IT.integro

IT.integro Career Starter to program stażowy stworzony z myślą o ambitnych studentach i absolwentach Informatyki, Ekonometrii, Zarządzania i Inżynierii Produkcji bądź pokrewnych kierunków, zapalonych programistach oraz kreatywnych optymistach.

Pomożemy Wam postawić pierwsze kroki w IT, rozwinąć umiejętności, natchnąć Was inspiracjami oraz przekazać cenne wskazówki. Stworzymy idealne warunki, gdzie rozwiniecie skrzydła, poznacie ludzi podobnych do Was, będziecie pracować w zespołach projektowych pod czujnym okiem opiekuna.

Podczas programu stażowego poznacie pracę konsultantów Microsoft Dynamics 365 Business Central, którzy łączą w sobie umiejętności programisty, wiedzę project managera i sprawność analityka. Rozpocznijcie staż ze strategicznym Partnerem Microsoft Dynamics w Polsce, wdrażającym najpopularniejszy system ERP z rodziny Microsoft - Dynamics 365 Business Central. Nasz program stażowy umożliwi Wam start kariery wśród najlepszych programistów!

Możecie być też pewni, że oprócz solidnej dawki wiedzy, nie zabraknie czasu na niezapomniane integracje.

Brzmi ciekawie, prawda?
Oferujemy idealny pakiet wyzwań dla przyszłego konsultanta Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Jako konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV)

Podróżujesz i pracujesz w międzynarodowym gronie

Realizujemy projekty w Polsce i na całym świecie w wielokulturowym środowisku. Będziecie mieli możliwość pracy w międzynarodowych, wielooddziałowych firmach, od San Francisco, poprzez Hiszpanię, Filipiny, aż po Singapur.

Rozwijasz się

Podnosisz swoje kompetencje techniczne jak umiejętności projektowania, programowania, konfigurowania. Poszerzasz swoją wiedzę funkcjonalną z zakresu księgowości, finansów, produkcji, logistyki, itd. oraz zdobywasz umiejętności miękkie takie jak aktywne słuchanie, negocjacje, uczenie się i komunikacja.

Poznajesz procesy biznesowe

Jako konsultant ERP poznajesz tajniki funkcjonowania przedsiębiorstw, ich specyfikę oraz procesy biznesowe w nich zachodzące.

Nie zawsze według nawigacji, czyli jak zostałem konsultantem Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pamiętasz moment wyboru swojej pierwszej pracy? A może jest jeszcze przed Tobą? Czy praca musi być związana z kierunkiem studiów? Czy może warto postawić na pasję i zainteresowania? Czy początki zawsze są trudne? O zawodowe wybory i początki zapytaliśmy konsultantów wdrażających system Microsoft Dynamics 365 Business Central z naszego zespołu.

Opinie stażystów

Na stażu w IT.integro miałem okazję poszerzyć swoją wiedzę nie tylko o zagadnienia związane z systemem Microsoft Dynamics, ale również poznać podstawy księgowości oraz zasady jakimi rządzą się procesy biznesowe. Trzy tygodnie szkoleń dały mi solidne fundamenty do dalszej pracy w zespole przy projekcie. Jednocześnie przez cały czas mogłem liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników.

Grzegorz, program stażowy IT.integro Career Starter, Poznań, edycja 2021r.

Staż w IT.integro był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Pozwolił mi on zdobyć dużo nowej wiedzy o systemach ERP, rachunkowości czy programowaniu, ale też dał szansę na zdobycie pierwszego zawodowego doświadczenia. Po przydzieleniu do zespołu, otrzymałem zadania stażowe do wykonania i zaskoczyło mnie to, ile swobody otrzymałem jeżeli chodzi o ich realizację.

Szymon, program stażowy IT.integro Career Starter, Poznań, edycja 2021r.

Staż w IT.integro był dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Podczas szkolenia zdobyłam dużo przydatnej wiedzy z zakresu programowania i rachunkowości. Realizacja zadania stażowego, które było jednym z realnych zadań, z jakimi mierzą się konsultanci, przyniosła mi wiele satysfakcji.

Kinga, program stażowy IT.integro Career Starter, Warszawa, edycja 2021r.

Staż oceniam pozytywnie. Bardzo podobało mi się, że od samego początku firma miała na nas pomysł, wprowadzając nas do pracy cyklem szkoleń, a potem zlecając zadania stażowe.

Szymon, program stażowy IT.integro Career Starter 2018

IT.integro