto chce się rozwijać znajdzie tu możliwości. Szansę dostaje każdy, komu choć trochę chce się zaangażować i coś potrafi. Nikt w smf nikogo nie trzyma na siłę. Obiboki i kombinatorzy tuż przed zwolnieniem zawsze żalą się w pip i na goworku. Jest trochę osób, które pracują po 10 lat i jakoś nie odchodzą nawet na emeryturze. Projektów jest coraz więcej, tempo pracy rośnie a maszyny są stale udoskonalane. Gdyby każdy dobrze robił swoją robotę nie byłoby opóźnień w produkcji i potem w opłatach.

Miś

hahahah, gdyby kazdy robił dobrze swoja robote... może by zaczac od góry? Kto ma ta robotę dobrze robic? Może kierownik elektryków co do dwóch zliczyc nie umie i wydaje mu się że jak cos powstało 50lat temu to nadal sie tak robi. przeciez tam nie ma ludzi którzy by mieli pojęcie, a kto tu trafi z fachowców to najdalej po roku ucieka jak najdalej. I dlatego firma nie bedzie dobrze stała. Automatycy... trafili chyba z przypadku, jeden może cos umie reszta nie odróznia czujnika od hydrantu.

Pracownik. Nowy wpis

Zwalniają ludzi z pracy nie ma co się pchać do tej firmy.

@Pracownik.

To ilu zwolnili, z jakich działów? Pytam, żeby wiedzieć, w jakich działach mogą być nabory :) No sorry, ale jak czytam w komentarzach, jak to zwalniają, a na portalu pracy widzę dwie strony nowiutkich ogłoszeń, typu operator cnc, monter serwisant, konstruktor, to coś mi nie styka. Wygląda to bardziej na wymianę kadry, niż upadek czy problemy firmy. Może więc o jakość kadry chodzi?

Spóźniłem się na nabór "specjalista ds. sprzedaży części zamiennych", ale może ten, co został zatrudniony napisałby, jakie warunki ma w firmie, co wynegocjował, jakie pieniądze itd.? Interesuje mnie też, na ile należało mieć wiedzę co do rozdmuchiwarek PET, o co pytali na rozmowie

Czy to prawda, że mają problemy z wypłaceniem pensji pracownikom ?

@Andrzej

Tak, regularnie wypłata przychodzi z opóźnieniem. Opóźnienie zależy od działu w którym pracujesz (czyli umowy jaką masz podpisaną)

Dixi
@Andrzej

To prawda ja pracowałam tam przez rok pracownicy po dwa miesiące nie dostają wypłaty ludzie stoją pod drzwiami kadr dopominają się o pieniądze a prezes jeździ na wczasy do Kenii albo nowy samochód sobie kupuje a ludzie wypłat nie dostają po dwa miesiace

Kama Nowy wpis
@Dixi

I za każdym razem było tak, że na wypłatę czekaliście? Czy zdarzały się miesiące, w które była ona punktualnie? Pomimo opóźnień całość wynagrodzenia koniec końców wypłacana jest zawsze, tak?

Czy firma SMF Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Należy zacząć od tego, że firma w ogóle nie organizuje szkoleń

Specjalista Ds. Sprzedaży

ZALECAM OMIJANIE SZEROKIM ŁUKIEM TEJ FIRMY - zwłaszcza jeśli ktoś jest nieprzyzwyczajony do grubiaństwa, prostactwa, (usunięte przez administratora) , już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. W tej chwili jest prowadzona rekrutacja na stanowiska handlowca z językiem francuskim - niefortunnie przyjęłam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie przejrzawszy wcześniej opinii o firmie i tego co można się spodziewać już na etapie rozmowy.... ( nie traciłabym swojego czasu i nerwów ). Przyjęła mnie przestraszona pani kadrowa, uprzedzająca że "pan prezes lubi zagadki matematyczne, logiczne, równania z jedną niewiadomą etc" - bardzo się przejęła widząc , że się pomyliłam przy ktorymś z działań z tabliczki mnożenia ;) Wstyd?może i trochę :) , natomiast , taką mam refleksję, że chyba bardziej wstydzić się powinien człowiek któremu pojęcie kultury osobistej jest w zasadzie całkowicie nieznane, zwłaszcza gdy zajmuje wysokie stanowisko.....( ja jestem "tylko" filologiem, tłumaczem, pracuję z językami od 15 lat, matematyczne wzory, formułki, nigdy potrzebne mi nie były, choć rozliczałam np czas pracy- i tu zawsze sięgałam po arkusze excell i kalkulatory...) ; Ale po kolei. Po rozmowie z panią kadrową - przyjemna dość rozmowa z panem dyrektorem, w zasadzie już zaczęłam przekonywać się że to w porządku oferta, własnie akurat dla mnie - pan dyrektor przekonywał mnie że głownie potrzebne są zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązania relacji z klientem. Tak więc rozmowa o potędze pozytywnego myślenia, niezrażania się, umiejętności dostrzeżenia potencjału w sobie i innych, umiejętności miękkich, negocjacyjnych,wizja dobrych zarobków, podróży służbowych etc. Sam miód :) Ostatnim etapem miała być rozmowa z panem prezesem. Przyszedł po dłuższej chwili, razem z panem dyrektorem. W zasadzie wtoczył się, nie zaszczyciwszy mnie spojrzeniem, jakiejś :bry"rzucone w ścianę - wziął moje cv z widoczną wzgardą i zaczął się popis jego możliwości:) atakowania, ośmieszania, dyskredytowania, próby sprowadzenia mnie do parteru, zbicia z tropu, pokazania mi gdzie moje miejsce w szeregu...... dowiedziałam się m.in że mój błąd w tabliczce mnożenia to tak naprawdę jest wyznacznik tego , że nie umiem logicznie myśleć, a więc nie nadaję się na stanowisko handlowca z językiem francuskim:) ach, i jeszcze koronnym argumentem mającym dowodzić że się do żadnej poważnej pracy nie nadaję był fakt że zmieniłam po 12 latach pracę na inną ( bo gdybym była coś warta, to zrobiłabym karierę tam, zamiast zmieniać wtedy pracę, na lepszą:). w pewnym momencie tych grubiańskich, bełkotliwych tyrad, przerywania mi ciągle, napastliwych pytań na które własciwie nie chciał słyszeć do końca odpowiedzi - odpowiadałam już tylko -tak, rozumiem , że pan tak uważa. Nie powiedziałam na gorąco co myślę o tym panu, dlaczego? bo zwykle tak jest że wrażliwy człowiek próbuje do końca utrzymać się na swoim poziomie kultury osobistej ( na jakimkolwiek poziomie, jakiejkolwiek kultury i jakichkolwiek standardów prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych). Bo jest w szoku że ktoś taki w obecnych czasach się uchował i zajmuje wysokie stanowisko - kierownicze stanowisko, jest prezesem firmy , ma do czynienia z ludżmi, pracownikami, klientami , również zagranicznymi.....(podczas gdy tak naprawdę- w normalnym świecie mógłby co najwyżej wywozić śmieci,-najlepiej samotnie- z tym poziomem kultury osobistej , który prezentuje....). W pewnym momencie zaczął mówić o mnie do pana dyrektora, jakby mnie nie było...... i na tym się zakończyła ta ponura farsa, w jakiej miałam nieszczęście uczestniczyć- na szczęście, nawet gdyby mi zaproponowano tam pracę, to już przynajmniej wiem, że za żadne pieniądze nie pójdę nawet spróbować, otwierać świetlaną karierę handlowca na sekretariacie :) trochę już mam za dużo lat, doświadczeń i wykonanej pracy nad sobą,nad swoim poczuciem wartości i oczywiście żaden gbur nie jest w stanie mi tego zabrać, ani nawet drasnąć- bo po porostu wiem, że taki osobnik nigdy nie będzie moim szefem. I nie, nie jest to jakiś rewanżyzm z mojej strony, nie lubię karmić się negatywną energią długo -umieszczając tu post, chciałabym trafić po prostu do jak największej liczby osób, które rozważają aplikowanie tam- bardzo chciałabym żeby na to nie było przyzwolenia w naszym kraju- firma zarządzana przez takich prostaków, firma na której rentowność pracują upokarzani i wyzyskiwani przez takiego człowieka ludzie - w zasadzie nie powinna mieć racji bytu. Moim w zasadzie jedynym kosztem było stracone pół dnia, i uczucie niesmaku/niedowierzania , którego wciąż nie mogę się pozbyć - jedno jest pewne, że pan Kulczycki raczej nie przyspieszył procesu rekrutacyjnego na stanowisko handlowca - będę gorliwie odwodzić wszystkich znajomych od aplikowania tam:) krzyżyk na drogę wszystkim Januszom biznesu ;)

nie mam pytań;)

Wysyłał ktoś zgłoszenie do pracy jako Spawacz metodą TIG? Widzę, że cztery dni jeszcze zostały, ciekawe czy już na rozmowę zapraszają z tego ogłoszenia. Zawsze na odpowiedź można liczyć? Żeby nie czekać w nieskończoność, tak jak raz miałem, 3 miesiące zmarnowane w innej firmie.

Wisi dość sporo ogłoszeń na pracuj.pl Interesuje mnie spawacz TIG. jest pokocha specjalisty i juniora. Chciałbym Zacząć od niższego stanowiska ale z czasem awansować na specjalistę. Jak wyglada kwestia awansów firmie? Przy sumiennej pracy można awansować na wyższe stanowiska? Zastanawiam mnie też po jakim czasie mniej więcej można startować wyżej. Jeżeli ktoś się orientuje tuje to dajcie znać :)

Stefan

O rozmowie kwalifikacyjnej: Byłem umówiony z prezesem firmy, ale ten nie zechciał się pojawić, zatem rozmowa była z panią z kadr. Niestety opinia z 2020 roku o "przestraszonej pani kadrowej" jest prawdziwa. Kobieta zadaje pytania w sposób bardzo pretensjonalny i roszczeniowy co sprawia, że czułem się atakowany od pierwszych sów. Każda moja odpowiedź była podważana i sprowadzana do nieważnej. Często przerywa nie pozwalając skończyć wypowiedzi. Odniosłem wrażenie, że jest tam za karę i chce mieć to jak najszybciej za sobą. Podsumowując dobrze się zastanów lub przygotuj na bardzo niemiłą rozmowę.

Wyraźnie się ktoś tu wypowiadał o pracy na hali, a można wiedzieć coś o warunkach dla specjalistów? Developer PHP pamiętam był poszukiwany we wrześniu 2023, 9-11 tys proponowali, jak to aktualnie wygląda tak w ogóle, jeśli chodzi o stawki? Mam nadzieję, że jakaś osoba wie i udzieli mi informacji

Omija

Roksana
@Omija

A czemu warunki pracy są słabe? Masz na myśli zarobki? Napiszesz jakie są u nich widełki płacowe? A ten stosunek do pracowników z innego kraju, to rozumiem że negatywny? :

@Roksana

Witam. Czy ktoś pracował na magazynie w SMF ? Jakie są warunki pracy i ogólnie pracownicy ?

Mis
@Paweł

Magazyn? jaki magazyn, tam nikt nad niczyzm nie panuje, z magazynu sie bierze czesci na kartke, albo na gebe, kierownik elektryków nawet nie wie co ma, i kto co wziął. DO tego bałagan niesamowity. Nigdy nie zobaczysz tak pracująceo magazynu.

Nie byłoby opóźnień jakby nie sprzedawać jednej maszyny trzem klientom albo nie sprzedawać ponad możliwości. Ludzie odchodzą bo nie tylko są opóźnienia w terminach produkcji maszyn ale i wypłat czy opłacania zusu.

