Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Club Lanser

Pracowałeś w firmie Club Lanser i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
XYZ - 2011-08-03 13:32:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystkich obecnych jak i byłych pracowników clubu lanser proszę o wypowiedzenie się na temat ww clubu/pubu. Jak wam się tam pracowalo/pracuje, jakie maja warunki zatrudnienia. Co wam sie tam podoba a co nie.
zdjecie uzytkownika
Witalia - 2015-12-14 03:43:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fajna praca, świetne wspomnienia, dobre zarobki :) jak dla mnie był to super okres w życiu i polecam każdemu, kto chce fajnie rozpocząć swoją karierę ;)
zdjecie uzytkownika
lubek - 2016-04-26 17:12:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Witalia a poza zarobkami co było takiego super? Pytam bo swego czasu też chciałam tam aplikowac, ale zgapiłam się, było za późno, a potem jakoś nie widziałam ofert od Club Lanser. Skoro tam zachwalasz, to atmosfera tez pewnie przyjemna, ludzie spoko?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Club Lanser!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Club Lanser

Twoj email:
Wiadomość: