Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

Biegaczeisciemniacze

No i 500 pozycji norma, prehistorycznych paleciekiem z lozyskiem zajechanym łamiesz normę bhp ciągnąć 600kg po całym magazynie, świetne dla kolan i kręgosłupa polecam serdecznie, i robisz to po to żebyś ktoś kto stał czekając 1h na paletę owinol i znowu czekał na paletę, a w między czasie biegasz po zapas bo przecież rozkładka to fuszka życia bez norm i dołożysz 20 pozycji na zmianę i jest super nikt się nie przyczepi do ciebie, ale skladak to przecież cyborg on musi robić za 3 żeby 3 innych mogło stać i patrzyć, ale droga do bankomatu znana i kwota ta sama nie ważne czy sie stoi czysie leży ten sam pinondz się należy a najlepiej to jeszcze jak nic nie robisz to zrób 40nadgodzin bo przecież nic nie robisz tylko przebywasz w firmie i wypłata lepsza co cwaniaczki sa i będą lecz nikt tego nie widzi z wyżej przełożonych. Horror, jak coś robisz jestes jesteś (usunięte przez administratora) chodź jak walisz (usunięte przez administratora)jesteś najlepszy serdeczne pozdrowienia gamonie, nietykalne nieroby pupilki kierownika donosiciele, karma wraca pamiętajcie i to szybciej niż się wydaje milej pracy aha przecież wy przebywacie w pracy nie pracujecie hehe

AAA

A dużo w firmie takich internetowych tygrysów, co to im pomysłów nie brakuje w sieci, a jak jest zebranie, to wszystko im pasuje, tylko później trzeba przy robocie wysłuchiwać ich gorzkich żali? Bo lepiej mi się pracuje z ludźmi, którzy wykazują trochę entuzjazmu, do tego, co robią. Łatwo tu w ogóle o entuzjazm dla pracy, czy zadowolenie z roboty i zarobków?

Tragedia Nowy wpis

praca kierowcy? tam robisz wszystko i za wszystkich, wszystkie problemy zwiazane z zamowieniami ,brakami i niezgodnościami w zamowieniach nawet z fakturami i korektami sa zrzucane na kierowce. Handlowcy dopisują towar nie zamawiany przez sklepy a Ty pozniej tracisz czas na wypisywanie protokołów i wozisz w druga strone za darmo. Zewnetrzni handlowcy to juz w ogóle robia co chcą, zdarzaja sie cale palety towaru nie przyjetego bo sklep nawet nic o zamowieniu nie wie. I nikt nie zaplaci ci za przywiezienie tego towaru z powrotem na magazyn i nikt nie wyciaga konsekwencji wobec takich handlowcow. Na wlasnej dzialalnosci i z wlasnym samochodem bedziesz pracowal tylko na jego naprawy ,a i to tylko na początku działalności kiedy masz maly Zus i bedziesz zarzynal samochód wożąc "powietrze" nabijajac kilometry z dostawami na ktorych zarobisz grosze a towar musisz rozladowac recznie na sklepiki ktore nie maja magazynu zeby wjechac paletą. Bo smietanke rozwożą kierowcy na etacie firmowymi ciężarówkami. Podsumowując jesli myslisz ze wstawisz tam busa i sie dorobisz to wiedz ze dorobic to sie tu mozesz tylko garba , nerwów i strat finansowych. W czasach gdzie wszystko drozeje, paliwo mechanicy koszty czesci czasami nawet kilkukrotnie w przeciagu ostatnich lat , co robi Sobik ? Proponuje OBNIŻKĘ % od wywozu.!!!

JPRDL Nowy wpis
@Tragedia

To po co tam robisz

Sabina Nowy wpis

Ja chcę w imieniu męża odnieść się do ogłoszenia sprzed 2 lat dla magazyniera. Pierwsze co widzimy to umowa o pracę, ale na jaki czas, bo mąż głównie nastawiony jest na umowę na stałe? Nie widzę, żeby wymagano uprawnienia na wózki widłowe, więc nie jest to konieczne?

Chcialem aplikować do nich na stanowisko magaznier-sprzedawca, ale zdziwił mnie jeden zapis na stronie. Ponoć stałe wynagrodzenie wynosi 2400 zł netto oraz premia od obrotu w wysokości ok. 1000 zł netto. Dobrze rozumiem, że podstawa jest niższa na ten moment niż minimalna krajowa? Zdarza się, że tej premii wychodzi dużo mniej?

Czy pracownicy w FHU SOBIK dogadują się między sobą?

I te osoby awansowały? Zawsze jest tak, że jak się zwalnia etat to najpierw jest rekrutacja wewnętrzna, a potem szukają dopiero kogoś spoza firmy? Jakie kompetencje i doświadczenie trzeba posiadać żeby tu awansować na kierownika transportu? Bo domyślam się, że jest jakiś czas, który trzeba spędzić w aucie.

Roni

Pozdrawiam Jozefa, lecz w firmie nie ma takich ludzi, a kierownicy to akurat spoko goście. Wykonują kawał dobrej roboty oby tak dalej. A to czy ktoś siedzi na kolankach u kogoś to jego prywatna sprawa. Pozdrawiam.

To jak na co dzień kierownictwo się zachowuje, czego się spodziewać? I gdyby coś faktycznie było mocno nie tak ze stosunkiem do ludzi, to komu tu można zgłosić nieprawidłowości?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Biegaczeisciemniacze

@Biegaczeisciemniacze

A nie możecie się zmienić, by ktoś inny w dany dzień składał i rozkładał towar, by kto inny owijał paletę? Kto tu deleguje obowiązki i na jakiej podstawie? A jeśli nie ma rotacji przy przydziale zadań, to czy za taką pracę z ciężarami nie idzie dostać podwyżki lub stałej premii?

@Biegaczeisciemniacze

Było ostatnio zebranie to nikt się nie odzywał (zresztą jak zawsze) ale między regałami lub na GoWork-u to każdy potrafi narzekać. Nadgodziny nie są przymusowe, więc jeśli nie chcesz to nie robisz. (usunięte przez administratora)

AAA

Fabek

Pytasz, czy podajesz, jak tu jest Twoim zdaniem? Bo jeśli masz wiedzę o tym, jakoby ludzie często się zmieniali, to wyjaśnij, dlaczego tak się dzieje? Firma ma wymagania, którym ludzie nie są w stanie podołać, czy sami odchodzą, z jakiś powodów?

Lukas

Ci co robią na akordzie nie mają żadnego dodatku jedynie ci co robią 1 zmiany mają sto procent ogólnie nie polecam tej firmy

Róża

To jaki tam jest dodatek za pracę w niedzielę? Pytam, ponieważ zauważyłam, jak ktoś tutaj pisał, że jest ta praca w weekend w firmie. A co ze świętami różnymi?

Magdalenaxxx

Nie polecam tej firmy największemu wrogowi to co tam się dzieje to jest dramat robota ciężka w zimnie podwyżek brak kobiety w Lidlu lepiej zarabiają pracownika mają za nic szkoda tylko że dyrekcja nie wie co się dzieje w tej firmie bo pracownicy boją się to zgłosić.....

@Magdalenaxxx

Dyrekcja nic nie wie bo kierownik M.H. dobrze manewruje ludziami, jak coś burzą to jednemu poprawi, innemu zabierze.Ale najciekawsze jest to że ludzie pracują po 5 niedziel w miesiącu a w liście obecności są 4 ? Piąta zakrzyżykowana??? Gdzie kodeks pracy.Pora tym kogoś zainteresować...

Maria
@Nowy

A jak to się dzieje, że ta piąta znika? Czyli jak ktoś przyjdzie na 4 to ma 4 czy jednak magicznie 3 naliczone?

Lola
@Magdalenaxxx

Tak

Maria

czyli jako aktualnie pracujący stwierdzasz, że idzie się normalnie z każdym dogadać tylko trzeba mieć sposób? ;) a na jakie warunki Ty ugadany jesteś jeśli można spytać. i co z tymi podwyżkami? opinia pisana latem do dziś finansowo mogło się coś pozmieniać? dali cokolwiek?

Enrike Iglesias
@Maria

Niedziela za 240zł .Konkretne pieniądze są oferowane do zgarnięcia .Naprawdę warto zrobić 4 niedzielę i modlić się by 5 wpadła..Wypłata wtedy jest kosmiczna .Można odłożyć na lokatę albo jechać w jakieś egzotyczne miejsce ,gdzie jeżdżą takie zarobasy .Polecam firmę .Na pierwszym miejscu widać że stoją potrzeby pracownika i jego rozwój..Kulturalny kierownik jak i jego wspaniały zastępca pełny charyzmy i wdzięku sprawiają że w firmie czuć atmosferę niemal że rodzinną.Jestem dumny że mogę tutaj być ,szkolić się i poznawać tajniki sztuki magazynowej .Jeszcze dużo muszę się nauczyć ,ale wierzę że pod okiem tak wyszkolonych ludzi stanę się pełnoprawnym magazynierem i zawitam w tym elitarnym gronie .Oczywiście droga przede mną długa ale pracownicy z długim stażem mówią że naprawdę warto .Pozdrawiam widzimy się znów jutro przyjaciele .

Diego
@Enrike Iglesias

Bhuhahaha jeśli serio tak myślisz co piszesz to jest masakra .... Za 240 zł w niedzielę to jest żałosne... Goście robią 4 niedzielę w miesiącu żeby coś zarobić .... Na resztę tematów szkoda się wypowiadac...

Romek

Cześć jestem Romek chciałem pozdrowić kierownika magazynu nabiałowego oraz jego " zastępcę ". W imieniu wszystkich dziękujemy że jesteście z nami, praca z Wami to jest czysta przyjemność. Nie wyobrażamy sobie pracy bez WAS!!! :) A tak na marginesie ogarnijcie jakieś karnety na siłownie dla magazynierów i wczasy pod gruszą....

Imprezkafirmowa

Imprezki są firmowe ale podwyżek brak naprawdę sytuacja jest wręcz nie poważna i smutna jak traktują ludzi

Dominika
@Imprezkafirmowa

Co Ty mówisz... A w ogóle sygnalizujecie jakoś to, że chcecie podwyżki? Czy to tylko takie gadanie tu na forum?

koziołek
@Dominika

Wzywam wszystkich pracowników do zasygnalizowania chęci przyjęcia podwyżki. A tej osobie która podsunęła tak wspaniały pomysł dziękuję w imieniu wszystkich, jesteś super dzięki:)

Beata
@koziołek

a nie lepiej samemu napisac wniosek o podwyzke niz liczyc na to ze inni to zrobia?

Jurek
@Beata

Życzę szczęścia w załatwianiu podwyżek w tej firmie .... Sępy i tyle

Dominika
@Jurek

A próbowałeś, że wiesz że się nie da?

Czy w FHU SOBIK poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak, 26 dni urlopu za dobre sprawowanie w terminie odpowiadającym pani kierownik.

tomas24

26 dni urlopu i l4 w przypadku choroby tak to możesz liczyć na skaner i zdezelowany paleciak który ledwo jedzie w przód a za wypłatę to nie wiesz co zrobić jak dostajesz z banku dzwonią ze jakiś gigantyczny przelew doszedł hihihihi

Rocky

Tak 13,14, wczasy pod gruszą, kartę sport, bon na bilard, premie roczną 3000, możliwość awansu, bilety na skoki, talon na k.... i balon, bony żywnościowe, raz na 5 lat dofinansowanie wczasów w Egipcie, wejściówki na basen, paczki dla całej rodziny na święta, papierosy z automatu za darmo, darmowe bilety autobusowe, paliwo na dojazd do pracy itp.

Rocky 2
@Rocky

Kolego zapomniałeś jeszcze dodać wyjazd na narty i lot samolotem do Dubaju :) A i impreza firmowa z rodzinami w hotelu(usunięte przez administratora)

Bożena
@Rocky 2

A tak na poważnie, to na co można liczyć? :-)

Czy firma FHU SOBIK w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xxx

Tak kursy na kiwajke????

Rocky

Tak w całości, jak zasłużysz. Nawet Ci sfinansują prawko na autobus, kurs na ratownika, naukę jazdy na łyżwach i na nartach, a bo bym zapomniał kurs na telemarketera.

Paulina

@Macy to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Czy możesz powiedzieć kilka słów więcej o ogólnych warunkach pracy? Na jakim stanowisku przede wszystkim jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że atmosfera, wspomniane wcześniej warunki zależne są od piastowanego stanowiska.

bolek
@Paulina

Wszyscy są zadowoleni z pracy, mamy dobrą pensje na czas są 13, 14, wczasy pod gruszą, talon na mleko, wodę mineralną w lecie, jedną parę rękawiczek na miesiąc, kierowcy mają fartuch biały do dyspozycji. Raz w roku jest wyjazd rodzinny do muzeum.

jojo
@bolek

Powodzenia dla Nowych Kierowców, stara ekipa się zwalnia a widać i tak to nikogo nie rusza. Ciekawe kto za taką kasę będzie pracował, bo wszędzie więcej płacą tylko nie tu, powodzenia dla nowych.

@bolek

Dokładnie tak. Ja nie mam co narzekać, choć właśnie należę do tych "nowych". Żeby firma szła do przodu od czasu do czasu muszą być roszady w kadrze i jest to naturalna kolej rzeczy. Każdy może potrzebować zmiany czy też znudzić się na danym stanowisku. Warunki umowy i pracy na plus.

rudy

Gratulacje dla "Nowego". Będziesz pan zadowolony... Kierowca z kat.C za 2600., słabo się cenisz. Normalnie chylę czoła...

Jaro
@bolek

Pensja na czas-to fakt ale wczasy pod grusza,jakies dodatki to niezly zart!!!Atmosfera dramat ciagle szczucie magazynierow z 1 zmiany na skladakow,robienie na zlosc, zle zamawiany towar - czas pomyslec o zmianie pracy ????

@Jaro

Dokładnie jedynym plusem jest pensja na czas.Reszta to istny cyrk towar złe zamawiany,Pan Dyrektor na zebraniu super opowiadał jak wszystko będzie pod skladakow-a teraz kolejność pomylona, towar nie dolozony choć jest na magazynie ,wróciły układy .Ruchanie pracowników na pozycjach -brak możliwości wydrukowania kto ile złożył tonaż itd A szkoda bo super ekipa jest ! Ewidentne brakuje ŚP.Pana Kanika za jego czasów nie było takiego bajzlu.No i na Święta premia 400zl kpina tym bardziej że na Święta Wielkanocne nie ma nic.Jak tak dalej pójdzie to M H i W.RZ sami tu będą pracować.

benkartos
@jojo

Pracowałem, obserwowałem i zrezygnowałem to nie jest praca to jeden wielki Nieład i ubóstwo pozdrawiam pozdro dla nowych chętnych którzy musza przez to przejść :/

przyszłypracownik
@jojo

witam chce uzyskać opinie na temat ,słyszałem że nie macie nawet paczek świątecznych dla dzieci ani wczasów pod gruszą jest to prawdą i ze ogólnie kasa taka sobie ale socjale marne jak na tak duża firmę pozdrawiam może kiedyś się spodkami chodź widzę ze opinie są nie dokonca zachęcające

Marcin c

Czy można coś się dowiedzieć jakie są warunki w tej firmie wynagrodzenie atmosfera i kierownictwo?? Bo widzę że ogłoszenie jest do firmy

Pucekbobasik
@Marcin c

Tak są od dawna ale chętnych brak ,zarobki stoją od 3 lat podwyżek brak, zwalniają się starzy pracownicy bo finansowo to więcej na kasie w Lidlu czy w Biedronce już dostają a co dopiero magazyny w bielsku których jest od groma i pensja 5,5+ brutto nie jest zaskoczeniem dla większości w obecnych czasach ta firma się zatrzymała na 2010 jeśli chodzi o pensje.

Piotrek

Taki spokój zapanował na forum ale mamy dobrą pracę, fajną atmosferę więc trudno o chętnych do zamieszczania opinii, ja polecam.

Marcel

Witam jak wygląda praca w sobik czy jest ciężka?? Jak wypłaty ogólnie jakie warunki pracy jeśli można wiedzieć socjal itp

Patryk

To prawda ze są wczasy pod grusza ?

wuzetki

Majster Brzuchalski Rafał pozjadał wszystkie mądrości swata bo awansował a jest (usunięte przez administratora)śpi w biurze wbija po 30 wuzetek na 1 pracownika obraza ludzi nie posiada za grosz kultury osobistej i jest dosc oporony na wiedze.Pieniadze w firmie sa okey praca jest okey ,ale ten gość to jest klaunem w firmie

Agnieszka

@ccc mucha a coś więcej o tym wynagrodzeniu powiesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK