FHU SOBIK

Jarocin

Opinie o FHU SOBIK

ozi 2012-11-04 18:00:45
12 godzin? chyba żartujesz pracuje tam już parę lat i jeszcze ani razu nie robiłem tyle. No tak jak się pije kawkę na każdym sklepie to może i tak:)
no cóż 2012-11-05 09:08:54
Panie i Panowie,
gdyby do dnia dzisiejszego żył śp. Kanik to każdy znał by swoje miejsce w tej firmie.
Większość tych wypowiedzi nie mam sensu bo i tak są nieszczere.
A tak na marginesie, jeszcze "najecie" się p.[usunięte przez moderatora].
Pozdro
bono 2012-11-06 18:48:49
ozi - 2012-11-04 18:00:45

Chyba chłopczyku jeździsz po Bielsku robiąc całe 40km dziennie.
mały 2012-11-09 22:42:34
nigdy nie robiłeś 12 godzin to chyba tam nie robisz albo bardzo krótko a co do [usunięte przez moderatora] jest OK wszystko zależy od trasy od 7 do 13 godzin zależy gdzie jedziesz
Olo 2012-12-06 23:23:02
Hej zrobiłem C i kurs na przewóz myśle sie wybrac do Sobika do pracy jako kierrowca co sądzicie bo podobno strasznie kierowcy rezygnuja jakie sa zarobki jakie premie itp?
kierowca 2012-12-08 18:07:28
premie sobie sam wypłać !
Olo 2012-12-10 10:37:47
Pytam poważnie ile jest tej premi i co mozna powiedzieć o pracy kierowcy C kat w tej firmie
f1 driver 2012-12-17 18:45:15
Przyjeżdżasz na 4-5 wracasz najwcześniej o 14.
Zarobek 1800. Kierownictwo [usunięte przez moderatora] spoko goście.
Ale nigdzie nie ma miodów bo to Polska
franko 2012-12-17 20:07:00
Dalsze trasy przyjeżdżają na 2 i nie rzadko wracają po 14.
zylu 2012-12-17 20:12:58
Na początek 1800, potem 2000 + premia ( z tym to rożnie, niby zależy od wywózki, z naciskiem na NIBY), początki są ciężkie, ale potem jak chcesz pracować to jest ok.
Emu 2012-12-23 15:50:21
To wyjdzie po jakieś 8 zł na godzine a prawko z kursem to jest jakies 7000zł za tyle to mozna robić na magazynie bez kwalifikacji, wiem juz skad ta rotacja wsród kierowców
OK 2012-12-24 00:56:39
jest OK
Tady 2012-12-24 00:58:10
napisze Tak praca jak praca ,jak uczciwie chcesz pracować to robota jak robota.Sobik uczciwych docenia a kombinatorów wywala i tyle.pozdro a jak chcesz kombinować to ....zmień robotę i tyle...
merc 2012-12-24 10:36:29
Tam słowa o kombinacji nie jest napisane tylko o smiesznie niskich zarobkach jak na prace w srodku nocy i po tyle godzin, piszesz ze sobik uczciwych docenia a w jaki sposób? klepie po plecach czy daje wysokie premie bo tu jest zasadnicze pytanie
misiek 2013-01-19 13:00:41
takiego lajtowego szofera nam potrzeba...........................................------[usunięte przez moderatora]
Eno 2013-01-27 11:17:43
NIe polecam!!!! niskie zarobki praca w srodku nocy czesto po 12 godzin
eti 2013-02-14 13:47:39
A czy [usunięte przez moderatora] dalej jest logistykiem?
jaro 2013-03-09 11:56:56
Teraz [usunięte przez moderatora] jest logistykiem
emo 2013-04-10 20:42:59
To chyba lepiej
po 2013-04-21 01:31:02
ta firma niedługo upadnie winna kierownictwa ludzie którzy pracują na magazynie mają już dość ich bezsensownych zagrywek nikt tam nie przychodzi z chęcią do pracy
po 2013-04-21 01:39:34
dyrektorek naściągał sobie tam ludzi po znajomosci którzy nic nie robią cały dzień, zamiast odbierać dostawy to chodzą i wyżerają słodycze i są nietykalni bo dyrekcja o tym wie i nic sobie z tego nie robi
po 2013-04-21 01:49:28
dyrektor to strasznie zacofany człowiek rozwala całą firme zamiast brać przykład zachodu to on woli teroryzować ludzi. człowiek nienadający się na takie stanowisko, ma bardzo niskie morale.
po 2013-04-21 01:54:44
jak firma kiedyś upadnie to niech właściciel obwinia sobie ludzi którzy tam
zarządzają bo robią straszne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf w dzisiejszych czasach jak ludzie sami się zwalniają to coś jest chyba nie tak
SPOWIEDNIK 2013-04-21 19:11:16
w końcu ludzie zaczynają mówić, ja myślę że jest tam kilka osób które powinny się wyspowiadać ze swojego perfidnego donoszenia, możesz paczyć ludziom w oczy panie brygadzisto m oni wiedzą żeś donosiciel
DEADLYGRAND 2013-04-21 22:33:55
Ludzie którzy donoszą tak naprawdę nic niewiedzą bo każdy wie że to donosiciele i nic przy nich się nie mówi, ale jak by się znalazł ktoś co wie wszystko co się dzieje na każdej zmianie ktoś kto jest informowany o wszystkim zawsze, mogło by to zainteresować pana [usunięte przez moderatora] I co wtedy panie brygadzisto [usunięte przez moderatora], i co wtedy panie [usunięte przez moderatora] Przeciek ostatniej akcji wypłyną o szanownego pana [usunięte przez moderatora] bo za bardzo się przechwalał że zwolnił kilka osób. To tylko taki szczegół. Nikt niema pretensji to pana [usunięte przez moderatora] że zwalnia ludzi taka jest część jego roli i on jest właśnie od tego miedzy innymi takie są jego obowiązki. ale donoszenie na kolegów to nie jest obowiązek pana, panie brygadzisto [usunięte przez moderatora] i panie [usunięte przez moderatora]
jn 2013-04-22 12:43:29
Zaniedlugo to wtej firmie beda robic tylko ludzie po rodzinie i ich znajomi ktorych glownym zadaniem jest donoszenie dyrektorowi,a nie praca na magazynie,przyjmowanie towaru.To co wyprawia kierownictwo to jest jakas porazka,co chwile to jakies problemy stwarzaja zeby tylko ukarac finansowo pracownika albo zwolnic.[usunięte przez moderatora] to kariere probuje robic wtej firmie poprzez nagrywanie filmow i przekazywaniu dyrektorowi. Szkoda ze kierownik magazynu nie ma wtej kwesti nic do powiedzenia, a wydawalo by sie ze tego m.in jest.
BlackDuke 2013-04-22 14:49:01
Ludzie w końcu zaczynają mówić, i BARDZO DOBRZE !!! Nie dajcie się zastraszać!! A co do Pana brygadzisty [usunięte przez moderatora] zrozum w końcu że ludzie od dawna już Cię mają dość i nie chcą Cię na tym stanowisku, otwórz oczy!!
Z powyższymi postami zgadzam się w 100%, pracownicy są regularnie zastraszani przez kierownictwo karami finansowymi,zwolnieniami,bardzo nie równo traktowani z ludźmi zatrudnionymi po rodzinie(którzy praktycznie, kompletnie nic nie robią, tylko chodzą i węszą)co strasznie zniechęca do pracy i powoduje dyskomfort i b.złą atmosferę.
Jak się ta firma rozleci i ludzie poodchodzą, to przynajmniej dyrekcja będzie świadoma dlaczego.
DEADLYGRAND 2013-04-22 17:54:24
Zgadzam się w 100% BlackDukem co to panna brygadzisty [usunięte przez moderatora] Ludzie już cię mają dość zachowaj resztki godności i zdegraduj się na własną prozbę i tak już po tym co się stało nikt nie będzie cię słuchać szanowny pannie [usunięte przez moderatora] Zachęcam wszystkich aby opisali w skrócie prawdziwą postać pana [usunięte przez moderatora], taki jak jest naprawdę
neo 2013-04-22 20:06:06
łajza falszywa,rozmawia z toba normalnie a jak sie odwrocisz to cie [usunięte przez moderatora].Zreszta tak jak i [usunięte przez moderatora] i inni
jn 2013-04-22 20:41:44
atmosfere wtej firmie jedynie moze poprawic pozbycie sie Rożka,goscia od dostaw M.O-wiadomo o kogo chodzi i [usunięte przez moderatora] Wymiana brygadzistow tez moglaby pomoc bo robi sie coraz gorzej
SPOWIEDNIK 2013-04-22 21:06:40
niech w końcu prawda wypłynie, ciekawe czy kolano wie ze brygadzista M.M cały czas namawiał kier. R.B żeby ten go zwolnił cytuje słowa M.M ochronka już się skończyła czas się go pozbyć. a prawda jest taka że biedny kolano był bardziej przydatny niż M M. Bo M.M niema żadnego wpływu na prace on i tak nic nie robi kręci się po tym magazynie tam i z powrotem, najmniej wydajna osoba z całej firmy
DEADLYGRAND 2013-04-23 00:11:21
Zastanawiam się czy szanowny pan M. R. zdaje sobie sprawę z tego że jak PIP udowodni mu mobbing który stosuje pracownikom, te twoje obrazliwe słowa kierowane do pewnych ludzi lub te twoje śmieszne zastraszania to firma raczej kary za ciebie nie zapłaci chłopczyku
Sad but true 2013-04-23 00:35:39
Jestem w szoku co się tutaj dzieje bo Kolano był spoko gość starał się był dokładny w swoich obowiązkach pracowniczych i dobry kolega .Bert był chyba najlepszym składającym ,Balon starał się jak mógł i zależało mu na tej robocie.
Nie można od ludzi wymagać nie wiadomo co każdy jest inny jeden szybszy drugi wolniejszy , każdego należy szanować i mu pomóc w razie czego a nie [usunięte przez moderatora]..........Nie rozumie takiego postępowania co nie których, bo czasami takie cos może się odwrócić w druga stronę.
Ale taki jest niestety co drugi Polak-Katolik dla tego nikt tego narodu nie lubi w Europie.
DEADLYGRAND 2013-04-23 00:52:45
Co ty się dziwisz temu zacofaniu, wszędzie w europie jest tak że pracownika się pozytywnie motywuje do pracy po taki zmotywowany pracownik robi więcej dla firmy niż taki co tylko patrzy na zegarek żeby tylko [usunięte przez moderatora]... swoje i do domu, ale oni tego nie łapią bo to są ludzie co najdalej byli pod czeską granicą to skąd oni mają to wiedzieć, totalne zacofanie, jak można pozwolić na taką rotacje w firmie,zwalniać jest łatwo ale spowodować żeby ludzie przychodzili z uśmiechem do pracy to już trochę trudniej
jn 2013-04-23 12:27:14
Wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zebranie z panem [usunięte przez moderatora],zeby sie wkoncu dowiedzial co sie dzieje naprawde na magazynie i jak sa ludzie traktowani przez kierownictwo.Tylko wten sposob mobbing i zastraszanie wtej firmie moze zniknac! Ludzie juz maja dosc takiego traktowania o czym mowi sie coraz glosniej,a napewno pan [usunięte przez moderatora] chcialby o tym wiedziec.Teraz nasuwa sie pytanie w jaki sposob moze dosc do zebrania z pracownikami?? Skoro nawet kierownik magazynu nie jest wstanie nic zrobic bo nie moze rozmawiac z wlascicielem co jest dla mnie najbardziej niezrozumiale.Dlatego do niego nie mozna sie ztym zwrocic.Macie moze jakis pomysl? Mam nadzieje ze dzieki temu forum i wpisom zebranie uda sie zorganizowac.
BlackDuke 2013-04-23 16:09:58
Czytając powyższy wpis nasuwa się pytanie, dlaczego żaden z pracowników nie ma możliwości skontaktowania się i rozmowy z swoim pracodawcą? Czyżby szanowna dyrekcja nie chciała do tego dopuścić? A może dyrekcja się czegoś obawia?
Może to forum pomoże się pracownikom przedostać do właściciela firmy i zorganizować zebranie, a wtedy Pan [usunięte przez moderatora] mógłby się dowiedzieć co dzieje się w jego firmie i zapewne setki innych rzeczy o których nawet nie wie. I pewnie w jakiś sposób by te problemy rozwiązał i zmienił komfort i warunki pracy na lepsze.
Co o tym sądzicie?
Fred 2013-04-23 17:36:55
oczywiste jest ze obawiaja sie tego co ludzia zaczna gadac, to widac na pierwszy rzut oka.pewnie zdaja sobie sprawe ze przeginaja i nie chca zeby Pan [usunięte przez moderatora] o tym uslyszal bo moglby sie zdziwic co tu sie wyprawia
SPOWIEDNIK 2013-04-23 22:45:39
a teraz straszą ludzi policją hahaha, a za co? za to że piszą prawdę!!!! takie sprawy nie na policje się od daje lecz do sądu to po pierwsze, wyobrażacie sobie taką sprawę, ale by były jaja, może będziemy mieli trochę szczęścia i to zrobią hahahahahahahahaha
Sad but true 2013-04-23 23:31:49
Obecnie pracownik w POlandii nie ma nic do powiedzenia niestety.
Kodeks pracy jest anty- pracowniczy zawdzięczamy to Lewiatanowi sama nazwa nawiązuje do potwora i takim jest ta organizacja pracodawców.
Przy pomocy antypolskich rządów modyfikują kodeks pod siebie tak aby ten śmieć-Robol miał jak najmniej praw i za byle co można go było karać.
Dlatego tak się dzieje w firmach jak jest teraz.
A będzie jeszcze gorzej już w sejmie uchwalają stosowne poprawki do kodeksu .
Związki zawodowe już praktycznie nie istnieją i nie ma kto bronic tego robola.
Do tego dochodzi duże bezrobocie co jest jak najbardziej na rękę Lewiatanom(pracodawcom) można wybierać w czym popadnie.
Zawsze się znajdzie ktoś na twoje miejsce, jak to się mówi "nikt po tobie nie będzie płakał"
Dlatego musi wyjechać z kraju jeszcze z 5 milionów żeby coś się poprawiło
egzorcysta 2013-04-23 23:48:53
A te [usunięte przez moderatora] dalej straszą jeszcze chyba do nich nie dotarło że ludzie już się nie boją mówić prawdy.A policja to powinna się dyrekcją zainteresować a nie porządnymi obywatelami.Co do spotkania z prezesem jestem za może by w końcu ich łby poleciały.
DEADLYGRAND 2013-04-24 10:49:34
Brawo Żuber nikt by tego lepiej nie ujął i najlepsze jest to że to jest sama prawda bez grama wymyślania
jn 2013-04-24 13:06:05
co do [usunięte przez moderatora]. to wlasnie od niego sie zaczelo,odkad pojawil sie na hurtowni spozywczej to spieprzylo sie wszystko.Przez niego zwolnili sie naprawde dobrzy pracownicy,a reszte dzieki niemu m.in. zostalo zwolnionych! Jedyne co najlepiej umie to ponizac ludzi i stosowac mobbing nic pozatym.NAjlepiej jakby zmienil prace i wyjechal do ameryki tam gdzie jego miejsce(rozbierac azbest)!
lolo 2013-04-24 14:11:24
Prawda jest taka ze firma leci na łep na szyje, kierowanie taka firmą nie polega tylko na zwalnianiu ludzi i traktowaniu ich jak najgorsze łajno. Tu trzeba czegoś więcej, czegoś czego brakuje panu JG. Może też się nie znam ale stwierdzam to na podstawie obserwacji. Mam nadzieje że Pan [usunięte przez moderatora] w porę zareaguje i uratuje firmę i może zniknie ten głupi uśmieszek.
DEADLYGRAND 2013-04-24 14:48:09
Szanowny Panie [usunięte przez moderatora] nikt tutaj z piszących niema do panna żadnych pretensji ani uwag, każdy cieszy się że może pracować w Pańskiej firmie i stara się robić to jak najlepiej bo wszyscy wiedzą że jak firma będzie dobrze prosperować to my będziemy spokojniej spać. Zwracam się do Pana w imieniu wszystkich tu piszących o zorganizowanie zebrania na którym byli by tylko pracownicy bez przełożonych bo z doświadczenia wiem że tylko wtedy takie zebranie ma sens i ludzie powiedzą całą prawdę. Tylko Pan może przyprowadzić ład i porządek w tej firmie.
SPOWIEDNIK 2013-04-24 15:25:08
ale się nas namnożyło, nie przypuszczałem że aż tylu będzie chętnych do pisania a tu proszę co za miła niespodzianka, i jak się teraz czuje nasz szanowny PAN J.G i szanowny PAN M.R. i oczywiście szanowny PAN K.G. Miło musi się wam przechadzać po firmie jak te wpisy już wszyscy czytali hehe. Zresztą i bez tych wpisów ci co was znali to wiedzieli że tacy właśnie jesteście
DEADLYGRAND 2013-04-24 15:38:42
Keep your friends close, but keep your enemies closer
Zostaw swoją opinię o FHU SOBIK - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU SOBIK