Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Pracowałem tam w czasie pandemii, jeszcze jako student, więc mam nadzieję, że od tego czasu wraz ze zmianą lokalizacji sklepu zmianom podległy także inne kwestie :) podpisuje się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami, widocznie taki jest standard w całym kraju, niezależnie od miasta. Przechodząc do szczegółów: jeśli chciało się mieć wolne to trzeba było znaleźć sobie zastępstwo, tylko jeden wolny weekend na miesiąc, najniższa krajowa, brak (!!!) jakiegokolwiek systemu premiowania pracowników, horrendalnie wysokie opłaty za LuxMed (w aktualnej pracy korzystam z pakietów PZU i ta różnica to jest przepaść), brak szkoleń i możliwości rozwoju (chyba, że rozwój dla Ciebie to większy etat ale szybciej Cię wyrzucą niż się go doczekasz:)), mało empatyczny zespół (co pewnie jest spowodowane brakiem szkoleń z zakresu dobrego zarządzania ludźmi i współpracy). Z zalet: grafik układny pod Ciebie, brak narzuconego z góry dresscod’u, częste poczęstunki, zniżka pracownicza, ale umówmy się - nikt raczej nie pracuje dla zniżki na ciuchy i garści słodyczy co miesiąc :) Chciałbym napisać, że jest to fajna opcja dla studentów dziennych bo w końcu układają ten grafik pod Ciebie, ale tak nie jest i szczerze odradzam wszystkim studentom to miejsce, bo nawet jako student trzeba się szanować :) pamiętam jak akurat pracowałem na zmianie, podczas której padł rekord sprzedaży - suma była 6 albo 7 cyfrowa, nie pamiętam. Za to doskonale pamiętam co za ten wkład i ciężką pracę tego dnia dostaliśmy - NIC :))))) teraz na szczęście pracuję w swoim już wyuczonym zawodzie, gdzie na początku byłem w szoku, że co kwartał można dostawać premie w wysokości 1/2 wynagrodzenia, podczas gdy w TK Maxxie w trakcie moje 6-miesięcznej przygody tam nie zdażyło się to ani razu :) oczywiście wszystko jest podparte wynikami więc da się zbudować rzetelny system nagradzania pracowników ale według kierownictwa TK Maxx’a ciastka i kawa to wystarczająca nagroda :)))))))))))))

Ala

Podpisuje się dwiema rękoma pod tą opinią, dodam tylko, że wieloletni pracownik jest dokładnie na tych samych warunkach jak nowy, tyle, że ma więcej obowiązków, także dla ludzi po szkole też nie polecam.

Alka

Słuchajcie, słyszałam, ze Was masowo zwalniają. Jeżeli nadal chcecie pracować w sprzedazy to polecam pracę w Monnari. Pracowałam tam przez wakacje na cały etat, a teraz przeszłam na pół. Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Zizz
@Anonim

Monnari jedna z gorszych firm. Stale pretensje ze sie nic nie robi. Dziewczyny falszywe.

Pracownik Nowy wpis

Ada, pracujesz w Holandii jako team leader?

Ala Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w TK MAXX?

Były

Za pracę na magazynie w tkmaxx to powinien się wziąć pip jakim prawem jeden pracownik na niekontrolowanym stanowisku może pozostawać przez ponad 30minut. Ps pisze z autopsji.

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TK MAXX?

Alka

@Alka

Z deszczu pod rynnę

Zizz
@Anonim

Czy rozmowa rekrutacyjna w TK MAXX odbywa się również w języku angielskim?

Na jakie wsparcie w TK MAXX mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mia

Tk Maxx nie może sobie pozwolić na nieprzestrzeganie praw w tak wrażliwym okresie, oczywiście zależy to od pracownika,ale zwykle pracownica w ciąży od razu idzie na L4, które jest rzecz jasna płatne 100%, a po urlopie macierzyńskim,czy wychowawczym ma zapewnione miejsce powrotne.Dodatkowo pakiet Lux Med wiele ułatwia.

Dudek

Ja nie bałam się użyć słowa mobbing i złożyłam na mojego SM skargę ,że stosuje mobbing .Czekam na dalsze rozwiniecie sprawy .Mam nadzieje ze więcej będzie takich osób jak ja .

Luna
@Dudek

Zgadzam się, odeszłam z tej firmu kilka lat temu (Bydgoszcz) po tym jak kierowniczka sklepu dosłownie krzyczała na mnie przy pracownikach i klientach. Słyszałam że "nie wie jak to możliwe że tu pracuję" i "nie interesuje jej jak to zrobię, to ma być zrobione" oraz pytała "czy jestem z siebie dumna". Dostawałam zadania nie do wykonania w krótkim czasie, a byłam już wtedy kilkuletnim pracownikiem, doświadczonym i naprawdę sprawnym, pracującym na wszystkich możliwych stanowiskach w tym sklepie. Do teraz pracują tam moim znajomi i słyszę że ta kobieta zastrasza i obraża ludzi. Ja sama płakałam rano jak jechałam do pracy - byłam młodą, ambitną i pracowitą dziewczyną i wkładałam w swoją pracę serce - a zawsze było beznadziejnie (co było sporą odmianą po tym, co mówiła poprzednia kierowniczka). Gdzie jest dział HR i dlaczego nikt nic z tym nie robi?? Po raz kolejny ta firma (sama w sobie, uważam, spoko, chociaż niestety nie ceni sobie pracowników, oferując im na papierze 3/10 etatu bez względu na staż) udowadnia, co zresztą widać po wpisach tutaj, że kadra kierownicza, czyli typowe korpo, calle, kpi, raporty, jest "lepsza, ważniejsza i nie do ruszenia". A to nieprawda. Te sklepy zmagają się z ogromną rotacją, na czym z pewnością cierpią wyniki sprzedażowe, bo personel nie jest kompetentny (jest tam wiele do nauki). Serce pęka, że w tylu sklepach w Polsce jest ten sam problem z kadrą zarządzającą. Jak rekrutacja weryfikuje tych kandydatów?! Dlaczego HRBP nie podejmuje kroków, widząc opinie tutaj?

