Com40

Ociąż

Opinie o Com40

OnA 2015-10-07 11:42
Jak to ktoś wyżej napisał o pomocy jako szwaczka tak to racja Panie szwaczki są jak księżniczki które łaskawie nie mogą sobie wstać i iść po prace tylko cały czas drą się na pomoc która jest zarobiona po pasy wszyscy dookoła widzą, pomoc szwaczki to najgorsze stanowisko jakie może być!!! Nie życzę nikomu żeby się dostał na to stanowisko nie dość że drą papę na ciebie bo brakuję im towaru to jeszcze czasami mają takie wymogi że głowa boli a o pójściu do toalety czy na przerwę zapomnij!!!! Jeszcze co mnie najbardziej denerwuje to widzą inne osoby że ty latasz a one sobie stoją całe 8 godzin i nawet łaskawie nie podejdą i ci nie pomogą bo z pomocy dostały się na inne stanowisko i myślą że są lepsze!! Pytanie w czym są lepsze w tym że są na innym stanowisku i tym że mogą ściemniać a ty masz zapieprzać jak wół roboczy ( nie rozumiem stać 8 godzin i nic nie robić,gadać za przeproszeniem o pierdołach jakie ma paznokcie itp. a patrzy się na ciebie prosto w oczy i szyderczo się śmieje z ciebie że ty jesteś Zarobiona)
Leona 2015-10-08 09:47
Firmy nie tworzą budynki tylko LUDZIE. Tam nie będzie jak LAPie, o to nie musicie się martwić. Podobno kilka osób tworzy tam swój "folwark" i chcą rozdawać tam karty?
pracownik cor. oc 2015-10-08 21:49
Który dział w comie polecacie? Jakie tam macie zarobki? No i czy normy są do wyrobienia czy zbyt wysokie tak jak u nas..?
do ona 2015-10-10 12:27
widac nikt tobie nie powiedzial ze szwaczka nie moze wstawac od maszyna tylko ma szyc szyc i jeszcze raz szyc. szwaczce ma byc wszystko podane nawet woda do picia. ona ma siedziec na 4 literach i szyc. odnosnie pomocy ktore sobie stoja to sie nie dziw bo na ich miejscu to samo bys robila. nawet jak ci pomoze raz, drugi, trzeci a pozniej nie pomoze to i tak bedziesz ją obgadywala. ona ma swoje zadanie, ty masz swoje zadanie i jak ci nie pasuje to sie zwolnij lub zmien dzial. masz racje ze pomoc szwaczki to najgorsze stanowisko i ze wiele szwaczek tak sie zachowuje ze po prostu dac po mordzie zeby sie kultury nauczyly. ALE SAMA SOBIE TAKA PRACE WYBRALAS, JAK CI NIE PASUJE TO ODEJDZ LUB ZMIEN DZIAL.
:))) 2015-10-10 18:01
Skoro jest tak beznadziejnie i same niedouki bez perspektyw i kwalifikacji wokół Ciebie, to dlaczego męczysz się już tu całe 10 miesięcy?!
Czyżby jakaś pokuta za grzechy?
A tak w wolnej chwili popytaj ludzi na produkcji jakie mają wykształcenie, może się zdziwisz(i nie chodzi tu o rządzących)
Witold 2015-10-12 18:23
Zamierzam złożyć Cv do firmy COM 40,ma wyższe wykształcenie i staż pracy, na różnych stanowiskach kierowniczych, interesuje mnie tylko praca, biuro, kadra zarządzająca, (nie produkcja) czy ktoś może powiedzieć na ten temat, jaka jest praca, płaca, godziny, wszystko co dotyczy tematu,
do witold 2015-10-14 22:39
z kadry zarzadzajacej raczej nikt tutaj nie zaglada, co najwyzej jakis lider z produkcji wiec informacji na swoje pytania raczej nie dostaniesz. a juz na pewno nie bedą rzetelne. co radze od siebie? zloz cv, pojdz na rozmowe jak zadzwonia, dowiedz sie co proponuja i przemysl sprawe :) isc na rozmowe zawsze mozesz, najwyzej ich wysmiejesz lub przyjmiesz prace :) tracisz tylko czas i pare zloty na dojazd.
hado 2015-10-15 17:11
tak takich osob potrzeba co nic nie robia tylko spaceruja tak jak czarni .zieloni i banda od lukasza pluciskiego z nim na czele nieroby
skalmierzyce 2015-10-17 18:30
podobno w comie w skalmierzycach myszy chodza w szafkach z jedzeniem. smacznego.
ciekawa 2015-10-18 15:03
Czy wypowiedzenie można dać w kadrach oraz dać im to co dostałam od firmy? lub u kogo innego zdać z kadr? czy tylko mogę liderowi/pomocnikowi lidera? Pozdrawiam.
Comfortek 2015-10-18 20:37
A ja mam pytanie: Czym zajmuje się "Inżynier procesów produkcyjnych" w waszej firmie?
Comfortek 2015-10-21 18:14
Ok, ale ja raczej chciałem odpowiedzi od pracowników z praktyki, bo słyszałem że oferta pracy różni się od rzeczywistości.
pracownik 2015-11-09 21:16
Co się wydarzyło dzisiaj ktoś spadł z antresoli?
xxx 2015-11-11 15:35
Akurat tego pracodawce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzisz tak bylo i bedzie amen
lena 2015-11-11 18:46
Cuda to się tam wyrabia, pracodawcy mają pracowników w d..., pracuje w com40 3 lat i takiego bałaganu to dawno nie było, co chwile zmiany ale na gorsze dla pracowników , robi się to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masakra, część osób już rozgląda się za inną pracą w tym ja , jeśli ktoś chce tylko być do dyspozycji firmy to zapraszam, a tak piszą na broszurach firma przyjazna rodzinie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jasiu, jak masz dzieci daj sobie spokój z pracą w com40
szyna 2015-11-12 14:02
no to firma wręcz stworzona dla mnie, dajcie znać czy są jakieś wolne etaty na tapicerni !! jak nie wytrzymujesz tempa to spadaj na chatę dziećmi się zajmowac
qwerty 2015-11-15 14:11
Witam pracowałem w tej firmie 5 lat i powiedzieć mogę, że firma jest zoragnizowana bardzo dobrze!. Wszystko działa jak trzeba. Umowa na etat i przestrzeganie praw pracownika na poziomie urlopów ojcowskich i opiek na dzieci. Pieniadze na czas ( system premiowania też ok ale gdyby nie te premie najniższa krajowa ),ale to zapewne zasługa tych standardów IKEA!. Ale jest tez niestety jak zawsze druga strona!. Przerabiałem ja niestety wielokrotnie!. Zaczne od LIDERÓW bo z tym elementem miałem najbardziej do czynienia. Pierwsza zasada zawsze kłamie, druga chcesz być BOGIEM bądz tapicerem im wszystko wolno i gdyby nie było zespołow liniowych zarabiali by wiecej niz cała reszta pracowników fizycznych!.Trzecia zasada nie idz na montaz stelarza bo jak wiadomo najgorsza fucha!. Wszystko ustawione jest pod tapicera jeżeli tapicer robi z łatwocia 110 procent to oznacza ze montazysta tez musi. Obnizenie norm na lini oznacza w przeliczeniu obniżenie norm dla tapicera a podniesienie dla motazysty!.Wydaje sie nie logiczne ale tak jest.Czwarta zasada najciekawsza. Uczciwe podchodzenie do pracy, nie chorowanie i w miarae mozliwosci chodzenie na 12-stki i posiadanie własnego zdania nagradzane jest usunieciami z lini. Na koniec jeszcze jedno co mnie najbardziej zadziwiało podejscie do pracy jak do zawodów kto jest szybszy lepszy wydajniejszy. Chodziła wiara dumna jak pawie, jak szybko robia jak reszta wali w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja a oni sa najlepsi!. Efektem tego były podniesione normy redukcja na lini z pozostawieniem lub podniesieniem norm.
wirtualny 2015-11-16 15:25
Nie zgadzamy się na zaczynanie pracy godzinę później. Nie nasza wina, że z parkingiem jest jak jest.
lena 2015-11-16 18:03
a gdzie jest napisane że nie wytrzymuję tępa matole
pomoc 2015-11-16 18:13
Najgorsi w com40 są Liderzy, masakra, kłamią jak z nut, nie wiem po co to łazi po sali, a na szwalni to już pokaz mody liderek, pracuję w tej firmie 7 lat ale takich jaj to nie było by liderka na nocce spała po kątach , to się dotyczy gwiazdy Amandy. Były brygadzistki i można było wszystko załatwić. A teraz ciągle zmiany, nawet godzin pracy, to już kolejna paranoja, ciągle szukają w com40 pracowników, ale szybko nie znajdą i coraz więcej ucieka
:) 2015-11-17 16:35
też mi stabilne zatrudnienie... 2 tygodnie wypowiedzenie i dowidzenia.
prac. 2015-11-24 21:06
I tu się zgodzę.
??? 2015-11-25 07:46
wie ktos na jaki adres wyslac poczta L4 do sklamierzyc?
tiger 2015-11-30 19:17
zamalo plocom za tyle roboty
Nowy 5555 2015-12-06 13:42
Chcialbym zaczac tam prace czy operator maszyn to dobre stanowisko? i czym sie zajmuje? ile na poczatek? z góry dzieki
Niestety przyjmując się rok temu, sądziłem że firm 2015-12-06 18:59
Zawiedziony
xxx 2015-12-06 19:35
znowu maja byc w com 40 urlopy w kwietniu panie Kaczmarek gdzie ja mam jechac w kwietniu na wczasy dziecko chodzi do szkoly w ty miesiacu jak by pan niewiedzial an egipt mnie niestac bo sa smieszne zarobki,a co ja dziecku powiem ze niejedzie na wakacje bo stary mial urlop w kwietniu i musie za....c w lato.Panie kaczmarek urlop nalezy sie czlowiekowi zeby odpoczol latem a nie wiosna kiedy pogody nie mam niech pan sie zastanowi moze znajdzie pan odpowiedz czemu ludzie w panskiej firmie niechca pracowac
Pracownik 2015-12-11 17:41
Pracowałam w com40 jakiś 8 miesięcy,wiele opinii słyszałam wcześniej o tej firmie i niestety prawda okazała się jeszcze gorsza niż ludzie mówią!!!Zarobki coraz niższe,zero uznania dla pracownika przez przełożonego.Każdy robi co chce,w nocy pracownicy śpią a inni muszą pracować za nich,im dłużej pracujesz tym masz lepsze układy i więcej możesz!Szwalnia myślę,że powinna nazywać się cyrkiem,liderki skąd one się wzięły? podobno żeby zostać liderem trzeba przejść jakiś test ,nie mogę w to uwierzyć żeby te osoby przeszły jakiekolwiek testy!Nie kompetentne,nic nie wiedzące,a przepraszam wiedzą tylko jakie są dobre kosmetyki i który facet w firmie jest wolny.I do którego się przymilać,normalnie panny szukające wrażeń!!!!Szkoda tylko,że na temat swojej pracy nic nie mogą powiedzieć.A te niby stare brygadzistki nic nie lepsze,może jedna ogarnięta druga panna na wydaniu z cyckami na wierzchu a trzecia tylko ploteczki.Jedynie mistrz trzyma rękę na pulsie oczywiście jak jest w pracy.Ciekawe jest to że ludzie mają postoje płatne a potem nagle się okazuje że muszą chodzić na dwunastki i w soboty!!!Genialna firma genialnie zarządzana przez genialną kadrę!!!podsumowując nie zarobisz a nerwy stracisz dlatego ja swoją karierę w tej firmie zakończyłam ,ale piszę to jako ostrzeżenie dla osób które mają wrażenie ,że to praca albo firma marzeń!!!
zuza 2015-12-11 23:09
Najlepsi są w tej firmie liderzy. Niektórzy pół zmiany przesiedzą na stołówce lub palarni a niektórzy jak pewna pani z paneli cala zmianę przegadać przez prywatny telefon i jeszcze zrobić sobie zdjęcie przy biurku.
szwalnia 2015-12-12 11:59
Dlaczego chodzimy w kazdą sobotę to pracy?Pół biedy jesli jest to poranna zmaiana,bo z chęcią dorabiamy do marnej pensji.Rozumiem,ze czasem firma moze od Nas tego wymagać,ale nie notorycznie!My też chcemy odpocząć,mamy rodziny,przyjaciół.Jesteśmy zwykłymi ludzmi,którzy czekają z utęsknieniem na weekend.Nie róbcie z nas niewolników.
robol 2015-12-14 11:54
Ogłoszenie to już dawno było! Już chyba nie aktualne?
gosc 2015-12-20 20:12
kurde, oby więcej było takich liderów jak Krzychu, na MWG, gdzie ładuje się auta. szacun dla gostka, wszystko ogarnia, wielki ma szacunek dla ludzi, lepszy od mistrza i brygadzisty!! więcej takich osób. potrafi stworzyc dobry klimat w pracy,
on 30 2016-01-06 12:56
ile tam idzie zarobic bez nadgodzin i bez sciemy ?
