Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Oferta

Wybór operatora logistycznego jest decyzją strategiczną. Warto się zastanowić, komu powierzyć to ważne zadanie, zwłaszcza że dystrybucja towarów może stanowić dość znaczną część kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jest to kluczowy czynnik decydujący o pozycji konkurencyjnej firmy. Czasem dopiero dokładne zestawienie kosztów związanych z dystrybucją skłania firmy do zainteresowania się nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi

Dzięki 15 letniemu doświadczeniu w transporcie międzynarodowym jesteśmy doskonale przygotowani do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Badając rynek dostosowujemy się do potrzeb naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Obecnie działamy na terenie: Francji, Niemiec, Holandii, Belgii oraz Hiszpanii.

By świadczyć dla Państwa usługi transportowe na najwyższym poziomie wyposażyliśmy nasz park w auta o zróżnicowanych parametrach co pozwala nam bezproblemowo oraz bezpiecznie przewozić wszystkie rodzaje towarów. Wszystkie auta posiadają zezwolenia na przewożenie materiałów niebezpiecznych ADR oraz są ubezpieczone w ruchu krajowym oraz międzynarodowym OCP do wartości 300 tys. USD.

Zespół Grupy ELMEX potrafi sprostać najtrudniejszym wymogom i realizować najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia logistyczne. Zachęcamy do uzupełnienia i przesyłania zapytania, byście mogli Państwo się przekonać, że stać Was na naszą jakość.

Korzyści wynikające z podjęcia współpracy z firmą Elmex Logistic Groupe:

• koncentracja na podstawowej działalności firmy,
  • elastyczne reagowanie na potrzeby kontrahentów,
  • możliwość zwiększenia konkurencyjności na rynku,
  • możliwe skrócenie kanałów dystrybucji,
  • ograniczenie zapasów magazynowych i redukcja kosztów operacyjnych,
  • kontrola parametrów logistycznych na podstawie szczegółowych raportów i statystyk,
  • elektroniczna wymiana informacji,
  • stała kontrola realizacji własnych zleceń,
  • zmienność kosztów.

PRACUJEMY NA WASZ SUKCES!

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.