Jak wygląda ścieżka kariery w TK MAXX? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były pracownik 934

Praktycznie nie ma takiej możliwości,wgl nie daja pełnych etatów,wola zatrudnić nowych pracowników niż dać większy etat tym co już są.

Dandys

Obawiam się, że jakość towarów - nawet jak na dyskont - nie jest nadzwyczajna. Kupiłem mokasyny, które jednak nie wytrzymały miesiąca umiarkowanego użytkowania. Na razie trwa reklamacja - uprzejmość personelu przy jej przyjmowaniu dorównuje jakości butów.

K
@Dandys

Kto kupuje mokasyny? xD

Pasaż Łódzki

W TKMaxx Pasaż Łodzki też nie jest lepiej - większość ludzi jak zobaczy jak to wszystko wygląda to rezygnuje. Najgorsza jest tam Team Leaderka - blachara o inicjałach A.H. wprowadza bardzo złą atmosferę i mści się na pracownikach. Kto dopuścił taką osobę to bycia kierownikiem?

Nnn
@Pasaż Łódzki

Ta pani nie powinna mieć styczności z ludźmi jest chamska arogancka jak ma zły dzień to swoje złe emocje wyrzuca na bogu winnych ludziach ta pani nie powinna pracować z ludźmi tym bardziej z klientami

Magda

Jestem klientka tk maxx avenida poznan. Kosmetyki do makijazu nawet nie można dokładniej obejrzeć bo odrazu dolatuje Pan lub pani stojąca na bramce i atakuje ze nie można używać tych kosmetyków.a nie używałam tylko otwarłam żeby zobaczyć kolor. Jak mam kupić cokolwiek nie widząc koloru??

Pracownik1
@Magda

Tk Maxx to nie drogeria by sobie sprawdzać, warto sobie sprawdzić w drogerii i ewentualnie w lepszej cenie kupić w TK Maxx. Wiele klientów otwiera kosmetyki żeby sprawdzić a potem je zostawia zniszczone, przez co pracownicy muszę je późnije wyrzucać, więc proszę się nie dziwić.

Joan
@Magda

To forum dla pracowników na temat pracodawcy, a nie do wysrywu żali klientow.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TK MAXX? Chętnie zatrudniają?

Czesc, tak zazwyczaj wiekszosc pracownikow to studenci.

prawda

Sytuacja wewnątrz firmy jest co raz gorsza, brak podwyżek, rozwoju dla najstarszych pracowników o największej wiedzy powoduje frustrację i w rezultacie zwolnienia. Chęci do pracy są żadne. Jak dalej tak pójdzie to na kasach zostanie sam Store Manager. Z firmy zwolnili się lub zwalniają w najbliższym czasie najlepsi pracownicy. Tam w Anglii powinni zmienić swój tok myślenia i wiedzieć że Polska nie jest już krajem trzeciego świata.

Grace
@prawda

Tkmax jest firmą amerykańską a nie angielska. Ponadto Polska mentalnie to wciąż kraj trzeciego swiata

NiciNick

Odradzam pracę w tej firmie gdzie praktycznie nie zdarzają się awanse chyba że pracujesz 6 lat weekendy i oddajesz się firmie w 110%. Najlepiej też żebyś nie miał rodziny i na ich każde skinienie. Żenada, gwiazda z biura która rozpusuje grafik ma wiecznie problem ze wszystkim. Inna koleżanka menadżera chodzi obrażona na cały Świat i wszystkim musi pokazac jaka z niej twarda sztuka i kto tu zadzi. Towarzystwo wzajemnej adoracji nic więcej. Wydzwaniaja w dni wolne. Oczekują poświęcenia dla tej Angielskiej sieciowki a w zamian żenujące wynagrodzenia i śmieszne umowy. Szczerze odradzam ta firmę wszystkim chyba że jesteście pod ścianą.

Grace
@NiciNick

To jest amerykanska firma. Nie angielska

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TK MAXX?

Grzegorz Nierób

Słabo, tzn. jest możliwość awansu o jedno - dwa stanowiska, jeżeli ogarniasz,jednak są osoby które mają znajomości/inne predyspozycje i mimo że się nie nadają, są tłukami itp i tak są pchane dalej. Przykładowo Pan Grzegorz z Wrocławia przyszedł od razu na stanowisko kierownika z zewnątrz. Przez 2 lata nie nauczył się niczego, był przenoszony ze sklepu do sklepu. Gość nie ogarniał niczego, nie znał procedur itp. Na końcu przenieśli go do loss prevention. Jeżeli chodzi o część kierownictwa w tej firmie to ono wiele mówi a mało robi a w szczególności od district managera w górę.

Kudłaty
@Grzegorz Nierób

No w tym nowym dziale też za wiele nie pokazał, pomimo pięknego uśmiechu. Zawsze chociaż można się pośmiać z maili typu: "ja chcem", "zbierz", "hejre", etc.

Aneta

@Maciek Niestety zawsze znajdzie się ktoś komu sprawia przyjemność oczernianie . Szkoda, że cierpią na tym dobre firmy jak TK MAXX

@Aneta

Ty chyba porządnej firmy nie widziałaś. Nie ośmieszaj sie kobieto. Pewnie jesteś jedną z tych śmiesznych menadżerek...

Karol

Jaka tam stawka ?

Zmiana A

Czy dojeżdża ktoś z Oleśnicy na zmianę A i chciałby jeździć razem ???

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX