Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: MEDI-SEPT Sp. z o.o.

Oceniono 487 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!

Cezary Fryszkiewicz

KOMPETENCJE TRENERSKIE

• Posiada 21-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Trener w firmie May Agency Training.
  • Certyfikowany trener The Lundbeck Institute w Danii.
  • Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community).
  • Prowadzi indywidualne doradztwo dla Członków Zarządów i Prezesów czołowych polskich przedsiębiorstw.
  • Od 1999 zarządza projektami szkoleniowymi i doradczymi.
  • Od 14 lat prowadzi szkolenia z zakresu skutecznych technik i psychologii sprzedaży, budowania samodoskonalących się organizacji na wszystkich szczeblach zarządzania, profesjonalnej prezentacji, negocjacji, wywierania wpływu na ludzi, komunikacji interpersonalnej, umiejętności trenerskich, automotywacji.
  • Specjalista w zakresie metod coachingowych dla wyższej kadry menedżerskiej ukierunkowany na wzrost efektywności podejmowanych działań, rozwój umiejętności przywódczych a także osiąganie indywidualnej doskonałości.
  • Współautor metody pracy Cotraining łączącej Coaching i Trening, dającej najwyższą efektywność szkoleń.
  • Opracowywał i realizował strategię wprowadzania i promowania nowych produktów w warunkach ostrej konkurencji, współpracując z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi.
  • Prowadzi liczne seminaria i prezentacje w kraju i za granicą.

Linki:

dr Paweł Fortuna

Psycholog, który zaraża entuzjazmem, pobudza do myślenia, inspiruje do rozwoju i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć. Autor sześciu książek, w tym nominowanej do 'Nagrody Teofrasta 2010' miesięcznika Charaktery "Jak być lepszym szefem? Inspiracje psychologiczne" (wraz z M. Torój) oraz "Perswazja w pracy trenera" nagrodzonej przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu nagrodą 'Książka Dla Trenera 2011'. Muzyk i autor tekstów (m.in. współtwórca płyty "Dziewczyna szamana" Justyny Steczkowskiej), członek Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

KOMPETENCJE PSYCHOLOGICZNE
Akademia Leona Koźminskiego w Warszawie

- Wykładowca na kierunku „Psychologia biznesu dla menadżerów”: Psychologia komunikacji perswazyjnej; Psychologia kierowania; Psychologia ogólna

KUL JPII (Instytut Psychologii)

- Wykłada Psychologię zachowań konsumenckich i Psychologię komunikacji
Perswazyjnej oraz Psychologię reklamy
- Opiekun I edycji Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości
- Prowadzi badania z zakresu motywacji osiągnięć

Uniwersytet Warszawski (Wydział Prawa i Administracji)

- Wykładowca z zakresu negocjacji dla prawników w cyklu wykładów organizowanych przez wydawnictwo C.H. Beck

UMCS (Wydział Prawa i Administracji)

- Autor programu podyplomowych studiów „Komunikacja i negocjacje w biznesie”

KOMPETENCJE TRENERSKIE
  • 17 lat doświadczenia – negocjator, mediator, trener i coach, superwizja w American Society for Training and Development.
  • Ukończył kursy: psychodrama, muzykoterapia, arteterapia, kursy dla trenerów prowadzone m.in. przez MITSI (Szwecja, Belgia, Szwajcaria).
  • Inicjator i współautor serii podręczników nt. szkoleń wydawanych przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
  • Współtwórca Lubelskiej Szkoły Trenerów.
  • Członek honorowy Europejskiego Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów.
  • Twórca Case Study Lab (www.casestudylab.pl) i oryginalnych metod tworzenia materiałów edukacyjnych.
  • Oprócz Medi-Sept realizuje projekty dla: Volvo Truck (w 2007 roku otrzymał certyfikat trenera wewnętrznego Volvo Corporation), Allianz, Netia, PGNiG, PKN Orlen, Polkomtel.
  • Propagator idei białej perswazji i jej praktycznej aplikacji: Sprzedaż bez sprzedawania.
  • Autor licznych strategii negocjacyjnych (rokowania prywatyzacyjne w grupie G-8 i W-5, negocjacje z sieciami handlowymi, rozmowy międzynarodowe) i perswazyjnych (sprzedażowe, telemarketingowe, reklamowe).
  • Przygotowywał kandydatów do Sejmu i Senatu RP, dziennikarzy telewizyjnych i postaci publiczne.
  • Prowadzi zaawansowane kursy trenerskie dla członków Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Linki:

Twoj email: