Opinie o Poltrop w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Poltrop. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poltrop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltrop w Częstochowa

Zastanawiam się na jakiej formie umowy zatrudnia się handlowiec, bo tu w ofercie z zakładki piszą, że jest to „inny” typ i ze wymiar etatu należy potraktować jako prace dodatkowa. To ile w ogóle za nią płacą? Nie ma podstawy?

jonczyk Nowy wpis

wyjechalem miesiac temu do luksemburga, brygada 5 oso dp firmy trindate. Mieszkanie 2 pokoje ,mala kuchenka i dzialka w zieleni na zewnatrz. W pracy robimy po 9-10 godzin . Ja zkolega robimy na klinkierze juz od 6 lat ale jest 2 nowych, ktorym ciezko idzie. Dziennie jest norma 5 metrow ale oni robia 3,6m, Ja wzialem 3,500 euro i to dobrze jest. A oni juz narzekaja ze robota ciezka.brakuje ludzi dobrych do robot

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Poltrop? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 6 maja

Irena Nowy wpis

Weszłam tu, bo szukam info o pracy jako Pracownik ochrony. Czy ma ktoś tu informacje o pensji. Napisali w ogłoszeniu kwotę 3010 zł na miesiąc. A wiecie, czy to kasa brutto, czy netto? I jeszcze, czy to jest pensja startowa? I potem po jakimś okresie próbnym dają lepszą stawkę?

Murarz

Bardzo szczegółowo,nie wiem do czego to czepianie sie każdego świadectwa pracy,gdzie ile pracowałaem ,kczy sam się zwalniałem.Potem mury,że akord,mówiła ,co daje firma,o zarobkach.Mam paiery mistrzowskie,to planów nie dała i co chwilę ktoś do niej przychodził o coś pytać,a raz nawet zostawiła mnie i poszła.Przeprosiła,potem ze ważna sprawa była.Ona sama to w porządku dla mnie,ale dziwni ludzie się tam kręcili , ciągle jakieś telefony.Mam podobno jechać w sierpniu,bo zara urlopy

Mury,klinkier,zbrojenia,szalunki,gdzie pracowałem,ile chce zarabiać,alkohol,czy rodzino nie ma nic naprzeciwko.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Poltrop?

Marecki

Zadzwoń i się zapytaj !

@Marecki

A ty nie możesz powiedzieć skoro już się tutaj odzywasz?

Teraz Nie dostaniesz bez cieżkiej grupy i najlepiej dodatkow za psychiczne lub neurologiczne choroby

kadry

praktyka jest taka ze najpierw dostaje sie umowe na okres probny 2 miesiace, jezeli spelniasz kryteria to nastepna umowa jest na czas okreslony.i tyle. Zapraszamy zdyscyplinowanych i rzetelnych andydatow do pracy

poldek. W

(usunięte przez administratora) ja ogolem przepracowale m 24 lata z czego ostatnie 3 lata w poltropie. kasa zawsze na koniec miesiaca, zys placony od kwoty jaka na umowie, czasem jakas premia. atmosfera w pracy dobra. tylko gonia (usunięte przez administratora). od razu dyscyplinarka. I ci tu sie zapewne produkuja. i pluja na szefa..(usunięte przez administratora)

kadry poltrop

Dp p.Kazim. Jezeli ma pan licencje i pozwolenie na bron wydawane przez policje to mamy dla pana prace przy konwojowaniu wartosci pienieznych i zapaszamy.Za posiadanie pozwolenia i licencji dodatki finansowe. Stala umowa o prace. .

kadry poltrop

pragne zapytac dlaczego od sierpnia 2022 na pierwszym miejscu znajduje sie opinia kobiety , ktora pracowala 12 dni ,praktycznie nic nie robila , tylko siedziala na komputerze, i po zwolnieniu pisze paszkwile na moja firme. Ja w poltrop pracuje 12 lat i przestrzegam spraw kadrowych. dlatego denerwuja mnie wpisy ktore dokonuja nieroby i osoby naruszajace Regulaminy firmy. Dotyczy to murarzy ale tez pracownikow ochrony z ktorych czesc jest z grupami. W naszej firmie pracuja pracownicy o dlugoletnim stazu pracy, odchodza na emerytury i poazniej dorabieja w firmie , bo sa lojalni do firmy i dobrze wykonuja zadania sluzbowe.

Kazimierz
@kadry poltrop

Skoro pracuje tu Pani 12 lat, to może wiadomo, czy osoba bez orzeczenia również ma szansę zatrudnienia na ochronie? W najnowszym ogłoszeniu, firma podaje 3010 zł brutto i UoP. Czy to aktualne wynagrodzenie, czy coś jeszcze dochodzi? Najniższa krajowa przy zatrudnieniu na UoP, to od nowego roku 3490 zł brutto...

W firmie Poltrop podobno płacą nawet 15500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na przedstawiciel handlowy? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Wacek

Krótko daj sobie spokój szkoda czasu i zdrowia .

