Opinie o Nicety Design Agencja Reklamowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nicety Design Agencja Reklamowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nicety Design Agencja Reklamowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicety Design Agencja Reklamowa w Wrocław

Copywriterka Nowy wpis

Praca w agencji reklamowej Nicety była dla mnie bardzo przykrym doświadczeniem, szczególnie, że był to początek mojej kariery zawodowej ładnych parę lat temu. Zatrudnienie w opaciu o minimalne wynagrodzenie i premię zależną od sukcesu projektu. Zero work-life balance - pracując tu, zapomnij o 8-godzinnym dniu pracy, Oczekiwania zarządu (a stanowi go nadal ta sama osoba, co przed laty), są takie, że powinieneś prawie zamieszkać na Wawrzyniaka. Pani Dyrektor nie omieszkała mi nawet wypomnieć czasu poświęconego na zjedzenie śniadania... Jeśli nie będziesz pracować do wieczora, zarządzający będą próbowali Ci udowodnić, że Twoja praca nie jest wystarczająco doskonała, bo nie poświeciłeś na nią odpowiednio dużo czasu. Generalnie bezpieczniej było się nie odzywać, panowała napięta atmosfera...Pracownicy nie byli traktowani jak ludzie mający potrzeby, emocje, zdrowie, lecz jak roboty mające służyć tylko sukcesowi firmy. Nikomu nie życzę pracy w tym toksycznym miejscu.

Hanna Nowy wpis

Krótko, zwięźle i na temat. ;p A dasz radę rozwinąć choć trochę?

Jak aktualnie z atmosferą w firmie bo widziałem głosy że nie jest tak kolorowo. Będę próbował się dostać do zespołu, ale mam złe doświadczenia z konfliktowym środowiskiem w pracy, więc wolałbym wiedzieć wcześniej, czy teraz można się dogadać z pracującymi tu ludźmi. Ktoś mi doradzi?

Abc.

Ciężko napisać jak wygląda to teraz. Ze swojego krótkiego doświadczenia w tej firmie kilka lat temu wyniosłem negatywne wnioski i widzę, że nie jestem w tym odosobniony Część niewielkiego zespołu wydawała się być fajnymi ludźmi, jednak jeśli nie jestes odporny na chamstwo i warcholstwo przełożonego to odradzam. Jeśli interesuje Cię praca w agencjach reklamowych to poszukaj innej. Jest wiele firm o lepszej reputacji - nie tylko jeśli chodzi o poziom realizowanych projektów, ale i życzliwszą atmosferę pracy. Powodzenia!

Hanna Nowy wpis
@Abc.

A jakie inne firmy masz w takim razie na myśli? Może tutaj jednak zrobiło się trochę lepiej niż za czasów, gdy temat Ci był znany?

m.

Stanowczo odradzam pracę w tym zespole. Wyjątkowo zła atmosfera pracy.

AndrzejS
@m.

Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Na przykład jak duży jest team, jak ogólnie wygląda kultura pracy i czy np da się tam pracować zdalnie? :)

Firma Nicety Design Agencja Reklamowa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tomasz

A jak w czasie pandemii wam się pracuje? Czy bardzo dużo obostrzeń wprowadzono?

czy nadal potrzebny im nowy Graphic Designer do pracy?

cfjk

ostatnie oferty jakie od nich widziałam były w lutym 2015 i w lutym 2016 roku. W tym roku szukali Graphic Designer do Wrocławia - bardzo mnei ciekawi jaką stawkę oferowali i rodzaj umowy. Jesli ktoś jest zorientowany w tym temacie to bede wdzięcznaza info

Zostaw merytoryczną opinię o Nicety Design Agencja Reklamowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Nicety Design Agencja Reklamowa?

Zobacz opinie na temat firmy Nicety Design Agencja Reklamowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nicety Design Agencja Reklamowa
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042