Opinie o KTL.PL w Gorzkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KTL.PL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KTL.PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTL.PL w Gorzkowice

Nie polecam nikomu ktl odeszłam puchnie się od spray i nie tylko zaraziłam się czymś ginekologicznie.Brak umowy na czarno wykorzystać ludzi

Tam nie ma czegoś takiego jak BHP

Czym KTL.PL zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pracowałam tam kilka miesięcy i nie doczekałam się umowy.Generalnie praca bez umowy.Trzeba pracować w dość ciężkich warunkach bo w lato jest aż 50 stopni na hali.Odeszłam i zgłosiłam wszystko do inspekcji pracy.

Urszula

Czy aktualnie są jakieś zatrudnienia? Mąż szuka pracy na hali lub magazynie. Może ktoś dać znać czy szukają i jakie warunki są oferowane? Na jakiej umowie jest okres próbny?

Tola

To ile tygodniowo tych godzin wychodzi? Po 9 cały tydzień i jeszcze do tego sobota. Zastanawiam się ile tka na prawdę można tutaj zarobić za te wszystkie godziny?

Kornelia Nowy wpis

30 minut przerwy jednak jest, pisał ktoś, że nie ma. Zastanawiałam się jak to możliwe więc dobrze, że wyjaśniliście. W 2021 r padło też, że nie ma żadnych dodatków, w ostatnich latach sporo się pozmieniało w wielu firmach, u was jakieś plusy aktualnie się znajdą? Karta sportowa, może dodatkowe ubezpieczenie, cokolwiek?

,@Anula Nowy wpis

Chce się dowiedzieć czy u was robi się ramki i czy z innych miast takich np.jak Miendzyswiec przyjazdzaja do was po ramki

kuba

hehe żal kto pracuje tam to się czuje jak we wojsku nie można parę minut sobie przerwy zrobić ani pogadać parę minut bo zjeby dostajesz i łaskę ci robia ze puszcza cie do ubikacji masakra

Laura

No ale do pracy w sumie chodzi się, żeby pracować, może dlatego nie pozwalają na rozmowy. Mnie bardziej ciekawi czy w ogóle jest jakaś przerwa, taka dla wszystkich, żeby np zjeść śniadanie? Ile ta przerwa trwa, skoro piszecie o dużym rygorze?

Były pracownik Nowy wpis
@Laura

Przerwa trwa 30 min.Chodzi się w grupach.

Pola Nowy wpis

Ej a jest taka stołówka, kantyna, gdzie ta całą grupa może na raz się pomieścić, zjeść, odpocząć? Pomieszczą sie tam wszyscy jednocześnie, czy część ludzi musi stać lub nie ma miejsca do jedzenia?

Czym KTL.PL zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zachęcają? Czysty wyzysk. Brak dodatków,nie ma nic, oprócz gołej najniższej krajowej. Pracujemy na noc,za te same pieniądze co rano i popołudniu.Za sobotę, do koperty,za niższą stawkę niż w tygodniu.Porażka,ale to jedyny pracodawca w okolicy,więc ludzie nie mają wyjścia.

Warto dodać,że zatrudnienie tylko przez pośrednika,lub na czarno.

Premią w obowiązkach i krzykami

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KTL.PL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Edyta
@Kasia

można wiedzieć co takiego się stało? sugerujesz że jest tam problem z BHP?

@Kasia

Jak piszesz to podaj prawdziwe imię a nie wymyślone

A czy to ważne kto pisze książkę piszesz

Kasia2LeweRecePriv
@Kasia

Jak można zarazić sie ginekologicznie? Jeśli już to wenerycznie...Na waleta robiłaś? Czy na parkingu co było a teraz zganiasz na zakład ????

@Kasia2LeweRecePriv

Haha proszę się zająć sobą nie kimś!!!

Filomena
@Kasia

A wiesz już co to za choroba

CRAZY
@Kasia

A osoba nie nadaje sie do pracy i wymyśla nie stworzone rzeczy.Jak ktos ma DWIE LEWE RĘCE to tak jest. Pozdrawiam CRAZY

Dzidzia
@Edyta

Problem z BHP już mówię notoryczny brak papieru toaletowego, wodę żeby spuscic w kiblu trzeba sobie nabrać wcześniej do wiadra, ogólnie (usunięte przez administratora) ciepła woda w wybranych umywalkach, brak mydła, łazienki o ile to coś można nazwać łazienka sprzątane nie wiadomo kiedy, brak oświetlania jak wychodzisz z popołudniówki to musisz uważać bo ciemności egipskie. Coś jeszcze dodać bo byłoby co?

Weronika
@Kasia

Czym dokładnie się zajmowałaś.I kiedy odeszłaś.Pytam się bo dostałam tam pracę 16 marca.Niby na miesiąc na czarno i do tej pory nie mam umowy.

Przemysław
@Weronika

Pracujesz bez umowy? Jak to możliwe, skoro już w ogłoszeniu sprzed wielu lat dla pakowacza ręcznego, pisali o umowie o pracę na czas określony? Była mowa w ogłoszeniu lub podczas rekrutacji o UoP i ile teraz płacą?

Tam nie ma czegoś takiego jak BHP

Urszula

@Urszula

Jeśli twój mąż nie chce sobie zrujnować zdrowia psychicznego jak i fizycznego to lepiej niech tam nie idzie.Praca po 9h.Ranna zmiana od 6 do 15 a druga zmiana od 15 do 00.00 porażka.Praca w dość ciężkich warunkach bo teraz latem trzeba pracować bez klimy a potrafi być nawet 45 stopni.A jeśli twój mąż liczy na jaką kolwiek umowy to już wogóle.Tam ludzie pracują na czarno nawet po kilka lat bo kierownik nie chce dawać umów.Krótko mówić ktl to wyzysk

Karolka

A o tej pracy po 9h to od początku informują czy to później dopiero wychodzi? Z tymi umowami to nikomu nie chcą dawać? Co jak pracownicy się nie godzą na pracę bez umowy?

@Karolka

Informują na rozmowie o pracy.Na początku jest okej ale proszę mi wierzyć że po kilku miesiącach będziesz mieć dosyć a dodatkowo trzeba przychodzić w soboty bo jeśli nie przyjdziesz to brygadzistki mają pretensje.A jeśli chodzi o umowę no to jeśli komuś nie odpowiada praca bez umowy no to odchodzi lub czeka tylko nie ma na co.Bo kierownik obiecuje a nie daje.

Tola

Jaki dress code obowiązuje w KTL.PL?

Żaden.Przychodzisz jak chcesz.Generalnie w ktl jest admosfera żałobna i ludzie chodzą na czarno.A jeśli chcesz iść do ktl to odradzam ci to.Jeśli nie chcesz popsuć sobie zdrowia psychicznego.

A to sprawa tak pilna że trzeba aż na go work pisać? Dziewczyna też ma prawo być na zwolnieniu czy iść na urlop, a że nikogo do pomocy nie ma na taką firmę to osobny temat.

Remigiusz

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy ogłoszono pandemię?

Nnnnnnnn

Heh widzę że w ktl. Nic się nie zmieniło. Stawka mała. Trzeba (usunięte przez administratora) .(mi tam na lini najlepiej się pracowało A gdy już się nie chciało to się szło pakować albo czyscilo się jakieś części źle pomalowane . ) śmiesznie było. Tylko te niskie wynagrodzenie .

Izydor

Najłatwiej narezkać i oskarżać. Może po prostu każdy powinien zabrać się za swoją robotę?

ByKu

Kobieta ma 6 zl na godzinę jak zrobi to ma 1200 i to nie jest wyzysk? Poza tym umowa śmieciowa. Logistyka i brygadzistki zwalają wszystko na zwykłych pracowników, żeby ratować swoj (usunięte przez administratora) przed kierownikiem i nie mówiąc o tym ze jak kogoś nie lubią to wymyślają bajki zeby tylko się go pozbyć...

@ByKu

Zgadzam się, szczególnie Pani Aneta lubi donosić nieprawdę Kierownikowi na osoby, których nie lubi....

Zuzanna

@Były pracownik, a co sądzisz o warunkach pracy w firmie KTL.PL? Kwestie dotyczące atmosfery pracy w tej firmie oraz informacje o obecnych rekrutacjach również będą tu bardzo istotne. Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej!

pan

wiec ja pytam gdzie w tym wszystkim inspekcja pracy i urzad skarbowy znikli czy jak

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) obiecują 10 PLN netto i umowę ale o tym można zapomnieć, umowy się nie doczeka a stawka to 6.10PLN i na tym się kończy a podczas rozmowy gdy się wypomina Panu Pawłowi prawdę to mówi że ma na to stanowisko wielu innych chętnych i nara. Pracowało 36 Ukraińców i wszyscy uciekli nic dziwnego kto by tam chciał pracować... Jeszcze raz NIE POLECAM!

kafarek

hahahaha godne warunki... umowa o pracę... chyba jak dobrze ktoś donosi...

@kafarek

I to nie pomoże!!! Praca tylko na zlecenie lub własną działalność nadgodziny standart. Uwazajcie

Zuzia2

Witam. Ja pracowałam w tej firmie ponad trzy lata na umowę zlecenie i za 6zł na godzinę.Obiecywano mi umowę o pracę ale jakoś się nie doczekałam.Pracowałam wszystkie soboty i wiele nadgodzin wypracowałam i tak dla szefa nie byłam wartościowym pracownikiem.I te koperty-zamiast przelew na konto to były koperty a to chyba nie tak powinno być.Nie polecam pracy w tej firmie szkoda zdrowi i nerw bo dla szefa jesteśmy tylko zwykłymi robolami.

@Zuzia2

Potwierdzam

Adsa

Nie pracuje w tej firmie . I nigdy bym nie chciał. Widze ja z fotela kierowcy który czeka 5h na rozładunek. Wszystko robione z laską. Pakowane tak że auto które przywiozlo towar nie może go zabrać. Ż palety 80cm na 3000cm potrafią zrobić 2000 na 4000 . Zgłaszane mówione, zdjęcia nawet robią u nic lepiej nie jest . Ta firma może być liderem wyzyskujacym czas pracy kierowcy

Zuzanna

@Ronii a Ty jesteś pracownikiem KTL.PL? Chętnie poznamy bliżej Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz?

n

Daj spokój, prezes jest akurat naprawdę w porządku, moim zdaniem bardzo dobra sprawa i generalnie chyba nie jest to zbyt zła rzecz, ja tam jestem wielkim fanem tego człowieka, polecam naprawdę, no trudno

Zostaw merytoryczną opinię o KTL.PL - Gorzkowice

• Jak się pracuje w KTL.PL?

Zobacz opinie na temat firmy KTL.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KTL.PL
2.2/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Przedborska 27
    97-350 Gorzkowice