logo Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Ruda Śląska

Opinie o Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Yogi 2017-03-01 09:52
Wali mnie madej . Wali mnie wrobel .interesuje mnie czy będzie robota czy nie a kto jes włascicielem to naprawdę mi wisi ...
Maxi maxi 2017-03-01 12:34
Bruo zlikwiduje rozbiór więc po co się chcesz zatrudnić
Maxi maxi 2017-03-01 12:34
Bruo zlikwiduje rozbiór więc po co się chcesz zatrudnić
Pragmatyk 2017-03-01 16:24
Nowy zarząd, nowi managerowie, restrukturyzacja działów.
Ficek 2017-03-01 20:33
Czyli tak jak napisał sołtys magazyny zamiast rozbioru, a ludziom mydlą oczy będziecie lepiej zarabiać rozbudujemy rozbiory etc
Bubu 2017-03-01 20:57
3 miechy ochronka , potem kop w dope?
######## 2017-03-03 17:48
Czy wiecie ile zarabia w tej firmie przedstawiciel handlowy i jakie jest auto służbowe ?
Patrycja 2017-03-06 11:41
Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Przedstawiciela Handlowego?
**** 2017-03-06 16:13
Panie Twardy możesz powiedzieć co planujecie z Dworakiem,
tak dla przypomnienia Twój Kodeks Honorowy
pkt 8
traktuj innych w taki sposób w jaki sam chciałbyś być potraktowany
asd 2017-03-06 20:01
Będzie to samo co z Peklimarem. Po przejęciu obiecywali gruszki na wierzbie a tymczasem doprowadzili zakład i pracowników do ruiny.
@@ 2017-03-07 20:55
Czyli wykupić konkuręcje i zrujnować
DoradcaPodatkowy 2017-03-09 23:20
To oczywiste, na takich fuzjach zarobi tylko wlasciciel.
Koszty stale zostana pomniejszone.
Np po co w jednej firmie dwoch dyrektorow handlowych czy informatyki czy glownych ksiegowych.
Np zwalniajac dyrektora informatyki z madeja zaoszczedzi sie w firmie kilkadziesiat tysiecy miesiecznie itp
Na tym polega kapitalizm i optymalizacja kosztow.
Optimo 2017-03-10 10:01
To oczywiste ze musi być optymalizacja kosztów stałych, natomiast cel transakcji był inny - zapewne aby zwiększyć dystrybucję firmy i jej zasięg. Do uporządkowania w kadrach jest wiele i inwestor na pewno to zrobi. Życzę, aby zachował ludzi z prawdziwymi kompetencjami i osiągnięciami w swojej dziedzinie, bo tylko z takimi dalej może osiągnąć sukces.
Patrycja 2017-03-10 10:47
A jak wyglądają przyjęcia?
Insider 2017-03-11 11:13
Tak sie akurat sklada ze za pensje miesieczna dyrektora informatyki z MW mozna by zatrzudnic cala zmiane ukraincow na produkcji i inwestor o tym wie i na pewno dokona odpowiednich zmian
asd 2017-03-11 19:41
Zmiany to będą takie, że wylecą wszyscy kierownicy i dyrektorzy z Wróbla, tak jak wylecieli z Peklimaru. W to miejsce przyszli ludzie (niekoniecznie kompetentni) nowego prezesa za jeszcze lepsze pieniądze a odcierpieli na tym pracownicy produkcji, którym obcięto mocno pensje. Poza tym tonaż spadł na łeb na szyje i nikt z tym nic nie robi. Tak było z Peklimarem, Unimięsem a teraz prawdopodobnie będzie z Madejem :(
pola 2017-03-11 22:26
Ktoś coś wie co z sklepami MW???
xxx 2017-03-14 06:33
Sklepy zostają, będzie tylko redukcja na przewoźnikach, transporcie i zmiana wielu osób w biurze + wszelakiej maści ludzi o więzach rodzinnych
Handlowiec 2017-03-14 13:38
Czy będą duże zmiany w strukturze handlowej?
Glutaminian 2017-03-14 21:50
Bardzo duże.
Konkurencja już zaciera ręcę na myśl o przyjściu dobrych menadżerów, bo tacy w nowej organizacji nie są potrzebni. Ba, nie są mile widziani, bo niejednokrotnie wiedzę mają większą niż zarząd ze swoim miernym prezesem.
Ekonom 2017-03-15 10:12
A któż niby tam jest taki świetny?
Portier 2017-03-15 17:58
Janusza wywalom ?

A co z nami portierami ?
DyrektorPionu 2017-03-15 18:01
Informatykow powinni pogonic bo nic nie robia a system gowniany wdrazany przez grubego od 15 lat nadal nie dziala
Big Salami 2017-03-15 19:31
z kadry handlowej managerów mają dobrego dyr. handlowego ds. rynku nowoczesnego sieci Pan Sebastian S., reszta - to ludzie wykonawcy trzymający stołki
Strażnik 2017-03-16 12:06
W każdej z firm jest wielu wartościowych ludzi, z kompetencjami i z potencjałem, należy nimi mądrze zarządzić.
Iza 2017-03-19 14:30
Czy ktoś wie coś o utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Sufler w skład którego wchodzą Zakłady Mięsne Madej i Wróbel? Firma myśli o dalszym rozwoju!!!!!
Alvaro 2017-03-20 23:07
SUFLER to stare dzieje z 2011r. Teraz to Madej się pakuje a wchodzi Omega holding z grupy Bruno tassi.
szpec 2017-03-21 06:28
Mało widziałeś na świecie. Domniemywam że to twoja pierwsza i jedyna praca. Pamiętaj, że taki rozwój jakie koszty ponosi firma... tyle w tym temacie.
Iza 2017-03-23 10:02
Mam pytanie ile może zarabiać sprzedawca w sklepie wędliniarskim firmy? Wiem, że to fajna firma i chciałabym pracować tylko dobrze wiedzieć parę szczegółów? Czy poza pensją są jakieś dodatki typu socjalnego? Czy może jakieś inne bonusy np. premia od obrotów?
oko 2017-03-24 11:17
Czy są tutaj pracownicy sklepów? jak wygląda sprawa tzw manka przy remanentach ?
Szaman 2017-03-25 01:25
Jak jecie te kielbasy po kryjomu to teraz placcie !
Ciekawy 2017-03-26 17:16
To zakład został sprzedany czy tylko weszli w układ by zwiększyć obroty??Jeżeli sprzedany to rozumiem że następni wymiana kierownictwa.Choć większość kadry to tam jest do usunięcia.Brak odpowiednich kwalifikacji oraz umiejętności w zarządzania.
Łącznik 2017-03-27 08:40
Zakłada został sprzedany, czyli Państwo Madej i Wróbel sprzedali 100% swoich udziałów. Kierownictwo w obecnym Madej Wróbel - do reformy.
Natalia 2017-03-27 11:36
@Łącznik Nie wprowadzaj ludzi w błąd. To Madej i Wróbel przejęli cały majątek spółki JMIBW2. Nie zmienia się kierownictwo!
Łącznik 2017-03-27 13:42
Spółka JMIBW2 to spółka , która była wydzielona w strukturze Madej Wróbel. Obecnie formalnie przejmuje ją Madej Wróbel, a następnie Madej Wróbel będzie przejęty przez spółkę Pana Dworakowskiego Omega Holding. Piszą o tym w sposób zrozumiały na portalu spożywczym.
Ciekawy 2017-03-27 14:45
Dzięki za odpowiedź Czyli zakład zostanie w całości przejęty.A nastąpi jakaś redukcja etatów wśród zwykłych pracowników? Obecny właściciel w nowej spółce będzie miał na coś wpływ?
Szalona Ruda 2017-03-27 21:56
Sprzedawca zarabia najnizsza krajowa tzn 2000 brutto.premia jest wtedy gdy wyrobi sie zalozony plan, niestety nie zdarza sie to czesto a ponadto kwota premii to ok.200zl brutto więc szalu nie ma. Fundusz socjalny daje wiele do zyczenia przyjmujac do pracy obiecuja wszystko a rzeczywistosc inna. Fakt taki ze wyplata na czas i nie ma sie co martwić a pracowac trzeba wszedzie. Niestety zero szacunku dla zwyklego pracownika. Wielkie chamstwo i brak kultury u osob na wyzszych szczeblach. Mam nadzieje ze wraz z nowym wlasciecielem zmienia sie rządy tej firmy
Alior 2017-03-28 22:52
Mięso sprowadzają z ukrainy bardzo niskiej jakości, parówki robione z gotowego proszku wiecej nie pisze bo niema sensu.
