Opinie o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sobiesław Zasada Warszawa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sobiesław Zasada Warszawa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

Szkoda czasu

Miejsce już wyłącznie dla desperatów i nieudaczników z koneksjami. W ciągu ostatnich trzech lat rotacja niczym jak w akwizycji. Pracownicy ze stażem i kwalifikacjami uciekli jak najdalej, nowo przybyli po trzech miesiącach uciekają jak empirycznie odczują jaki to (usunięte przez administratora) Zarobki jak w biedronce, a wymagania prawie jak na kosmonautę. Piszę prawie, bo nie dotyczą one figurantów z koneksjami. Auta też tam lepiej nie kupować, przestrzegam każdego klienta. Takiej patologi w sprzedaży samochodów jeszcze nie widziałem. Komis u Janusza ma wyższe standardy jakości.

Nie ta mentalność
@Jaga

Ktoś ma wiedzę jak wygląda poziom wynagrodzenia na salonie ? Ponoć szukają pracowników, ktoś coś ?

Oficjalnie jest najniższa, a reszta do ręki? Czy nie ma co liczyć na lepszą kasę? Po jakim czasie obiecują to przejście na uop? Ta marża to w jakiej mniej więcej kwocie jest do uzyskania? No i w ogóle firma jakoś uzasadniła to, że na obietnicach to wszystko się skończyło?

Czytam tu, to znaczy w propozycji pracy dla Elektryka Samochodów Ciężarowych - Mercedes-Benz, że organizowane są spotkania okolicznościowe oraz integracyjne. Gdzie więc przykładowo pracownicy mogą się spotkać po pracy, i jak to wpływa na codzienną współpracę?

Praca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

@Pracodawca W jakich dniach i godzinach odbywa się praca na stanowisku - pracownik myjni ?

niebodzegrubasplulnamwtwarz
@Zainteresowany

Za czasów człowieka bez zasad najniższa krajowa + premia uznaniowa. Uznaniowa czytaj jak komuś coś nie przypasuje to Ci nie wypłacali, a Twoja premia zasilała konto (usunięte przez administratora) zarządu. Po połączeniu z cichym sytuacja finansowa bez zmian, dołożyli za to kolejne wymagania i obwarowania, aby tylko Ci premii nie wypłacić. W ciagu ostatnich dwóch lat w czasie przemian większość składu z salonu uciekło z tego (usunięte przez administratora) Pozostała garstka nieudaczników i (usunięte przez administratora) Zastanów się czy chcesz pracować na kogoś, być pomiatany przez jakiegoś grubasa który za Twoją prace zarabia więcej niż Ty, a jedyne co on potrafi to zestawić tabelkę z finansowaniem, które to Ty ogarnąłeś z klientam.

Alicja
@niebodzegrubasplulnamwtwarz

Ale wiesz, że kandydatom nic to nie mówi, opis czasów jakiegoś człowieka, na podstawie jego wyglądu? Ja się np. nie dowiedziałam, do kiedy była najniższa krajowa i ile jest teraz podstawy bez premii. Piszesz tak, jakbyś rozmawiał z kimś znajomym, a nie z ludźmi kompletnie z zewnątrz.

@Zainteresowany

Mam doświadczenie z WCC (podlegające pod grupę ZASADA) praca na salonie za minimalną krajową na umówię ZLECENIE(na 3 mies. Jako "okres próbny") z obietnicami o przejściu na umowę o pracę + marża od sprzedaży. Na obietnicach się skończyło. Bardzo nie polecam.

Ale po tych 3 miesiącach nie przedłużają w ogóle umowy? Czy po prostu dalej zlecenie dają? Piszesz o minimalnej krajowej, a ta marża od sprzedaży obowiązuje tylko na UoP? Po jakim czasie ewentualnie przyznają takie bonusy?

Kate Kasia Nowy wpis

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wiele dla tej zakłamanej, pozbawionej kompetencji i jakości firmy. Zakres działania firmy można by porównać do grupy przestępczej. Czyli najpierw budujemy pozytywną, sztuczną opinie o firmie poprzez działania marketingowe i kupione pozytywne opinie, aby ściągnąć do siebie bogu ducha winnego naiwnego klienta. Jak już zdobędą zaufanie wcisną wszystko z uszkodzonymi, podwójnie malowanymi samochodami włącznie, spolerowanym do granic możliwości odparzonym lakierem lub wypalonym kiepem dywanikiem. Zapomnijcie o czymś takim jak gwarancja, zapomnijcie o czymś takim jak kompetencja w czasie zgłaszania nieprawidłowości. Ludzie związani z tym miejscem nie mogą nie znać tego procederu. Wiedzą jak wciskać (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Reasumując - uważajcie na to miejsce, nie dajcie się zwieść sztucznej fasadzie, kupionym opiniom, zakłamanym ludziom o fałszywym uśmieszku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sobiesław Zasada Warszawa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Szkoda czasu

Jaga
@Szkoda czasu

Serio?? A no to jak osoba z doświadczeniem ucieka, to firma nie działa? Nie stara się go zatrzymać? Nie oferuje lepszej kasy czy innych rzeczy właśnie by taka osoba nie odeszła?

Nie ta mentalność
@Jaga

Jakie są dokładnie wymagania na stanowisku Asystentka ds. telefonicznej obsługi Klienta? Bo ktoś tu pisał w komentarzu, że ogólnie to są ogromne. Powie ktoś coś więcej? Widziałam taką ofertę kiedyś.

Beata

Asystent/ka ds. telefonicznej obsługi klienta - czy jest opcja pracy w trybie home office? Kiedyś firma opublikowała takie ogłoszenie, wtedy w sumie praca zdalna nie była jeszcze tak popularna. Ale teraz trochę firm już oferuje taką możliwość, jeśli praca właśnie jest przez telefon. A tutaj?

Alicja

Szukam pracy jako specjalista ds sprzedaży. W ogłoszeniu wymagania są głównie nacelowane na osiągnięcie celu sprzedażowego. Dużym atutem ma być doświadczenie handlowe. Na jakie zarobki może liczyć doświadczony sprzedawca?, czy można zarobić więcej niż 4000?

szaman
@Alicja

4000 brutto może zarobisz, pod warunkiem że wielka elita sprzedażowa salonu (tutaj gromki śmiech :D) z przydupasem figuranta na czele, donosicielem, oraz zakompleksionym słojem udającym yntelygenta z farszafki pozwoli ci coś sprzedać bo przecież tylko im się należy :D, albo nie za sabotują ci finansowania. Szkoda zdrowia na ten syf, szambowóz ma mniej ekskrementów w zasobie niż ten salon.

Tomek odbieram trzeci samochód

Polecam salon Volkswagena przy ul Grochowskiej 163 w Warszawie. Uzyskałem obszerną wiedzę na temat interesującego mnie modelu Tiguan. Szczególne podziękowania w kierunku P. Marcina Komola, który w profesjonalny oraz fachowy sposób wykonuje swoją pracę :) Pan Marcin udzielił mi wszelkich informacji i przeprowadził przez procedurę zakupu jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Wszystkie formalności przebiegły bardzo sprawnie, a sam odbiór pojazdu uzupełniony został o pomocną i jasną instrukcję obsługi poszczególnych funkcji samochodu którą przekazał mi Pan Hubert. Polecam ten salon!!!

Luss

To typowa korporacja. Kierowników chyba więcej niż pracowników. Wszyscy żyją tylko tabelami i zestawieniami, niby taki nowoczesny styl zarządzania... Ale komu ma to służyć.... Tabela exel nie odzwierciedla prawdziwych ważnych rzeczy. Tu pracownika mają za zero, świadczy o tym ciągle rotację pracownicze. Z dobrej pracy nikt się nie zwalnia a tu parę osób miesięcznie rzuca papier. Tak mocnej pozycji na rynku nie nie utrzymają. Grochowska 163 spada na psy, przykre ale prawdziwe. Tabelkowy sposób zarządzania nie zawsze się sprawdza

@Luss

No być może racja, że nie zawsze się sprawdzi. A to jaki inny sposób byś proponował w takim razie?

figurant
@Luss

Jakich kierowników, tam może kierowników to jest trzech, reszta to figuranci. Kierownikiem to można nazywać kogoś kto ma kompetencje, umiejętność zarządzania ludźmi, obycie i najważniejsze jest także człowiekiem. Tam są figuranci z nadania jak partyjniacy.

