Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FH ARPOL AGD i RTV

Pracowałeś w firmie FH ARPOL AGD i RTV i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2010-09-27 21:36:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem wprost najbardziej jak się da, tą firmę i tego [usunięte przez moderatora]omijajcie JAK [usunięte przez moderatora]!!! Łajdak,[usunięte przez moderatora]i bydlę...
zdjecie uzytkownika
rena2002 - 2010-11-23 22:18:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się w 100%. Firma Arpol to [usunięte przez moderatora] ludzi.
Omijajcie [usunięte przez moderatora]szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FH ARPOL AGD i RTV

Twoj email:
Wiadomość: