Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

Komin 2012-02-29 17:21:39
Co tu dużo mówić, firma windykacyjna. Jak ktoś to lubi to może się odnajdzie, przez firmę przechodzi wiele osób ale niewiele potrafi zostać. Nieprzyjemna atmosfera, nie wiadomo też kto tam rządzi. Szkoda mi tylko młodych ludzi którzy tam pracują. Ogólnie odradzam, nawet jak ktoś chce dorobić.
4u 2012-03-11 23:00:46
Mimo istnienia na rynku ok. 3 lat firma stoi w miejscu bez szans na rozwój. Rotacja ogromna, częste zwolnienia, zwykle w momencie, gdy pracownikowi należy się podwyżka i wyższe stanowisko. Ciągłe zmiany i niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji, brak jasnego systemu wynagradzania prowizyjnego/premiowego. Rzeczywiście, nie wiadomo kto rządzi, atmosfera tragiczna. Jedyny plus to kasa na koncie ostatniego dnia miesiąca, bez żadnych opóźnień. Ogólnie nie polecam, ludzie fałszywi, nikomu tam nie można ufać.
Malkontent 2012-07-04 13:14:38
Heh byłem tam na rozmowie, pani, która mnie "testowała", pojęcia o windykacji nie miała i jakas taka przestreaszona, pensja faktycznie malutka...........
oka 2015-10-20 15:50:40
jak mozesz @Malkontent to podaj przyblizoną stawke chociaż, bo tak to ma nawet jak porównać do innych firm.Z tego co wiem to akurat ta firma windykacyjna ma wiele dobrych opinii, wiaodmo, ze praca u nich nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na ten charakter pracy, ale liczy się tutaj akurat skuteczność.
gdyby 2016-05-01 22:12:19
Skuteczność rzeczywiście jest u nich na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy niedługo pojawi się u nich jakies ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.