Opinie o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

Nie polecam pracy jako kierowca ciężarówki zero życia słabe zarobki smród samemu trzeba ładować towar. Specyficzna praca, jazda tylko w nocy

@PT

co w przypadku, gdy je udowodnisz? tak dla pewności na jakiej umowie zatrudniany jest kierowca, czy to uop? zastanawiają mnie dyskusje w tym zakresie, to co zostało przytoczone to reguła i każdy tak ma w ten dzień?

Kandydatka

Cześć. Interesuje mnie praca w kontroli jakości. Jaka jest atmosfera, kierownictwo i ogólnie organizacja pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązkow?

Ciekawi mnie to jak asystent jest sprawdzany na rozmowie. teraz wisi oferta na dział handlowy. Angielski w B1 należy znać, to rozmowa w większej części też w nim będzie? A reszta umiejętności? Zastanawiam się czy są scenki do odegrania

nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

czy ktos pracowal na stanowisku lidera/brygadzisty? jakie są warunki proszę o opinie

Witam, wczoraj dodano ofertę dla kontrolera jakości. po zapytaniach widzę, że w zeszłym roku niektórzy też interesowali się ta praca. Na tym dziale występuje jakaś rotacja czy może jednak się rozwija?

Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Witam jakie zarobki są wszystkie i jakie zmiany pracy poile godzin pracy proszę o wiadomość pozdrawiam

Pakowacz

Miałam być na pakowaniu a dali mi rozbiur kurczaka to kpina a rozmowa była ok.

Żadnych pytań

Czy kierowca ma jakieś niehigieniczne warunki pracy czy o co chodzi? widzę po ostatnich opiniach, że chyba jakieś takie występują ale nie znam jeszcze szczegółów. ktoś pisał o gorszym zapachu. Kto zajmuje się czyszczeniem pojazdów? Jest specjalna firma sprzątająca do tego?

Pomysłowy Dobromir

Witam. Mam pytanie , jak wygląda praca kierowcy w tej firmie. Chodzi mi o opis czasu pracy od rozpoczęcia do zakończenia dnia, czy są respektowane przepisy czasu pracy, jakie warunki pracy, czy dają ubrania robocze itp.ile godzin spędza kierowca za kierownicą a ile robi inne rzeczy. Jaką umowę o pracę dostaje kierowca. Z góry dziękuję za odpowiedź.

NN
@Pomysłowy Dobromir

Kolego to jest praca dla ludzi świeżo po kursie inni nie chcą tu pracować a i młodzi po kursie jak ja uciekają przy pierwszej okazji z powodu bardzo niskich stawek i warunków pracy. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie to szkoda żebyś nawet na paliwo wydawał i przyjeżdżał na rozmowę. W tej pracy cały czas masz zajęcie nie tak jak w firmach transportowych jedziesz i czekasz kilka godzin na załadunek czy rozładunek tu cały czas coś robisz cały czas cię wyliczają, obserwują, nagrywają cokolwiek zrobisz nie tak zabiorą ci pieniądze z wypłaty i nawet nie zapytają o okoliczności. Najlepiej gdybyś był człowiekiem wychowanym na roli, w tej pracy towarzyszy ci ciągły bardzo ale to bardzo intensywny smród czy to na zakładzie czy na kurniku czy w ciężarówce intensywność możesz porównać do przepełnionego toj toja . Często kury potrafią narobić na kierowców czy to podczas załadunku czy spinaniu plandeki, pryskający gnój na kurnikach, zdechłe kury, pijani łapacze itp. trzeba się przyzwyczaić. Praca ciężka, jeździsz w nocy czy zima czy lato gaz w podłogę , firma nie przestrzega przepisów pracy dla kierowców (jazda na OUT, brak przerw, czas pracy przekraczany w setkach godzin). Ja osobiście zdobyłem kilka miesięcy doświadczenia na tej firmie i żegnam się z nią z wielką ulgą. Z całego serca nie polecam tej pracy.

To jakie Ty tu masz styczności jako kierowca właśnie z pozostałymi ludźmi z działu? Akurat patrzę po firmach pod katem pracy dla chłopaka, bo za kolko by gdzieś chciał przyjść. Tutaj co się konkretnie dzieje, że tak piszesz? Musisz być w stałym kontakcie z ta częścią zespołu?

Aaaa

Witam. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku- plener- ?. Czy to ciężka praca?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. na stanowisko Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Lara

Trafiłam na pakownie nikt nic nie tłumaczył robić masz i tyle zimno jak nie wiem a początek zleceniowke dają oczywiście pożegnałam się nie dość że harujesz w /im nie to zarobki marne za każdą minutę dłużej przerwy odejmuja ci chyba że wyjdziesz o te minutę dłużej. Ludzie (usunięte przez administratora) aby szybko .Ja nie polecam ale panie w biurze bardzo milutkie .

Lidka
@Lara

Ale widzisz, piszesz ze nie tłumaczyli nic a pytałaś wprost jak czegoś nie wiedziałaś czy jednak sama praca nie była taka skomplikowana? Co do temperatury to szły także jakieś zgłoszenia? Jak się do tego odnieśli? To była mowa o jakiejś odzieży roboczej?

Julia

W którym dziale będzie najwięcej kobiet? Liczę na dobrą atmosferę i spokojną pracę. Jedna Pani widzę, że w ostatnim czasie pytała o stanowisko na kontroli jakości. Opisze mi ktoś w szczegółach na czym praca tam polega? Co będę robić tak konkretniej i czy jest to adekwatne do zarobków?