PracowNikt

Chłopie Ty chyba w innym smf pracujesz, ale ściema to naprawdę wam najlepiej wychodzi, projektów to może już starczy, skoro tak dokładnie znasz firmę, to po opowiadaj jak to robione były te unijne;) , szczerze to powiedz ile, kasa zawsze była opóźniona, nawet jak jeszcze było płacone do ręki to też napewno wiesz, a apropo tych co pracują tam ponad 10lat, może 2 ma czyste sumienie i godność, napewno nie mowa tu o kordynatorów typu (rudy, żaba), ogólnie nie było by opóźnień jeżeli na kierowniczych stanowiskach byli by ludzie wykwalifikowani a nie kukiełki , dla których pieniądz stoi wyżej niż godność, dla tego Kazik musiał odejść. Ogólnie jak zobaczyłem Twój komentarz to zwymiotowałem, ciekawe z jakiego IP był pisany, mogę się założyć że z komputera "kierowniczego" , jeżeli kierownictwo nie robiło z buzi WC to nie było by skarg do pip,

Miś

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, systematyczne opóźnienia z wypłatami, brak jakiejkolwiek organizacji, ciągłe przekręty i kombinowanie, zerowa komunikacja między poszczególnymi działami. Przy takim zarządzaniu brak jakichkolwiek perspektyw dla tej firmy, brak płynności finansowej ratowany jest sprzedażą kolejnych maszyn i braniem na nich zaliczek żeby mieć za co kupić materiały na wykonanie innych zleceń opóźnionych niejednokrotnie o ponad rok. Ledwo przędą od projektu do projektu, wychodzą na tym na zero bądź na minus w wyniku kar umownych za niedotrzymywanie terminów, nie starcza nawet na pensje dla pracowników.

Iza

Możesz coś więcej napisać? Ile wynosi opóźnienie w wypłatach? Czy to jednorazowa sprawa czy ciągły problem? Będę wdzięczna za info.

Firma krzak Smf, htgi
@Iza

Droga Izo ja na szczęście już dawno tu nie pracuję, ale przez całą moją karierę około 10 lat mógł bym policzyć na palcach jednej ręki wypłaty na czas, nie pracuję już z 5 lat a dalej to samo, przecież większość komentarzy tutaj to prawda, a nie że zemsta byłego pracownika, każdy doskonale wie że opóźnione wypłaty to standard że wyłudzili tyle kasy z projektów unijnych że pewnie jeszcze dalej z niej kupują sobie materiały które używają do produkowania swojej produkcji maszyn. a to że nie płacili kilka lat ZUS za pracowników to łatwo sprawdzić bo sprawy w toku, proszę pomyśleć jeżeli członek zarządu smf, jest np. kierownikiem w htgi i odwrotnie czy tym ludziom trudno fałszować zeznania? Pół zarządu tej szajki mam na myśli (htgi, smf ) to tylko mogą być na tym stanowisku, bo świetnie im idzie palenie jana z pracownikami, jak trzeba bo ktoś nie na rękę się robi bo chce co mu się należy i do tego nie, donosi na innych , jest z góry przegrany, sam fakt płacenia podwyżek które przyznają ZUSowi się nie zgadza hehe. Zdaję sobie doskonale sprawę że dla osoby która szuka pracy i ma szansę się dostać moje słowa nic nie znaczą, ze swojej strony ostrzegam bo ta żółć to dopiero po czasie wychodzi, mogę nawet podpowiedzieć że na bank będzie tabliczka, mnożenia, o ze swojej strony mogę powiedzieć że musiałem oddawać im za ZUS, a teraz ZUS gania ich, ogólnie dla szukających pracy to polecam na kilka miesięcy póki się nie znajdzie nic lepszego, dla szaraka pewnie najniższa no i to co dają na tych zleceniach, które podpisuję się u księgowej, brzmi niesamowito to co piszę domyślam się, ale dopiero jak zobaczyłem jak wyglądają firmy, które wszystko co robią to robią zgodnie z prawem i etyką, smf i te dalsze hydry jego nic by nie miały, dawno by padły, tyle od siebie, nawet dam opinię neutralną żeby nikt nie pomyślał że obrażam, bardziej ostrzegam

byly
@Firma krzak Smf, htgi

mówisz swoich maszyn- jakich swoich, tam jest wszystko na zasadzie kopiuj wklej, nawet schematu nie potrafia przerysowac, a na wszelkie błedy reuguja fochem , szczególnie słynnej automatyczki, która działania najprostszego czujnika nie rozumie, ale dziób nosi wysoko, . Zreszta to typowe w tej firmie, dlatego moga tak ludźmi poniewierać, bo takich ludzi biora i takich trzymają. Zreszta tam ludzie sami sie nawzajem poniewierają, bo kazdy mysli że będzie wielkim kierownikiem , jak chocby (usunięte przez administratora)z elektrycznego bez pojęcia.

