Opinie o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altus Risk Management Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Altus Risk Management Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. w Piaseczno

Jak to jest z tą pracą dla przedstawiciela firmy w terenie. Chodzi mi o jakieś opinie od pracowników lub byłych pracowników. Fajnie, że dają elastyczne godziny (usunięte przez administratora) Czyli taki pracownik może dowolnie ustalać ramy godzinowe, nie ma żadnych obostrzeń co do grafiku?

Witam, po tych opiniach za dużo nie dowiem się chyba o pracy doradcy finansowego? Mam na myśli aktualne warunki, teraz właśnie widnieje tu w zakładce taka oferta z tym, że na umowę zlecenie. Piszą w niej o transparentnym systemie wynagrodzeń. Możecie go więc omówić?

Krystyna Nowy wpis

Pani z obsługi bardzo niekompetentna ,porywcza i bezczelna . Zamiast udzielenia kulturalnie odpowiedzi zostałam chamsko potraktowana i odprawiona dodatkowo z komentarzem uszczypliwości ( pani sobie żartuje ? I co jeszcze mam za panią zakupy zrobić ) . Za zakupy podziękuję ale na zwykła informacje oczekiwałam odpowiedzi .

z Polski Nowy wpis

Altus Risk Management Services Sp. z o.o. Piaseczno to badziewia nie mają zgody prawnej sadowej oni nie nić może tyko podpowiedzieć strasza sądem ale nie mogą nic no to tzreba polocję i ich do sadu na 12lat

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Altus Risk Management Services Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zakupów produkcyjnych?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
z Polski

Zadzwoniła do mnie pani z tej "szanownej " firmy podnosząc głos, mówiąc mi po nazwisku, swoje przy tym ledwo dukając pod nosem abym go nie usłyszał. Recz dotyczyła zadłużenia Allegro które też niesłusznie było naliczone ale to inna sprawa. Za ok 60 zł za pośrednictwem Allegro możecie sobie państwo zafundować kontakt ludźmi którzy nie wiedza co to jest zdanie złożone o bydlęcej i ołowianej "kulturze osobistej" których metody dotyczą wielokrotnych dłużników z nizin społecznych aczkolwiek tutaj też bym byl ostrożny bo np. dla mnie nie ma osób "mniej wartościowych" ze względu na swój status materialny czy społeczny. Polecam przyszłym klientom nagrywać , kopiować , zbierać informację i strzelać nimi merytorycznie a może uda się zatopić ! ponieważ próba terroru słownego i emocjonalnego której byłem ofiarą nadaje się "na forum" Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do opisywania swoich perypetii z ww. "firmą" ta firma to zbieranina żydowska i ponoż tylko zamiatać ręcznie stodoły może im koń podpowie

mARIUSZ

PODAJĄ SIĘ ZA KANCELARIĘ PRAWNICZĄ A TAK NAPRAWDĘ TO ZWYKŁA FIRMA CHAMSTWO PRACOWNIKÓW PRZEKRACZA JAKIE KOLWIEK STANDARDY. UWAŻAJĄ ŻE ZNAJA PRAWO A TAK NAPRAWDĘ JAK MÓWI IM SIĘ O LITERZE PRAWA I PODAJE PARAGRAFY TO SIĘ ROZLĄCZAJA. JA KIERUJĘ SPRAWĘ NA POLICJĘ I DO PROKURATURY O PRÓBĘ WYŁUDZENIA I DO UOKIK

Iwona
@mARIUSZ

No i co, bo pewnie już po wizycie u policji i uokiku jesteś. Jakiś progres czy jednak wyszło, że troszkę przesadzasz?

Aga

Bardzo niekompetentna firma i rozmowa z pracownikiem na bardzo niskim poziomie. Dziwię się, że takie rozmowy są dozwolone. Otrzymałam SMS z nr tel. I prośbą o niezwłoczny kontakt. Zadzwoniłam po to, żeby mnie straszyli sądami, gdzie dzień wcześniej otrzymałam SMS, że moja reklamacja nie została uznana. Już na drugi dzień chamska rozmowa i mobbing bo jak inaczej to nazwać. Zastraszanie i szantaż. Beznadzieja. Żeby jeszcze choć jakiś poziom przedstawiała osoba z którą rozmawiałam, totalny brak kultury i szacunku. Ktoś powinien nimi się zainteresować, w każdym razie napisze skargę gdzie się tylko da.

Krystyna
@Aga

Jak tak są traktowani klienci to koniecznie trzeba pisać skargę! Może najpierw do samej firmy, możliwe że to pracownik niekompetentny i firma powinna o tym wiedzieć jak traktuje ludzi

Pan nikt

Próba wyłudzenia pieniędzy.Nazwano mnie kretynem w momencie braku argumentów wykazujących oszustwo.Rzut słuchawką nerwowej Pani.Zapytałem czy aby na pewno to się nagrało jak mnie obraża

Firma bezszczelna.chamska i bardzo nerwowa.porywcza i bez skrupułów.wysylaja smsy aby to klient sie z nimi kontaktowal.gdy sie do nich dzwoni odrazu mowia "niema zadnego tlumaczenia" niedaja dojsc do slowa.gdy chcesz cos powiedziec to przerywaja.niedaja szansy na mowienie.niezycza wręcz sobie zadnych tlumaczen.(usunięte przez administratora)

Polak
@Piotr

PRAWDA ! BANDA CHAMÓW NIE FIRMA. UWAGA NA ICH PODSTĘPNE DOPISYWANIE ODSETEK PRZYSŁANE SMSy I EMAILE MOZNA BLOKOWAĆ

@Piotr

Hej, jestem ciekawa czy każdy pracownik firmy zachowywał si w ten sposób? czy może kontakt od początku był tylko z jedną osobą?

@Polak

Opiszesz może więcej konkretów na temat zachowania pracowników firmy? Myślę, że pomoże to innym osobom, szczególnie gdy nie jest kolorowo

Mk

Dostałam wezwanie do zapłaty na 10,36 zlecone przez allegro. Zastanawiające że wiadomość e-mail dostałam na adres na który nie mam zarejestrowanego konta allegro, podobnie jak SMS na inny numer telefonu niż podany w koncie którego nie używam od dwóch lat!!!

Marzena
@Mk

to wezwanie do zaplaty to bylo podpisane jakos konkretnie ze to od tej firmy jest ? kontaktowalas sie o co chodzi i mozesz opisac bardziej sprawe?

Jan

Wszystkie negatywne wpisy od klientów, zarzucacie im min. egzekwowanie nieistniejącego długu?? A ja bym chciał poznać firmę z perspektywy pracownika, co Wy na te zarzuty? Takie bezpodstawne egzekwowane długów jest jakoś wpisane w Wasze obowiązki?

Rafał

Egzekwują dług który nie istnieje wiedząc o tym , zostali poinformowani o błędnie przekazanych danych od ubezpieczyciela . Obsługa bezczelna i arogancja , jak nie mają racji to się rozłączają rozmowę szczyt (usunięte przez administratora) . Może z Compensy ktoś z tym zrobi porządek bo to działa szkodliwie dla firmy ubezpieczeniowej .

m
@Rafał

(usunięte przez administratora).takze dostaje smsy od tej firmy o splacie zadluzenia, a nie ma zadnego zadluzenia. Uwazac na nich (usunięte przez administratora)

Julia

Nie widzę żadnych ogłoszeń o pracę do firmy Altus. Natomiast nie mam pojęcia, czy to wynika ze zwykłego braku wolnego wakatu, czy może coś więcej jest na rzeczy. Wiele biznesów pozamykało się przez pandemię. Czy ta firma nadal funkcjonuje tak jak dawniej?

Honorata

W jaki sposób można aplikować do pracy w Altus Risk Management Services? Pytam, bo na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnej zakładki Kariera, jedynie ogólnego maila biurowego. Czy tam można wysyłać CV?

Marek Traczyk

Ta firma to jakaś kpina. Dostałem mail o długu wysokości około 3 złote, nie wiedzieć za co: "Informujemy, że dajemy Państwu 3 dni na spłatę zadłużenia..." Ale jest też małym druczkiem informacja: "Wiadomość ta jest przeznaczona jedynie dla osoby lub podmiotu będącego jej adresatem i może zawierać poufne lub uprzywilejowane informacje. Zakazane jest przeglądanie, przesyłanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie tych informacji, jak również podejmowanie działań na ich podstawie, przez osoby lub podmioty inne niż zamierzony adresat. Jeśli otrzymała Pani tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z komputera." Podpisane Joanna Siwińska Bez komentarza...

Klaudia

Firma zéro. Kompletny brak jak ich kolwiek kompetencji. Rzekome dluznika traktuja jak (usunięte przez administratora). Nie odpowiadaja na emaile.Konwersacja telefoniczna strasznie arogancka. Firma wyludza I straszy sadem, bez zadnych dowodow rzeczowych.

btrx

Niki

Zero zero albo nawet mniej niż zero profesjonalizmu

Darek

@To mi Taki uwagi najlepiej kierować do firmy a nie na forum pracownicze!!

To mi

Zadzwoniłem sam w celu dogadania się spłaty zadłużenia w dwóch ratach. Moja dobrowolna prośbą została od razu negatywnie odebrana. Brak kompetencji i przede wszystkim kultury osobistej Pani z którą rozmawiałem i bezczelnie nie dała mi się wypowiedzieć do końca tylko się rozlaczyla (usunięte przez administratora) poprostu.

Zostaw merytoryczną opinię o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Altus Risk Management Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altus Risk Management Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altus Risk Management Services Sp. z o.o.?

Altus Risk Management Services Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Raszyńska 13
    05-500 Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Altus Risk Management Services Sp. z o.o.