Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Komin - 2012-02-29 17:21:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co tu dużo mówić, firma windykacyjna. Jak ktoś to lubi to może się odnajdzie, przez firmę przechodzi wiele osób ale niewiele potrafi zostać. Nieprzyjemna atmosfera, nie wiadomo też kto tam rządzi. Szkoda mi tylko młodych ludzi którzy tam pracują. Ogólnie odradzam, nawet jak ktoś chce dorobić.
zdjecie uzytkownika
4u - 2012-03-11 23:00:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mimo istnienia na rynku ok. 3 lat firma stoi w miejscu bez szans na rozwój. Rotacja ogromna, częste zwolnienia, zwykle w momencie, gdy pracownikowi należy się podwyżka i wyższe stanowisko. Ciągłe zmiany i niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji, brak jasnego systemu wynagradzania prowizyjnego/premiowego. Rzeczywiście, nie wiadomo kto rządzi, atmosfera tragiczna. Jedyny plus to kasa na koncie ostatniego dnia miesiąca, bez żadnych opóźnień. Ogólnie nie polecam, ludzie fałszywi, nikomu tam nie można ufać.
zdjecie uzytkownika
Malkontent - 2012-07-04 13:14:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Heh byłem tam na rozmowie, pani, która mnie "testowała", pojęcia o windykacji nie miała i jakas taka przestreaszona, pensja faktycznie malutka...........
zdjecie uzytkownika
oka - 2015-10-20 15:50:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak mozesz @Malkontent to podaj przyblizoną stawke chociaż, bo tak to ma nawet jak porównać do innych firm.Z tego co wiem to akurat ta firma windykacyjna ma wiele dobrych opinii, wiaodmo, ze praca u nich nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na ten charakter pracy, ale liczy się tutaj akurat skuteczność.
zdjecie uzytkownika
gdyby - 2016-05-01 22:12:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skuteczność rzeczywiście jest u nich na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy niedługo pojawi się u nich jakies ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: