Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły Policealne - zdobądź nowy zawód i pracę!    Kursy / szkolenia - 300 sposobów na podniesienie kwalifikacji
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
Udostępnij!

Opinie o Opek

Pracowałeś w firmie Opek i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
staly1 - 2013-08-28 20:51:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
strasznie zagmatwana jak to umowa.Nic innego z niej nie wynika .Warszawka dalej robi co chce i przyznaje sobie premie.Okres wypowiedzenia 3 miesiące a gdzie zasada wzajemności.Mysle że trzeba zrobić ksero i pokazać to prawnikowi i może znajdzie się chętny żeby narobić smrodu w prasie może wtedy coś drgnie w tej firmie.Jak amerykańce przeczytają coś w gazetach to może to ruszy.
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-28 21:12:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciekawa sprawa.Po wpisaniu nr KRS wyskakuje ze pod tym nr jest firma Opek nie Fedex
zdjecie uzytkownika
staly1 - 2013-08-29 21:16:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Anonim daj naluz na kilometr jedzie że jesteś z omawianej firmy bo w super obiektywizm nie wierze.Jezeli uwazasz ze kurier tylko kręci kierownicą to jesteś [usunięte przez moderatora] który dostaje premie dobrze wykonany plan miesięczny:)Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
zdegustowany - 2013-09-15 14:03:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tą firmą już dawno powinna zająć się inspekcja pracy i właściwe służby sanitarne. Ludzie latami pracują na zlecenie, choć wykonują pracę w stałych godzinach, stałym miejscu i wykonują te same czynności, a więc są to typowe elementy umowy o pracę. Ale wiadomo - umowy zlecenia pozwalają uniknąć kosztów związanych z umowami o pracę, urlopów, zwolnień lekarskich, nie mówiąc już o przestrzeganiu zasad b.h.p.

Bardzo nieładnie zachowuje się ta firma wobec ciężko pracujących ludzi.
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2013-11-15 10:44:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dawno mnie tu nie było Ale widzę ze nic się nie zmieniło Opek pod szyldem fedexu czyli jedna wielka porażka umowy brak kasa licha he (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
STARY - 2013-11-28 14:41:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kochana firmo Fedex jeśli nic nie zrobicie to niebawem opinia o was będzie taka sama jak o OPEK.Piszę w tym momencie o sortowni.To tak samo jak z Polską ustrój się zmienił ale władza ta sama i nic się nie zmieniło ludzie gorzej są traktowani jak ten sorter.Dopóty dopóki kierownictwo się nie zmieni będzie tam jak było czyli jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Teraz ganiają ludzi jak zwierzęta pewnie chodzi o jakies premie roczne,wydajność,itp.Także firmo FEDEX jesli zależy wam na dobrej Marce o was samych zadbajcie o ludzi bo tym czasem to NIEWOLNICY waszego wewnętrznego systemu.A podobno fedex dba o ludzi.Wywalcie kierownictwo i zatrudnijcie swoich ludzi inaczej pójdziecie w slady OPKA. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
tymczasowy - 2013-12-05 15:40:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pan Andrzej G jeszcze się stara ale ten drugi ????? ma swoich ludzi których docenia.Ta jedna osoba robi zament czyli (usunięte przez administratora).Już szukają kto tak pisze i pewnie znajdą ale nie licze na karierę w tej firmie nie ma najmniejszego sensu się starac.
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-12-17 17:55:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
prawda, ten drugi robi zament.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-12-18 14:04:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nick - 2013-12-17 17:55:37]:
A ja mam inne zdanie , dla mnie ten drugi jest OK. A zament robicie Wy pisząc bzdury na forum !
zdjecie uzytkownika
św. Mikołaj - 2013-12-23 21:29:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxx - 2013-12-18 14:04:42]:
Nie pisz o sobie bo to nieładne, robisz zament i już, bez ciebie by nam się lepiej pracowało, a ty wprowadzasz tylko nieptszebne zamieszanie, juźż taki był z brodo co robil tesz zamieszanie.
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2014-02-05 12:49:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i mamy nowego kierownika oddziału ktory wyleciał z hukiem wylecial z DPD za jakas afere.teraz chce zwolnic wszystkich przewoznikow i wstawic SWOJA EKIPE PRZEWOZNIKOW Z BYLEJ FIRMY(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-02-09 17:50:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na nic zda się usuwanie postów. Prawdy nie da się ukryć
zdjecie uzytkownika
XXX - 2014-02-12 13:14:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
usuwaja posty na potege boja sie prawdy albo tego ze ktos z zarzadu sie dowie o tym prywatnym folwarku.napisalem prawde i odrazu usuneli.a ciekawe czy wiedza ze nowy pan kierownik oddzialu musial na biegu mature robic ekstermistycznie????a czy wiedza ze pan kierownik oddzialu szykuje miejsce dla swojego kumpla ktory tez wylecial z bylej firmy i jest nz chorobowym???brawo kierowniku!!!nie dlugo bedziesz wozil sam przesylki za ta jalmuzne!!!coraz wiecej ludzi chce zlozyc wypowiedzenie....
zdjecie uzytkownika
eee - 2014-02-12 13:23:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zajebiste stawki za doreczenie 3.5zl.
80 adresow dziennie
praca od 5.30 do czesto po godz 20.00
odbiory z firm paczek za o.50 groszy za list (kilka paczek na jednym liscie!!!)
system kar i obciazen!!!suma takich kar moze wynosic nawet i 50 TYS zl od wszystkich kurierow!!! TAK SIE ROBI KASE W KURIERCE!!!!
A JAK SIE NIE PODOBA TO SA NASTEPNI-to uslyszysz jak juz bedziez u progu BANKRUCTWA!!!!
ZYCZE POWODZENIA W OPEK FEDEX!!!
CHCESZ BYC BANKRUTEM TO ZAPRASZAMY NA MIŁA ROZMOWE>>>ŁADNIE CIE WKRECIMY W TO G...-TO JEST TA SLYNNA LINNIA FEDEX
4 MIEJSCE POD WZGLEDEM ZADOWOLENIA NA SWIECIE!!!!!
zdjecie uzytkownika
jk - 2014-02-13 12:21:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i wypowiedzenie umowy-3 miesiace.
to jest GWOZDZ do trumny!!!
zdjecie uzytkownika
ok - 2014-02-19 16:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o co chodzi z tym nowym kierownikiem oddziału ?, wyleciał z DPD a do nas go przyjęli?, na jakiej podstawie?, to nie sprawdzali skąd się pojawił? nie rozumiem. Po drugie jak zacznie cwaniakować to go i stąd wywalą, już jeden taki był.
zdjecie uzytkownika
szejś - 2014-02-20 12:34:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE POLECAM. Temperatura w hali magazynu w Sadowej taka, jak na zewnątrz: latem leje się z ciebie, w zimę dzwonisz zębami. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
szejś - 2014-02-21 09:57:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
OPEK (obecnie FedEX – magazyn centralny) – ewentualnym chętnym na zatrudnienie – SZCZERZE ODRADZAM. Temperatura w hali magazynu w Sadowej taka, jak na zewnątrz: latem leje się z ciebie, w zimę dzwonisz zębami. Sorter: który miał być taki nowoczesny jak go chwalą na YouTube, a psuje się co chwila i jego pracę trzeba wykonywać ręcznie. Przy każdej zrzutce powinien być człowiek, a tutaj jedna osoba odbiera paczki z 2, 3 zrzutek. Luzy: brygadzista G. z przypadku chyba – nie potrafi zareagować w momencie największego natężenia pracy, oddaje ludzi do pomocy na rampach i przy rozładunku TIRów, do dźwigania luzów zostaje tylko garstka, która od 24 do 2 musi wykonać pracę kilkunastu osób. Wózkowi: powinni mieć płacone od szybkości na liczniku i rozwalonych paczek, a nie na godzinę. Wejdzie taki na „betkę” albo na „widlaka” i na nic nie patrzy, przypadki rozjechania komuś stopy to rzecz normalna – rozjechany koleś pokuśtyka do domu, ale na drugi dzień już jest w firmie. Kierownik magazynu (usunięte przez administratora) przechadza się po hali z rękami w kieszeniach i wypatruje ludzi, którzy się obijają, ale co się dziwić za 9 PLN. Dziwne, że wywala tylko Polaków, a na ich miejsce zatrudniana jest coraz większa grupa jego ukraińskich kolegów – polecam poszukać nawet tutaj innych opinii, gdzie często pojawia się motyw mobbingu i różnych szemranych układów. Brygadziści: bez pojęcia o logistyce – czasem robotę można by było zrobić szybciej i sprawniej, gdyby nie ich decyzje. Ludzie: tu nie pogadasz z nikim, raz że nie ma czasu, dwa że cię zaraz sypną życzliwi, albo podpatrzy brygadzista. Zresztą patrząc na „inteligentne” twarze „kolegów” można odnieść wrażenie, że oprócz opowieści o flaszce, albo o robocie w opeku to nie będziesz miał wspólnego tematu. Pracowitych ludzi się zwalnia pod byle pretekstem – np. oskarżenie o fałszowanie kart z godzinami pracy – a obiboków się trzyma, w efekcie nowy przychodzi pracować „za kogoś”. BHP – to chyba temat nieznany w tej firmie – nowi pracownicy nie mają nawet podstawowych szkoleń, nie pojawił się nikt, kto by chociaż pokazał ludziom, którędy uciekać w razie pożaru. W ubikacjach brud jak w PKP – stoisz po kostki w jakiejś mazi ze szczyn, papieru toaletowego i niedopałków. Ciuchów roboczych dopóki nie kupisz sobie sam to nie dostaniesz – z łaski rzucą ci rękawiczki, które i tak zniszczysz tego samego dnia – dźwigając opony, felgi, karnisze, worki ze śrubami, elementy karoserii i silników… Ludzie naprawdę dziwne rzeczy kurierami wożą… Nie polecam, trzymać się z daleka od tej firmy i od firm pośredniczących w rekrutacji (np. 4Q, Progress…)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-02-23 16:04:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a na dodatek pan od BHP chyba z innej planety!!!popietrowane palety ciezary do dzwigania itp.
zdjecie uzytkownika
zzz - 2014-02-23 16:11:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pan kierwnik wyleciał z dpd za jakies niejasne tematy.tak twierdza ludzie z jego byłej firmy.a jak sie tu dostałto nie wiadomo.moze nie było chetnego do tego dziadostwa!!!chciał wziasc wszystkich na HUKI ale mu nie wyszlo.nie ma chetnych kurierow do tego syfu.pewnie zarzad nic nie wie o jego cwaniakowaniu i musial przychamowac troche.brak podwyzek stawek!wrecz odwrotnie!ciagle szukaja komu jeszcze cos uciac.a dla firm PODWYZKI.do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ta wladza w tej firmie.nie dlugo coraz wiecej ludzi zacznie odchodzic>>>>
zdjecie uzytkownika
sfa - 2014-03-05 14:36:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
coraz lepiej we firmie!!!nie ma komu juz jezdzic na niektorych rejonach...
ludzie składaja wypowiedzenia!!!nikt nie chce TYRAC po 16 godzin i nic z tego nie miec!szkoda gadac.tyle pracy i jeszcze trzeba dolozyc do interesu!firmom robia podwyzki a kurierom obcinaja stawki!!!BRAWO FEDEX!!!ABY TAK DALEJ....
zdjecie uzytkownika
p1975s - 2014-03-20 18:23:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wszyscy narzekaja,ale dalej jezdza.
zdjecie uzytkownika
yeti - 2014-03-23 15:19:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mało tego, wszyscy narzekają a i tak wracają.
zdjecie uzytkownika
eee - 2014-04-03 18:23:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
srednia wieku kuriera podniosla sie do wieku 50lat!!! bez obrazy dla starszych wiekiem>>>ale tojest znak ze mlodzi nie chca tyrac w tym syfexie po 16godzin a ci panowie to desperaci ktorzy nie dlugo odejda bo to jest praca nieraz ponad siły...
polityka firmy nadal sie nie zmienia!!!Stwozyla sie nowa klika-pan kierownik oddzialu.pan kierownik operacyjny i pan kierownik od floty samochodowej...SCIEMIAJA LUDZIOM NA MAKSA I PRAWDOPODOBNIE NIE INFORMUJA DYREKCJI I ZARZADU O TYM BALAGANIE CO SIE DZIEJE W ODDZIALE WAW.ROTACJA NA MAKSA
FIRMY NIE LUBIA CIAGLYCH ZMIAN KURIEROW.FEDEX PRACUJE NA SWOJA OPINNIE JAK OPEK.DZIADOSTWO...
zdjecie uzytkownika
u;ih - 2014-04-03 18:31:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
narzekaja i jezdza bo zostali wkreceni w leasingi i kredyty samochodowe po przez piekne opowiesci panow kierownikow o tym jak wystawia fakture 8-9tys netto na busa!!!tylko panowie nie powiedzieli jakim nakladem pracy trzeba wyrobic ta kase!!!rozwozkA 3.5 ZA LIST I nadania 0.50 groszy!!!!ktos wczeniej napisal o stawkach...jak rozwieziesz z 80-90listow dziennie i przywieziesz calego busa towaru to moze sie uda.jak wystawisz 8-9tys przez 3 miesiace to i tak ci poobcinaja tak ze 6tys max wyrobisz.a ludzie musza tyrac do konca splaty leasingow lub kredytow bo musieli zainwestowac 10-20procen na poczatek i szkoda stracic.panowie kierownicy na tym korzystaja majac niewolnikow!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
19 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opek

Twoj email:
Wiadomość: