Opinie o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Higma Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Higma Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Czy firma Higma Service Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Katarzyna

Jakie stanowisko jest najlepiej płatne? :)

Roksana Nowy wpis

Ja z pytaniem, ponieważ znalazłam ofertę dla magazyniera, napisano co prawda, że praca od poniedziałku do piątku co jest dla nas bardzo na rękę, natomiast nie ma informacji czy praca jest zmianowa, W jakich godzinach obecnie pracuje taki magazynier?

Wynagrodzenia nie są zróżnicowane ze względu na płeć. Regulamin wynagrodzeń dotyczy stanowisk a nie płci.

Urszula

A czy przyjmują chętnie kobiety? Czy jednak przy takiej specyfice pracy większość to mężczyźni?

Katarzyna

Jakie stanowisko jest najlepiej płatne? :)

Nienie Nowy wpis

Firma szuka pracownika działu obsługi klienta. Jak w tej firmie się pracuje? Jak zarobki? Proszę o szczere opinie.

Mi się podoba, tyle:)

@:)

Podtrzymuje swoja opinie, podoba mi sie. Komfort pracy jest wysoki. Możliwości rozwoju sa tylko trzeba sie zainteresowac, normalne. Wyplaty zawsze na czas. Dzialania podczas pandemii podjete blyskawicznie, zrobili wszystko by zapewnic pracownikom bezpieczenstwo a firmie funkcjonowanie.

Jeden
@:)

W jakim dziale pracujesz? Czy podczas pandemii były redukcje pensji? Ilu pracowników straciło pracę w firmie podczas pandemii? Co znaczą "normalnie możliwości rozwoju"?

Ciepła woda
@:)

A czy wszyscy pracownicy mają już dostęp do ciepłej wody?

Kto?

Piątek?

Jadzia
@Kto?

Pytanie brzmiało Kto? a nie Kiedy?

Iza
@Jadzia

A to na nazwisko ktoś nie może tak mieć?

ciepła woda po podwyżkach
@Ciepła woda

Czy po ostatnich podwyżkach cen energii dostęp do ciepłej wody się zmienił?

Arek

Małe biura. Brak windy.

Jacek Nowy wpis
@Arek

Potwierdzam. Winda by się przydała.

Edyta Nowy wpis
@ciepła woda po podwyżkach

A co jest z tą ciepłą wodą? Możesz napisać? Nie wszyscy mają do niej dostęp czy o co tutaj chodzi?

Specjalista ds. Marketingu

Dwa etapy: 1. pierwsza rozmowa 1/2 godziny Standardowe pytania o umiejętności i doświadczenie oraz... ile chciałbyś zarabiać najmniej?!!! 2. druga rozmowa 1 godzina Prezentacja rezultatów zadań testowych na przygotowanie których był tydzień. Po prezentacji test psychologiczny. 3. Po paru dniach telefon. Pan uprzejmie mnie poinformował mnie że niestety odpadam. Dopytałem co zaważyło na decyzji? Dzonk! Aspekty finansowe!!!

pfff!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Maria

Widziałam, że firma szuka magazyniera, a tak się składa że mój brat szuka pracy. Wyczytałam tam że trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Nie wiecie może czy bez tego jest szansa na zatrudnienie? I czy kwota 2200 podlega negocjacji? Dajcie znać!

AdrianZWarszawy

Pani ze Szczecina już nie pracuje. Nie minął nawet rok.. Odpowiedzcie sobie sami czy warto.

Krystian
@AdrianZWarszawy

Tak, Pani ze Szczecina to był niezły numer!!! Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz :-)

Katarzyna

Na ile zmian się pracuje w tej firmie w takim razie? I po ile godzin? Skoro piszesz, że lubisz sypiać dobrze, więc dlatego się zwolniłeś, to chyba po 8 godzin się tu nie pracuje. Mam rację? Czy może się mylę?

Roman

Na znanym portalu zaczynającego się od lin..znów pojawiły się ogłoszenia o pracę w kilku regionach. Co się stało z starymi (nowymy) pracownikami? Skąd taka rotacja? Jakie realne sprawy trzeba załatwić, aby utrzymać sir w tej firmie dłużej niż 6 miesięcy? Ile wynosi podstawowe wynagrodzenie na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży?

Katarzyna

Piszecie o zmianach, że dużo się zmienia w tej firmie. A ja bym chciała się bardziej dowiedzieć czy tu pracuje się na zmiany , czy jak :)?

Boguś
@Katarzyna

Tu pracuje się.. dla zasady ;) "Jedyną stałą jest zmiana.." to motyw przewodni firmy Higma. Decydentem jest prezes i nikt inny. Jeśli wpadnie na pomysł zmian, to się zmienia i . Co do nowych pracowników/handlowców, masz 3 miesiące, aby w 100% wdrożyć się w strukturę firmy i przynieść konkretny biznes, jeśli nie to do widzenia.

Jak tam na magazynie?
@Boguś

A nadal używają czarnej, nieprzezroczystej folii dla ukrycia nalepek o materiałach żrących albo szkodliwych czy zaszły jakieś zmiany?

Maria
@Jak tam na magazynie?

A masz jakieś dowody na to że tak robili?

Praca na magazynie
@Maria

Firma sprzedaje materiały szkodliwe oraz żrące. Jak są zabezpieczane podczas pakowania na magazynie i podczas transportu?

Ile jest zmian w Higma Service Sp. z o.o.?

Tor K

Na okrągło. Stale szukają pracowników. Zmiany, zmiany jedynie damiany nie zmieniamy.

Diverse Y
@Tor K

Rotacja spora, w tym roku już po raz drugi szukają handlowca na lubelskie. Poprzedni pracował koło pół roku.

@Tor K

Czemu ciągle szukają pracowników? Za mało płacą, że ludzie odchodzą? Ile teraz można wyciągnąć pracując na zmiany? jest jakiś dodatek typu premia???

@Diverse Y

Sam odszedł czy go zwolnili bo to różnica. Może się nie sprawdzał? Często wymieniają handlowców?

Ekolog
@Andrzej

Są trzy regiony gdzie trzymają się od 20 lat, pozostała część polski średnio zmiana handlowca 2 razy w roku. Nie polecam.

Bajerek

Witam serdecznie. Czy szukacie stolarzy?

Tor K

Super firma. Polecamy. Rozwija się długo jak papier toaletowy. Nurkuje aż do samego rowu. Nie ma sobie rufnych. Polecam szczególnie na chłodne dni .

Czy w Higma Service Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

ZielonaŻaba

Od ostatnich opinii czyli 2019r zaszły ogromne zmiany w firmie. Z firmy ogólnopolskiej i 12 kierowników sprzedaży została firma lokalna z 4... Nierealne plany ze wzrostami wyssanymi z palca, obcięte pensje/premie, ogromna rotacja w dziale sprzedaży. W samym biurze również zwolniło się wielu dobrych, wieloletnich pracowników. Decyzje zarządu wskazują na powolne wygaszanie firmy i zmianę formy działalności, patrz rozpoczęcie produkcji mebli lub podział spółki HS i przeniesienie kapitału (aktualności na stronie Higma z 02.11.2020r).

Czarny koń
@ZielonaŻaba

Daleko idące wnioski, detektywie. Generalnie upadek...

Wyniki
@Czarny koń

Majątek Higmy wyceniany jest na ponad 13 milionów NETTO. Jaki upadek? Umocnienie się na uzyskanych silnych pozycjach i poszerzenie działalności.

@Wyniki

Dobre, majątek, serio?

@ZielonaŻaba

Nigdy to nie była firma ogólnopolska.

@Hahahaha

Z informacji jaką zamieścili majątek netto miał wartość ponad 11 milionów. Zaskoczony po tylu latach działalności na rynku? "Wartość majątku spółki dzielonej, obliczona metodą aktywów netto według stanu na dzień 30.10.2020 r wynosi 11 334 022,14 zł (zgodnie z załącznikiem nr 6 do planu podziału)."

Hahahaha

Wow, to niesamowite. Normalnie Damian może być dumny. Tak trzymać i dalej do przodu.

Hahahaha

Widzisz, właśnie w tym problem, że po tylu latach działalności, taki marny majątek. Jedenaście baniek....też mi coś.

Ciekawa

Czy firma posiada, pakiety medyczne dla pracowników, czy wypłacane są wczasy pod gruszą?

Jak jest z pakietem medycznym w Higma Service Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tomasz

Można

Piątek
@Tomasz

Babcię też? O dziadka nie pytom, bo już nie zyjom

poszukujący pracy

Cześć. Widzę, że firma szuka pracowników na pewnym serwisie. Co się stało, że jest tyle wolnych wakatów w dziale sprzedaży ? Jaka jest atmosfera w pracy? Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć? Jakie realne premie można wypracować? Czy kierownicy wspierają w rozwoju czy raczej jest nieustanna presja wyniku?

Irena
@poszukujący pracy

To dziwne - ja znalazłam tylko jedno ogłoszenie od firmy Higma Service. Na ich stronie oficjalnej widnieje oferta, dotycząca pracy jako kierownik obszaru sprzedaży. Możesz zerknąć sobie sam: http://www.pracujwhs.pl/kierownik-obszaru-sprzedazy/ Czy dokładnie ta posada jest dla Ciebie ok?

poszukujący pracy
@Irena

na ich profilu LinkedIn widziałem, że ruszają rekrutacje na kilka województw

Płetwonurek

Damian, kiedy przyjedziesz do Szczecina? A w ogóle czemu Was tak mało? Regiony macie jak w Chinach. Ale jaja!!!!!

Magda

@:) na jakim stanowisku jesteś ?

@Magda

pewnie prezesa zarządu

@Sławomir rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś opowiedzieć jak się pracuje? Czy nie ma problemu z wypłacaniem pensji na czas ?

Spalanie

A czy prawdą jest, iż za magazynem Higmy były spalane zużyte opakowania?

@Spalanie

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój wpis narusza art. 212 KK i może być dowodem w sprawie o zniesławienie? Sądzę, że właściciel GoWorka, na prośbę prokuratury udostępni Twoje IP? Wklejam link, żebyś wiedział o co chodzi: https://www.infor.pl/prawo/kodeks-karny/odpowiedzialnosc-karna/702487,Przestepstwo-znieslawienia-na-podstawie-art-212-kodeksu-karnego.html

Opakowania
@Sławomir

Czyli za magazynem nic nie był spalane?

@Opakowania

Ty to sugerujesz w swoim wpisie. Teraz licz się z tym, że firma może chcieć wyciągnąć konsekwencje z Twojego wpisu.

Prokuratura
@Sławomir

Teraz można mieć nadzieję, że sprawa oprze się o prokuraturę i sprawa zostanie wyjaśniona. Chyba, że ktoś zna odpowiedź na to pytanie ...

Przy kawie
@Spalanie

Ależ trzeba mieć nudne życie, żeby w wolny, piękny, słoneczny dzień wylewać swój jad. Uśmiechu, radości i trochę optymizmu życzę :)

Wylewanie
@Przy kawie

Sugerujesz, że były wylewane jakieś środki jadowite?

Tak się zastanawiam
@Prokuratura

Sławomirze uczony w piśmie. A czy wiesz jaką odpowiedzialność i przez jaki czas od zakończenia pracy w danej firmie ponosi pracownik, który spala za magazynem w wolny od pracy, piękny, słoneczny dzień na czarno różne materiały?

@Tak się zastanawiam

Nie wiem. Ale Ty pewnie wiesz? Podziel się swoją wiedzą.

UOKiK
@Sławomir

W przestrzeni publicznej zadawanie pytań sugerujacych nie jest karalne. Za wyjątkiem spraw sądowych i przesłuchań świadków-tego rodzaje pytania są niedozwolone. Na zadane przez Spalanie pytanie można przeciez odpowiedziec nie. Jeżeli ktoś, nie mając dowodu, udzieli odpowiedzi tak, to naraża się na konsekwencje i może być pozwany przez osobę lub firmę, której odpowiedź dotyczyła. Inny przyklad pytania sugerujacego: Czy prawdą jest że w 2017 r. Higma Service wraz z innymi dystrybutorami została przez UOKiK ukarana za ustalanie minimalnych cen odsprzedaży dla klientów instytucjonalnych - m.in. firm, urzędów, hoteli, restauracji, sklepów i nałożono kare pieniężną w kwocie blisko 40 tys zlotych?

Uczciwe instytucje
@UOKiK

No i wszystko jasne. Gdyby dochodziło do spalania śmieci to kompetentne służby już by to wykryły. Po za tym mogło dochodzić do spalenia śmieci z przyczyn naturalnych np. po uderzeniach piorunów.

beti

Zauważyłam, że firma poszukuje RKS (5 osób) . Czy w firmie jest taka rotacja? Jakiej podstawy można się spodziewać na tym stanowisku?

Do beti
@beti

Za brak realizacji planow sprzedazowych tracisz prace. Masz na to 6-10 miesiecy. Potem out. Tak stalo sie z 4 RKS a piąty sam sie zwolnil, lecz tez nie realizował planow. Odpowiedzialność za wyniki spoczywa w 100% na RKS i to on bierze na siebie ryzyko slabej sprzedazy i braku nowych klientow. Wiec jesli nie masz wlasnej bazy klientow ktorzy od Ciebie befa kupowac mydlo i srajtasme to mocno rozważ sens podjecia pracy w tych regionach. Bo to ze firma nic nie robi od strony marketingowej i handlowej to wiemy z innych postow. Po prostu przegrywa z lokalnymi silniejszymi dystrybutorami na tamtych rynkach. Aplikuj jesli masz wlasnych klientów albo jesteś cudotworca. W kazdym innym przypadku ryzykujesz szybkie zwolnienie.

Do beti
@beti

Podstawa 2500 na rękę.

@Do beti

W Lidlu więcej płaca ????

HK

W Henry Kruse wiecej.

Debbie
@Do beti

Bo sprzedawać trzeba umieć. A jak nie to do Lidla. Zostają najlepsi :) reszta idzie do HK

Lidl
@Debbie

A co masz do pracowników Lidla? Bywasz zapewne w Lidlu i korzystasz z możliwosci tańszych zakupów. Szanuj więc tych ludzi, którzy tam bardzo ciężko pracują dla Ciebie. Jeżeli uważasz, że w Higma Service sa najlepsi sprzedawcy, to masz do tego prawo i pewnie masz rację. Wierzę, że Twoja sugerująca i krzywdząca opinia jest jednostkowa, prywatna i nie reprezentujesz osób pracujących w Higma Service.

Debbie
@Lidl

Nic nie mam do pracowników Lidla. Jeżeli komuś nie odpowiada praca w sprzedaży w Higma Service to przecież może iść pracować w Lidlu, skoro tam więcej płacą. Albo do Kruse. Wolny wybór. I w nosie mam w co wierzysz.

Dzik
@Debbie

Z tego co wiem to pracują gdzie indziej , A KKK jakiś spektakularnych wyników poza południem kraju nie robią , Higma w innych regionach jest anonimowa i bez wsparcia za wiele nie zdziała . Ale to prezes powinien wiedzieć ????

Kurier

W nosie masz gile!

NC
@Dzik

Kierownicy ds kluczowych klientów zostali zwolnieni. Brodacz, Piast i Goliat. Pracowali blisko 10 lat . Kierownictwo firmy nie miało pomysłu jak wykorzystać ich doświadczenie. I co z tego że rozwinęli tę firmę. Ciekawe kiedy poleca regionalni pH z innych regionów.???

Handlowiec
@NC

Dobrych ludzi się nie zwalnia

Skorupka Diwersej
@Handlowiec

"Dobrzy ludzie" od nas sami odchodzą, by potem wrócić i grzecznie prosić o przyjęcie z powrotem, bo wydawało im się, że są tacy dobrzy i śmiało mogą zdobywać świat. Życie zweryfikowało ich umiejętności a firma , na szczęście dla nich samych, przygarnęła do piersi. Mam pytanie: w czym fryzjer, scyzoryk, macken, krasnal, za wolno jeżdżący kierowca czy ciągle zarobiony (i ktoś tam jeszcze) jest lepszy od piasta? Proszę o wartościową odpowiedź, bo chcę być taka jak oni. Może mnie wtedy też nie zwolnią.

Baron
@Skorupka Diwersej

Porównaj wzrosty obrotów i będziesz wiedziała

Jeżdżę dynamicznym Seatem
@NC

Jak to kiedy? Ostatnio zwolniono kolegów z małopolskiego i podkarpackiego. A tacy ładni byli. Ten z małopolskiego na firmowej stronie HS w dziale pracujwhs.pl firmuje swoja twarza opinie ze jaka ta firma cudowna i pozwoliła mu podjąć pracę po raz drugi ze czuje się doceniany i takie tam sami poczytajcie zanim nie usuną. Ciekawe czy przyjmą go po raz trzeci. Możliwe bo ludzi do pracy u nich ciągle brak.

A
@Jeżdżę dynamicznym Seatem

Z tego co wiem, kolega ładny, jak piszesz, zwolnił się sam, bo zmienił firmę. I nie był jedynym, który wrócił do firmy. Więc albo pisz rzetelnie, albo nie pisz wcale

Bumerang
@Jeżdżę dynamicznym Seatem

Nie udało się przeczytać. Na tamtej stronie juz nie ma tej opinii. Trudno oczekiwac od jakiejkolwiek firmy aby promowała pracę u siebie ustami osób które nie chcą u nich pracować. Tak to ma sens.

Franciszek
@Do beti

Rzeczywiście dziwna firma... Za brak realizacji planów zwalnia... Szok...

Zostaw merytoryczną opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Higma Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higma Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Higma Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Higma Service Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Higma Service Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 759 ocen.

Higma Service Sp. z o.o.