@Wacek

Dlaczego tak uważasz? Miałeś jakieś niefajne sytuacje w pracy?

@Alicja

oi tak pracowałem tam kilka lat i skończyło się depresją i nie dziwię się tym co nadużywają alkoholu na trzezwo w tym (usunięte przez administratora) nie da się pracować kwiatek ma swe metody z państwowych służb .

Krystyna
@Wacek

A napiszesz jakieś konkrety? Jakie sytuacje doprowadziły Cię do takiego stanu?

jarek od 2002 roku w poltropie
@Wacek

wacek przedstaw sie cwoku z nazwiska.Pluj dalej to nigdzie nie zagrzejesz miejsca

justyna biuro

kto zadaje tak glupie pytanie ze zarabia sie tu 15500 zl. marketingowiec zarabia pod=\stawe 5.200 brutto i do te prowizja 5% chybadobrae. to jest dobra firma ale wymaga solidnej pracy

Mirosław
@justyna biuro

Ponad 5 tys to też nieźle jak to tylko podstawa. Teraz jest oferta dla PH i chciałem aplikować. Kasa do 6500 zł. Chciałem zapytać czy to już z prowizją od sprzedaży czy taka jest podstawa? Wiesz może?

@Mirosław

Podstawa i dodatkowo prowizja.

lukasz

matylda pracuje w2 tej firmie 14 lat. i nie znam takiego imienia. Ale mniejsza o to. Tu nie daja karty mulktisportu, sam nie wie z czym to sie je. Ale jest masazysta z certyfikatami ktory robi masaze pracownikom. Firma chyba z 6 lat temu kupila specjalne loze do masazu regulowane elektrycznie i wielu pracownikow biura i ochrony z tego korzysta. To jest za darmo

Miki
@lukasz

Tak. Za 5 zł dokładnie. A finansowane z PFRON.

matylda
@lukasz

zgadza się. i pewnie nawet sam Pan je wykonuje, z tego co kojarzę z imienia. To, że, jak większość użytkowników, stosuje pseudonimy nie oznacza, że nie pracowałam. Nadal podtrzymuje, że ta fima to (usunięte przez administratora) na kółkach. Co z tego, że można skorzystać jak każdy podkula ogon na sam widok PANA PREZESA. Opcje są-przywolenie, badz zachęta-niekoniecznie. Pozdrawiam serdecznie

@matylda

Cyrk na kółkach? A podasz jakieś konkrety? Właśnie szukają pracownika ochrony i mąż się zastanawia nad praca :)

Jacek
@Anna

Trudno mi się wypowiedzieć o samej "ochronie", bo tam nie pracowałem ,ale sama hierarchia firmy i podejście do pracownika to na pewno nie na poziomie XXI wieku..

@Anna

Nieupominać sie oswoje pieniadze a na krzyki i chamskie odzywki nie reagowac to popracujesz ale sa na wylocie monitoring z grupami interwencyjnymi ich wygryza z punktu po punkcie

Mirosław

Jak to nie upominać się o pieniądze? Przecież każdy chce zarobić. Ty jaką miałeś stawkę jak tam pracowałeś?

Na ochronie dodatku za godziny nocne nie wypłacaja !!! a jak masz ciężką grupe możesz chlać spać i cie nie wywala wrecz jednego takiego awansowali na kieronika punktu upadek do góry. Traca punk za punktem bo pijaczki robia borute i (usunięte przez administratora) ale do prezesa niedochodzi hajs z pefronu musi sie zgadzać. A o kierownikach punktów zdarzaja sie sensowni lecz wiekszoś gdyby sie tak zachowywala w normalnym miejscu pracy straciliby uzębienie. Na plus daja ubranie robocze i obstawiaja tylko zaklady pracy

Xxx

Agencja Poltrop to jedna wielka porażka. Prezes jest (usunięte przez administratora) Krzyczy na pracowników gdy nie jest po jego myśli. Wymagania ma ogromne ale płacić nie chce. Jeszcze na koniec (usunięte przez administratora) w kwestii wynagrodzenia. Mam nadzieję że nigdy więcej go nie spotkam. Nie polecam tam nawet wchodzic a jak wejdziesz to uciekaj. Tam jest chora atmosfera...

anka
@Xxx

pracowalas 2 tygodnie siedzialas zamknieta w pokoju i nic nie robilas. i takie byle co wypisuje bzdury

Irena
@anka

Ale odpisujesz jej jako pracownik firmy w jej imieniu? Agencja aprobuje wpisy, w których człowiek określany jest jako "byle co"? Twój komentarz nie jest zbyt merytoryczny, za to wygląda na zwykły atak personalny.

jan
@Xxx

ale kasiwa' byla chyba tydzien i juz sie podli- ja jestes taka odwazne podaj adres to sie napijemy sciekow

KALKA

DOBRA FIRMA. PRACUJE TU 7 ROK, KASA ZGODNIE Z UMOWA O PRACE, ATMOSFERA W PRACY DOBRA PRACUJE JAKOM MURARZ W LUKSEMBURGU, JESTEM NAJMLODSZY W BRYGADZIE ALE ZNAM TROCHE FRANCUSKI I MOJA POZYCJA ROSNIE. ZACHECAM DO PRACY W TEJ FIRMIE ALE MUSISZ BYC DOBRY. ITO TYLE

ksywa kali

zmieniam w tym roku trzecia firme trafilem do tego poltropu od dwoch miesiecy. to samo co wszedzie. ma 43 lata i jestem najmlodszy. wiekszosc po 60tce i co z tego ze tu dlugo pracuja, jak sa powolni. nie bede na nich robil te tez swolnilem tempo.ta firma w luksemburgu ma dobra opinie, robia tu juz 14 lat, ale nie qidze perspektyw dla niej, ja nie wezmie mlodszych ludzi. tylko skad ich wziac skoro na budowie w polsce widziale 70latkow. a ta to ok. placA NA CZAS MIESZKANIE FAJNE, Odprowadzaja pelna skladke

@ksywa kali

I ty też będziesz miał 60 lat jak dociągniesz , a na budowie nie wiele osiągniesz .

jaa
@ksywa kali

Ile robia w luxemburgu 14 lat buhaaaaaa haaaaaaaa haaaaaaaaaaaa Jak robia 7-8 lat to max A ten wpis to Prezesiki haaa co słychać panie Kwiatkowski dalej metody ubeckie ???

byly
@jaa

swieta prawda !!!!

Szymon były brygadzista
@byly

Bo to prawda

ewa

czy ta xxx to ta co pracowala niecale 2 tygodnie. Chyba to ona bo nikt w tym czaie nie zatrudnil sie, Niero a ponadto pyskata.

kadrowa

ta xxx to kobieta co mpracowala 12 dni i zostala zwolniona. nic nie robila tylko sie3dziala za komputerem a miala byc przedstawicielem. uchowaj panie firmuy od takich nierobow

pracownik biura anka
@kadrowa

to prawda wyjatkowy nierob. prezes byl w tym czasie na urlopie i jak wrocil poprosil o sprawozdaniae z prtacy. nie dala nic bo nic nie robila

@pracownik biura anka

Często zdarzają się w firmie takie osoby, czy raczej reszta jest kompetentna i zaangażowana w pracę?

stanislaw

po czterech latach roboty w tym poltropie poszedlem na emeryture dali odprawe i podziekowali . Proponowali dalej robote ale mam problem z nogami. I moge coc tu napisac jako byly pracownik. Firma ma duzo zlecen w belgii i luksemburgu ale maja problemy z dobrymi fachowcami. NIE maja wydajnosci i pija . Ostatnio na budowie w liege szykali murarza i znalezli pijanego w niedziele. Oczywiscie zostal zwolniony. I tu sa wpisy nawet brzydkie na firme od takichludzi / co maja duze roszczenia a od siebie nic.. I na koniec . Maja dobrze fachowcy a narzekaja nieroby. ale to tak jest w kazdej fir4mia

Teresa
@stanislaw

Z czego ten problem z dobrymi fachowcami wynika? Czy to może konkurencja im ich podbiera przez lepsze stawki czy o co chodzi?

tokaj

Jakis pkrzywdzony dzwon sie odezwal chdzi o xxx Chyba jestes jednym z tych dwoch co wyrzuceni zostaii z budowy. woda bo tu taniocha i nireobstwo brygadzista cie ostrzegal ze wylecisz i zes mu sie smial w twarz. A prezesa tos chyba na oczy nie widzial a plujesz zgnilizna.Ten co chce robic to robi a na rynku wiekszosc to nieroby

Skąd tak częsta rotacja do działu księgowości i kadr?

Elf
@8888

Bo nie szanują pracowników. Płacą ochłapy a wymagają cudów. Jak nie robisz wyników to cie zwalniają.

zdzicho

czy to ty szymon pytalismy prezesa jak przyjechal na budowe o twoja osobe i mowil ze byles najlepszym brygadzista w poltropie ale wyszly jakies sprawy rodzinne i musiales zjechac. dobrze miec takie opinie. Co do mojego wisu o po 12, 40 to lalo w poniedzialek i nie robilismy. ale powiem ze maja problemy z dobrymi murarzami. dwie osoby zjechaly bo pili i przyjechaly nastepcy w wieku dobrze po 60tce.

@zdzicho

Tak Szczymon najlepszy brygardzista chyba nadzorca (usunięte przez administratora) ludzie uciekali od niego jak od zarazy , godzin 250 a wypłaty 500 - 700 ue .

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrop - Częstochowa

• Jak się pracuje w Poltrop?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltrop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poltrop?

Kandydaci do pracy w Poltrop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poltrop