Profil firmy Mostostal Kielce

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Mostostal Kielce

mis 2013-10-07 08:28:59
Sluchajcie mostostalowcy. Nie wiem czy ktos z was pracuje w szwecji w miescie västerås. Ale jezeli tak to fajnie. Potrzebujecie ponocy. Podwyzki zarobkow szwedzkich na szwedzkich zarobkow to piszcie tu. Niczegi nie stracicie a tylko zyskac mozecie
janek 2013-12-30 13:48:57
widzisz ?? zastanow sie co ty piszesz??,,pozdrawiasz wyzywasz?? co jeszcze napiszesz,,albo sie pozdrawia i na tym koniec,lub tylko wyzywa??marny ,maly ludziku ,tylko tyle potrafisz??...jesli chodzi o P.Piatka to tak jest troche narwany,ale gdyby wszyscy chodz w 80% byli tak pracowici jak on to mysle ze nasza firma byo wiele lepiej stala,a tak to jest garstka ktorzy naprawde chcą pracowac,a reszta to lenie pospolite takie jak ty miernoto
ktoś 2013-12-30 18:43:49
A TY (usunięte przez administratora)TEZ JESTEŚ TAKI PRACOWITY CZY TYLKO TAK UDAJESZ A JESLI CHODZI O FIRME TO WLAŚNIE PRZEZ TAKICH JAK TY TAK SLABO PROSPERUJE
janek 2013-12-31 09:58:19
głupi jestes tylko jeszcze o tym nie wiesz ,a z takimi sie nie dyskutuje,,,,,,,,,
ktoś 2014-01-03 16:48:27
a jeśli chodzi o ciebie kolego to do głupoty jeszcze ci troche brakuje (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2014-01-29 11:50:41
b.dobra firma tylko pieniądze b.słabe
p 2014-06-15 19:45:45
oszczędności, cięcia w dodatkach, a zlot zorganizowali, pocichaczu żeby nikt nie wiedział, oczywiście stały skład, q z magazynu, z księgowości, a fizyczni do roboty, wszystkie soboty i niedziele
an onim 2014-06-23 17:29:27
Witam. Jak to z tym mostostalem jest w koncu? Mam trudną sytuację, powiem, że doświadczenie raczej nikłe, ale chciałbym dorobić. Ciekawe czy da radę zarobić na rodzinę pracą w mostostalu... Niepokoi mnie tylko wspomnienie o tym, że pracuje się w soboty i niedziele. To tak w każdą? Tak bym totalnie nie chciał... bo kiedy czas na chwile z rodziną
anonim 2014-06-23 17:29:40
a 2014-06-23 21:36:31
soboty, niedziele i na tyg po 10h, mosotostal bedzie twoją rodziną, majster jak ojciec, kolega jak brat :P
q z ksiegowości 2014-06-24 20:45:43
zapraszam cię już dzisiaj na następny, zapłacisz pięć stówek, jak wszyscy uczestnicy i możesz jechać
an onim 2014-06-25 11:43:45
Nie no idealnie z tą rodziną ;) a co jeszcze oprócz tych dziesięcio godzinnych zmian proponuje pracodawca? Hmmm, co do tych wyjazdów to w ogóle jaka to formuła, dlaczego to ludzie płacą za to, co tam się dzieje? @q z księgowości
swój 2014-09-21 15:20:02
jakie się tam pieniądze zarabia jako fizyczny początkujący ?
kasa 2014-09-25 19:17:41
no wlasnie ! ja tez bym chcial wiedziec ile fizyczni zarabiala w mostostalu kielce - bo powiem wam ze w biedornce nie chce robic ale jak bedziee za mala kasa to nie pozostaje nic innego jak uderzac tma do pracy i miec swiety psokoj, podobno maja dobry socjal ; ) mam wrazenie, ze ostatnio to slabo z praca dla fizycznych...
madry 2014-10-18 21:28:05
widze ze duzo potrafisz pisac nie umiesz polskiego nie znasz czyli masz szanse zostac brygadzista znam wiekszych głąbi ktorzy robią tu kariere np.a,c,j.w. m.c.
ktoś 2014-10-27 12:06:35
witam wszystkich proszę o opinię jak się pracuje w mostostalu, jakie są zarobki, atmosfera godziny pracy i czy są w planach budowy zagraniczne?
chcielibym 2014-10-28 14:46:41
Chciało by się za granicę pojechać co? ;) powiem szczerze, że ja bym nie pogardził zdecydowanie, chociaz może lepiej u nas w kraju nie trzeba się błaźnić z językiem. Właściwie to to o co zapytał ktoś chyba wyczerpuje wszystkie moje pytania ;) Więc podbijam jego pytanie i tyle :) teraz czekam na odpowiedzi
to jo 2014-11-26 17:41:00
a wieta co,,majo dawac packi i taluny w nasym mostostalu,ło jakim zaduwolony ,juz mi sie che cegus dobrego kupic za te taluny,,,a pude se do nasego geesu i opije sie jak dzik hahaha
ktoś 2015-01-11 14:50:35
racja po co błażnić się językiem za granicą , lepiej tyrać po 250 godz.i prosić w sklepie żeby ''dali na zeszyt '' do dziesiątego
pracownik 2015-01-14 15:16:46
nie podoba się??? to nikt Was na siłę nie trzyma, skoro macie wyższe aspiracje to poco tu tkwicie? Pytanie ile firm zatrudnia ludzi po podstawówkach i bez doświadczenia na umowę o pracę i szkoli, ale o tym się tutaj nie mówi!!!!
janek 2015-01-22 18:54:31
,,poco'' to sie nogi nocą ,nieuku naucz sie pisac,i zabieraj glos,i nie wymądrzaj sie tutaj, bo takich nieukow jak ty tez utrzymujemy
nedza i rospacz 2015-01-24 00:45:21
Szkoda słów na ta firme...
xxx 2015-02-17 20:00:16
Umowa o pracę a nie na zasadzie najniższa krajowa na papierze a reszta pod stołem, dodatki do urlopów, dodatki do II zmian, dodatki do III zmian, dodatki do warunków szkodliwych, wczasy pod gruszą, talony na święta dla pracowników. Wszystkie świadczenia socjalne które są możliwe.
janek 2015-03-05 20:40:10
No prawie masz racje ,,oprocz dodatkow szkodliwych.....ale bez ironii prosze ,idz do prywaciarza to ci nawali dodatkow ze hej,,,a tutaj praca jest ciężka to prawda, ale cóż doczakalismy takich czasów......oczywiscie ze zarobki powinny byc wieksze to nie ulega watpliwości,ale czy kiedys będą???to juz pytanie nie do nas ,,robolo''
janek 2015-03-20 10:14:17
Popatrz na siebie,a przyjrzyj się uwaznie,to może zobaczysz kawałek miernoty,bo na nic wiecej nie wyglądasz,,,,i nie wyzywaj tutaj nikogo tylko jak masz coś do nich to powiedz im to wprost,,ale zapewne tego nie potrafisz chodzby dlatego że miernota z ciebie mocna w gebie tylko na necie
nn 2015-03-20 18:33:31
PANIE KTOSIU!!!! OD ZESZŁEGO ROKU FIRMA MOŻE WYSTĄPIĆ O NUMER KOMPUTERA, Z KTÓREGO JEST PISANA JAKAKOLWIEK OBRAŹLIWA WIADOMOŚĆ. WIĘC BARDZO SZYBKO MOŻNA USTALIĆ KTO PISZE. JEŚLI TE OSOBY POCZUJĄ SIĘ OBRAŻONE I POWIADOMIĄ KIEROWNIKA TO ZAPUKAJĄ DO CIEBIE!!! GRATULACJE INTELIGENCIE
janek 2015-05-01 22:39:39
i,,P.Ktosiek sie nagle uciszył,a tyle mial zapewne jeszcze do powiedzenia hahahaha, tacy to oto są netowi cwaniacy,mocni jak nikt ich nie widzi,a za zebraniu to geby nie wie jak otworzyc hahaha
najak 2015-06-02 00:36:05
Weźcie nie przesadzajciem, bo jeśli ktoś napisał coś niepoprawnego to szybciej post zostanie usunięty niż wy zdąrzycie cokolwiek zrobić. I dziwi mnie wasze podejście. Jeżeli od razu chcecie wchodzić na drogę prawną to ja nie wiem co się dzieje z pracownikami. Jeżeli są tak samo traktowani to im współczuję.
iksigrek 2015-06-30 07:06:52
Czy mógłby ktos podać w przybliżeniu na jakoe zarobki moge liczyc w mostostalu?
dobry 2015-07-04 16:32:14
Zależy od stażu na początek i tak pewnie dostaniesz najniższą stawke
iksigrek 2015-07-11 14:25:12
Najnizsza stawka w mostostalu na poczatek to ile zl za h na reke ? Sa premie ? Socjal? Cos ? Czy na poczatek to tylko najnixsza krajowa ?
Iza 2015-08-19 12:12:51
@dobry to trochę dziwne, że oferują różne zarobki, w zależności od stażu. Aaaa, no chyba, że każdy na start dostaje najniższą i z czasem na podwyżki. To już rozumiem :) I wydaje mi się, że takie podejście jest bardzo w porządku. Dłuższa praca, to większe doświadczenie jednak i wiedza przede wszystkim.
janek 2015-11-09 13:05:21
hej hej co jest Mostostalowcy??/ taka cisza tutaj ,czyzby juz wam tak dobrze bylo??? ze nic nikt nie pisze,,,czy moze wysraszyli was ,,prokuratorem,,hahahaha,,,,nie ma sie co bac tylko pisac prawde jak jest bez obrazania kogokolwiek ,,,ale chyba naprawde jest wam dobrze,skoro tak to tylko Wam pozazdroscić,,,,zrobili wam 3-zmiany,zarobki realne spadly,ale jak widac to Wam pasuje,,,tak trzymac,,,dyrekcja sie cieszy ,,kierownik osiągnął cel tzn.maksymalne oszczsdnosci i wszystko jest oki,,,,,,pozdrawiam
Jurek 2015-11-10 15:24:37
Wydaje mi się @janek, że masz spory problem z firmą Mostostal a tym bardziej z właścicielami/właścicielem. Nie wnikam dlaczego, może byłeś niezadowolonym pracownikiem. Skoro firma zdecydowała się na 3-zmianową pracę, to ludzie są pewnie mniej przemęczeni a to jest korzyść dla firmy. Zarobki też pewnie mniejsze, ale zdrowie chyba ważniejsze, co.
olo 2015-11-12 16:42:56
jasna sprawa Jurek masz racje nie ma to jak iść sobie do pracy na 3 zmiane i zamiast spać w nocy i odpoczywać jak normalny czlowiek to można się pomęczyć w robocie i stracić trochę zdrowia , no ale jak napisałeś "zdrowie jest najważniejsze" a ludzie są "na pewno " zadowoleni
majak 2015-12-03 03:00:50
Inżynier Budowy branży sanitarnej jest u nich z tego co widze pilnie poszukiwany, wiec to na pewno na plus jest dla kogoś kto chce prace na już znaleźć.
xxx 2016-01-13 18:35:26
witam! czy ktoś wie jak ciężko jest na nockach? gdy temp dochodzi na hali do -9C. A potem powrót do domu i zasypianie za kółkiem. czy ktoś zastanowił się nad pracownikiem? chyba NIE!!!
kamil 2016-01-13 22:52:03
@xxx skoro warunki pracy, jakie oferuje Mostostal są według Ciebie poniżej kryteriów, to po prostu zgłoś to właścicielom firmy bezpośrednio. Może nie mają o tym pojęcia.
MIREK 2016-01-17 12:16:47
witam! tak jest jak pisze xxx. praca na wysokości, na drabinie, rusztowanie jest jedno, spawaczy kilku. bchap wszystkiego wymaga, ale go nie ma tam gdzie potrzeba. jak ktoś spadnie to znajdą się rusztowania. zapraszamy panie michale częściej na hale!!! może te kartki damy brygadzistom, majstrom, ...
krys 2016-01-18 14:19:29
pracowałem w mostostalu troche tam to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko tyrac za 1600 zł i chodzoc w sobote i niedziele nie polecam tam pracy
żołak 2016-01-26 10:44:12
krys, powiedz tylko na jakim stanoiwsku z nimi pracowałeś to trochę ytuacje rozjaśni. Ja mysłalem aby iść do rozliczeń, bo oferta wydaje się być dobra a do tego praca czasami mniej niż 8h
ariwak 2016-02-02 22:42:36
Mostostal miał z tego co slyszałem niedawno problemy finansowe, ale najwyraźniej juz z nich wyszli. Niestety nadal pracujac tu jako pracownik fizyczny zarabia sie 1600 lub minimalna krajową, ale przynajmniej na umowie o pracę.
maxior 2016-02-06 13:59:03
Nikt nikogo nie zmusza by pracowac w weekendy, masz umowe i musisz jej przestrzegać to działa w obydwie strony, jednak masz zagwarantowana stabilnosc bo zatrudniaja na umowę o pracę.
ertgyuj 2016-02-12 20:12:20
eh..no i widze ze sie spoznilem do nich z aplikowaniem..bo chxialem jako specjalista do srpaw zapewnienia jakosci w Szczecienie..oferowali umowe o prace
misio 2016-02-18 11:35:32
,,MOSTOSTAL-MOJA MIŁOŚĆ
hit 2016-02-18 11:45:21
Według mnie będziesz miał jeszcze nie jedną szansę @ertgyuj, bo Mostostal dość często wrzuca tu swoje oferty. Jak dla mnie warto spróbować, firma ma sporo zleceń, więc i doświadczenie można zdobyć.
dwasn 2016-02-20 19:26:03
Powiem Ci @misio, że miłość brutalna jest :), ale można przywyknąć do tego wszystkiego, tym bardziej, że jako inżynier budowy robią jeszcze dodatkowe szkolenia za darmo.
Jacek 2016-04-06 21:03:11
Nie wiecie czy sa przyjecia w Mostostalu?
solwik 2016-04-07 19:00:49
jacek, jezeli jestes tęraz zainteresowany praca to poszukuja specjalistow do zarzadzania.mchyba warto
pimini 2016-05-14 18:19:26
Witam serdecznie. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić. Zgadza się @solwik poszukiwani głównie specjaliści ds zarządzania oraz do ofertowania w zależności od branż
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Kielce