Firma krzak Smf, htgi
@byly

Na szczęście już nie mam nic wspólnego z tą firmą oprócz tego że przychodzą polecone że jakaś sprawa sądowa przeciwko tej firmie, kiedyś pól zakładu dostało wezwań na policję za bodajże te projekty unijne, na wezwaniu imię i nazwisko szefa, które słyszymy pierwszy raz heh normalnie mistrzowo świata, prawie jak by na słupa moim zdaniem. Mówisz o schematach maszyn które sprzedają, ciekawe czy wogole mają takie w których jest np "ISO" , ogólnie pewnie tym ludziom co odgrywają w tej firmie rolę zarządu to zajęło by trudność powiedzieć co to ISO;), a ich Wspaniałe pomysły na zaoszczędzenie firmowych finansów kończą się jak ostatnie próby dogrzania hal, ale to tylko potwierdza umiejętności kadry która jest trzonem tej firmy tylko i wyłącznie na papierze a w rzeczywistości każdy wie kto steruje.

byly
@Firma krzak Smf, htgi

własnie tu jest problem - kadra. Mówisz o jakims ISo.. dobre, masz rację,, nie maja pojęcia co to takiego, przeciez tam żadnych norm nie ma, te maszyny w ogóle nie powinny byc dopuszczone do eksploatacji, jedynie moga sobie na Haiti to sprzedawac. Wielkie oczy wybałuszaja jak się im cos o tym powie, bo po prostu pojęcia nie mają o czym mowa. To firma rzeczywiście wyjątkowa, poziom niekompetencji wręcz poraza, kazdy kto widzial cos innego będzie tu zdziwiony , że to w ogóle jeszcze jakos działa. Jedyny wniosek jest chyba taki że tu potrzebiuja kadry niekompetentnej i bez żadnego pojęcia technicznego , bo łatwiej takich ludzi trzymać za morde i robic w balona. Tylko ze dziwne że firma nie chce sie rozwijac, lecz tkwi w jakims koszmarnym śnie. Potencjał tam jest , ale kompletnie nie wykorzystany, nie dostrzegany. Gdyby tam wprowadzic szerokie zmiany i pare osób kompetenntnych , przewietrzyc kadrę, to mozna by z tego zrobić naprawde mocną firmę. Ale z Jaroszami tego się nie da zrobic.

Polecam ... OMIJAĆ !!

To co tam się dzieje to nadaje się do prokuratury!. Jedynie co mogę powiedzieć to nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie, którę są generowane przez osoby które żyją (pasożyty) z biedy pracowników. Omijajcie tą firme dalekim łukiem. Pozdrawiam

@Polecam ... OMIJAĆ !!

Dokładnie, brak kasy na czas ....albo wcale ...jest 17 sierpień a wyplat brak

Gggg
@Polecam ... OMIJAĆ !!

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem, Dają umowy na jakąś kwotę, ustala się z nimi a nie opłacają zusu . Nie polecam. Robią w trąbę na każdym kroku ,nie są wiarygodni

@Gggg

tylko że nawet jeśli tak by było jak piszesz to na mocy umowy są zobligowani do uregulowania tego? chodzi o to, że czasowo może to być odraczane i wobec tego są te wspomniane problemy? ludzie się roszczą?

Jakie są mocne strony pracodawcy SMF Poland Sp. z o.o.?

Darek

Mocne strony to mocni kierownicy , tacy którzy pisza z takimi mocnymi błedami ortograficznymi że az sie patrzec nie chce, do tego tacy mocni technicznie że az się dzieci z podstawówki dziwia. Mocna strona tej firmy to własnei to że ktokolwiek tu trafi to bardzo szybko widiz jak duzo burakówm jest w Polsce i róznej masci głąbów na stanowiskach.