@figurant

A jak w nowym roku sytuacja w firmie, coś się zmieniło jeżeli chodzi o kierowników, jakieś zmiany kadrowe nastąpiły? Są jakieś przyjęcia aktualnie?

być może Kandydat

Widzę ze jest ogłoszenie wystawione, szukają konserwtora - jakie godziny pracy, dni pracy i czy dostanę 4500 do ręki bo inaczej nie opłaci mi się zmieniać roboty? W ogóle to napiszcie jakie macie wynagrodzenia albo wasi koledzy jakie mają - Go Work wcale nie cenzuruje takich informacji.

bzyk bzyczek

Jako że zakończyłem czteroletnie użytkowanie i finansowanie zakupionego w tym salonie samochodu mogę napisać w pełni miarodajną opinie. O ile zakup samochodu cztery lata temu był bezdotykowy i mega profesjonalny - jednakże mój handlowiec już opuścił to miejsce, to współpraca z serwisem działem gwarancji już taka nie była. Nie polecam jakiegokolwiek serwisowania w tym miejscu, a kontaktu z działem gwarancji to już w ogóle - jedno wielkie dno. Finansowanie jak finansowanie, oczywiście raty poszły w górę ale to już wina RPP i oprocentowania. Samochód został spłacony, były jakieś drobne perturbacje z dokumentami z banku, ale ogólnie dało radę. Natomiast Pan zajmujący się finansowaniem w salonie to totalny gbur i prymityw, któremu wydaje się że zjadł wszystkie rozumy. Kolejna sprawa to oferta na nowy samochód, tutaj totalne dno, ani nikt nie zadzwonił, ani się nie przypomniał o końcu finansowania i propozycji nowej oferty. Ofertę wymusiłem na handlowcu będąc w salonie, a poziom obsługi to już dno. Kolejna sprawa to oferta na odkup samochodu której nie było, porostu mnie olano. Co ciekawe samochód sprzedałem w konkurencyjnym salonie mimo iż nie zamówiłem u nich nowego samochód - widocznie tam się da normalnie podejść do klienta. Podsumowując: -finansowanie - dało radę, -serwis - beznadzieja - konkurencja ma taniej, -dział gwarancji - dno, -oferta utrzymaniowa - dno, -oferta/obsługa na nowy samochód - dno, -odkup samochodu - dno, PS. Opinie wpisana tutaj bo Cichy-Zasada płaci Googlom za cenzurowanie wpisów na stronie salonu.

BMW

Typowe miejsce dla BMW - Bierny Mierny Wierny, czyli pozbawionych kompetencji, przytakujących na wszstnko, klepiących się po pleckach kolesi i nooboów. Znowu szukają frajerów do pracy w tym komunistycznym kołchozie. Ludzie z większą ilością IQ oraz posiadający empatię szybko tamtą∂ uciekają. Typowe miejsce dla nieudaczników oraz co lepszych cwaniaczków karierowiczów bez kompetencji, ale z koneksjami.

Jak ktoś chce być (usunięte przez administratora) jakiegoś (usunięte przez administratora), którego zajęcie polega na zebraniu kilku papierków to jest to idealne miejsce. Handlowcy dostarczający przychód dla tego miejsc byli zawsze traktowani jak (usunięte przez administratora) wyeksploatować i wymienić. No poza wybrańcem narodu przybijającym piąteczkę z figurantami z zarządu, i pijącym wódeczkę z kim trzeba. Wspomniany grubas mógłby co najwyżej siedzieć i przyklejać karteczki samoprzylepne na monitor gdyby nie sprzedawcy, którzy dostarczają klienta z finansowaniem, ale wielki nierób i guru tabelki excela wychodził sobie pozycje najważniejszej persony na salonie bierze więcej wynagrodzenia niż zapieprzający handlowiec. Ohydne miejsce do pracy gdzie nie przestrzega się kodeksu pracy, praw pracownika, jakiekolwiek ustalenia są niezgodne z obowiązującymi przepisami, a moralność tego miejsca przypomina londyński rynsztok z XXVII w.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Sobiesław Zasada Warszawa?

Jacek

Jeden z lepszych w Warszawie . Bardzo dobra atmosfera i praktycznie bark rotacji wśród personelu firmy.

Kuba
@Jacek

Nie polecam tej firmy. Zarobki mizerne płacą minimalną krajową a wymagania....

Bary
@Jacek

To już nie aktualne... Bardzo dobrze to było kiedyś. Obecnie to najgorszy pracodawca w branży motoryzacyjnej. Jeden pracownik robi na trzy stanowiska bo kryzys i trzeba oszczędzać... A pracownik to niewolnik. Nie zarobisz tam więc nie zatrudniają się tam. Odradzam

Szymon
@Bary

Ech, szkoda ;( To ile płacą konkretnie? Serio jest tak słabo?

