Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Zdaję sobie sprawę, że o te stawki euro za godzinę ktoś w maju pytał ale nowy rok minął a tu nie ma dalej odpowiedzi… myślicie, że coś mimo wszystko wzrosło? I tak poza tym to robota byłaby teraz możliwa? ani ofert w sieci ani bieżących komentarzy… firma czynnie działa i zatrudnia?

Pomocnik cieśli szalunkowego Nowy wpis

Jaka jest teraz stawka euro na godzinę? Zmieniło się coś do tej pory wiem jaka była w 2018 roku

zbrojarz

Pracuje w Koloni na hali i mozna wyrobic godziny a stawka jak sie robi to jest w porzadku. nie wiem ile teraz daja na poczatek ale jak sie cos potrafi to podnosza szybko.

Klinton
@zbrojarz

Napisz ile lat pracujesz i jaką masz obecnie stawkę tylko bez farmazonów a okaże się czy jest w porządku.Jak tak szybko podnoszą to super bo mają z czego -po 0,50e na rok.Bez urazy...

oyabun
@zbrojarz

to sprowadz sobie jeszcze tatusia brata zonke córeczke i psychiatre na koncu (usunięte przez administratora)

Jolanta
@oyabun

Cześć, co miał na celu Twój komentarz? Czy jesteś/byłeś pracownikiem firmy i Twoja opinia jest inna niż autora wpisu? Nie wiem do czego się odnosisz i dlaczego wspominasz o jakimś psychiatrze... O co chodzi?

geniusz
@zbrojarz

zapomnial napisac ze 6,50-7 euro na godzine[7 dostaje pociot na poczatek] a smieszna podwyzka 50 centów po 2 latach aha jeszcze 10 godzin dziennie i wszystkie soboty po 5 czyli jak to pisze w lutym 20 dni roboczych i 4 soboty 220 godzin=1430 euro zarobki tylko dla nieudaczników

kolo
@Klinton

maja podniesione ale normy w góre jak robilem w tym kolchozie co cwaniaczek z bydgoszczy[taki ma ryj brzydki bo ma łuszczyce] podniósł mi 50 centów po 2-ch latach i tak szybko podnosza

Agata Nowy wpis
@kolo

50 centów po dwóch latach? no to faktycznie słabo trochę... a te normy to jak wyglądały wtedy? jesteś w stanie do czegoś to przyrównać, żeby ktoś z zewnątrz miał wyobrażenie jaka robota tam jest?

Jacek

Moja przygoda z tą firmą to nie cały 1 tydzień. Nie polecam tego (usunięte przez administratora) polskiego ( No cyba że dziadki którzy mają 60+ ) Jak szukasz pracy w austii napisz a ja sie odezwę. Bezpośrednio u pracodawcy austriackiego z pełnymi świadczeniami. Polskie firmy z daleka omijać

Gabriela
@Jacek

A dlaczego się zwolniłaś? Co takiego się wydarzyło, że tak szybko odeszłaś od nich?

Akson sj Nowy wpis
@Jacek

Ja szukam w Austrii

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Cieśla , Zbrojarz , Pomocnik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Rysiek

Ktoś pracuje w Koloni na prefabrykacji. Jak tam jest.

Bodzio
@Rysiek

Praca jak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) kasa dobra kierownik dobry gorol.

ojabun
@Bodzio

ciekawe kto pisał pewnie pociotek albo sarna

rumun
@Bodzio

ja jak tam miałbym wrócic do tego (usunięte przez administratora) to z pałacu w Warszawie skacze od razu zostało jeszcze tam paru niedobitków z polbau jak juz takie glaby odeszli co kłada steropian w srodku na scianach [blok] i kładza płytki na drewnianych schodach na dzialce to nie dziwota ze te tłuki robia za 7 euro nawet takie tłuki sie kapły ze to titanic [to były diobły robili na marsdorfie kuforde i chamilken]Dziekuje dzisiaj tylko Panu Sławomirowi ze mnie skierował na kurs spawania zarabiam dzisiaj 2500 za 160 godzin a nie 1600 za 240 godzin

Jakub
@rumun

Czyli nie bardzo pozytywnie wspominasz robotę. To robiłeś aż 240 godzin w miesiącu? Sporo roboty a stawka nie za wysoka. Chociaż były jakieś premie albo benefity?

I.
@Jakub

Nie

Dorota
@I.

A nadgodziny były płatne czy do odbioru?

nn
@ojabun

niech sobie pisza głaby pozytywy jak polbałowcy odejda a zostana piekarze fryzjerzy to zobaczymy wteczas bo młody szczyl nie bedzie (usunięte przez administratora) za ta jałmuzne co daja

Krystek

Ile murarz dostaje na start? I czy ma godzinowki płacone czy od metra

@zbrojarz czyli stawka rośnie wraz ze stażem pracy?

Rick

Witam czy był ktoś może w tej firmie jako hydraulik? Może ktoś opowiedzieć w jakich systemach się tam pracuje i jakie prace mniej więcej wykonuje?I są w stanie zapłacić?

@Rick

Dzień dobry, w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod numerami 510228924 lub 519751590.

wojtek

pracowałem w Magropol w kilku miastach w Niemczech, na kilku budowach pod różnymi kierownikami. moja opinia będzie subiektywna, ale jak najbardziej prawdziwa. większość z pracowników na wstepie pyta o pieniądze. do niedawna stawką początkową było 7 euro, w tym roku stawka ta została podniesiona na 7,5. dobry pracownik, sumienny, znający się na pracy a co wazne, mało pijący - nie oszukujmy sie, na exporcie 95% pije- może liczyć na podwyżkę. wszystko zalezy do którego kierownika trafi. ja na koniec pracy w tym roku na wiosnę, dostałem 9,30 netto. wypłaty są w miarę terminowe około 12-15 dnia miesiąca. nikt w Magropolu nie (usunięte przez administratora) na godzinach. jeśli są niejasności, to są one szybko korygowane. mieszkania, w zalezności od miasta są od kiepskich po dobre- wszystko zalezy jak trafisz. czasem mieszkanie jest w miarę nowe, z ogrzewaniem podłogowym i po 2 osoby w dużych pokojach, z 2 łązienkami na 6 osób, a czasem wchodzisz do kompletnej ruiny i myslisz tylko o tym, żeby stamtąd uciec. praca- praca nie jest cieżka, ale wszystko zalezy od budowy, kierownika, majstrów. nie spotkałem "złego kierownika" a pracowalem dla 4. spotkałem za to "złych" majstrów, ale to były wyjątki. generalnie, jesli chcesz pić i pracować, wybierz Magropol. fortuny nie zarobisz, ale te 8 euro jest realne. godziny pracy jak to w budowlance. czasem sie pracowało do 16, przeważnie jednek do 18, chyba że był beton. logiczne dla każdego cieśli, że nie pójdziesz na kwatere w połowie lania ściany. soboty nie są obowiązkowe, ale spróbuj nie przyjść :) . zaliczki 2 x w miesiacu. kwota dowolna, od 100 do nawet 800 euro. znam takich, którzy brali po 800 :) opieka lekarska ok. czasem wożą do lekaża, czasem trzeba pojechac samemu. ubezpieczenie ok, niebieska karta ubezpieczenia wyrabiana przez firmę. transport na budowę i na kwaterte zapewnie firma. czasem są to busy a czasem dostajesz bilet sieciowy na komunikacje miejską. wszystko zależy od miasta itd. zjazdy do pl? kwestia dogadania z kierownikiem. u niektórych co 2 m-ce u niektórych co 4-5 tyg. niektórzy kierownicy puszczają we czwartek z powrotem na wtorek- środę, niektórzy puszczą w piątek i powrót na pon za 9 dni. którzy to są, to nie mogę tu napisać, bo moderator to usunie.

Jakub
@wojtek

Dziękuję za Twoja opinię. Wygląda na to, że dla osób chcących pracować MAGROPOL to dobre miejsce. Powiesz coś więcej na temat wymagań jakie trzeba spełnić żeby dostać pracę? Czy osoba beż doświadczenia ma szanse na pracę i na przyuczenie?

Wojtek
@Jakub

Jakub, jesli jesteś chętny do pracy, to nie musisz być fachowcem. duzo nauczysz sie pracując w firmie. fakt, że fachowcy są cenieni i szybciej dostaną podwyżki. jednak jest tam wielu pracowników, którzy nie umieją nawet zamiatać. często dziwiłem się, że są w tej firmie trzymani, bo tylko szkoda było na nich pracować.

Aneta
@Wojtek

Dobrze jest to wiedzieć. To niezwykle ważne, by dawać szanse na zatrudnienie osobom, które nie mogą pochwalić się jakimś bogatym doświadczeniem. A czy tacy pracownicy mogą w Magropolu liczyć na odpowiednie przeszkolenie?

Wojtek
@Aneta

jeśli chodzi o szkolenia, to nie ma czegoś takiego. jeśli ktoś jest ambitny, w miarę inteligentny, to szybko nauczy się dobrze pracować. dowiedziałem się, dzisiaj, że sporo osób odeszło z firmy lub zostali zwolnieni a dziwi mnie to, bo Magropol wciąż zamieszcza ogłoszenia o pracę

Halina
@Wojtek

Ale chyba sam przyznasz mi rację, że takie szkolenia wdrażające są - mimo wszystko - czymś potrzebnym i ważnym. I faktycznie - Margopol wstawia cały czas nowe ogłoszenia o pracę. Jestem ciekawa, jaki rodzaj umowy oferują tam na "start"?

Ktmwt

A ile da się zarobić tej firmie ?

