Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Firma DPD to jakaś pomyłka! Kurier nie wie, gdzie się znajduje (myli miejscowości), wmawia, że pukał do drzwi, ale nie zastał nikogo w domu (w rzeczywistości wcale go nie było), zawartość przesyłki została uszkodzona! Spisać protokołu z tak nieudolnym kurierem, to koszmar, zwłaszcza kiedy nie ma założonej maseczki ochronnej w trakcie panującej epidemii! Zapłaciłem 23 zł za dostawę, a straciłem dwa razy więcej! Jeśli ktoś ma ochotę wykończyć się nerwowo, zawartość przesyłki otrzymać w kawałkach i stracić dodatkowe pieniądze (na paliwo), żeby odebrać przesyłkę, to tylko DPD!

Patka
@Klient

Zgadzam się , ci ludzie powinni nauczyć się czytać oraz pisać . A dopiero zaczynać pracę w firmie kurierskiej. Nie polecam nikomu ,zamawianie czegokolwiek

Pracownik logistyki

LUDZIE! NIE JESTEŚCIE ŚWIĘTYMI KROWAMI!!! Każda firma kurierska nie może Wam dowieść przesyłki tak jak Wy chcecie bo jest to logistycznie nie do osiągnięcia!!! Najgorsze są duże miasta gdy każdy chcę dostawę najlepiej po 17:00!? Nie da się np obsłużyć całej Warszawy czy Łodzi po 17:00... LITOŚCI!!! Gdy otrzymujecie powiadomienie, że paczka jest w przypadku DPD w punkcie PickUp to dla Was tylko ułatwienie bo możecie przesyłkę odebrać przez 7 dni o dogodnej porze. Jest od was 1 km do odbioru? Matko... Dobrze, że ludzie z małych miejscowości tak się nie bulwersują jak Mieszczuchy! ZAPAMIĘTAJCIE! KURIER NIE MA OBOWIĄZKU KONTAKTOWANIA SIĘ! NIE PROWADZI INFOLINII!! JEGO ZADANIEM JEST DOSTARCZENIE PRZESYŁKI POD ADRES! To WY jako odbiorcy jeżeli macie problem musicie się kontaktować! ZAPAMIĘTAJCIE RAZ NA ZAWSZE!!!! Nie ważne czy to DPD, DHL, UPS, GLS, InPost, Geis czy inne. A listonosz to też do Was dzwoni? MYŚLCIE!

Ola
@Pracownik logistyki

Z kim się pajacu kontaktować? Jak nie ma żadnych danych do kontaktu z pseudo kurierem, jest cisza, czekam na przesyłkę 4 dni, po to pacę za usługę, że przesyłka ma być uczciwe dostarczona, to ja jestem KLIENTEM, to wy dzięki KLIENTOM takim jak JA macie co do gara włożyć. I jeszcze jedno nie po to kończyłam dwa fakultety żeby zniżać sie do poziomu dpd.

Kurier

Szanowni Państwo wyobraźcie sobie, że macie do dostarczenia 150 przesyłek. I teraz trzeba zadzownic do tych 150 osób i z każdą ustalić na jaką godzinę ŻYCZY sobie przesyłkę. I załóżmy że 100 osób chce pomiędzy 16 a 17.To jest niemożliwe ludzie. Płacicie za dostarczenie przesyłki pod adres.Nie mam was cały dzień w domu to zamawiajcie do pracy. A jak odebrać w pracy nie możecie to paczkomat albo punkt pickup. Naprawdę trzeba czasem pomyśleć o ruszyć głowa bo naprawdę to nie takie jest proste jak wam się wydaje. No ale przecież jaśnie państwo zapłacili 0 złotych za kuriera i wymagają cudow. Żądają wręcz! Bo jestem wielkimi Panem klientem i śmieć kurier ma robić tak żeby tylko mi było wygodnie. Sznujmy się ludzie ????

BogPaw
@Natalia

Niestety 100% racji! Nie na czas zawsze jakiś problem a to korek a to paczka się" rozleciała". Wysyłają maile i sms ,że w dniu dzisiejszym paczka zostanie dostarczona i co? Nie ma Drugi dzień mail, sms że paczka będzie doręczona a śledząc przesyłkę jest w magazynie. Telefon do rozdzielni pani informuje łaskawie że można samemu podjechać i paczkę odebrać. Usługa opłacona od nadawcy do odbiorcy a nie do rozdzielni. Może firma powinna stosować zasadę mierz siły na zamiary nie zamiar na siły. Nie polecam . Dramat

Kurierka

(usunięte przez administratora) Robiłam jako kurierka i powiem że takich żałosnych klientów nie miałam. Ciągłe narzekania a to że za wolno a to że nie to a to że za późno. Wcale nie musimy do was dzwonić zresztą w większości nie odbieracie telefonu. W domu was nie ma to zostawia się w punkcie. W zasadzie to wasz obowiązek żebyście czekali przed domem na przesyłkę. Ciężka harówa i trzeba patrzeć na niezadowolone ryje odbierających paczkę.Cieszcie się że w ogóle dostajecie przesyłkę powinniście nas po rękach całować bo to ciężka praca.

HENIEK kiEROWCA KLIENT
@Kurierka

KURIERKA Masz coś z głowa? pracuje w kurierce i jestem też klientem i tacy pseudo kurierzy jak ty psuja wizerunek pozostałym pracownikom. Odbiorcy to już inna sprawa jaki charakter i poziom inteligencji taki odbiorca, jeśli komuś zależy na paczce to zrobi tak aby ją dostać a nie będzie wypisywał bzdury, że nie na tą godzinę i nie w tym miejscu. Jeszcze o pseudo Kurierach przydarzyło mi sie że byłem w domu calutki dzień a kurier nie dostarczył bo nikogo nie zastał. oprócz mnie były jeszcze 3 osoby kuriera nikt z nas nie widział, widocznie był niewidzialny. Dlatego teraz tylko paczkomaty i punkty, a za niedługo skończy się takie posterowanie redukcja etatów.

Pracownik logistyki

Y
@Pracownik logistyki

Wszystkie inne firmy kurierskie dzwonią. Nie ma obowiązku, ale ułatwia to prace też kurierom - bo wiele osób no. Mówi by zostawić na ochronie, albo zapewnia, że ktoś jest w domu. A tak to paczka czeka ponad tydzień - jak w moim przypadku - w budynku obok. Oczywiście podpis nie wiadomo kto odebrał. O tak to się kończy.

DPD Polska Sp zoo w likwidacji
@Pracownik logistyki

Tak? A ja słyszałem od pracowników logistyki coś zupełnie innego. Że "liczy się ilość, a nie jakość". (usunięte przez administratora) Trudno było nie przeoczyć tego wpisu. Na pewno zainteresują się nim ogólnopolskie media. I tym nad czym dyskutujecie w swojej sali konferencyjnej "Dublin". I waszym zatrudnianiem Ukraińców do ładowania tirów po nocach, mas studentów do zwodzenia ludzi na infolinii i tych słuchających słusznych żali klientów odbierających paczki u was paczki. Muszą oberwać konkretne osoby. Po kolei. Zatonie ten wasz "Titanic" z orkiestrą która jest przekonana że wszystko jest w porządku, czyli z wami pracownikami.

Klk
@Pracownik logistyki

Tak ma dostarczyć pod wskazany adres czyli zatrzymać się , wziąć paczkę iprzyniesc do domu a nie stanąć na ulicy trąbić i czekać aż ktoś wyjdzie po nią bo nie robię nie chce się ruszyć (usunięte przez administratora) z samochodu.

Tim
@Pracownik logistyki

TAK , a wiem Pan jak działa Fedex w Nowym Yorku przy 15 mln . mieszkańców. Oni to ogarniają ? W Polsce problem to po co komu wasza firma, zawracanie ludziom Arsch - u . Jest 21 wiek. Gada Pan jak 5latek z przedszkola. Logistyka u was nie działa.

Ciekawe
@Tim

Nowy York 15 milionów ludności ? Gdzie Ty się edukowałeś w Kambodży ? NY ma 8 milionów mieszkańców !! Ale to pokazuje jakich pracowników zatrudnia firma żenada...

P
@Pracownik logistyki

To dlaczego problem w mojej okolicy jest jedynie z DPD? Myślimy?

Aaaaaaaaaawwwww
@Klk

Piszcie skargi do sklepów u których robicie zakupy i które korzystają z ich usług, że kurierzy nie chcą dostarczać paczek NA ADRES DORĘCZENIA TYLKO ŁASKAWIE UDOSTĘPNIĄ PRZED PŁOTEM, MIMO ŻE PRZESYŁKA JEST OPŁACONA ZA DOSTARCZENIE NA WSKAZANY ADRES I KONIEC KROPKA/są oprysliwi itp. Może jak te firmy pozrywają z nimi umowy, to się czegoś nauczą, bo na razie (usunięte przez administratora). Ja juz więcej nie zrobię żadnych zakupów, gdzie dostarczyć ma je DPD

@Pracownik logistyki

"Kurier nie ma obowiązku kontaktowania się" - ale ma doręczyć paczkę pod drzwi, a nie do jakiegoś punktu.

Bzdura
@Pracownik logistyki

Pracuję w logistyce trochę lat. Zmień pracę człowieku bo nie nadajesz się do niej. Taki z Ciebie logistyk jak ze mnie baletnica. Z drugiej strony standardem jest, że Kurier ma dzwonić - czasy się zmieniają (świadomość Klientów również). Jeśli nie masz takich standardów to kadra manadżerska DPD jest do wymiany. Na koniec uwaga......powtarzalność znaków interpunkcyjnych w wypowiedzi (wykrzykniki/znaki zapytania) świadczy o braku równowagi emocjonalnej więc popracuj nad tym. Pozdrawiam serdecznie :-)

stefan
@Pracownik logistyki

to spróbuj cwaniaczku dodzwonić się do kuriera DPD

piesek-dla-pańci
@Pracownik logistyki

Otóż to, ale dzbanom nie wytłumaczysz xD

Anka
@Pracownik logistyki

Już po pana wypowiedzi, wiem że nie chciałabym otrzymać przesyłki z rąk kogoś takiego. Jeżeli praca kuriera się panu nie podoba, to proszę jej nie wykonywać. Identyczne podejście miał do mnie kurier DPD, który dzwoniąc przed przyjazdem, oświadczył że ja już mam do niego zejść na dół. Mam roczne dziecko, zanim ją ubiorę to się trochę schodzi, a jeszcze trzeba wziąć paczkę. Na co pana sympatyczny kolega, stwierdził, że to nie jego problem, nie jego sprawa, i że wcześniej nie musi do mnie dzwonić, nie musi Odczytywać moich SMS z prośbą o 15 minutową zwłokę, bądź też wcześniejsze powiadomienie o tym że ma Zamiar przyjechać. (Skoro nie musi do mnie dzwonić, to ja chyba nie mam obowiązku odbierania telefonów. Zatem musiałby chyba wejść na piętro i zapukać do drzwi, bo notabene nie mam Dzwonka). Był u mnie dwa razy, za każdym razem było tak samo Chamski i bezczelny. Ostatnim razem, to już mu powiedziałam, że ja wcale nie chcę żeby on mi cokolwiek dostarczał, jeżeli będzie miał jakąkolwiek paczkę dla mnie to niech nawet jej do mnie nie przywozi, niech robi zwrot. trudno ja jej mogę nie dostać ale nie chce mieć styczności z takim człowiekiem. Wnioskując po tonie pana wypowiedzi, wszyscy tam tacy jesteście. Najgorsze że właśnie znów Firma która mi coś wysyłała tą firmą będzie mi wysyłała jeszcze raz ponieważ towar okazał się wadliwy. Nie wiem pewnie już nie wymienię. Ale do tego człowieka nie zejdę

Anka
@Aaaaaaaaaawwwww

Tak, Ja ostatnio jak zamawiałam paczkę, miał ją dostarczyć kurier DPD. Napisałam że nie chcę, nie chcę, nie chcę Masakra jakaś Troglodyci

robert
@Pracownik logistyki

tak listonosz zawsze dzwoni i nie wciska klientowi ze bledny adres .......

Jaro
@Pracownik logistyki

Logistyk? Ty chyba nie masz o tym pojęcia. No chyba że u was są takie zasady pracy.

ezavv
@Pracownik logistyki

Witam; przez lata pracowałem w tzw. usługach (IT, support, line), logistyka w różnych okresach także stanowiła przedmiot zainteresowań. Listonosz, dla ciekawości "waszeci" - specjalnie małą literą, dzwoni z informacją, że coś ma dla mnie lub domowników (mieszkam w kamienicy). Klient składając zamówienie określa, po spełnieniu stawianych jemu warunków, swoje warunki, oczekiwania. Prosząc do domu wie, że rzeczony punkt jest w przeciwnym kierunku aniżeli ten, z którego wraca po pracy, jedzie do pracy. A kurier, ostatnie ogniwo wspomnianego procesu logistycznego, nie jest księciem udzielnym określającym swoje warunki, a osobą realizującą prośbę klienta. Nawiązując do tematu rzeczonego "pickup" - nie muszę korzystać z usług dpd, Setki podobnych rezygnujących daje brak kasy - zatem więcej pokory i oleum (...) gdyż jego brak ogranicza myślenie. Powtarzam - listonosz dzwoni!!!

Kierowca liniowy
@Pracownik logistyki

Proponuje wziasc sie do roboty nygusa z magazynow i proponuje sie przyjzec pracy dyzpozytora mikolaja pajaca i (usunięte przez administratora) mam.nadzieje ze oprocz logistykow czytaja opinie ludzie z wysokich stanowisk ktorzy moga tego pajaca zdyscyplinowac

A.P
@Pracownik logistyki

Hahahaha to się uśmiałam. Nie bez powodu macie tak negatywne opinie. Logistycznie nie do osiągnięcia Wow firma kurierska,czas wiadomo doręczenia może się zmienić ale żebyście jeszcE dostarczyli paczkę w całości(usunięte przez administratora)

Szaula
@Pracownik logistyki

Człowieku ogarnij się po to się ma nr telefonu,żeby dać cynk o przesyłce.A jak jest się pod wskazanym adresem to wystarczy zadzwonić na domofon jak klient oczekuje przesyłki, a nie podjechać pod blok i dać dyla, a po trzech albo czterech godzinach wysłać es-emesa, że klient był nie obecny. ( nie po to robie opłatę z dostawą pod wskazany adres) Nieroby totalne. Tez robię jako kurier.

Beata
@Pracownik logistyki

Chwila moment za paczkę się płaci .... Więc łaski nikt nie robi jak bym chciała odebrać paczkę w jakimś punkcie odległym od swojego miejsca zamieszkania nie decydowała bym się na kuriera ..... więc zamierzam złożyć skargę na kurierów DPD BO TO NIE ODPOWIEDZIALNI !!!!LUDZIE TAM PRACUJĄ !!!!! ..... Już nie raz się zawiodłam na tej firmie MASCCCRAA !!!!

@Pracownik logistyki

Listonosz do mnie dzwoni, mieszkam też w dużym mieście. Kurierzy też dzwonią. Pracując w "logistyce" trzeba wiedzieć gdzie jest swoje miejsce, albo zmienić zajęcie.

@Pracownik logistyki

Dobrze gdyby firma dowoziła te przesyłki we wskazanym w przesyłanych mailach czasie!!!

wojtek
@Pracownik logistyki

Ciołku , miałbyś w tym wszystkim racje , gdyby w ogóle kurier miał chęci dostarczyć gdziekolwiek przesyłkę, ale to twoje (usunięte przez administratora) Panie Dał (DPD) tylko piszą w sms i mailach głupoty a paczki jezdżą na pace i wracają po kilku dniach do nadawcy. Więc (usunięte przez administratora) takich farmazonów jak to piszesz. (usunięte przez administratora)

PZ67
@Pracownik logistyki

A klient ma niby cały dzien czekac az łaskawie pan kurier sie pojawi.Dostaje SMS z informacja ze lurier bedzie miedzy 15.15 a 16.45 ,a zjawia sie o 12.30 zero informacji ze byl i pretensje ze nikogo nie było - oczywiscie rano jak chciałem potwierdzic godzine z systemu niue odbieral-= jak nie umiecie ogarnac tematu to zamknijcie interes- inni daja rade bez (usunięte przez administratora) tłumaczeń

@Pracownik logistyki

Nie zgodzę się z panem. W innych firmach kurier znajdzie czas żeby zadzwonić. Czekam już drugi dzień na kuriera dpd od rana A nie po 17vtej jak Pan pisze. I co? Dostałam maila że wczoraj nie było mnie w domu, A czekałam cały dzień. Próbowałam skontaktować się z kurierem ,ma wyłączony telefon. Na smsa też nie zareagował. Wasza firma niestety zaczyna sobie nie radzić. Nigdy więcej nie zamówię niczego przez waszą firmę. Są inne bardziej solidne. P. S kiedyś wasi kurierzy znajdowali czas by zadzwonić że będą z przesyłką. Ciekawe co się zmieniło.....

ala
@Pracownik logistyki

Pracownik nie powinien obrażać klientów czyli pracodawcy bo to klienci są pracodawcą pracowników logistyki. Takie zachowanie psuje opinie o dpd już teraz są od nas lepsze firmy. Wiele firm pracuje na dwie zmiany.

...
@PZ67

Zygac się chce...:) myślę że już żadnej paczki nie otrzymasz z żadnej korpo.

Kurier DPD
@Aaaaaaaaaawwwww

DPD jako jedyna firma z tych dużych i znanych przewozi paczki gabarytowe . Nie ma opcji wysłania tego inna firma bo się nie da... Pracuje w DPD 4 miesiąc i jest tragedia ! Traktują nas strasznie ! A my przez to tak A nie inaczej traktujemy klientów. Pracę zaczynam o 5.30 wracam różnie 17,18,19 Mamy za dużo paczek,za dużo odbiorów,i dużo klientów których naprawdę nie ma w domu A gadają że są! Zmiencie firmę kurierską i tyle , albo idźcie na pocztę;) każdy z was po 1 dniu pracy w DPD zrozumiał by kuriera i mu wspolczul.

HD
@Pracownik logistyki

Jest coś co nazywa się logistyka, a także ramy czasowe długo by polemizować. Jak wszystko w tym i ta branża jest skundlona.

@Pracownik logistyki

(usunięte przez administratora)co za bzdury plecieszb , każdy pracuje i czekanie na pajaca kuriera który nie umie zadzwonić jest chore kim jesteś pracownikiem DPD , mam nadzieję że firma padnie

Liliana
@Pracownik logistyki

To nie klient jest święta krową tylko wasi pracowicy. Kurierzy kłamią że nie dostarczyli przesyłki bo nikogo nie było w domu, bzdura. Cały dzień czekałam na kuriera, nie przyszedł, a dostałam maila że niby chciał dostarczyć paczkę ale nie było mnie w domu. Jeżeli nie wyrabiacie z logistyką to może trzeba zmienić pracę, a nie zwalać wszystko na mieszkańców dużych miast. I to wy macie kontaktować się z klientem a nie odwrotnie. I ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE RAZ NA ZAWSZE

Aja
@Pracownik logistyki

Może kurier nie ma obowiązku dzwonić. Niemniej wszystkim to ułatwia zadanie czyli dostarczenie i odbiór przesyłki. Jak człowiek jest ok zawsze można się dogadać. Ja mojej przesyłki nie dostałam. Za to otrzymałam emslila , że przesyłkę dostarczono. ....

Kas
@Pracownik logistyki

„JEGO ZADANIEM JEST DOSTARCZENIE PRZESYŁKI POD ADRES” to dlaczego przy zamówieniu do punktu Pickup (paczkomatowego) który funkcjonuje i jest na stronie dpd, kurier wpisuje „błędny adres”. Punkt dalej dzisiaj stoi, adresu nie zmienił. Przesyłka idzie znowu do magazynu i cały weekend jej nie ma, po czym w poniedziałek idzie do punktu pickup 200m dalej, ale już nie „paczkomatu” tylko punktu ksero, czynnego tylko do 18 z kolejkami, bo ktoś coś kseruje/drukuje. To jak z tą dostawą pod adres?

Olaf
@Pracownik logistyki

Czytam i przecieram oczy ze zdziwienia że w dobie walki o klienta i podnoszenia standartów obsługi klienta to pisze pracownik logistyki . Proponuję panu zamówić coś przez swoją firmę i poczekać na przesyłkę w domu, a nie w firmie aby zrozumieć jak jest. U mnie w firmie za taką wypowiedź byłby pan na bruku , a firma przepraszałaby klientów. Najgorsza opinia ma to do siebie że jest wyznacznikiem ile trzeba zmienić, ale pan albo tego nie rozumie albo pomylił pan miejsca pracy. Jeśli paczka zostaje nadana w waszym punkcie nadania Pickup, to jest ułatwieniem waszej pracy i nie można jej zabrać jeszcze tego samego dnia a w południe dnia następnego to coś nie tak. Paczka po zabraniu trafia do oddziału i dalej leży do nocy aby ją zabrać w trasę aby dalej sobie poleżała do kolejnej nocy na kolejne przewiezienie jej o 70 km i tak etapami , to zaczyna wyglądać śmiesznie. Przesyłka nadana 12 maja w Łodzi trafi pod lublin 17 maja i jeśli to jest wyznacznik prędkości firmy , a pana wypowiedź poziomem firmy, to ja przepraszam ale coś tu jest nie halo. A dla porównania powiem, że inną firmą nadana paczka 500km potrafiła dotrzeć na kolejny dzień. Można? Można... I po co ta frustracja na klienta ??? Ja mam cierpliwość i czekam cierpliwie na swoją paczkę ale jej drogę w/g waszej strony opiszę jako przykład i zapytanie czy chciałby pan aby do pana paczka była tyle dni wieziona gdy odległość wynosi 300 km....

Klient Wrrrr
@Pracownik logistyki

Już samo "...świętymi krowami....." świadczy o was. Chyba masz Pan na myśli siebie samego. Chamy, gbury i wieśniaki.

Barbara
@Pracownik logistyki

Wy też nie jesteście świętymi krowami ! Brak kultury to jedno czym możecie się pochwalić. Przypominam, że pracujecie za nasze pieniądze i jak wszyscy zaczną Was omijać tak jak ja, to stercicie pracę i ząbki w ścianę, bo fachowcy z Was żadni.

BogdanO
@Pracownik logistyki

Tak dzwoni, ze bedzie za 10min i czy jest sie w domu. Takze nie (usunięte przez administratora) glupot. Dpd nawet sie nie zjawia w miejsu dostarczenia paczki!!!! 2 dni stracone w domu!!!!! Kto mi to wroci!!!!!!???? Wiec nie (usunięte przez administratora) glupot. I jeszcze paczka do nadawcy zwrocona w ten sam dzien , a na infolinii,,nic nie da sie zrobic,, .NIE POLECAM!!!!!!!!

Dominika
@Kurier DPD

Cześć, wspomniałeś, że pracujesz od 5:30 i różnie kończysz.. Ile w takim razie wychodzi Ci godzin pracujących tygodniowo/miesięcznie? I jak w stosunku do tego wygląda wynagrodzenie w DPD? Jak takie nadgodziny są liczone?

Rivarius
@Pracownik logistyki

Infrastruktura informowania klienta o przesyłce wprowadza w błąd. Jeżeli przekierujecie paczkę, aby kurier zostawił ją w wybranym punkcie Pickup to tak zrobi. Ale Ty dostaniesz informację na maila i SMS, że paczka czeka na odbiór nie tam, gdzie faktycznie się znajduje i tam gdzie wskazałeś, a na Daniszewskiej 14 - czyli w ich siedzibie. Pół dnia jazdy po Warszawie, bo wam się nie chce informowania klienta naprawić. Pani w recepcji powiedziała, że to nie pierwszy taki przypadek i zdarza się to bardzo często, a na maile nie ma co patrzeć. Sama to przyznała. Jak to świadczy o firmie?

@DPD Polska Sp zoo w likwidacji

Zwolnij się

ostry
@Pracownik logistyki

listonosz zostawia avizo a dpd rozpierdziela paczki na sortowni i kradnie pod pretekstem zgubienia czy uszkodzenia ,tylko zawartosci uszkodzonej nie odsyłaja bo poco. (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Pracownik logistyki

Rozumiem, ale w momencie kiedy sama dzwonię do kuriera i mówię mu, że paczka dla mnie to ubrania służbowe i w dniu doręczenia mam lot, więc paczka musi być doręczona przed którąś godziną, bo inaczej mnie już nie będzie, to spokojnym głosem kurier pyta się czy ma paczkę odesłać. Dopiero sama proponuję, że dojadę do niego tylko niech mi poda jakiś konkretny adres, pod którym będzie, to i tak nie ogarnia tematu i dopiero po kilku telefonach do niego udaje mi się go dorwać na ostatnią chwilę. Sorki, ale opinia negatywna należy się w 100%. Tym bardziej, że innym razem nie dostarczyli umowy o pracę, bo rzekomo nikogo w domu nie było- snuły się tylko 3 duchy po domu. Negatywna opinia i ode mnie.

Jaga
@Pracownik logistyki

A co w przypadku kiedy paczka nie jest doręczona w ogóle i odesłana z powrotem do nadawcy czyj brak myślenia proszę nie obrażać klientów bo z nich zyjecie,nauczcie się szanować klientów i zacząć sprawdzać swoich pracowników.

KRIS
@Pracownik logistyki

sęk w tym że ja chętnie,07-15,sms,kilka kurier się zapowiada i nawet nie wiem w jakim przedziale czasowym,-lipa ta firma..

Pogromca idiotów
@Pracownik logistyki

Co za tupet? Chyba każdy płaci za to że ma być dostarczone POD WSKAZANY ADRES. Jak mi nie zależy to mogę wziąć najtańszą usługę tzw masówke i wtedy moze bedzie może nie. Wam sie w (usunięte przez administratora) przewraca i jeżeli myślicie że potraficie być konkurencyjną firmą to żyjecie w innej galaktyce. Zdecydowanie popieram że najlepszą zaletą jest brak tej firmy bo poziomie świadczenia usług margines akceptowalności jest WR w skoku o tyczkę dla was...

Pogromca idiotów
@Kurier DPD

Sprawa bardzo prosta. Nie zatrudniać się to firma sama doprowadzi się do upadku...

Sylwia
@Pracownik logistyki

Musicie się kontaktować z moim przypadku kurier totalna olewka i kłamstwa 3 dni mało tego kolejna paczka na mój adres ten sam kurier i co adresat nie był w domu . Ściema totalna !!! Nie polecam tej firmy

Bebo
@Pracownik logistyki

To zmień prace jak nie potrafisz dostarczyć paczki . Korona z głowy mu nie spadnie jak zadzwoni . Jak jest za pobraniem to umiecie (usunięte przez administratora) zadzwonić co ...

Bebo
@Pracownik logistyki

I pamiętaj że ja płacę za to żeby mi to dostarczyć do domu !!! A listonoszowi ja nie palce za dostarczenie paczki wiec (usunięte przez administratora) nie cwaniakuj

Maga
@Pracownik logistyki

A możesz mi wytłumaczyć jak to jest możliwe, że firma oferuje umówienie dostawy miedzy 16 a 18 A kurier ustalił sobie dostawę na miedzy 11 a 12 . W jakim celu firma proponuje taka usługę, która nie istnieje ? A Pan na infolinii trzaska słuchawką?

Gregor
@Pracownik logistyki

lipa, ktoś tam logistic- nie mogę tu wrzucić fotek... otwarta przesyłka, dziwne statusy tej paczki ODEBRANA - NIE MA NIKOGO W DOMU ITD. ITP... TRZEBA SIĘ NAUCZYĆ LOGI-coś tam...

@Pracownik logistyki

Jeżeli kurier nie ma obowiązku dzwonić, to z czego wtedy składa się serwis? Nie ma obowiązku rozmawiać, nie ma obowiązku pukać do drzwi?! Jasne że nie ma takich obowiązków... To pokój wtedy taka praca? Po co taki serwis? Ten kto napisał taką opinię na pewno kiedyś trafi na nieuczciwą dostawę. Dopiero wtedy opinie się zmieniają...

koko
@Pracownik logistyki

jak wyjaśnisz sytuacje że kurier nie jedzie z przesyłką tylko robi zwrot do nadawcy,Odbiorca jedzie do oddziału Legnica i mówi żeby mu tą przesyłke wydali -dostaje odmowę bo już list jest wygenerowany i paczka leży tam na magazynie jeszcze 1 dzień. Przesyłka wraca do nas , odbiorca opłaca całość żeby nie było pobrania i co? W oddziale Legnica nie wydają kurierowi paczki i piszą że odbiorca odmówił odebrania już wszceśniej opłaconej Paczki. Bronisz idiotów którzy są w tych wszystkich oddziałach, jak pracujesz w DPD to daM CI NUMERY PRZESYŁEK MOŻE TO WYJAŚNISZ ŻE MY WSZYSCY JESTEŚMY W BŁĘDZIE .

@Pracownik logistyki

To może pracodawcą coś zrobić z takim debilem jak ty? Bo oni myślą, że jest ok, bo tacy hak wy mydlą im oczy. Ja akurat jestem zadowolony ze swojego kuriera (DPD) i gdyby większość raka była jak ten chłopak, to takich bluzgów by nie było. Już nie chcę poruszać sytuacji że swoją szwagierką, która była w 8 miesiącu ciąży, a ten "miły", wychowany młodzieniec kazał jej zejść z 2 piętra i odebrać przesyłkę osobiście. Szkoda, że wtedy nie urodziła, może by miał młody darmowe przesyłki do 18 r. ż. I nie tłumacz chłoptasiu takiego zachowania!

gwidon
@Pracownik logistyki

to nie firma kurierska tylko jakaś pomyłka często się zdarza że opakowania są puste i nie ma towaru zostawiają w swoich punktach i mnóstwo innych niedociągnięć po prostu olewanie klienta. Nie pisz bzdur że coś się nie da logistycznie inne firmy mogą ale dpd nie może

przewoznik
@Jaro

on tylko z nazwy jest logistyk. Jeśli chodzi o praktyke to zero pojęcia .Tak niestety wyglądają pracownicy etatowi dpd.

Mar
@Pracownik logistyki

Dziwne ze inne firmy kurierskie współpracują z klientem tylko Dpd ma z tym problem

Tas
@Mar

To idź do innej firmy

Joker
@Pracownik logistyki

Tylko, że tak dewastować przesyłki tylko wy potraficie.

Fred
@Pracownik logistyki

Ty jesteś pracownikiem logistyki? Jesteś debilem? Jak możesz tak pisać o klientach. Już widać jaki mają stosunek do klientów pisząc takie słowa.

piotr
@Pracownik logistyki

Znasz słówko "myślenie"? No chyba nie skoro wypisujesz takie pierdoły. Najlepiej nic nie zrobić, to potraficie najlepiej, szczególnie Wy od logistyki. A potem ten brak myślenia przenosi się dalej. Tłumaczysz się chłopie z tego, że pracujesz beznadziejnie. Błagam, zamilcz, albo lepiej zmień profesję, bo sobie widać nie radzisz na etapie "myślenia"...

Pat
@Pracownik logistyki

Całą Warszawę po 17? Jak się pracuje od 10 do 14 to rzeczywiście trudno a potem panienki na autostradzie. I nie dostarcza przesyłki bo to dostarczaniem nie można nazwać tylko podrzucaniem. Swoją drogą 50, 100 czy 200 kg wielkogabarytowej przesyłki która nie mieści się w osobówce to nawet 100 metrów a nie tylko 1 km jest problem. Przesyłki to nie tylko majtki które żony pracowników logistyki zamawiają. Ja nie wybiorę więcej tej firmy i będę omijał z daleka. Jest coś takiego jak stosunki międzyludzkie a kurierzy zachowują się jak "bogowie" mimo że im w większości słoma z butów wychodzi

@Pracownik logistyki

A ja mam wrażenie , że to Wy kurierzy jesteście świętymi krowami. Nawet w takiej durnej pracy jak roznoszenie paczek nie potraficie wykonać dobrze ?? !!! zapamiętajcie sobie raz na zawsze pracujecie dla ludzi więc może trochę uprzejmiej ! jeśli zadaniem kuriera jest dostarczenie paczki to ją dostarczajcie ! Ps. tak listonosz do mnie dzwoni i wielu kurierów do mnie dzwoni tylko z jakimś pracownikiem logistyki który nie myśli jest problem. zapamiętaj sobie raz na zawsze - bądź uprzejmy i myśl !!!!!

marcin
@Pracownik logistyki

witam pana jak by był by pan odrobinę mądrzejszy to by pan przedzwonił do innych firm kurierskich i by pan się zapytał czy dzwonią do klientów a nie bez podstawnie pan inne firmy oskarża jak pana firma jest najgorsza takie firmy jak DHL, UPS i inne które pan wymienił dzwonią do klienta że do godziny będą z przesyłką a jak nie zastaną ponieważ klient nie może odebrać telefonu to chociaż napiszą sms-a gdzie znajduję się paczka a nie tak jak państwa firma olewa klientów tak inne firmy tego nie robią i radzę następnym razem ugryźć się w język nisz oczerniać inne firmy

G wiesz G jesz
@Pracownik logistyki

@Pracownik logistyki to tylko jeden listonosz lub kurier przypada na jedno miasto lub wieś ? Idz w chj i nie wracaj , jak taki jesteś obrońca uciśnionych to pewnie ułaskawiłbyś nawet kierowce karetki który nie zdążyłby zawieść na czas do szpitala np twojej zdychającej matki albo kogoś z twojej rodziny bo np twoja prowincja w której egzystujesz byłaby 100 lat za murzynami i nie podłączona do komunikacji. Bezmózg jesteś tak jak ci co ci wtórują w tych komentarzach.

brian
@Pracownik logistyki

Co obecnie jest najgorsze? Robot ze śtucnom entelygencjom. Tak, szkoda poprawnej polszczyzny. Zanim dotarłem do żywej konsultantki, przesyłka opłacona z góry już miała status "do zwrotu"! Kurier łgał jak pies że: zły adres, zły numer( w ich bazie danych wszystko się zgadzało z mym zamówieniem). Ja: mogę przedstawić billingi, łatwo wszystko udowodnić. Poza tym następnego dnia kurier bez poprzedzającego tel.( SMS-u też nie było) podjechał pod sąsiedni blok, podrzucił małą paczkę. Ja biegiem w kapciach. Nawet spalin nie powachalem. Jeszcze jeden tel. na obsługę, przedstawiam sytuację, grozę nagłośnieniem. Odpowiedź: jutro między 13 a 15. Czekam, jest! Wygląda dobrze, pojechał. Rozcinam, osłona jednej kolumn głośnikowych wgięta, z tyłu ułamany konwektor( osłonę wyprostuje, uszkodzenie ew.od kopniaka, konwektory kupię za ok, 25zł i tak miałem je wymienić). Wysyłający ma zdjęcia sprzed. Ja już nie chcę się szarpać ani robić jakichś reklamacji. Jeśli chcecie wysłać kryształy po Babci Lusi, na bank dojdzie mielonka. Wygląda że mają gdzieś te wszystkie kieliszki i strzałki. Zanim coś odbierzesz, odstaw kawę lub zazyj Relanium.

Margot dudkiewicz
@Pracownik logistyki

Jak byście dostarczali paczki a nie pisali ze nikogo nie było pod adresem, do tego nie dzwonicie choc jest podawany numer tel - to nie bylibyście najgorsza firma na rynku.

Indyyyk
@Pracownik logistyki

Szkoda że z kurierem nie da się skontaktować, bo bot na infolinii nie poda numeru, ani nie połączy z konsultantem, a na stronie po wpisaniu numeru przesyłki, jest „brak” numeru do kuriera

Jones
@Pracownik logistyki

To jak to jest? Odbiorca ma ganiać za opłaconą paczką, czy jednak kurier ma ją dostarczyć? Wziął pieniądze, to niech dostarczy!

Mariusz
@Indyyyk

Oczywiście że da się skontaktować z kurierem. Ja zawsze wraz z numerem przesyłki dostaje na telefon numer do kuriera. A jak go nie mam to na infolinii zawsze ci podadzą. Wystarczy wybrać rozmowę z konsultantem, a nie bootem. Naprawdę nasz takie doświadczenia jak piszesz?

MM
@Pracownik logistyki

odnosząc się do poprzednika... siedzę w domu cały dzień a Wasz kurierek twierdzi, ze mnie nie było, mało tego, dzwonie do niego, żeby poinformować o wszystkich trudnościach jakie może spotkać przy dostarczeniu, czyli np. nie działający domofon i prośbę o telefon- to zejdę otworze wrota... a ten kuta s nie dostarcza, nie dzwoni i (usunięte przez administratora) wa pisze , że mnie nie było . wiec nie pisz takich bzdetów, bo tylko DPD ma z tym problem ... Zamawiam przez In post, UPC, Pocztę Polska i kurw a nie ma z nimi problemów a u Was zawsze coś !!!

Jj
@Pracownik logistyki

W mniejszych miejscowościach też jest z kurierami problem człowiek czeka,a oni nie przyjeżdżają i kłamią że byli jak dzwonisz o której godzinie będzie paczka to odpyskują i przeklinają wobec klienta nawet skargi nic nie dają

Mimi
@Pracownik logistyki

Ale to są właśnie święte krowy i oburzone hrabiostwo które myśli że za kilka zł kurier będzie zapiera** do nich po godz 18 bo tak sobie godziny ustawili. Może gdyby jeden mongoł z długim siedli na tydzień do kurierki i słuchali tych (usunięte przez administratora) ludzi to zaczęliby szanować czyjąś pracę.

kitty

zwłaszcza jak pracujecie 9-14 to rzeczywiście 17 jest mało realna

jon
@Pracownik logistyki

Chłopcze piszesz nie na temat.Wylewasz swoje żale i wypociny nie potrzebnie. A ty jesteś jak (usunięte przez administratora) od (usunięte przez administratora)żeby dostarczyć paczkę bierzesz za to pieniądze.A kto za to płaci to (usunięte przez administratora) ci do tego pajacu.

@Pracownik logistyki

Racji masz sporo. Jednak tylko kurier DHL ma zawsze problem w moim nie duzym miescie. 40tys mieszkancow. Kolejny raz mam status przesylki nie zgodny ze stanem fatycznym. Dzien urlopu, czekam pod adresem i co? Nic. 13.30 a kurier klepie do systemu ze nikogo nie zastał w domu. Nie dawno podobna sytuacja. Drukarka do serwisu była odebrana za 3 razem. Ta firma powinna zdyscyplinowac kierowcow, myslałem ze ja mam takiego pecha ale widze po wpisach ze to częste praktyki.

Luk
@Pracownik logistyki

Kurier może i nie ma obowiązku odbierania telefonu ale doręczenie paczki już tak , pomijam nagminne wpisy, że nikogo nie zastano , pomimo że jest się w miejscu gdzie paczka miała być doręczona , to nie jest w stanie dostarczyć jej nawet do punktu odbioru przez kolejnych 4 dni gdzie za każdym razem przy wpisie nie doręczono pojawią się adnotacja - przeciążony . Jak się okazuje danego dnia w danym punkcie kurier był na miejscu i zostawiał paczki , więc pytam co stało się z moją ?

Brawo. Tylko teraz paczka czeka 3 dni nie 7

Święta krowa
@Pracownik logistyki

Ty koleś to napewno z dpd jesteś. Tylko z kurierami od was jest problem. Zarówno Pocztex jak i UPS i tak samo Inpost potrafi dotrzeć do wyznaczonej przez klienta skrzynki czy do domu klienta. Zawsze odbierają telefony i nie kłamią tak jak wy, że nikogo nie zastali i nie zostawiają paczek 4 km od domu na ulicy na którą większość łodzian boi się wejść po zmroku. Listonosz nie musi dzwonić bo wrzuca listy do skrzynki.

co znaczy DPD
@Pracownik logistyki

Kurier DPD Płaszewko obsługując Słupsk w piątek wraca na bazę o godz12:24 i kończy pracę, a paczki i klientów ma w (usunięte przez administratora) !!!! Brawo DPD Płaszewko. Nie broń dzida pracowniku DPD

Leon
@Pracownik logistyki

Co ty chromolisz, wczoraj warowałem cały dzień czekając na przesyłkę i co (usunięte przez administratora)goła, dpd schodzi na (usunięte przez administratora), na waszej stronie jest napisane że dostarczacie przesyłki do g 18, a jaśnie pan kurier zjawił się o 19g gdy mnie nie było w domu. Dzisiaj się dowiaduje że nastąpił zwrot do nadawcy. Jesteście DZIADOWSKĄ firmą i tyle, patafiany.

Iza
@Pracownik logistyki

Ludzie nie rozumieją ich pracy musza to zobaczyć od strony kuriera.Praca jest ciężka maloplatna i stresowa.

Wojciech
@Pracownik logistyki

Firma dd wrzucają do skrzynek paczki już opłacone czemu nie robią tego z paczką i za pobraniem (usunięte przez administratora) nic więcej kurier nie odbiera telefonu itd itp

klient
@Pracownik logistyki

nie drzyj tej (usunięte przez administratora)! czwarty raz odbieram paczkę dzwonię na telefon to kurier i tak nie obierze bo pewnie nie ma czasu! Powiadomienie "Przesyłka nieodebrana - odbiorca nieobecny" kto go sprawdzi czy był naprawdę, nikt! Po co kurier ma telefon skora jak dzwonię to i tak nie obierze.....żałosna firma.

Nika
@Pracownik logistyki

To chociaż nie rzucajcie paczkami przez płot, drzwi otwieram 5 sekund po dzwonku patrzę, tylko paczka trzy metry od furtki na podwórku. Po to jest dzwonek żeby chociaż odczekać te 10 sekund. Ja rozumiem że czas się liczy już biegiem lecę bo się boje że coś się w końcu potłucze bo nawet naklejek nie respektują. Dzisiaj nie minęło 5sek od dzwonka a pan już w samochodzie siedział i odjeżdżał

Andy
@Pracownik logistyki

,,ZAPAMIĘTAJCIE! KURIER NIE MA OBOWIĄZKU KONTAKTOWANIA SIĘ! NIE PROWADZI INFOLINII!! JEGO ZADANIEM JEST DOSTARCZENIE PRZESYŁKI POD ADRES" A to niby co mam cały dzień warować w domu i czekać na swoją przesyłkę za której dostarczenie zapłaciłem.

Chaberek
@Pracownik logistyki

Powinniście zwracać 100% za zniszczone rzeczy. Tępe typy i totalne lenie. Rzucanie paczek na ziemię psom do pogryzienia, do przejęcia przez przechodniów. Za niezabezpieczenie przed nieupoważnionymi danych z tytułu RODO karać tępaków!!!!!

Maks
@Pracownik logistyki

Jeszcze szanowni kurierzy DPD zechcieliby odbierać telefony

Monaco
@Pracownik logistyki

" ZAPAMIĘTAJCIE! KURIER NIE MA OBOWIĄZKU KONTAKTOWANIA SIĘ! NIE PROWADZI INFOLINII!! JEGO ZADANIEM JEST DOSTARCZENIE PRZESYŁKI POD ADRES!" No właśnie....pod adres....problem w tym że nie dostarczają paczek pod adres.Trzeba samemu sobie odbierać .Chyba są zbyt zapracowani żeby zająć się dostarczaniem paczek....

Sonia
@Pracownik logistyki

Za nasze usługi płacimy i nie ładnie tak się wyrażać, bo są super kurierzy,którzy dbają o dobro firmy,a są również którzy sobie lekceważą. Ja miałam zwrócone przesyłki,z notatką odmówiono przyjęcia, bez ponownej próby doręczenia. Zostało naruszone moje dobro przez kłamliwe stwierdzenie. Mogłabym wystąpić do sądu,bo naruszona została moja wiarygodność jako klienta,bo gdzie kurier ma dowód na to,a ja mam świadków, że byłam w domu i nie rozmawiałam z kurierem.Dowodem może być tylko odmowa pisemna.Wedlug przepisu prawa musi być dowód rzeczowy.A takiej kurier nie ma.Nie się Pan tak nie jeży, bo każdy powinien szanować się na wzajem. Ja nie lubię być robiona przez kuriera w bambuko,bo ja szanuję ich pracę, ale jako klient mam prawo domagać uczciwości i rzetelności a niestety nie każdy taki jest.Niestety ostatnie zdarzenie zniszczyło moja dobrą opinię i zaufanie do DPD.

@Pracownik logistyki

Szkoda, że nie rozróżniasz takich skrajnych przypadków od kłamstw kurierów, że niby pod wskazanym adresem byli a niektórzy kwitli cały dzień w domu po to, aby odebrać paczkę. Mało tego, DPD pozwala sobie na zwracanie przesyłki jeszcze tego samego dnia (przy braku wydania takiej dyspozycji) mimo, że w mailu jest napisane o podjęciu kolejnej próby następnego dnia.

@Pracownik logistyki

Nie jestem świętą krową, ale też nie jestem wróżbita. Proszę mi wyjaśnić jak mam odebrać przesyłkę, skoro nie wiem, ze w tym dniu przesyłka będzie dostarczona.

Basia
@Pracownik logistyki

Szkoda tylko że większość kurierów DPD z którymi mamy stycznosc nie dowozi tych przesyłek wcale lub dowozi uszkodzone. Tak wiec kurier nie wypełnia swojego podstawowego zadania.

Mariola S
@Pracownik logistyki

Szanowny pracowniku logistyki, proponuję również włączyć myślenie. Ludzie również pracują. Jeżeli firma kurierska udostępnia możliwość zmiany daty i godzin dostarczenia przesyłki to najwyraźniej osoba czekająca na przesyłkę nie może być obecna w dniu kiedy przesyłka, a tym samym firma kurierska łaskawie (bo już tak jestem zmuszona napisać po doświadczeniach z jedną firmą) zdecyduje się na dostarczenie przesyłki. Jednakże nie oznacza to, że zmiana dnia czy miejsca dostarczenia będzie respektowana czy choćby brana pod uwagę przez firmę kurierską. Więc zadam takie samo pytanie jak zadałam pani na infolinii owej firmy: Po co są zmiany terminów czy miejsca dostarczenia, bo dla mnie to pic na wodę. I, żeby było jasne, nie do pracowników mam pretensje, tylko do debilnych bo już tak muszę to nazwać ustaleń czy polityki firmy, że nawet pracownik w tym przypadku pani (bardzo miła i uprzejma, niestety nie mogąca mi pomóc) nie potrafi odpowiedzieć na pytanie kiedy zostanie wydana z magazynu przesyłka przekierowana dwa dni wcześniej.

Martyna1978
@Pracownik logistyki

Jeśli zgodnie z przepisami i regulaminem firm kurierskich, kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę danego dnia, a jego obowiązkiem nie jest dzwonić do ludzi, to niestety ale kurier musi dostarczyc paczkę w sposób skuteczny aż do północy. Problemem jest nieudolna logistyka i zarzadzanie bowiem kurierzy winni pracować przynajmniej na dwie zmiany i przekazywać paczkę kolejnej zmianie która ponownie spróbuje dostarczyć towar. Wpisy idiotyczne od firm kurierskich że obowiązek spoczywa na odbiorcy a nie na dostawcy jest delikatnie mówiąc dobrze (usunięte przez administratora) firm.

Romi
@Pracownik logistyki

Panie Logistyku! To, że pracuje Pan dla Obcego, nie ulega wątpliwości. Pan się gorączkuje i nam -klientom- nakazuje kontaktować się … dobra, ale z kim i w jaki sposób? Może najpierw przejdzie Pan na druga stronę i spróbuje coś zamówić z dostawą za pośrednictwem kuriera firmy DPD. Dopiero zobaczy Pan prawdziwy żarcik!!! Porządna firma, która nie ma nic do ukrycia, podaje swój adres i numery telefonów, gdzie można z ludźmi porozmawiać! DPD traktuje nas, klientów, nie jak ludzi, dzięki którym zarabia pieniądze, tylko jak półgłówków, w momencie kiedy skazuje nas na rozmowę z jakaś zabawką, nie przecież SI!!! Pamiętajcie, że to nam zawdzięczacie Wasze wielkie miliardy, które w tzeczywistosci wywożone są w 70% do Francji i w 30% do Niemiec. Oto i moje ostatnie przeżycie zamówionej przesyłki, którą dostarczał DPD. W cuda nie wierzę, ale dziwi mnie fakt, że nigdy przed tym, a i po czasie odebranej przeze mnie przesyłki, nie widziałem nowego kuriera…znamy naszych dostawców przesyłek dostarczanych przez DPD. To byłoby już hitem nad hitami, gdyby się okazało, że w DPD są jakieś jednostki, grające do własnej bramki…!? 1. Nowy nieznany nam kurier! 2. Bus nieoznakowany, tak jak busy znanych nam kurierów. 3. Przesyłka: -) towar nie ten który zamawiałem! -) zamawiałem buty ze skóry -) przyszły buty chińskie z plastiku 4. Chciałem otworzyć przesyłkę i buty przymierzyć by móc stwierdzić, czy pasuje mi ten rozmiar. 5. Kurier nie pozwolił, a miał takie prawo. 6. Musiałem zapłacić i dopiero wtedy okazało się, że buty są za małe, bo to chińszczyzna, no i że to nie buty ze skóry. 7. Próbowałem kontaktu z kurierem! Nie ma szans w firmie DPD, żeby skontaktować się z kurierem. Zatem pytam, gdzie i w jaki sposób mamy się kontaktować? My klienci, po odebraniu i przekazaniu kurierowi pieniędzy, nie liczymy się już dla firmy DPD. Firma DPD ma nas klientów, dzięki którym zarabia, w tzw. poszanowaniu. Dalej odnośnie moich butów. Na przesyłce nie było adresu zwrotnego, tylko adres strony i ter stówek, która już nie istnieje! Numer telefonu, gdzie następuje przekierowanie i żadnych reakcji zwrotnych! Adres e-mail, gdzie po angielsku, można opisać sprawę, po czym następuje wieczna cisza. To takich nadawców preferuje i wspiera firma DPD!, Na moje wyrazy oburzenia, dostałem od firmy DPD odpowiedzi: Sprzeczne ze sobą, a każda napisana przez inną osobę, chociaż w kilkuminutowych odstępach czasu… -) jedna odpowiedź, że firma DPD nie ma adresu nadawcy i że takich informacji nie ma obowiązku posiadać; wymagać. Kochani KLIENCI!!! Nie korzystajcie z usług tej jakże niebezpiecznej firmy- firmy DPD! Oni mogą dostarczyć tzw. List-bomba, który eksploduje NAM w NASZYCH rękach i NAS porani czy nawet pozabija. Dlaczego? Bo firma DPD przyjmuje i dostarcza przesyłki od nadawców - NIEZNANYCH!!! Teraz nadawcą przesyłki za pośrednictwem firmy DPD może być nawet - PRZESTĘPCA! Nikt z nas tego nie wie, czy buty chińskie, zamiast polskie, nie wybuchną nam w dłoniach… Za pośrednictwem firmy DPD może być zatem przesłany każdy towar!!! Firma DPD to zagrożenie!!! Nie korzystajmy z „usług” firmy DPD! Straciłem 197 zł. Jako były listonosz dałem kurierowi za fatygę, a on za to stanął po stronie internetowego (usunięte przez administratora) Kurier firmy DPD powinien bronić NAS, klientów płatników!!! Kurier firmy DPD nie stanął po NASZEJ stronie i naraził mnie na utratę 197 zł. -) inny mail firmy DPD mówił, że firma DPD taki adres zwrotny jednak ma i udostępni go, ale tylko policji…????‍♀️ Firma DPD (usunięte przez administratora) mnie zatem podając fałszywe odpowiedzi; odpowiedzi zbywające mnie, najważniejszego klienta płatnika. Zamawiamy towary ze źródeł sprawdzonych i nie korzystajcie z „ usług” firmy DPD!!!

Romi
@Pracownik logistyki

Panie Logistyku! To, że pracuje Pan dla Obcego, nie ulega wątpliwości. Pan się gorączkuje i nam -klientom- nakazuje kontaktować się … dobra, ale z kim i w jaki sposób? Może najpierw przejdzie Pan na druga stronę i spróbuje coś zamówić z dostawą za pośrednictwem kuriera firmy DPD. Dopiero zobaczy Pan prawdziwy żarcik!!! Porządna firma, która nie ma nic do ukrycia, podaje swój adres i numery telefonów, gdzie można z ludźmi porozmawiać! DPD traktuje nas, klientów, nie jak ludzi, dzięki którym zarabia pieniądze, tylko jak półgłówków, w momencie kiedy skazuje nas na rozmowę z jakaś zabawką, nie przecież SI!!! Pamiętajcie, że to nam zawdzięczacie Wasze wielkie miliardy, które w rzeczywistości wywożone są w 70% do Francji i w 30% do Niemiec. A oto i moje ostatnie przeżycie zamówionej przesyłki, którą dostarczała firma DPD. W cuda nie wierzę, ale dziwi mnie fakt, że nigdy przed tym, a i po czasie odebranej przeze mnie przesyłki, nie widziałem „nowego” kuriera…znamy naszych dostawców przesyłek dostarczanych przez DPD. To byłby dopiero hit nad hitami, gdyby się okazało, że w DPD są jakieś jednostki, grające do własnej bramki…!? 1. Nowy nieznany nam kurier! 2. Bus nieoznakowany, tak jak busy znanych nam kurierów. 3. Przesyłka: ma związek z kurierem i firma DPD -) towar nie ten który zamawiałem! -) zamawiałem buty ze skóry -) przyszły buty chińskie z plastiku 4. chciałem otworzyć przesyłkę i buty przymierzyć, by móc stwierdzić, czy pasuje mi ten rozmiar. 5. Kurier nie pozwolił, a miał takie prawo. 6. Musiałem zapłacić i dopiero wtedy okazało się, że buty są za małe, bo to chińszczyzna, no i że to nie buty ze skóry. 7. Próbowałem kontaktu z kurierem! Nie ma szans w firmie DPD, żeby skontaktować się z kurierem. Zatem pytam, gdzie i w jaki sposób mamy się kontaktować? My klienci, po odebraniu przesyłki i przekazaniu kurierowi pieniędzy, nie liczymy się już dla firmy DPD. Firma DPD ma nas klientów, dzięki którym zarabia, w tzw. poszanowaniu. Dalej odnośnie moich butów. Na przesyłce nie było adresu zwrotnego, tylko adres strony internetowej, która już nie istnieje! Numer telefonu, gdzie następuje przekierowanie i żadnych reakcji zwrotnych! Adres e-mail, gdzie po angielsku, można opisać sprawę, po czym następuje wieczna cisza. To takich nadawców preferuje i wspiera firma DPD! ??? Na moje wyrazy oburzenia, dostałem od firmy DPD odpowiedzi: Sprzeczne ze sobą, a każda napisana przez inną osobę, chociaż w kilkuminutowych odstępach czasu… -) jedna odpowiedź, że firma DPD nie ma adresu nadawcy i że takich informacji nie ma obowiązku posiadać; nie ma obowiązku wymagać jej od nadawcy. Kochani KLIENCI!!! Nie korzystajcie z usług tej jakże niebezpiecznej firmy- firmy DPD! Pracownicy firmy DPD mogą dostarczyć tzw. List-bombę, który eksploduje nam w rękach i nas porani czy nawet pozabija. Dlaczego? Dlatego, bo firma DPD przyjmuje i dostarcza przesyłki od nadawców - NIEZNANYCH!!! Teraz nadawcą przesyłki za pośrednictwem firmy DPD może być nawet - PRZESTĘPCA! Nikt z firmy DPD się tym nie przejmuje! Nikt też z nas tego nie wie, czy buty chińskie, zamiast polskie, nie wybuchną nam w dłoniach… Za pośrednictwem firmy DPD może być zatem przesłany każdy towar ! ? Firma DPD to zagrożenie ! ? Nie korzystajmy zatem z „usług” firmy DPD!!! Tu porządna firma mogłaby mnie przed tym ustrzec! Firma DPD natomiast stanęła po stronie internetowego (usunięte przez administratora) a kurier firmy DPD bezpośrednio naraził mnie na utratę 197 zł. -) kolejny mail, firma DPD mówił, że firma DPD ma adres zwrotny, ale nie dla mnie ! Firma DPD (usunięte przez administratora) mnie zatem podając mi fałszywe odpowiedzi. Polacy! Zamawiajmy towary, ale nie korzystajmy z „ usług” firmy DPD!!!

Grzegorz
@Pracownik logistyki

Częściowo masz rację ale jak nie ma punktu a kurier ma w (usunięte przez administratora) klienta. A poza tym jeżeli podaje się godzinę to po to aby odebrać paczkę a nie za nią jeździć po to się płaci

jan
@Mariola S

mialem podobny problem przesylka miala byc nastepnego dnia ale ugrzezla pod lodzia. Poniewaz nie bedzie mnie pod adresem gdzie miala dotrzec zrobilem przekierowania ale jest ono (usunięte przez administratora)warte bo to nie ja moge przekierowac tylko wysylajacy wiec po co chwalic sie czyms co nie dziala.

Oleg
@Pracownik logistyki

Ważne jaka to firma bo inne firmy mają za zadanie dostarczenie przesyłki bo to są firmy kurierskie, a wasza firma ma za cel przywieźć przysyłkę z punktu A do punktu B skasować za to i zwrócić do nadawcy. Jesteście przewoźnikami a nie kurierami. Tak że z ta litością nie do tych co dają wam prace, nie te czasy możecie zrezygnować z tej pracy bo obsługujecie tych klientów których macie i innych nie będzie. Albo nauczycie się pracować albo zamykajcie firmę. Wstyd narzekać ze klient nie ma racji.

ThomAS
@Pracownik logistyki

KURIERZY!!! Nauczcie się szanować ludzi którym dostarczacie przesyłki oraz ich czas, bo to że ładujecie całego busa paczkami i się nie wyrabiacie z doręczeniami to nie nasz problem, a najgorsze jest że nawet nie chce się Wam dojechać do odbiorcy tylko zaznaczacie "brak odbiorcy w miejscu doręczenia", nie odbieracie telefonu i to my dalej musimy wydzwaniać i szukać swojej niedostarczonej paczki. Sytuacja z kurierem Pawłem, nr tel. do niego 513502734, nie chciało mu się dostarczyć paczki to wpisał brak odbiorcy, nie odbiera telefonu. Ponadto sposób z jakim obchodzicie się z paczkami przy załadunku busa jest skandaliczny!!!

kostek
@Pracownik logistyki

ta firma to (usunięte przez administratora),wysłałem paczkę to wiecie co kurier napisał brak odbiorcy(dzwonie do odbiorcy -cała firma w pracy) ,po rozmowie z konsultantem zapewnienia że jutro dotrze do adresata w rzeczywistości umieszczona w paczkomacie, odpowiedź durnego kuriera który miał dostarczyć paczkę -remont ulicy której nie było.

Julia
@Pracownik logistyki

Fajnie, jakby kurierzy przynajmniej dowozili te paczki zgodnie z umową. Skoro firma nie jest w stanie to niech nie daje takich warunków ludziom.

ktoś
@Pracownik logistyki

Ja nie narzekam na waszą prace ten co nie wykonuje takiej wiec sie nie wypowiada a jak im zle to niech na paczkomat zamawia. Mój kurier zawsze do nie dzwoni ... Pozdrawiam P.Joanne z Toruń/Podgórz

@Pracownik logistyki

Człowieku, do dhl to ty się nie porównuj zawsze na czas, zawsze zadzwoni a dpd to wszyscy wyłączają z możliwości wysyłki dpd bo to firma pomyłka, tylko wy macie takie złe opinie, inni przewoźnicy mega są a wysylamy duuuuzo paczek, nie umiecie nawet w punktu w terminie oddać!!!

@Pracownik logistyki

Mówi Pan o tym żeby dzwonić do kuriera. Dzwonię cały dzień, ponad 40 połączeń, a Pan kurier nie odbiera. Poczta w jego telefonie zapchana. Siedzę cały dzień w domu i czekam na kuriera. Po 20.00 sprawdziłam na stronie dpd co z moją i paczką i dowiaduję się, że nie było mnie w domu. W tym czasie co niby kurier był u mnie dzwoniłam 10 razy. Dziś drugi dzień Siedzę w domu i czekam na kuriera z którym nie ma żadnego kontaktu. Co Pan na to? Pozdrawiam kuriera Pawła z Bydgoszczy. Najgorsza firma kurierska obecnie, kiedyś było zupełnie inaczej.

Ola Nowy wpis

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

dpd to banda (usunięte przez administratora) czekam na przesyłkę cały dzień, rano przysłali sms, że dziś przesyłka będzie dostarczona pod wskazany adres, niestety nie dotarła. Śledzenie przesyłki zostało przez te (usunięte przez administratora) dpd zablokowane, przesyłka od sprzedającego została odebrana 4 dni temu i na tym koniec. Pytanie gdzie jest paczka????????!!!!!!!!!! Próbowałam się do nich dodzwonić, bez przerwy gada jakiś wirtualny pajac . Bez komentarza

Ja Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) czekam na przesyłkę już 4 dni i codziennie wysyłają z aplikacji tego samego maila "że przesyłka dotrze w dniu dzisiejszym"- przez 4 dni, a w statusie przesyłki jest ze jeszcze kurier nie odebrał z magazynu przesyłki. Nie ma z nimi w ogóle kontaktu - jak dzwonię na info- linię to włącza sie sztuczna inteligencja o imieniu EWA. Najprawdopodobniej przesyłka została ukradziona!!!!!! OSTRZEGAM PRZED (usunięte przez administratora)!!!

Black
@Klient

Boże ludzie jeśli nie odpowiadają wam kurierzy chodźcie do sklepu! Kurier też człowiek!

anna
@Black

jakoś inne firmy mogą dostarczyć w całości towar i uszanować że ktoś to kupił i za to zapłacił jak nie potrafią świadczyć usługi to niech tego nie robią też jestem człowiekiem i szanuję innych ! a to co wyprawiają kurierzy dpd to jest brak szacunku dla innych

Zażenowana
@Klient

Niestety ale to prawda. Coś w tej firmie źle się dzieje już od dłuższego czasu bo przesyłki nie docierają na czas,kurierzy kłamią albo paczki zalegają w sortownii-ostatnio modna wymówka: etykieta była uszkodzona i dlatego paczka w sortownii leży. Ja również nie polecam DPD-szkoda czasu,pieniędzy i urody :)

kurier
@Klient

To w końcu doręczył przesyłkę czy nie doręczył. Skoro piszesz, że nie doręczył, to skąd wiesz, że uszkodzona? Dalej piszesz, że nie miał maseczki. A Ty ją miałeś? Czy zrobiłeś wszystko by doręczenie było bezpieczne? Np. odbiór na wolnym powietrzu? Czy kurier musi przez 12 godz. pracy być uzbrojony w maseczkę, rękawiczki? A spróbuj 30 razy dziennie odkazić ręce! po tygodniu nie masz skóry a w rękawiczkach nabawisz się grzybicy. Czy zawsze idąc do sklepu nosisz maseczkę?

muł i wodorosty
@Klient

Potwierdzam , omijać DPD to szambo i muł , uszkodzili mi laptopa i mają wyjeb..ne , olewają klienta , przesyłka była ubezpieczona ! na 1000 zł uszkodzenia były przez nich zrobione co świadczą o tym zdjęcia , ludzie omijajcie z dala to dziadostwo !!!!!!!!!! jak nie chcecie się wkurwia..ć !!!!!

Kurier
@Klient

A jak tam szefostwo się zachowuje

Gregor
@Klient

Zgadzam się z tą opinią, ponieważ moja córka od soboty czekała na przesyłkę. Super statusy. ODEBRANA-POZNIEJ NIE MA NIKOGO ITD. ITP. Przed dostarczeniem paczka była otwierana. W końcu dziś czyli w środę dotarła... MASAJKRA Z TĄ firemką dpd

MarPaul
@Klient

Miałam identyczna sytuację, kurier wmawia że pukało do drzwi , a siedziałam z synkem chorym od rana do wieczora . Pozdrawiam kierowcę z Pruszcz jadący w stronę Suchego Dębu . Przykre to jest .

Maria
@Klient

Kurier G 18SDL nie dostarczył przesyłki. Po interwencji pod nr tel 22 5775555 upierał się że był pod wskazanym adresem a nawet dzwonił tel. Po 7 dniach paczka wróciła do mnie i znów musiałam za nią zapłacić. Zdecydowanie nieuczciwy kurier G 18 SDL. UWAŻAJCIE.

Asia
@Klient

W DPD to norma tsm chyba pracują ludzie po podstawówce. Kurier dzwoni,ze jedzie człowiek czeka a tam nieudana próba doręczenia. W Bydgoszczy to juz przegięcie. Co chwile to samo

Miki
@Klient

Witam serdecznie oczywiście Firma kurierska DPD to pomyłka I mało kiedy jest to wina Kurierów a przede wszystkim tylko i wyłącznie koordynatora i kierownika firmie DPD ponieważ przed podpisaniem umowy pan kierownik obiecuje złote góry i zupełnie przedstawia tą firmę z innej perspektywy A po zatrudnieniu rzeczywistość jest inna kurierzy przed podpisaniem umowy mają wmawiane że będą mieli od razu własne tereny z którymi będą mogli się zapoznać by dobrze wykonywać swoją pracę po podpisaniu umowy okazuje się że codziennie tereny są inne więc kurier zamiast szybko i sprawnie roznosić paczki codziennie Mota się z Poznaniem terenu A Paczek nie jest mało bo początkujący kurier potrafi dostać ponad setkę na terenie którego nie zna Mało tego każda z tych osób musi wstać o 5 rano żeby już po szóstej koczować przed DPD by móc się załadować niestety tylko kurier tzw. zasłużony ma prawo załadować się Prędko pod osobną Rampa reszta czeka w kolejce nawet do godziny dziesiątej a czasami i później wyjeżdżają na miasto więc podsumujmy kurierzy którzy mają układy wyjeżdżają po 7 rano i kończę pracę trzynasta czternasta z dobrym zarobkiem A kurier początkujący to tzw. Osoba do wykorzystania nic się zupełnie z nią nie liczy wstaję o piątej zapierdziela do dwudziestej pierwszej z nijakim zarobkiem więc proszę się nie dziwić bo większość tych osób jest początkująca że mają problemy z paczkami uważanie kogoś za idiotę kto pracuje od piątej do dwudziestej jest nie na miejscu niestety Firma DPD wykorzystuje bardzo ludzi

Bożena
@Black

człowiek a człowiek to różnica ,to raz a po drugie jak dziadowi nie odpowiada praca to zmienić na sprzątanie ulic, wtedy może robic jak mu sie podoba zamieć w lewo ,zamieśc w prawo.

Srick
@Klient

Krótko.Chciałe zlecić odbiór przesyłki z innej miejscowości.Finał był taki że konsultant sugerował abym sam nadal przesyłkę w innej miejscowości.Po nadaniu przesyłki w innej miejscowości poczekał na przesyłkę w domu.Piękne.Mam pojechać do Krakowa nadać przesyłkę i wrócić do Gdyni i odebrać przesyłkę.Innej możliwości nie ma bo nie mam umowy z DPD .Cha Cha

Bea
@Klient

DPD jest najgorszą z wszystkich firm kurierskich. Zapłaciłam za dostawę w piatek 3.11.23. Cały dzień czekałam na dostawę. Kurier się nie odezwał, za to dostałam maila, ze dostawa była niemożliwa z powodu nieobecności klienta. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

@Klient

Ludzie jako były pracownica odradzam pracy w dpd , obiecali że po 3 miesiącach będzie umowa na stałe , tymczasem cały czas umowo zlecenie 4 mc, dodatkowo te Agnieszka jest jak (usunięte przez administratora), straszna inwigilacja , obserwuje, notuje zakłócają nawet sygnał gsm żeby nikt nie smsował w pracy, zawiadomię Inspekcję Pracy niech się za nich wezmą

@Ania

Tylko o którym stanowisku w tym momencie była mowa? ten tekst o smsach a raczej ich zakazie mnie zaciekawił. Na każdym można mieć przy sobie komórkę?

Jerzyk
@Klient

Dzisiaj od 7:45 czekałem na kuriera.Dzwoniłem do niego z 50 razy.Nie odbierał.Zadzwoniłem do konsultanta DPD.Też próbowała się do niego dodzwonić i nic.Ile czasu można czekać?Każdy ma też swoje sprawy poza domem.Kurier pojawił się po 12:00.Powiedział łamaną polszczyzną(Ukrainiec),że nie ma czasu odbierać telefonów i nikt mu nic nie zrobi a gdyby mnie nie było to przekierowałby paczkę do Żabki!!!.Co to za pracownik,który nawet nie miał zamiaru dzwonić do odbiorcy tylko wg. swojego humoru robi co chce.To jest jakaś masakra.Najgorsza firma kurierska jaką znam.Tacy pracownicy/kurierzy bardzo źle wpływają na Firmę DPD.

Patka Nowy wpis
@Klient

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
mzcc

Nie polecam nikomu ! Zlecenie odbioru Palety na Poniedziałek W Poniedziałek nikt nie odebrał ! We Wtorek nikt nie odebrał ! Zawiozłem sam do oddziału na swój koszt ! Dzisiaj Środa , Paleta leży na magazynie , nawet nie została wysłana !!!!!!! 1000744970655U TRAGEDIA !!!

Zbigniew

Najgorsza firma na świecie zamówienie przyszło uszkodzone a firma nie chce wziąć za to odpowiedzialności ,człowiek charuje żeby coś mieć a oni nie szanują rzeczy których się zamawia zmieńcie Dziedzine lepiej w pole idźcie ziemniakami rzucać a nie rzeczami na które człowiek ciężko pracuje , (usunięte przez administratora) dość że nie mają szacunku to jeszcze człowieka w (usunięte przez administratora) mają , chamstwo szkoda gadac

Zbigniew

Jestem rozczarowany firma kurierską najgorsza firma na świecie, zamówienie przyszło uszkodzone przez nich a oni nie chcą wziąć odpowiedzialności ,brak słow , weźcie się za pracę poważnie albo zmieńcie Dziedzine bo w tej jesteście do (usunięte przez administratora) zero szacunku dla przedmiotu na który człowiek musi ciężka pracować a wy to wszystko macie w (usunięte przez administratora) , brak słów

Klient

Dzień dobry. Przyjechał do mnie kurier, w poniedziałek rano, ledwo żywy. Prócz mojej maleńkiej paczki dźwiga paczkę 35 kg, gdzie norma dla panów wynosi 25kg! Zaczęłam pytać jakie są warunki pracy i złapałam się za głowę. Po 11, 12 godzin pracy, niepłatne soboty, bez 100tek, bezpłatne urlopy, nie płatne nadgodziny. Sam układa paczki, sam zdejmuje z magazynu, urlopy zależne od widzimisię pracodawcy, brak ciuchów na zmianę. Zajmuje się prawem pracy i na pewno zgłoszę ten proceder. Kurierzy trzymajcie się! Bez was firma by nie zarobiła ani grosza!