słaba 2017-03-29 09:55
Dokładnie. Parę dni temu było zebranie dotyczące chodzenia na nadgodziny.. Rozumiem że są święta i że towar trzeba wyjechać tylko dlaczego jesteśmy do tego niemalże zmuszani?? A Pan dyrektor zaraz po spotkaniu z pracownikami mówi do jednej osób w niebieskim czepku BANDA IDIOTÓW!! Mam nadzieje że od 24 kwietnia bardzo dużo się zmieni
Solidny 2017-03-29 10:33
Firma jest źle zarządzana i dlatego takie działania są akcyjnie. Managerowie słabi, większość osób, która jest na tych stanowiskach nie powinna być nawet specjalistą, a co dopiero pełnić funkcję zarządczą jak np. stanowisko dyrektora. Określenie użyte przez Pana Dyrektora "banda idiotów" - jest wykroczeniem prawnym, mobbing i naruszenie dóbr osobistych, więc zachęcam zgłosić do Kadr, nie wolno takich zachowań tolerować. Przyzwolenie na mierny poziom kompetencji managerów i ich niską moralność idzie z góry, od zarządu, plus do tego dochodzi oczywiście nepotyzm.
Realista 2017-03-29 15:22
A Ty jesteś normalny? żadnego mięsa z ukrainy nie ma
Pracownik8856 2017-03-30 20:33
Tragedia robimy nadgodziny na sklepie obiecaną były nadgodziny,miałyśmy wyrobiony i plan i nadgodziny oczywiście to za dużo żeby pracownikowi zapłacić jedno z dwojga trzeba potrącić. Ciekawe jak będzie ze światami pewnie znów zenada. A paczki dla dzieci to kiedy się należą? I kto je bierze?
Mari 2017-03-30 21:43
Nie ma nic tylko podstawa
Nie ma lipy 2017-04-12 22:11
To Edwardinio powinien być całym zarzadzajacym hehehe "pseudo uzdrowiciel wszystkich zakładów" podobno u was pracował??? Kto to wogole jest?
Hania 2017-04-12 23:18
Zakłady Mięsne Madej i Wróbel to znana marka , pracuje tu od dawna i wiem jakie były początki. Pracuje mi sie bardzo dobrze i wypłata jest całkiem przyzwoita. Ale mam zasadę, że ja w pracy pracuję z pełnym zaangażowaniem i myslę, że moi zwierzchnicy to widzą.
Potencjalny pracodawca 2017-04-13 13:00
Niby bardzo zadowolony, zaangażowany i pracowity Pracownik, a nie potrafi podpisać się swoim prawdziwym nazwiskiem; bardzo dojrzała postawa, że aż żal. Czy czegoś się Pani wstydzi?...a może jednak rzeczywistość jest inna i boi się Pani konfrontacji z prawdą...i oceny Pani pracy /wyników /postawy przez innych obecnych pracowników /otoczenie, jak również oceny organizacji MW.
Janek 2017-04-18 17:28
Zakłady Mięsne Madej i Wróbel to dobry polski zakład.
Jarząbek 2017-04-19 19:48
Zakłady M&W są najlepsze na swiecie , pan prezes dba o nas jak matka, zarobki bardzo wysokie,warunki idealne .Łubu dubu ......łubu dubu niech żyje namprezes naszego klub........niech żyje nam
Jarząbek 2017-04-19 19:49
Big Salami 2017-04-21 12:34
Idealne warunki do hodowania nierobów, pracowników o niskich kwalifikacjach, osiągających mierne wyniki. W biznesie chodzi właśnie o to, aby Prezes nie traktował pracowników jak matka, ani bliski kolega, bo wtedy rosną grupy jak wyżej. Nepotyzm, brak profesjonalizmu w wielu obszarach, archaiczne zarządzanie w klimacie lat osiemdziesiątych.
Zostaw swoją opinię o Zaklady Miesne Madej i Wróbel - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel