TelForceOne S.A.

KARIERA

Dlaczego warto postawić na rozwój w TFO?

… bo mamy renomę i znają nas na ponad 50-ciu rynkach na świecie

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Pełnimy rolę sprawdzonego doradcy w strategii rozwoju biznesu o różnorodnym formacie. Współpracujemy już z ponad 40 000 partnerami biznesowymi na całym świecie. Codziennie witamy się z nimi w kilkunastu językach.

… bo z lokalnego dostawcy szybko staliśmy się globalnym graczem

Nasza historia rozpoczęła się we Wrocławiu. Nadal jesteśmy mocno związani z tym miastem, tutaj jest nasza siedziba i jest to główne miejsce zamieszkania ludzi z naszego zespołu. Od 2001 roku nieustannie rozwijamy się i dziś możemy być dumni z międzynarodowego zasięgu.

… bo dostarczamy produkty, z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży na świecie

W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania technologii mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów GSM. Nauczyliśmy się rozpoznawać jakie trendy stają się światowymi bestsellerami, a nasi Klienci wiedzą, że potrafimy wywołać emocje towarzyszące każdej premierze.

… bo naszą główną siłę w organizacji stanowią ludzie

W naszej firmie są to wykwalifikowani eksperci, pasjonaci nowoczesnych technologii. Firma wie, że najlepiej jest pracować czerpiąc inspiracje od zaangażowanego zespołu, dlatego umożliwia pracownikom rozwój i wymianę wiedzy dzięki strategii #ForceOne.

… bo wciąż się uczymy od naszych Klientów i zdobywamy nowe doświadczenia

To dzięki naszym Klientom zdobyliśmy biznesową biegłość w międzynarodowym środowisku. Poznając specyfikę ponad 50 rynków świata, pozyskaliśmy kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Zobacz, w których obszarach możesz się sprawdzić i rozwijać:

Sprzedaż

Działamy w sektorze B2B. Budowanie relacji z Klientem biznesowym mamy wpisane w DNA. Sprawdź się w sprzedaży w różnorodnych segmentach: retail, small and medium business, e-commerce. Działamy na rynku polskim i na 50 rynkach zagranicznych, więc możesz rozmawiać o biznesie w Twoim ulubionym języku obcym.

Zarządzanie produktem

Czuwanie nad cyklem życia produktu, kontakt z innowacjami i nowinkami technologicznymi, zbieranie inspiracji na największych targach elektroniki na świecie, prowadzenie negocjacji z dostawcami, kreowanie sprzedaży oraz wpływ na marketing i promocję kategorii produktowej… taką kompleksowość działań zapewnia praca w obszarze zarządzania produktem.

Marketing & PR

Tu kipi kreatywna energia, z której powstają m.in. koncepcje, hasła, komunikacja, projekty. W tym dziale tworzona jest strategia komunikacji firmy i brandów oraz kampanie produktowe online i offline. Możesz się rozwijać zarówno w obszarze marketingu produktowego, trade marketingu, desingu i projektowania, a także PR i komunikacji.

Operacje i administracja

W tym obszarze zarządzamy łańcuchem dostaw, realizujemy działania zakupowe, sprawnie wspieramy sprzedaż oraz organizujemy życie firmy, tak, aby każdy element chodził jak w naoliwionej maszynie. Dzięki procesowemu podejściu i analitycznemu myśleniu, działy odpowiadające za operacje i administrację w naszej firmie, wyprzedzają fakty i reagują na sygnały zarówno z rynku, jak i z innych obszarów w organizacji.

Księgowość i finanse

Operacje finansowe, rozliczenia, przygotowywanie dokumentów transakcyjnych, controlling – to narzędzia dostarczające dokładnych danych i analiz, aby móc rzetelnie prowadzić biznes. Tutaj sprawdzą się ścisłe umysły i zamiłowanie do cyfr i Excela.

Magazyn

Logistyka i zarządzanie dystrybucją na różnych poziomach, od kompletowania zamówień, poprzez przyjmowanie dostaw i przygotowywanie międzynarodowych wysyłek – to od naszych pracowników działających w tym zakresie zależy terminowość w dostarczaniu towarów do naszych Klientów.

TelForceOne S.A.