@Klient

Niestety tak to wygląda, czasem musimy faktycznie dźwigać dużo większe paczki, a pracy jest dużo :/

Mariusz

Pierwsza przesyłka jakieś 2 miesiące temu. Brak kontaktu, zaginęła a miał być prezent. 0 informacji. Reklamacja i czekanie. Przypadek sobie myślę. 2 tygodnie temu: brak kontaktu i "paczka odebrana" - ciekawe przez kogo i kiedy. Reklamacja zgłoszona = 30 dni oczekiwania na rozpatrzenie. Mam nadzieję że firma zniknie z rynku i ślad po niej zaginie. Jak widać po opiniach wszyscy odetchną z ulgą. Jak widzę wszyscy mają podobne problemy. Warszawa.

niezadowolony klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Bardzo nie polecam korzystanie z usług tej "firmy". W dniu wczorajszym miałam przesyłkę doręczaną teoretycznie do domu. Dostałam na aplikacji komunikat że przesyłka dostarczona. Dziwne, bo jestem w domu i nic nie dostałam. Dzwonię na infolinię, po wielu próbach połączenia się z konsultantem i wysłuchaniu pełnego repertuaru muzycznego dowiaduje się że kurier zostawił przesyłkę w skrzynce pocztowej i powinien mnie o tym poinformować. Szkoda że tego nie zrobił, poza tym ja płacę za przesyłkę dostarczoną do domu, a on nawet nie podejmuje takiej próby. Pomijając fakt że przesyłka była wepchnięta do skrzynki tak że ledwo udało mi się ją wydostać. Historia z dzisiaj- tym razem paczkomat dpd- paczka w oddziale doręczającym, planowane doręczenie dzisiaj, - po godzinie 12 dostaję powiadomienie: umówiono nowy termin doręczenia (na poniedziałek). Pytam się z kim się umówiliście? Żenująca firma- na poziomie poczty polskiej. Już nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług

Klient

Hej,kupiłam rzecz na platformie sprzedazowej .Paczka została włożona do paczkomatu w poniedziałek przed południem.We wtorek i środę dzwoniłam do firmy DPD.Pani uprzejmie informowała ze zgłosi natychmiast aby kurier wyjął paczkę z paczkomatu.Dziś mamy czwartek a paczka nadal jest nie wyjęta .NIGDY więcej DPD ,omijać szerokim łukiem !!! Wolę dopłacić i wybrać inną firmę przewozową.To są jakieś kpiny !!!

Klient DPD
@Klient

Pewnie zaginęła, z moją tak było, oni nic nie ogarniają, paczki im się mylą...

Sara

Cześć, widziałam, że maja dostępna oferta dla przedstawiciela handlowego. nie wiecie czasem ile się zarabia teraz na tym stanowisku? nie piszą niestety wprost nawet nie mam pojęcia jaka jest podstawa i czy warto w ogóle aplikować?

vanpur

odbiór przesyłki przekierowano z żabki do sklepu otwartego 10-18 .zaznaczono żabkę żeby mógł odebrać po 20

Izabela

Firmie DPD gratuluję zatrudnienia profesjonalisty! Pan Adrian DE9 (firma zidentyfikuje, którego pracownika dotyczy opinia) zawsze jest pogodny i skłonny do pomocy. Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia w sytuacj , kiedy np.czekaja aż zamknę 3 psy albo poproszę o dostarczenie paczki w innym terminie ( w sytuacji nagłej zmieny panów) Znakomicie buduje markę na rynku. Będę polecać Państwa firmę przez pryzmat pracy Pana Adriana. Praca kuriera wg mnie jest niedoceniania , a takie osoby są prawdziwym kapitałem pracodawcy. Firmie życzę dalszego rozwoju . Panie Adrianie - mam nadzieje, że Pana firma doceni! Pozdrawiam serdeczenie . Izabela

Koordynator SK

Ja polecam pracę w DPD a stanowisku Koordynator jest super praca 6/14 lub 7/15 parę godz. dyżuru sobotniego dzień wolny w tygodniu. Pracowałem w innej firmie na podobnym stanowisku i tu jest naprawdę ok. Nie rozumie komentarzy.A co do wynagrodzenia to każdy wie ile zarabia jak mu nie pasuje trzeba szukać innej pracy a nie żale wylewać na forum.

Druga strona
@Koordynator SK

Ok, ale dokładanie obowiązków z innych działów które są likwidowane powinno się spotkać ze zmianą umów oraz jakimiś podwyżkami - firma myśli że wszyscy będą (usunięte przez administratora) za darmo za coraz więcej pracy.

Wojciech

Opinia osoby korzystającej z usług firmy. Kurier poświadcza nieprawdę o nieobecności nadawcy, nawet nie podjeżdżając pod wyznaczony budynek (akurat mamy monitoring). Kurier nie dzwoni, nie odbiera telefonu, jego poczta głosowa jest zapełniona. W końcu paczka jest odsyłana do nadawcy. Próba kontaktu z obsługą klienta to jakaś porażka. 10 minut słuchania reklam od bota, żeby na koniec powiedział "obecnie połączenie z konsultantem jest niemożliwe". Okazało się, że po trzech wypowiedzianych kwestiach żądania kontaktu z biurem obsługi bot jednak na to zezwala. Oczywiście nic w tej sprawie nie mogą zrobić i chociaż oni zawalili sprawę, to wszystko odkręcać muszę ja i nadawca (bo oni nie kontaktują się z nadawcą). Dno i kilometr mułu. Nikomu nie polecam. Każdy kto zastanawia się nad wybraniem tej firmy niech kilkukrotnie się zastanowi. Honor jest ważniejszy.

Zarządzający zapomnieli o tym iż firmę tworzą ludzie. A Ryba zawsze psuje się od głowy. Nie dość że niskie stawki to jeszcze brak podwyżek.

yelefos820@storesr.com

Firma co roku chwali się wolumenami, największą liczbą punktów poza pit od home. Wszelkim osiągnięciami od HR. Styl life work balance motem przewodnim. Wielcy sponsorzy równych akcji charytatywnych. Prawda taka że - zarobki najgorsze względem firm kurierskich, nie ważne czy biuro, magazyn, kurier/przewoźnik. W tym roku żadnych podwyżek, bo firma ma ciężko, a nam przecież nic nie drożeje. - (usunięte przez administratora) - szefostwo brak komunikacji z pracownikami. - kłamstwa na każdym kroku. - niespełnione obietnice. - fałszywe uśmiechy.

KANDYDAT KIELCE

Przeszłam dwuetapową rekrutację na stanowisko " młodszy specjalista ds. bezpośredniej obsługi klienta". Obie rozmowy wypadły bardzo pozytywnie. Jak po każdej rozmowie Pani rekruterka poinformowała mnie o okresie oczekiwania na odpowiedź w sprawie zatrudnienia, miał to być niecały tydzień. Telefon w sprawie zatrudnienia otrzymałam na następny dzień po drugim etapie rozmowy. Pani rekrutująca powiadomiła mnie o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury oraz o tym, że to właśnie mnie chcą przyjąć i zadzwonią do mnie kiedy mam zgłosić się o skierowanie na badania. Przekazana została mi również informacja, że muszę poczekać trzy tygodnie ponieważ Pani, która zajmuje się rekrutacją idzie na urlop oraz usłyszałam konkretną datę kiedy owa Pani z urlopu wraca. Ucieszona czekałam 3 tygodnie.Po upływie tego czasu sama skontaktowałam się z oddziałem firmy na ul. Rolnej 8 Kielce oraz otrzymałam informację a raczej prośbę o chwilkę cierpliwości ponieważ Pani rekrutująca potrzebowała czasu na "nadrobienie zaległości po urlopie", stwierdziłam okej poczekam...UPŁYNĘŁO kolejne 2 tygodnie ... więc postanowiłam znowu sama wykonać telefon, dwukrotnie moje połączenie zostało odrzucone, a później Pani wyłączyła telefon bo nagle był zerowy brak sygnału. Odczekałam kilka dni i ponownie zadzwoniłam po weekendzie. Pani odebrała, przedstawiłam jej swoje obawy i zapytałam kiedy w końcu mam przyjechać po skierowanie na badania a usłyszałam odpowiedź " mam niestety przykrą wiadomość, firma nie wyraziła zgody na zatrudnienie nikogo na to stanowisko". Przeciągali mnie łącznie ponad miesiąc, obiecywali zatrudnienie i finalnie jakbym do nich nie zadzwoniła to nawet nie wiedziałabym o tym, że jednak mnie nie przyjmą " bo firma nie wyraziła zgody". ŻART na kółkach, zastanawia mnie tylko jedno, po co było robić rekrutację i obiecywać mi, że mnie zatrudnią. Myślałam, że to rzetelny pracodawca natomiast byłam w wielkim błędzie. Straciłam ogrom czasu a mogłam wtedy podjąć zatrudnienie w innym miejscu. Odradzam aplikację każdemu komu faktycznie zależy na pracy. Jeśli ktoś zna strony gdzie mogę jeszcze opisać swoją opinię o DPD to możecie podesłać w komentarzu, zależy mi żeby ostrzec innych naiwnych, młodych ludzi, którzy są/będą w sytuacji takiej w jakiej obecnie jestem ja.

@KANDYDAT KIELCE

Takie właśnie czasy nastały w DPD. Redukcje etatów, zwolnienia, szukanie oszczędności, zapaść finansową spółki. W tym roku nawet podwyżek nie ma więc prócz czasu nic nie straciłaś :)

Podwyżki były do minimalnej krajowej:)

Lili
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ale wy ludzie jesteście dziwni. Ciężko wam (usunięte przez administratora) ruszyć do punktu lub po ludzku dogadać się z kurierem? Myślicie że jak zapłacicie za paczkę kilkanaście złoty, to macie kuriera na wyłączność? Nie pasuje wam to jest wiele innych firm kurierskich.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 19 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.