Jak w (usunięte przez administratora) rączka rączkę myje, wierchuszka siedzi i zbiera laury, a tyrają pozostali. Chcesz awansować, zapomnij, chcesz podwyżkę zapomnij...no chyba że jesteś kolejnym figurantem od wierchuszki zarządzającej.

Szymon

Czyli cały czas się robi na takiej samej stawce? Ile to teraz jest?

ciche zasady

Na zewnątrz 30 stopni, a w "salonie" wcale nie lepiej. Klimatyzacja jest dla elitarnego grona nierobów, kasty zarządzającej oraz kilku wyższych kolesi prezesa. Warunki pracy, oraz sanitarne to lepsze mają skazańcy w ruskich łagrach. (usunięte przez administratora) w pełnym słowa tego znaczenia. Wszyscy co mieli głowę na karku uciekli, pozostałą gromadka nieudaczników lub kolesi którzy mają się dobrze bo wiedzą gdzie rącie przybijać. Nie polecam, jako były pracownik, oraz jako klient VW - ceny wyższe niż w konkurencyjnym salonie, robocizna conajmniej 30%, mają się za elitę, ale na mniemaniu pozostanie.

@ciche zasady

To tak trudno mówić o swoich potrzebach? Może pracodawca by zrozumiał wszystko i załatwiłby klimę?

ciche zasady
@Agnieszka

Pracodawca doskonale wie o potrzebach klimatyzacji na salonie, dla pracowników jak i dla klientów. Ale po co się ma wysilać jak plebs pracujący na salonie czy serwisie i tak (usunięte przez administratora), jak będą narzekać to się takiego wymienia. Warunki pracy czy warunki sanitarne w tym miejscu przypominają ruskie łagry.

@ciche zasady

No a argument zadowolenia klientów się dla nich nie liczy? Przecież wiadomo że lepiej sprzedaż pójdzie w komfortowych warunkach

donostopodstawa

ciche miejsce bez zasad, zdecydowana większość tego co tam pracuje to ludzie bez moralności, obycia i ambicji, każdy kto coś sobą reprezentuje szybko stamtąd ucieka bo to nie miejsce dla ambitnych, pracowitych i wykształconych ludzi, na około cala zgraja donosicieli, zakompleksionych półgłówków, pasożytów żerujących na pracy innych oraz tego co wie że nigdzie indziej pracy nie znajdzie, wierchuszka kierownicza to w 90% figuranci, kolesie od weekendowego przybijania piątki przy wódeczce, warunki sanitarne, klimatyzacja, czy ogrzewanie w zimie jest tutaj czymś czego nie spotkasz, oczywiście dla nierobów z wyższego piętra wszystko jest Dno dna, przestrzegam każdego kto choćby chciał w tym (usunięte przez administratora) palce zanurzyć

Obserwator

Najgorsze są ploteczki … Pani M ma to opracowane do perfekcji. Jedno mówi, drugie robi a trzecie myśli. Większego fałszywca trudno spotkać, niby milutka a tak naprawdę zazdrośnica.

@Obserwator

W pracy plotkowanie powinno być zabronione bo tylko stwarza to potem konflikty :| Z innymi osobami relacje są spoko? Bo chciałem aplikować a nie uśmiecha mi się praca wśród plotek.

pedro
@Piotr

W kodeksie pracy powinien być zakaz plotek. Zgadzam się.

Małgorzata
@pedro

Niestety nie ma tak dobrze hehe a powiedz @pedro czy Ty prócz tego jesteś zadowolony? Czy jest możliwość wyrobienia jakiejś premii albo może chociaż na święta coś rozdają?

Włodi
@Małgorzata

Przestrzegam by tam nie pracować. Totalna korporacja. Wyzyskiwacze za wynagrodzenia prawie że minimalne. Pełno dodatkowych obowiązków. Żenada styl zarządzania.

@Włodi

Ale jakie dodatkowe obowiązki masz na myśli ? One wychodzą poza zakres Twojego stanowiska?

Jacek

Może ktoś podpowie czy warto starać się o pracę w firmie?

M.P
@Jacek

Nie warto tam podejmować pracę. Zarobki żenujące, nie szanują pracownika płacąc najniższą krajową. Szkoda czasu by tam pracować. Typowa korpo

daro_wawa

nie oddał bym tam nawet psa do popilnowania...

Zostaw merytoryczną opinię o Sobiesław Zasada Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sobiesław Zasada Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sobiesław Zasada Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobiesław Zasada Warszawa?

Sobiesław Zasada Warszawa
1.7/5 Na podstawie 80 ocen.

Sobiesław Zasada Warszawa