Opinie o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pilomax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pilomax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Pilomax Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik Nowy wpis

Wszystkie dotychczas odbyte szkolenia opłacił mi pracodawca

Kamila

Zapewne wiecie, że Pilomax to producent aptecznych kosmetyków do włosów WAX, stawiają tam tylko na skuteczne i dobre jakościowo produkty. I tak się składa, iż planują teraz powiększyć swój zespół o nowego pracownika - specjalistę ds. marketingu. Wymagają jednak znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1. Ktoś spełnia ten warunek i zamierza wysłać CV?

marketingowiec Nowy wpis
@Kamila

Jestem marketingowcem z Warszawy, ale raczej nie aplikuję do pilomax. Raczej nie ma dobrej opinii jako pracodawca. Odpadam

WAWA Nowy wpis
@Kamila

Nie polecam. Straszna atmosfera.

Marti

NIE POLECAM , trzymajcie sie od nich z daleka

Marzena
@Marti

Cześć, bardzo zainteresował mnie Twój wpis. Dlaczego konkretnie nie polecasz pracy w Pilomax? Chciałabym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat i dowiedzieć się co było przyczyną tego, że właśnie takie zdanie masz odnośnie firmy. Wyjaśnisz?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pilomax Sp. z o.o.?

Jeśli to ważne, to bardzo szybko.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Na rozmowe jechalam domwarszawy, ale problemu ze zwrotem kosztow przejazdu nie bylo. Tradycyjniekilka slow o sobie i tyle. Potem chwilowe szkolenie i musialam podjac decyzje czy sie zgadzam na ich propozycje podjecia pracy czy nie. Wiec troche nietypowo, jakby wlascicielka juz przed zaproszeniem mnie na rozmowe podjela decyzje, ze mnie zatrudni.

Praktycznie swobodna rozmowa.

Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

nie polecam. Sypianie po hotelach,ogromny teren pracy. pracując na własnej działalności, Pilomax nie płaci ZUSu, wieczne czepianie się, niezadowolenie, wieczne pretensje,a co ostatnio modne-zwalnianie ludzi,którzy wykonują załozony plan. Szaleństwo

Sebastian
@pracownik

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. W szczególności chodzi mi o zdanie, które dodałeś na temat własnej działalności gospodarczej. Chciałeś przez to napisać, że firma Pilomax współpracuje jedynie z pracownikami, którzy zakładają własną działalność gospodarczą? Nie ma możliwości zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź zlecenie?

@Sebastian

proszę przeczytaj treść ze zrozumieniem.Nie ma nigdzie informacji,że firma zatrudnia tylko na zasadzie własnej działalnosci. Opisałem swój przypadek,gdy współpracowalem z Pilomax na zasadzie owej działalności. Jeszcze jeden problem wspólpracując na swojej działalności-pracodawca wciąż widzi w swoim pracowniku oszusta,który ponoć podczas odwiedzania aptek , robi inne czynności związane z własną działalnością, Reasumując,pracodawca ma problem,ze pracownik którego zatrudnił z własną firmą, prowadzi działalność z nią związaną-to absurd!

Sebastian
@pracownik

Dlatego właśnie prosiłem o wyjaśnienie, ponieważ nie do końca rozumiałem wcześniejszą wypowiedź. Gdybyś miał ocenić na podstawie swoich doświadczeń to, jak myślisz lepiej jest rozpocząć współpracę z Pilomax na podstawie właśnie własnej działalności gospodarczej, czy może raczej starać się zostać zatrudnionym bezpośrednio przez pracodawcę? Pod względem zarobków, która opcja jest lepsza?

lala

Dziwna polityka firmy. Zwalniają ludzi, którzy wykonują plany. Szukają frajerów, którzy będą pracować za 2000zł na wielkim terenie, z noclegami w hotelach włącznie.

Kamila
@lala

Proszę Cię, żebyś następnym razem pamiętała o stosowaniu kulturalnego języka. Jeśli to co piszesz jest prawdą, to trzeba powiedzieć, że aktualna sytuacja w firmie Pilomax przedstawia się bardzo niepokojąco. Nadmieniłaś, iż pracodawca ten zwalnia tych pracowników, którzy spokojnie wyrabiają plany. A jak tłumaczy ich zwolnienia, jaki konkretnie podaje powód? Niewiele nam powiedziałaś, więc teraz uzupełnij - jeśli możesz - swoją wypowiedź.

Iza

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że firma Pilomax szuka nowych ludzi, którzy wspomogą ich zespół. Możecie ubiegać się o chociażby o stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego (różne lokalizacje). Firma oferuje wybranym pracownikom: pracę z dermokosmetykami o bardzo wysokiej skuteczności, zadaniowy czas pracy-elastyczne godziny, praktyczny CRM-Farmaprom, bazę stałych Klientów do obsługi na wyłączność,Tipo automat, smartphone, laptop, akcesoria firmowe, umowę o pracę lub na działalność gospodarczą, wynagrodzenie podstawowe + jasny i stabilny system prowizyjny oraz niekorporacyjny klimat. Takie warunki są już bardzo zachęcające. Kto zatem zechce aplikować?

PF
@Iza

i tyle w kwestii teorii. Rzeczywistość wygląda zupełnie odmiennie.Z doświadczenia ODRADZAM.

przedstawiciel farmaceutyczny
@Iza

dobry żart :-) dopisz jeszcze,ze trzeba sypiać po hotelach,więc ogromny teren pracy.

@PF

Jak rozumiem - nie zgadzasz się z informacjami, które przekazałam w swoim poprzednim poście. Oczywiście, masz do tego pełne prawo. Ale sam chyba przyznasz, że należałoby odpowiednio umotywować swoje zdanie, czego nie zrobiłeś. Proszę wobec tego, abyś zrobił to w kolejnym komentarzu. Dlaczego właściwie odradzasz nam pracodawcę, jakim jest firma Pilomax? Podaj jakieś konkrety.

Viola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, zapowiada się OK. Wynagrodzenie takie jak oczekiwałam dodatkowo premie. Znam teren na którym mam pracować, więc bez obaw. Produkty super, bo sama miałam okazję używać . Zobaczymy co będzie dalej.

Pilomax Sp. z o.o.

Proszę zgłaszać, jestem bardzo ciekaw treści, bo to, że czyjeś oczekiwania się pokrywają z proponowanymi warunkami jest dość naturalne, inaczej nikt by nie pracował. To, że produkty są dobre, to będąc Przedstawicielem Farmaceutycznym można łatwo zweryfikować. Z perspektywy ostatniego półtora roku- to, że znajdą się pojedyncze osoby, które pracowały dla Pilomax i są niezadowolone też jest naturalne, ponieważ z firmą związani są obecnie ludzie pracowici, ambitni, ceniący sobie możliwość pracy z produktami rzeczywiście działającymi i klimat niekorporacyjny. Jeśli ktoś zainteresowany jest tylko ostatnim aspektem po to, aby móc uniknąć kontroli obijając się, to na pewno nie ma co liczyć na uściski przy pożegnaniu.

Miguel
@Viola

Hej. A napisz proszę jakiego wynagrodzenia oczekiwałaś? :)

nie polecam. wielkie tereny,spanie po hotelach, szału nie ma z kasą, no i towar trudno zbywalny. Szefowi wciąż mało. Patrzą na Ciebie jak na oszusta,kombinatora,a czasami jak na złodzieja. W biurze pracownicy niczym zombie-zastraszone. Odradzam Moje sugestie dla Pilomax Sp. z o.o.: poszanowanie ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować swoich pracowników

@anonymous

W czym to większe poszanowanie dla pracowników mogłoby - Twoim zdaniem - się objawiać w Pilomax? Może przeczyta to jakaś osoba związana z firmą i zdecyduje się wprowadzić pewne zmiany w życie. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w Pilomax?

@Iza

Tego na pewno nie pisał nasz były przedstawiciel, który pracując jeszcze dla Pilomax szykował swoją wersje WAXów: https://naturalwax.pl/ , tylko mu trochę sprzedaż nie idzie, co widać po dostępności pół roku od startu.

Magdalena
@Paweł

To są pomówienia (§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Pomysł i jego realizacja była moja a nie jak piszesz przedstawiciela, którego zwolniłeś w bardzo "profesjonalny" ale dla Ciebie naturalny sposób czyli przez e-mail . Zastanów się Pawle co piszesz i gdzie bo nie zamierzam tego tak zostawić. Zawsze miałeś nienajlepszy przepływ informacji ale tym razem Ciebie uswiadomię - sprzedaż idzie mi bardzo dobrze ( między innymi dlatego ,że mam Twoich byłych przedstawicieli u siebie i tutaj mogą się wykazać a nie tak jak w Twojej firmie byli ograniczeni Twoją dziwna polityka dotycząca rozwoju sprzedaży) . Dowodem na to jest to ,iż po pół roku ( co jest bardzo krótkim okresem) właśnie rozpoczęłam produkcję drugiej partii towaru z powodu wyprzedaży prawie w całości pierwszej . Nawet Twoje próby blokowania mojego towaru nie powiodły się bo obronił się on sam . Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Magda

Magdalena K
@Paweł

To są pomówienia ( Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Pomysł i realizacja była moja a nie jak piszesz przedstawiciela , którego notabene zwolniłeś w bardzo "profesjonalny" ale dla Ciebie naturalny sposób czyli przez e-mail. Zastanów się Pawle co i gdzie piszesz bo nie zamierzam tego tak zostawić . Zawsze miałeś nienajlepszy przepływ informacji więc tym razem Ciebie uświadomię - sprzedaż idzie mi bardzo dobrze ( miedzy innymi dlatego ,że mam u siebie Twoich byłych przedstawicieli którzy tutaj mogą wykorzystać swój potencjał do zwiększenia sprzedaży a nie tak jak u Ciebie gdzie byli ograniczani Twoją dziwną polityka która podcinając skrzydła , zmniejszała ilość sprzedanego towaru ) . Dowodem na to jest to , iż po pół roku obrotu towarem ( co jest jak dla młodej firmy bardzo krótkim okresem ) , rozpoczęłam produkcje drugiej partii towaru z powodu wyprzedaży prawie w całości pierwszej . Nawet Twoje próby blokowania mojego towaru , nie powiodły się bo obronił się on sam. Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia . Magda

@Magdalena

To mnie rozbawiłaś :) Życzę powodzenia w sądzie, albo chociaż, aby te sukcesy handlowe przeniosły się w krótkim czasie na oficjalne dochody, może komornik przestanie się u nas o nie dopytywać.

Magdalena
@Pilomax Sp. z o.o.

No i kolejne pomówienia i to kłamliwe . Oj Pawle...robisz to na forum , źle to się skończy jak nie zaczniesz myśleć o sobie ,firmie a nie o zemście. Komornik? No chyba ,że mówisz o komorniku który puka do drzwi PILOMAXU ? Jeżeli tak to nawet mi nie jest przykro. Pawełku drogi a powodzenie przyda się tobie . Pozdrawiam . Magda

Kari

Witam,zaprosili mnie na rozmowy do Pilax. Proszę o opinię o Firmie,warunki pracy, ilość wizyt, narzędzia pracy, czy produkt dobry i kawa czy dobra. Będę wdzięczny za bieżące informacje.

mgr
@Kari

nie polecam. popytaj w aptekach o firmie

Kari

Witam,byłbym zainteresowany pracą w Pilomax. Proszę, może ktoś mógłby mi opowiedzieć o firmie: jej zaletach i wadach. O produktach czy łatwy produkt? Ile wizyt? Jakie autko służbowe? Czy nadal są jakieś kary finansowe za niezrobienie wizyty- szkolenia.

Iza

@roxi, co wpływa na Twoją opinię? Podzieliłabyś się z innymi użytkownikami całokształtem Twojego doświadczenia z Pilomax Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy?

roxi

Odradzam.

Iza

@olo, nie zgadzasz się z opinią pozostawioną przez użytkownika @Pamela. Czy, w takim razie, mógłbyś przedstawić pracę w Pilomax Sp. z o.o. ze swojej perspektywy? Na jakim stanowisku pracujesz lub pracowałeś? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia, jakie proponuje pracodawca przed podpisaniem umowy?

Iza

@Pamela, ważne, aby czuć się dobrze i spokojnie w miejscu pracy. Widać, że Pilomax Sp. z o.o. Ci to zapewnia. Za co najbardziej cenisz współpracę z tą firmą? Jaka atmosfera na co dzień towarzyszy pełnionym przez Ciebie obowiązkom? W jaki sposób pracodawca dba o swoich pracowników, może organizuje im atrakcyjne szkolenia lub zapewnia benefity?

ha ha ha
@Iza

kto to pisze???? jakie głupoty...Pamela:-))))) dobre, dobre :-))))

Pamela

Pilomax to moja pierwsza firma w której jest mi dobrze!!

neo

Pilomax to firma o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym, która oferuje stabilne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. To, co wyróżnia Pilomax na tle innych firm to przede wszystkim NIEKORPORACYJNY model pracy – bez inwigilacji i mobbingu!! Plany sprzedażowe są realne do osiągnięcia dla WSZYSTKICH, którzy chcą rzetelnie pracować i są zaangażowani, a nie udawać, że pracują! Przedstawiciel na start otrzymuje pakiet narzędzi służbowych (samochód (Toyota), smart phone i laptop oraz dostęp do profesjonalnego narzędzia CRM (baza aptek, składanie zamówień, historia działań). Firma jest otwarta na innowacje, wychodzi naprzeciw swoim Klientów – zarówno jeśli chodzi o produkty jak i w kwestii aktualnej oferty sprzedażowej. Produkty są najwyższej jakości, bardzo dobrze znane na rynku farmaceutycznym. POLECAM pracę w Pilomax ze względu na przyjazne relacje, stabilność ustaleń i brak presji w każdym zakresie.

Katy

Również odradzam pracę w Pilomax. -Wielkie tereny działania, (usunięte przez administratora) -złe traktowanie Klientów, -złe traktowanie pracownków -wieczne braki towarowe -pogarszanie warunków z aptekami(rabaty) -BARDZO SŁABE WARUNKI FINANSOWE -przełożeni-do wymiany -Apteki wymieniają produkty Pilomax na konkurencję

@Katy

Jeśli dalej pracujesz, a jest tak źle to czemu nie odejdziesz? Jeśli nie pracujesz, to czemu podpisujesz się neznanym w firmie nickiem? Może jesteś z konkurencji? Piszesz generalnie bzdury. - jaki jest teren dowiadujesz się na wstępie, nikt na siłę Ci go nie zmieni jak nie chcesz - złe traktowanie aptek? Co masz na myśli? Przedstawiciele dostaje co miesiąc kurierem kilka wielkich pudeł zapakowanych próbkami, minisami i dużymi produktami - wszyscy chwalą sobie luźny kontakt i brak spiny, atmosfera jest właśnie dobra w przeciweństwie do wielu dużych firm - warunki dla aptek są bardzo stabilne i rabaty raczej rosną - warunki finansowe poznajesz na starcie, jeśli są zmieniane w trakcie umowy, to tylko na lepsze - przełożeni potrafią być surowi, ale trzymają się ustaleń - konkurencja jest duża, często na fali nowości gdzieś tracimy, ale Pacjenci wracają, bo to dobre produkty, Przedstawciele pozyskują wiele nowych aptek do współpracy i w wielu rozszerzają asortyment, a apteki przychylnie patrzą na produkty Pilomax, bo nie ma ich w drogeriach

wolf

plusy: - atmosfera - normalny czas pracy - brak upierdliwych raportów, tabelek itp. zwłaszcza w weekend - dobre produkty - ludzie je znają i chwalą więc od zera nie zaczyna się rozmów - bezpośredniość właścicieli i własna działalność - komuś będzie to pasowało, komuś nie. minusy: - mała firma więc o awans trudno kasa - jak na małą firmę ok, zawsze w terminie bez krętactw.

Była

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Pilomax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilomax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pilomax Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.