Ok.
@Ktmwt

Skladam oferte pracy; znam jezyk niemiecki, znam rysunek niemiecki , znam szalunki, znam prace na budowie, mam tyle i tyle stazu, taka soba przedstawiam wartosc a dopiero na koncu na jaka stawke moge liczyc, a nie od razu " a ile da sie zarobic tej firmie ?" W praktyce przyjezdza; pierwszy raz widzi niemiecki mlotek na oczy i wielki budowlaniec jeszcze checi zerowe. Pozdrawiam.

Wujek
@Ok.

W tej firmie nawet jak masz lata praktyki to i tak dostajesz najniższą stawkę, taka jest prawda. Masz kogoś z rodziny na wyższym stanowisku nie umiejac nic masz większą stawkę. To jest prawda!

Ukrywa?

Dla czego część kom są usunięte?

Grażyna
@Ukrywa?

Usuwane są tylko te komentarze, które łamią regulamin serwisu GoWork. Jeśli opinie są merytoryczne i zgodne z prawdą, na pewno pozostaną na forum. Masz doświadczenie w pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Ktmwt

Mam okazję wyjechać z tej firmy z Krakowa Magropol czy to jest dobry wybór i powieście jak najwięcej o kasie i rozłoczke od rodzinny

majer
@Ktmwt

Wyzywienie wlasny problem... praca ok... zarobki ok... mieszkanie czyste 3-4 osob.

To ile da się zarobić ?

pracuś
@majer

Zarobki nie są ok można tam zarobić (usunięte przez administratora)euro

@majer

A ile da się zarobić tej firmie na czysto

Ktmwt

I zakwaterowanie i wyżywienie i jak wogule robota

Klaudia

Witam. Mój mąż dostał ofertę pracy w tej firmie do szalunkow może mi ktoś wiedzieć coś powiedzieć na ten temat? Pozdrawiam Klaudia

Izabela
@Klaudia

To świetnie, że Twój mąż dostał propozycję pracy od Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MAGROPOL. Ze swojej strony mogę powiedzieć, iż firma zapewni mu na pewno: umowę o pracę, bezpłatne zakwaterowanie, opiekę lekarską (a to bardzo ważne) oraz pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku, dodatku rodzinnego, ekwiwalentu urlopowego. Od Twojej aktywności na forum już trochę minęło. Powiedz, czy mąż przyjął już ofertę?

Wujek
@Izabela

A czy jest u państwa dieta delegacyjna oraz rozlaka?

@Wujek

Witamy, świadczeń o których Pan pisze nie zapewniamy.

No cóż

Pracowałem tam swego czasu. Dostałem się do koloni na budowę do niejakiego kierownika którego nazwisko zaczyna się na literę J. Stawka która opowiadali mi w Krakowie to było od 9 za godzinę wzwyż oraz urlopy co okolo 6 tygodni. Rzeczywistość taka że stawka to 7 euro na godzine,.obecnie chyba 7.50. Urlop co 2.5 miesiąca na 5 dni to norma. Dodatkowo czekanie na drugi kurs busów firmowych żeby zabrali na hotel z budowy co sprawiało że od 6 do 19-19:30 było się tak naprawdę w robocie A płacone było za 10h. Jeśli o hotel chodzi to bez zastrzeżeń większych po 2-4 osoby na pokój. Gdyby nie problemy z urlopem i niska stawka pewnie zostałbym dłużej. Opinia neutralna gdyż inne budowy z tej firmy mają wyższą stawkę i normalne urlopy.

Klaudia
@No cóż

A jak ogolnie? Mąż dostał ofertę pracy do szalunkow i trochę się obawiam jego wyjazdu różnie to się slyszy

Wisnia
@Klaudia

Niech nie jedzie straci tylko Czas, pieniadze I bedzie pracowal na pociotkow. (usunięte przez administratora)

Wojtuś

Witam. Dostałem ofertę pracy w firmie jako operator. Żurawia, jakich zarobków mogę oczekiwać

Operator
@Wojtuś

Witam.robiłem tam jako operator.ok.2000 euro.

operator2
@Wojtuś

2000 euro

Maro
@Operator

Tylko napisz za ile godzin?

Ktos

Witam Na jakie zarobki w Niemczech zbrojarz moze liczyć? Jakie warunki mieszkaniowe? Po ile godzin sie pracuje i jak wyglada sprawa z nadgodzinami?

Kicek

Witam, jakie są zarobki zbrojarza na prefabrykacji średnio miesięcznie na początek? Mam świadectwa pracy na prawie 3 lata.

Witam!! Na jakie zarobki może liczyć operator żurawia bez doświadczenia? I jakie są ogólne warunki mieszkalne w Niemczech

G.
@Nowy

Jest OK. Mieszkania czyste blisko budowy. Busy daje firma.

Wojna?

Pracowałem tam kilka lat. Tak naprawdę to jest jedna firma podzielona na 4 różne z jednym zarządzaniem przez te same osoby. Wchodzą w skład firmy: Magropol, Eurostahlservice, Vista Constructions i Eurostahl Agencja Pracy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.