Artech Polska Sp. z o.o.

Prudnik

Opinie o Artech Polska Sp. z o.o.

lupo 2014-04-26 23:25:55
to że są w stanie się utrzymać w to wierzę, ale raczej nie zostaje im za wiele. Dużo ludzi w Polsce jednak za takie pieniądze funkcjonuje
francuz 2014-05-09 00:47:26
waldek konfident
holly grey 2014-07-03 06:34:37
Nie trzeba mieć żadnej wiedzy, wszystkiego Cię nauczą. Teraz są przyjęcia. CV można składać osobiście albo mailem hr@artech.pl. Słyszałam, że wysłane aplikacje są niszczone co miesiąc, więc trzeba próbować. Przyjmują też przez OTTO na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora) Aktualnie sama staram się o przyjecie, może w końcu mi się uda. PZDR.
anim 2014-07-14 11:40:18
Zostaje ??? Ta pensja wystarcza na opłaty i dojazd do pracy i na nic więcej, polacy to tania siła robocza a prywaciarze wykorzystują sytuację w naszym kraju
anim 2014-07-14 11:43:39
Janek 2014-10-18 19:51:38
Ostatnio czytałem, że francuska firma Artech chce zostać w Prudniku i rozwijać swoją działalność. Na uruchomienie nowego zakładu przy ul. Meblarskiej wyda 3-4 mln zł, a pracę w nim znajdzie nawet 150 osób. Co ciekawe prezes nie obawia się kłopotów ze znalezieniem osób o odpowiednich kwalifikacjach. Podkreślił, że wymagania stawiane podczas rekrutacji przyszłym pracownikom nie będą odbiegały od tych, jakie musieli spełnić obecnie zatrudnieni w prudnickim zakładzie. O odpowiednie przeszkolenie bezrobotnych ma też zadbać Powiatowy Urząd Pracy.
Stopex 2014-11-21 00:59:28
Ciekawe z czego to wynika. Może Artech osiąga na tyle dobre wyniki finansowe, że zainteresowały się nimi zagraniczne firmy? Chociaż zastanawiam się jak to się stało, że francuska firma znalazła lokalizację dla placówki aż w Prudniku - jaka była tego motywacja? Mimo wszystko wydaje się, że był to totalny strzał w dziesiątkę.
sfbv 2015-01-19 21:30:57
Hej, szukam pracy, interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, z czego pytaja czy pytania sa trudne w jaki sposób wysyłaliście CV? Na maila, czy może osobiście? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym? z góry dziekuje za wszystkie odpoiwedzi
niezadowolony 2015-01-20 23:21:05
pRacowałem w artech radlin kopalnia. no coz ludzie to tylko numerki w ewidencji. nie podoba sie to cie zwolnia. praca w soboty i w niedziele nie chcesz pracowac w weekendy to rowniez wylecisz. praca na zlecenie zaponijcie o umowe o prace. placa najnizsza krajowa. za weekendy moze dostaniesz jak sie upomnisz. trzeba dobrze samemu sobie liczyc godziny czasem sie myla.osobiscie nie polecam. no ale gdzie jest lepiej......????? wszedzie tak samo.
widmo 2015-02-02 19:23:24
Artech PL - niewola , praca dość trudna- wysokie normy i złe warunki, pracujesz na zawołanie w kazdy dzien jak trzeba i to za dzień wolny, którego nie mozesz odebrać według własnych potrzeb jak i urlopu którym dysponuje firma, coraz większe normy a ludzi traktuje się jak bydło - jak nie dasz rady, nie podpasujesz komuś to wykop za drzwi , warunki coraz gorsze - brak wentylacji, smrud na hali przez róznego rodzaju kleje, tusze, przypalany plastik na kasetach i hałas który bardzo łatwo uszkadza słuch, duzo kobiet przez to ucierpiało na zdrowiu a co do kierownictwa to banda d.bili którzy nic nie robią i wydają pieniądze na własne zachciani - nowe samochody co 2 lata jak nie szybciej. Ludzie pracują za najnizszą k. Gdzie kasety są sprzedawane poza PL w euro np.5E za kasete gdzie na lini trzeba wykonac normę 1500szt na zmianę na lini. Kasety to buble które są przetwarzane kilka razy albo będą pisać albo nie. Z tego powodu firma poupadła tracąc kontrachentów. Ludzie to banda złodzieji i tyle , nikomu nie polecam pracy unich. Szkoda zdrowia za takie pieniądze!! Kupujcie oryginały które nie niszczą drukarek jak ten badziew
mamuska 2015-02-02 19:33:27
Pracowałam w tej firmie przez bardzo długi okres czasu , warunki beznadziejne, śmrud, bałagan, chaos nikt nic nie wie a niektóre majstrowe się opieprzają chodząc co kilka minut na papierosa i myslą ze są niewiadomo kim w tej firmie a same na siebie jadą za plecami, firma zmienia kierownictwo prawie co rok a nowy kierownik to jakiś pedzio-oszołom,reszta jest nie lepsza. Nie polecam pracy w tej firmie za takie pieniądze i warunki, szkoda tylko kobiet które nie mają innego wyjścia i jakoś to wszystko wytrzymują - poszanowanie dla tych kobiet
ioeo 2015-02-06 17:40:00
czyli nie najlepiej jest w tej firmie nie ma teraz najlepszych rozwiazan co do firm zawsze co jest nie tak chyba ze to profesjnalna firma to wtedy w miare mozliwosci jakos sie pracuje a pozatym trzeba szukac korzystnych i sprzyjajacych do rozwoju warunków pracy bo jak inaczej funkcjonowac trzeba zarabiac ...
Artech chiny 2015-02-06 21:38:17
Witam serdecznie i proszę o ironiczne brawa dla rządzących.Są tacy co nie rozumieją że większość osób pracujących w tym zakładzie mają swoje rodziny dzieci i karzą za rozmowy telefoniczne.Proszę pamiętać ze bywają w życiu takie chwile jak wypadki losowe choroby i problemy osobiste.Zakazy wychodzenia na papierosa dla osób produkcyjnych super dobrze że pomontowane zostały kamery a zakazu nie przestrzegają pracujący w biurze i majstrowe super materiał utrwalony okiem kamery do dyskryminacji.Coś mi się wydaje że nadal będę tkwiła w przekonaniu o tych którzy się nie nadają do niczego w swoim mieście więc przyjechali do nas a efekt jest widoczny już przy portierni.
Admin 2015-06-17 19:47:25
W życiu nie pracowałem w gorszej firmie ni jeżeli jest Artech. Te wszystkie kobiety zarówno pracownice jak i przełożone porażka jakaś wymalowane paniusie które myślą że pozjadały wszystkie rozumy, zarozumiałe, wredne babska szczególnie produkcja nalewarek, myj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi których widza pierwszy raz na oczy, tylko słychać szepty za plecami, PATOLOGIA!!!. Co do pracowników wyższych rangą to lepiej nie jest, tylko słychać darcie ryja i przekleństwa. OMIJAĆ SZEROKIM ŁÓKIEM !
Xyz 2015-06-20 18:43:49
Po rozmowie kwalifikacyjnej zapewnienia, że będzie informacja zwrotna do 2 tygodni. Zero kontaktu, z głodu zdechnie się a nie zadzwonia.
Atech 2015-07-08 20:46:48
Wydaje mi się, że nie jest to nic dziwnego na polskim rynku. Wiele firm obskoczyłem i takie procedery to codzienność. Ale z drugiej strone nie ma co im się dziwić, jeżeli mają dużo rekrutacji to czasowo nie opłaca im się dzownić i mówić tej złej nowiny o negtywnym rozpatrzeniu podania o pracę, aczkolwiek wypadałoby poinformować.
mariola 2015-09-16 15:23:24
@Atech - oczywiście, że masz rację. Wypada poinformować, ale wiadomo jak to bywa w praktyce. Artech to ogromna firma i czasem trudno o kontakt. Szkoda, że nie ma żadnych ogłoszeń pracy. Widocznie rotacja nie jest im tak bardzo potrzebna, skoro nie szukają nikogo do zatrudnienia. A co do pracownic, to co za różnica jak są umalowane.
Meśka 2015-10-29 07:16:41
Zgadzam się w stu procentach. Pokazują na siłe,że one zapierdzielaja a my tylko bierzemy kasę. Jak mamy sie czegokolwiek nauczyc skoro cały czas stresują nowego pracownika i po 2 tyg zwalniają i biorą nowych? Żenadax2
romek 2015-10-29 16:17:21
@Meśka przecież teraz nie ma do nich rekrutacji, wiec nie rozumiem czy faktycznie działają tak jak mówisz. Nie ma tam wcale rotacji u nich, wiec nie ma tego problemu. A praca u nich była ostatnio na stanowisku Junior Industrial Controller, ale czy ktoś się tam dostał to nie wiem...dajcie znać jak bedziecie coś wiedzieć.
Meśka 2015-10-31 14:27:47
Co chwilę są przyjęcia przez Otto. Biuro pracy w opolu.
Basia 2015-11-10 19:35:32
Choć jedno dobre słowo no cóż brak,więc coś w tym jest.
Meska 2015-11-13 13:11:49
Mowa tylko pewnie o budynku B czyli produkcji. Na remanach jest boska atmosfera
ja 2015-11-14 21:23:31
Bosko to w całym zakładzie.
Lon 2015-11-28 21:12:41
Hej @Meśka a powiesz coś dokładniej? Słyszałem plotkę, że w tej branży idą lepsze czasy i mozna sporo zarobić, podobno od 2000zł netto, najpewniej wyśle tam CV
Meska 2015-12-02 18:46:13
No nie, najniższa krajowa i do tego na kilka miesięcy i trzeba sie prosić o przedłużenie umowy.
arek 2015-12-02 22:48:56
Wpadłem na bardzo ciekawą ofertę od nich ale po komentarzu @Meska się zastanawiam, czy oferta jest "szczera". Wymagań i obowiązków cała masa, ale nie ma tam wzmianki o tym, co firma oferuje..
oaoa 2015-12-05 02:41:50
jest praca u nich na stanowisku Junior Industrial Controller i wydaj mi się, ze można u nich już wyższy próg zaorbić jak ma się wiecej doswiadczenia niż wymagają.
sok 2015-12-07 11:51:45
mozliwe ze wszystko co oferuj dopiero zostanie przedstawioe uczestnikom ktorych zaprosza na rozmowe, ale fakt wymagan duzo, jednak nie wymagaja doswiadczenia
hubert 2015-12-09 15:37:55
To dobrze, że daja szanse nowym i niedoświadczonym. Ciekawi mnie jednak jak w takim razie tu ze szkoleniami, czy możliwoscia odbycia kursów, jest coś takiego?
WWWWW 2016-01-08 11:07:52
Dziś już 8 styczeń a wypłaty na kontach białych murzynków nie ma , chyba wszystkiego nie przebalowali w SPA ???
ktii 2016-01-08 16:13:31
nie wiem do końca o czym mówisz, dlatego, że mi nigdy nie zdarzyło się, żebym nie miał wypłaty na koncie w terminie, jeszcze 15 nie ma, a więc na spokojnie przelew może przyjść :)
Nick 2016-02-02 21:12:15
Przecież był aneks do umowy o terminie wypłat,wszyscy podpisali.Jest w terminie wypłata...
Nick 2016-02-02 21:13:59

piorun 2016-02-03 18:17:24
widzę , że daliście się zrobić na szaro nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Aj ludzie patrzcie co podpisujecie. Rozumiem ,ze znajdą się teraz wolne miejsca w Artechu ?
ddd 2016-02-04 21:34:21
A mieli inne wyjście
tonight 2016-02-05 21:48:49
Chyba teraz nikogo nie szukają @piorun, ale przecież bezpośrednio u nich można się dowiadywać. Super, że jest u nich wypłata o czasie, bo przecież każdy chce mieć wynagrodzenie w terminie.
potter 2016-02-19 15:51:03
To, że nie ma ogłoszeń na portalach nie znaczy, że nic się nie pojawi @tonight, pracownicy często się nie zmieniają bo mają umowę o pracę, podstawę plus wysoką premię.
ert 2016-03-06 19:04:48
@potter oczywsicie nie ma co tracic nadzi poza tym jezeli Ci tak abrdzo zalezy na pracy u nich to przeciez mozesz do nich zadzownic i zapyrac o jakies oferty
xyz 2016-03-09 20:48:00
A o jakiej premii tu mowa i dla kogo?
bolor 2016-03-09 21:55:47
xyz, a czy to nie jest prawda że pracownicy wszystkich działów, stanowisk będą objęci wyższym wynagrodzeniem? Ostatnio ich sytuacja finansowa jest dobra, rotacja zerowa .. co stoi na przeszkodzie ..hmm
MIMI 2016-03-18 20:56:37
a kiedy ta podwyzka?
antek 2016-03-24 14:37:21
Jak obecnie wygląda praca na naklejaniu etykiet ? jaka stawka, jakie warunki, itp ?
pies 2016-04-09 14:15:59
Najlepszym dowodem na to, że się dobrze dzieje jest to @bolor, że rotacji wśród pracowników nie ma. Taka dbałość o dobre relacje między pracownikami czy pozytywna atmosfera przyczynia się odpowiednio do sukcesu w firmie.
bgm 2016-05-15 20:36:39
to faktycznie jak nie ma roatcji to z reguły oznacza, że w firmie pracuje się naprawde przyzwoicie.
Byłapracownica 2016-07-10 20:44:08
Byłam, widziałam i nie polecam! Praca w warunkach wrecz tragicznych, czepiaja sie wszystkiego czego tylko mogą, kazda drobnostka jest dla nich problem a pracownik - niewolnikiem. Dyskryminacja kompletna jezeli chodzi o palenie, wszyscy moga poza pracownikami. Ludzie ktorzy tam pracuja maja tylko obowiazki a praw zadnych. Majstrowe nie znaja sie na rzeczy, chyba wziete z ulicy bo nie maja kompletnie pojecia o tym jak przebiega obróbka kasety, no chyba ze wykuje instrukcje na tzw. Blaszke. Do tego wulgarne i bezczelne jak na ludzi na takim stanowisku.Brak odpowiedniej wentylacji przy tych warunkach , wierzcie lub nie wdychanie benzyny przez 8 godzin nie jest ani zdrowe ani przyjemne. Na obrone zakladu uslyszymy ze na tych stanowiskach pracownicy zmieniaja sie co 2 godziny.... Bujda na kółkach bo siedzi sie na tym bite jak w morde 8 godzin. Jesli sie powie ze nie moze sie siedziec na tym to odpowiedz brzmi " to sie zwolnij, na twoje miejsce jest duzo innych osob". Owszem mozna by bylo zalozyc maseczke ochronna tylko..... kto przy 32 stopniach C zaklada gumowego kondona na twarz, dopiero brakuje oddechu. Szkodliwe?- nie placone bo tam podobno wszystko jest zdrowe i nie szkodliwe, w takim razie dlaczego ciezarne nie moga tam pracowac, przeciez to samo zdrowie, wrecz witaminki. Brak konkretnych kontroli, ktore by to zauwazyly, poniewaz wszyscy sie zapowiadaja jakby przyjezdzali na kawe. Jedynym problemem kierownika w tym zakladzie jest to by scierki do czyszczenia kaset byly poskladane w kostke hahahah jesli to jest priorytetem tego zakladu to zycze powodzenia. Jeszcze raz NIE POLECAM!!!
Lon 2016-07-13 20:48:32
Wiesz co, ja nie moge się z Toba zgodzić @bylapracownica moim zdaniem każda drobnostka jest dla nich raczej wyzwaniem, anie problemem, nie oszukujmy się za bardzo, no palenie to jest zła rzecz, negatywna, chyba dobrze, że zakład promuje zdrowy tryb życia, nie sądzisz?
Byłapracownica 2016-07-15 21:40:28
Skoro kazda drobnostka jak twierdzisz jest dla nich wyzwaniem to niech im sprostaja a nie wysługuja jak murzynami. Byles? Pracowales? Co dla ciebie jest zdrowego w tym ze siedzisz przez 8 godzin w smrodzie tuszy, benzyny, kleju itp? Zapewniam cie ze dwa papierosy na raz sa mniej szkodliwe niz toooo co ludzie tam wdychaja bo z biegiem lat nie wyjdzie im to na zdrowie, w rzeczy samej! Ale jak sam stwierdziles Zaklad Promuje Zdrowy Tryb Źycia!!! Polecam ci tam pracę, bedziesz wiecznie zdrowy, piękny i mloooody! Ahaaaa i broń boźe fajki bo to jest fuuujjjj. Pozdrawiam ;)
mum 2016-07-15 22:43:06
Ale wiesz może @Lon czy są jakieś oferty pracy teraz?
Bella 2016-07-24 12:14:08
Praca jak praca wszędzie dobrze gdzie nas nie ma pracować wszędzie trzeba ,ludzie nie są wcale tacy źli ,każdy opowiada że tak tam źle ,że wyzysk a w innych zakładach jest lepiej ,może zarobki są trochę wyższe nic po za tym. A tu sprawdzone wszystko .Mały biegają i uśmiechnięty kierownik do każdego się odezwie powie dzień dobry przywita się z każdym w razie problemu zawsze służy pomocą.Ogulnie fajny zakład i ten kto ściemnia nie pracuje uczciwie zawsze będzie pisał że jest źle obojętnie gdzie by pracował
bis 2016-07-30 18:43:32
Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera ds. optymalizacji procesu? kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie i kontrola standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja) to normalny obowiązek, ale jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.
Zostaw swoją opinię o Artech Polska Sp. z o.o. - Prudnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech Polska Sp. z o.o.