Xxx

Mocne strony?! Braj wypłat na czas .. albo wcale ......

@Xxx

Jak to w ogóle? I pracownicy coś z tym robią? Kurczę, nie wyobrażam sobie nie dostać wynagrodzenia za prace..

@Maria

No tak ,jakoś na koncie brak pieniędzy....najwyraźniej zakonczy y się zgłoszeniem sprawy za brak wypłaty.

Pralnia
@Maria

Jeszcze się do tego nie przyzwyczailiście? Dziś 25 to pewnie już są wypłaty, ale dam sobie ( wiecie co) , że część ludzi czeka jeszcze na zapłatę za nadgodziny z pobliskiego htgi , i dalej smf się toczy, a tak apropo tych zapłat za nadgodziny to ja nie wierzę że dalej im się udaje (usunięte przez administratora) ten ZUS, może trzeba w końcu się zebrać i okrócic im tą patologię, prawię każdy były pracownik wie jak postępują z kimś kto nie na rękę już jest..

@Pralnia

No niestety nie każdy dostał wypłatę....ale sprawa poszła do inspekcji pracy ,więc mam nadzieję że wypata będzie....to o soe dzieje w tej firmie to cuda wianki ...szefostwo nieslowne ..nie można wierzyć im ... Mam nadzueje że przeczyta ten wpis

Pralnia
@Xxx

Właśnie dlatego jedyny jaki zapewniony socjal to wypłata nie na czas, chyba krótko pracujesz skoro jeszcze cię to w tej firmie dziwi, ciekawe na której hali.

@Pralnia

Dlatego z dnia na dzień odeszłam......takie firmy dzialay 20 lat temu ...zero rozwoju a raczej cofanie się.....mam nadzieję że w końcu zamkną ta budę i wypłaca ludziom zaległą kasę...hak nie oni to urzad ich zmusi ....sprawa w toku

@Xxx

Ciekawa jestem jak sprawy z tą inspekcją?

@Maria

Może zatrudnij się tam i zobaczysz ,ktoś cie poinformuję. Poczekamy zobaczymy .

@Xxx

A to miałoby sens się zatrudniać skoro podobno inspekcja ma tutaj coś do zrobienia? Raczej człowiek wolałby wcześniej takie rzeczy wiedzieć

@Maria

Dobrze ,nich ich kontrolują, skoro nie wypalcana ludziom wyplat .co to (usunięte przez administratora)

Zaufany
@Maria

Dla nich przecież jest większy procent z trzymanej sumy pieniędzy niż dostaną kary z inspekcji, to już dawno smf wyćwiczył, jak już coś im zrobić to trzeba tam wchodzić do biura z wykrywaczem kłamstw, wiadomo to nie dowód w sprawie, ale jak udowodnić coś komuś skoro tam banda kłamie w oczy i jest zdolna do wszystkiego co juri wymyśli

Ggggg
@Zaufany

Dokładnie, kłamią w zywe oczy .Na umowie jest inna kwota a wypalają inna .Nie można im wierzyć. Mam nadzieję że pip zrobi porządek

Zaufany
@Ggggg

Nic im nie zrobią, radca prawny tam nie jest na darmo. Doskonale wiedzieli że za rządów PO nie są ścigane przestępstwa gospodarcze i dlatego udało im się na kraść tyle milionów z dotacji, w których uczestniczyli. A zusu już się śmiali w czasach przesłuchań. To że kasa się nie zgadza z tym co na umowie to nic przy tym jak przy zmianie nazwy z "zakładu mechanicznego" na htgi ludziom podstępnie z umowy na stałe zrobili na czas określony a potem zwolnili ich. Ogólnie czołówka kierownictwa zajmuje swoje miejsca, dzięki temu że nie mają kszty godności i honoru.

W imieniu załogi, serdecznie dziękujemy sprzątaczkom za wszechogarniający brud. Jest to obleśne

Maria

Serio dalej tak brudno tu jest jak pisali?xd Ale to właściwie wy w sumie robicie ten (usunięte przez administratora) przecież te Panie nie robią tego za was. Może jakby każdy choć trochę próbował utrzymać porządek to byłoby inaczej?

;)

Nic się nie zmieniło do tej pory

Wojciech
@;)

To niech ktoś zwróci uwagę osobom które sprzątają. W końcu za coś biorą pieniądze i powinno być czysto, nie?

@Maria

to prawda że pracownicy robia trochę syfu, ale z drugiej strony czym maja sprzatać? W normalnych firmach sa rozmieszczone zestawy do sprzatania, i miejsca na wyselekcjonowane odpady, ale w SMF trzeba koniecznie znależc winnego i przykładnie go ochrzanic, no bo przeciez kierownik jest jedynie od ochrzaniania pracowników.

Brud
@Maria

Utrzymanie porządku to jedno, a nie sprzątanie łazienek, jadalni po dwa tygodnie to co innego.

@Brud

Jakiej jadalni, mowisz o tej klitce dla 5 ciu osób?

@Brud

Tu nie ma jadalni ani szatni, szafki na korytarzu to ma być szatnia? Klatka 2m na 2m to ma być jadalnia? Ludzi ejedza tam gdzie pracuja, to jakiś koszmar jest.

gostek
@Wojciech

Myślisz ze nie zwracali?

gość
@gostek

no i co z tego wynikło? nic. to może niech poinformuja o tym prezesa , tak chetnie informuja go o wszystkim to może i o tym niech poinformuja. A kierownicy gdzie sa? Codziennnie tamtędy chodza i co? Nie widza tego syfu? Czy jak zwykle wazne jest dla nich co innego, kto sie krzywo spojrzał albo kogo sie przyczepic .

@Brud

Aż trudno mi uwierzyć, że do teraz odkąd o to pytałam niczego tu z tym nie zrobili. W czym tu problem niby?

Nigdy Wiecej.

Kto pracował w SMF-ie ten w cyrku się nie śmieje.

prawo
@Nigdy Wiecej.

dokłądnie tak

Zofia
@prawo

Chodzi wam o ten wyzysk i słabe pensje, co inni opisują? Czy coś jeszcze jest nie tak?

@Nigdy Wiecej.

bo tylu błaznów nawet w cyrku nie ma

@Zofia

co jeszcze jest nie tak? prosze bardzo- brak ubrań roboczych, (usunięte przez administratora) w kiblach , dwa kible na cała zmiane, szatnia dla ludzi w przejściu miedzy halami, ludzie sie przebieraja i łaza miedzy nimi pracownicy z hali na hale i oglądaja swoje tyłki. (usunięte przez administratora) na halach, jedzenie na stanowiskach pracy bo nie ma stołówki na więcej niz 5 osób. Kierownicy którzy nie potrafia dwóch zdań napisac bez błędów, ludzie którzy nie maja żadnych kompetencji i wiedzy do wykonywanych zadań, ale za kręcenie tyłkiem u kierownika windowani sa na bóstwa. Mało?Długo mozna wylicząc

xxx

(usunięte przez administratora)to bardzo delikatne określenie... wyzysk pracownika, traktowanie go jak gówno, jeśli możecie omijajcie i odradzajcie innym pracę w tym (usunięte przez administratora).

Karma
@xxx

ZUS, htgi, smf , umowy zlecenia, sprzedaży, podwyżki pracownicze między tymi firmami pięknie rozkwitają, jeszcze do tego dostęp do porad prawnych i to w jednym miejscu, cud czy szajka?

Co wchodzi w socjal SMF Poland Sp. z o.o.?

Abc

Goła pensja. I nic więcej.

Taaaaa

Jeden brudny sracz na 100 osób :)

Yebał was pies

I margherita lub wegetariańska za nad godziny.

Yebala cała wies
@Abc

Zapomniałeś dodać że nieczynny :)))

Czy w SMF Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zdziwiony

Tu nawet nie wypłacają wynagrodzenia na czas...

Zostaw merytoryczną opinię o SMF Poland Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w SMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMF Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SMF Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMF Poland Sp. z o.o.