Kandydatka

@Marcin

Słabe zarobki? A przybliżysz ile mogą wynosić skoro nocki się podobno robi? No i jak ten załadunek w praktyce wygląda, ile to trwa i ogólnie taka cała nocka jak się przedstawia?

@Irena

Zarobki nie przekraczają 5k przy lekko ponad 200h, ładować trzeba samemu według wyznaczonej listy, jazda na czas bo ubój jest o danej godzinie dla danego transportu, jazda po grajdolach zima jeszcze śmieszniej jest:) , pracę kończysz rano i zaczynasz tego samego dnia wieczorem czyli w ciągu dnia 2x idzie się do pracy i tak całą noc jeździsz, czasami trzeba brać że sobą wózek widłowy na pakę, w niedzielę już zaczynasz pracę nie polecam

@Marcin

Wózek? okej myślałam, że z paleciakiem się leci. Jaka jest wtedy odpowiedzialność za te pojazdy? Jakby nie patrzeć jedna osoba dwoma na raz w pewnym sensie operuje. Co w sytuacji uszkodzenia? jak szybko podmienia się na coś sprawnego?

PT

Dla tych co nie znają systemu pracy w KPS kierowca zaczyna pracę w niedzielę wieczorem kończy koło południa w piątek teraz będziemy kończyć w sobotę nocki cały czas. Firma nie płaci nadgodzin ani żadnych dodatków goła stawka godzinowa czy pracowałeś 8 czy 15 godzin 5 dni czy 7 stawka taka sama.

@PT

Płaski

Witam. Jak obecnie wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Na jakie zmiany się pracuje? Przy jakich maszynach się pracuje? Jaka atmosfera wśród pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Płaski

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Praca jest na zmiany? Jak z weekendami?

Niepewny

Witam , Chciałbym zapytać jak obecnie wygląda praca w dziale handlowym ? Zastanawiam się czy jest sens aplikać czytając takie opinie. Jak z płacą przy wymaganym angielskim ? Warto rozważyć tą ofertę? Pozdro

Zalecam wysoką ostrożność w podjęciu współpracy z tą firmą, proszę mocno zastanowić się nad podjęciem tam pracy...

Mariusz

Polecam kaZdemu prace w tym zakladzie.Atmosfera jes super, wysokie zarobki , praca trwa nie dlużej niz 8 godzin,zero stresu.Mozliwosc awansu ze zwyklego pracownika do brygadzisty.pyszne posilki, pelna kultura,mało pracy gdzie mozna sie zmeczyc,soboty sa nieobowiązkowe ale platne 100% Prezes jest miłą osobą i z każdym może porozmawiać.JEST SUPER

Olena
@Mariusz

Pracujesz jeszcze???

Mariusz
@Olena

Tak, pracuje i uwazam ze ten zaklad jest najpieknejszym miejscem .

Leon
@Mariusz

Spada popularność firmy i kierownicy z polecenia szefa dodają pozytywne komentarze. Wstyd....

@Leon

A która część się według Ciebie nie zgadza? Te posiłki chociaż smaczne są? Co serwują?

Irena

witam mnie to by interesowała praca asystenta działu handlowego i prosiłabym kogoś kto już pracował o jakąś relację z pracy. do tego zaciekawiła mnie jeszcze jedna sprawa, zauważyłam, na stronie, że szukają brygadzisty. Czyli bezpośrednio na to stanowisko nie można tutaj awansować, skoro rozglądają się na zewnątrz?

Moniq

Pracy w dziale księgowości nikomu nie życzę. Pracujące tam osoby traktują się nawzajem jak konkurencję i nie ma mowy o żadnej współpracy. Jedna "pani" cały dzień siedzi i zastanawia się jak zrobić jedną rzecz, bo nie umie. Żeby było śmieszniej to wszystkie bawią się w szefowe. Pojęcia o tym co robią nie mają. Atmosfera bardzo "luźna" tzn. mięcho leci jak na produkcji, radyjko dudni cały dzień. Coś się nie zgadza? Walnijmy Peczka. Poza tym niektóre koleżanki bardziej uprzywilejowane w godzinach pracy jeżdżą na kilkugodzinne zakupy. Szacunek? Nie widziały, nie słyszały. Normalni ludzie tam długo nie wytrzymają, a szkoda, bo praca byłaby fajna, gdyby nie ludzie, którzy tam pracują.

Teresa
@Moniq

A szefostwo co na to wszystko mówi? Nie widzą tej kiepskiej atmosfery?

zainteresowana pracą w KPS
@Moniq

Piszesz o księgowości w Pionkach czy w Radomiu, szukają teraz Głównej Księgowej i zastanawiam się czy nie aplikować

Jan
@zainteresowana pracą w KPS

I co? Aplikowałaś? Ciekawy jestem jakie warunki i czy atmosfera serio taka spęta. Napiszesz czy się czegoś dowiedziałaś?

zainteres pracą
@Jan

nie aplikowałam

Jooline

Dzień Dobry!Czy może ktoś mi odpowiedzieć jak wygląda praca na etykietach w tej firmie?

Pytanko

Witam, nigdzie nie mogę znaleźć adresu www tej firmy ani telefonu. Jak można tam się dostać do pracy?

Ola
@Pytanko

Co za głupoty wypisujecie Jest strona i wszystkie inf. Ludzie opamiętajcie się.

Ewelina
@Ola

Ludziom się nie chce szukać, najlepiej jak ktoś inny to zrobi i jeszcze poda na tacy, nie wiesz o tym? Takie wszystko teraz wygodne.

Olena
@Ola

Pracujesz jeszcze???

Zostaw merytoryczną opinię o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. - Radom

• Jak się pracuje w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Kandydaci do pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Malenicka 81
    26-600 Radom