polak 2016-01-08 07:00
czytam te wasze wypociny i moge stwierdzic zebyscie niewiem co napisali to wasi pracodawcy i tak tego nie zobacza albo wzrusza ramionami co nas to obchodzi jakis robol to jest niewolnik nie pracownik i zero placzu i szumu bo jak nie to ukrainiców sciagnie to samo co opisujecie jest w meblexsie w kaliszu tez mistrzowie porobili sie bogami tylko jest ta róznica ze tam ktos zglosil ich do pip i meblex przestał szantazowac ludzi sobotami ze musza przychodzic i nadgodzinami i pracownicy swoje wywalczyli nieraz wsodach ale wygrywali tak ze wszystko mozna w jednosci siła w pojedynke porazka pamietajcie otym i nie dajcie sie zastraszac i mistrzom czy brygadzista a przedewszystkim niedajcie siebie ponizac i nie pozwólcie ze siebie robic niewolników com40 czy corectu mozecie załozyc zwiazek pracowniczy nie bedacy na terenie danej firmy
polak 2016-01-08 07:00
Stach 2016-01-10 22:05
A widzisz polaczku u was się to sprawdziło a w firmie na przeciwko w " ITAL SYSTEM SP. Z O.O. " już nie, też go zgłaszali do PIP i efektów brak ! Właściciel tej firmy pan C......... ma takie plecy ze nic mu nie mogą zrobić! W naszym rejonie liczą się znajomości i kasa ! A połowa tam zatrudnionych osób już została zastopiona Ukraincami a więc nie mów o jakiś związkach zawodowych bo to jest pic na wodę!pracownik niskiego szczebla zawsze będzie traktowany jak niewolnik
gsrx 2016-01-10 23:03
2 tygodnie wypowiedzenia i w firmie ciebie nie ma. taka stabilnosc.
oni 2016-01-12 22:31
ile tam idzie u was zarobic na klejeniu i pakowaniu
xxx 2016-01-13 07:21
tyle samo co na montazu i tapicerni jestes pracownikiem linowym bedziesz mial zaplacone dopiero jak pakowacz spakuje zbity mebel i go odbije
oni 2016-01-13 18:54
to ile zarobi srednio taki pracownik liniowy ? moze ktos napisac tak bez sciemy
olx 2016-01-13 20:36
10,50 +60%premi *160 godz policz sobie i masz odp tylko nie zapomnij odjac 30% co ci panstwo zabiera.
oni 2016-01-13 21:49
myslalem ze robicie w akordzie
xxx 2016-01-14 09:44
powiedz mi kto ma 10.50 = 60% premi w com 40 na liniach masz 10.20 oprócz skor a premia jest od wydajnosci jakosci i 5s wiec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o jakis 60 % premi
olx 2016-01-14 17:31
xxx to sobie zobacz na kwitek i policz ile masz tej premi fakt może jest 10,20 stawka ale premi jak masz wszystko ok jest na pewno 60%.Już nie licze tych 10% co masz za brak błedu.
bbbb 2016-01-19 18:25
ludzie nauczcie sie w koncu ze zadna umowa o prace nie daje stabilnosci. ja mam umowe o prace i co? 2 tyg wypowiedzenie i mnie w fimie nie ma. czy to jest stabilnosc? nie jest. nawkladali wam do pustych glow gadke i stabilnej pracy a wy zamiast liczyc kase to sobie gownami glowe zaprzatacie.
xx 2016-01-20 10:28
Do ccc dziwię się kolego że po szesciu latach jeszcze tam pracujesz bo ja po pół roku pracy w tym kołchozie znalazłem się na chorobowym i do dziś mam problemy z kręgosłupem mimo że już tam nie pracuję !!tak jak piszesz -ludzie szanujcie swoje zdrowie !tam wykończą Cie nerwowo ,psychicznie i fizycznie
żarty jakieś 2016-01-20 18:23
hahaha 3-4? chyba brutto i to jeszcze caly miesiac 12stek :) zreszta jak komus sie podoba zapier**** fizycznie na 3 zmiany to juz jego sprawa.
olx 2016-01-21 11:34
@xx naisz mi na jakim dziale pracujesz ze masz takie zarobki,to z checia sie tam przeniose.
:))) 2016-01-24 17:16
A zawód szwaczki to nie jest fizyczna praca?! Wierz mi jest i niejedna szwaczka nadźwiga się nie mniej niż faceci, a może nawet więcej(patrząc co na niektórych)
dfasfsa 2016-01-27 10:09
pracue w meblexie nikt nic nie wywalczył dalej jak się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miało pracowników tak się ma a w dodatku wielkie oszustwo w com40 chociaż jakieś pieniądze są a meblexie minimalna krajowa no może trochę powyżej
Zostaw swoją opinię o Com40 - Ociąż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com40