logo Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Ruda Śląska

Opinie o Zaklady Miesne Madej i Wróbel

kuba 2016-03-30 15:33:13
jest teraz oferta do nich jako Manager sprzedaży w kanale tradycyjnym oraz nowoczesnym, wec w sumie doswidcczenie musi mieć z dwóch sektorów, ale atmosfera chyba nie jest zła?
ja 2016-04-04 11:59:56
Jak to możliwe,że w jednej firmie,jednym pracownikom za nadgodziny są wypłacane pieniądze,a drudzy(pracownicy paczkarni)mają pracować za darmo a dokładnie,żeby dostać dzień wolny w święta,coś tu jest nie tak,ciekawe czy pan madej wie o tym.
ja 2016-04-04 12:00:25
Adel 2016-04-04 12:22:20
Dziękuję za odpowiedzi, teraz już wiem oczywiście trochę więcej, nie aż tyle ile potrzebuje, ale to zawsze dobra droga na początek, resztę sobie doszukam
MarcinSW 2016-04-10 22:57:30
Witam pracują tam jacyś Ukraińcy dużo ich? po ile pracuja po 12h? 6-18? 18-6?
były pracownik 2016-04-15 12:22:38
Dziewczyny zastanówcie się 10 razy nad pójściem do tej firmy do prac,pracowałam tam 4lata i teraz nie żałuje ze z tamtąd odeszłam to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia.Zero szacunku do pracownika wulgarne słowa,zarzucanie pracownikowi że ludzie odchodzą przez nas ale nie pomyślą ze zarobki są marne jak na sklep mięsny.Ludzi nie ma do pracy a jak są nadgodziny bo nie ma ludzi do pracy i wszyscy się starali żeby stoisko funkcjonowało to przy wypłacie słuchanie wieczne ile to kasy musieli zapłacić.Żenada te pieniądze płacili za naszą ciężką prace nie dali nam tego za darmo.Tajemniczy klient coś żle to już wojna bo pare punktów żle co dal mnie jest bez sensu szkoda kasy na to.Dużo trzeba się namęczyć żeby wychodziły dobrze rozliczenia,pozmniejszane ubytki i wogóle szkoda gadać.Pomyślcie za czym pójdziecie tam do pracy.A Pani która jest od rekrutacji obiecuje złote góry żeby tylko przyjąć pracownika a póżniej wychodz co innego,socjalne które wogóle nie widziałam chyba korzystają ci z góry.Nie polecam
Klient 2016-04-19 09:52:55
Chciałabym wiedzieć co to za praktyki stosujecie w sklepie nr 6 w Siemianowicach w Kauflandzie. Do wędliny, którą zakupiłam ekspedientka dorzuciła mi kilkanaście plastrów nieświeżej szynki????? Dostałam 10 dag schabu i 15 dag nieświeżej szynki a zapłaciłam za 25 dag świeżego schabu /po 35 zł/kg/.
Didi 2016-04-19 13:51:34
To naprawdę kiepska firma. Pracownicy robią na złość i potrafią nawet "narobić" do farszu. Nie polecam tych kiełbas. Można zjeść nie to co się kupiło.
on 2016-05-01 10:46:53
to proste , pracownicy paczkarni pracują w systemie 4-ro brygadowym , czyli 5 dni w tygodniu, ale rowniez obejmuje to okresy świąteczne, jeśli będzie taka potrzeba firmy i jest to zgodne z prawem...
Korpo szczur 2016-05-03 11:04:00
No pewnie, nie ma to jak narzekać. Jak to mówi piękne polskie porzekadło: "nie chciało się nosić teczki to do łopateczki".
Drogie Panie jeśli tam pracujecie to znaczy, że nie macie żadnych innych kwalifikacji, więc nie narzekajcie i nie kąsajcie ręki, która was karmi. Zawsze możecie iść na bezrobotny.
Co do mank, jak się połowę szynki wyrzuca, zamiast ją okroić do maksimum, no i się źle waży sprzedawany towar, no to drodzy Państwo... o czym my tu mówimy.
Zapraszamy do korporacji, gdzie człowiek się bije o każdą złotówkę, jest wyścig szczurów, a weekendy może i są oficjalnie wolne, ale i tak z nich dobrowolnie zrezygnujesz na rzecz pracy, żeby przypadkiem nie pójśc w odstawkę :)
Neutralizm 2016-05-04 11:37:40
Po pierwsze przysłowie brzmi" Nie chciało się nosić teczki, to trzeba nosić woreczki".Odnoszę wrażenie, że kogoś poniosło...Ta wypowiedz świadczy o wielkiej desperacji piszącej i o ogromnym braku szacunku dla grupy pracujących tu ludzi.Dzięki tym szczurom firma ma z...........do kogo ci ludzie są porównywani...Żenada...
Adel 2016-05-04 13:39:00
Ale to nie miejsce na przysłowia, tu trzeba pracować i tyle, polecam.
sanczo 2016-05-05 17:44:46
Zgadzam się, trzeba pracować a to niezła firma, warto na pewno na przedstawiciela handlowego startować @Adel, bo jest auto służbowe
Robol od wszyskiego 2016-05-10 12:28:24
Zegnam niedlugo
Inzynier 2016-05-16 22:43:14
Cześć
Dostałem ofertę pracy w tej firmie jako dyrektor IT możecie naświetlić jak tam sytuacja wyglada ? Warto w to wchodzić ?
Właściciel wychwalał firmę i projekt i mówił w samych superlatywach ale mam dobra prace i boje sie podjąć ryzyka chociaż kasa zaproponowana naprawde robi wrażenie.
pracownik 2016-05-17 11:39:44
Kolego jak masz dobrą robotę to nie zmieniaj bo będziesz Bardzo żałował. Strasznie dużo ludzi odesZło w ostatnim czasie tak mówili w kadrach więc o czymś to świadczy .
Seba 2016-05-17 20:26:30
A co macie zwolnienia grupowe ? U nas w Nikolu ciagle zatrudniają a na wydawcę na rękę płaca 3 tysiaki
Ggaas 2016-05-22 22:05:34
Mięso w swierklanach jest stare, po jednej nocy w lodowce na drugi dzien smierdzi a wedliny sa bez smaku a liczą sobie za nie jak za złoto.odradzan
fe 2016-05-26 21:20:12
nie polecam tych wyrobów,mało tego będę odradzał wszystkim,nieuczciwe świństwo....Rozumiem też dlaczego nieuczciwość właścicieli przekłada się na stosunek do pracowników.
Edek 2016-06-03 20:20:19
Jak oceniacie informatykę jest jakaś zaawansowana ? Dostałem ofertę na informatyka w Madej und Wróbel

Dostanę latopa komórkę i auto służbowe ? Nie wiem o co mam pytać na rozmowie z kadrowa
we 2016-06-04 18:42:46
a możecie napisać na jaką podstawę i jakie premie może u was lioczyć Manager sprzedaży w kanale tradycyjnym oraz nowoczesnym? z góry dziękuję za odpiowiedź
konsument 2016-06-07 06:52:46
Właśnie strzeliłem sobie do śniadania Głogowską z Szynki.. Matko święta .. dawno już nie jadłem takiej padliny nafaszerowanej chemią do granic absurdu.. Toż to chyba swieci w lodówce zamiast żarówki. Smak podły , jak mięso wymielone z płynem do mycia naczyń. Koszmar. Padłem ofiarą dość dobrej przyznam reklamy w telewizji ale to tylko raz i nigdy więcej..
korpo łowca szczurów 2016-06-07 07:00:33
kolego , ja od 20 lat pracuje w bardzo dużej korporacji i chyba Ci się pomyliły okresy , może i 10 lat temu tak było ale teraz to odpłynąłeś na środek jeziora..
król karol 2016-06-09 22:38:48
to w takim razie królu złoty napisz może napisz co się konkretnie zmieniło i jak jest teraz, będe bardzo wdzięczny za info bo chce do was iść na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów
Andrzej 2016-06-10 09:30:54
Ja sie z tej firmy zwijam i radzę Ci przemysl to dobrze czy nie chcesz kariery i zycia sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tutaj obowiązuje zasada "murzyna można wypierolic ale murzyn sam sie zwolnić nie moze"
Leon 2016-06-10 09:55:01
koleś nie zesraj sie dupolizie jeden firma oszukana i wyzysk tylko nie polecam jawetich wyrobów bo to szajs jak firma
kuba 2016-06-11 10:04:44
kurcze, w sumie nawet taka organizacja imprez zmusza niektórych pracowników do wykonywania pracy papierkowej. Event to nie samo wydarzenie, a masa przygotowań :)
beezle 2016-07-01 11:36:49
Przyjales te oferte? Mam opcje na zastepce :P
dfgv 2016-07-01 11:38:24
hej hej widze ze w dalszym ciagu poszukuja do pracy przedstawiciela handlowego sam jestem w sumie ciekaw na jakas podstawe mozna u nich liczyc w firmie
viking 2016-07-09 13:13:27
Mieszkam za granicą gdzie nie mam dobrych kielbas,przylatuje do Polski specjalnie po nie,powiem szczerze ze jestem pod wielkim wrazeniem wyrobow firmy Madej i Wrobel,kielbasa glogowska,torunska czy biala ktore kupuje po kilka opakowań sa z najwyzszej polki a smak powala na nogi,smialo moge powiedziec klekajcie narody,zaden z wielkich producentow nie przypasowal mi smakiem chociaz nazwy typu krolewska czy inne tego typu powinny swiadczyc o wyrobie sa daleko w tyle,jedyny minus nie zawsze dostepne w carfurze w galerii baltyckiej w Gdansku.
andzia 2016-07-09 13:16:52
polecam nowość, pasztetową wędzoną, poezja smaku moim zdaniem
Krakowianka 2016-07-27 21:02:32
polecam kruchą drobiową - jest doskonała:) soczyste mięsko, mniamaa...
senny 2016-07-27 21:08:43
Mięso rzeczywiście mają dobrej jakości, ale zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może?
Sandra 2016-08-13 18:47:50
Nowoczesny - sieci handlowe , tradycyjny - detal
kuba 2016-08-13 19:44:04
a wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? W sumie chetnie bym się do nich załapał. Dzięki za odpowiedź
Ruby 2016-08-14 04:33:34
Zgadzam sie z tymi świętami polecieliw ciula pan dyrektor nawet nie smial powiedziec ze do pracy trzeba isc tylko wolal pitnac bokiem
asior 2016-08-14 08:27:07
kuba' owszem wczesniej posiadali oferty pracy, tylko że to było juz jakiś czas temu najczesciej poszukiwali przestawicieli handlowych wiec to chyba chodliwe stanwosiko pracy w irmie, sprobuj aplikować,
Sylwia 2016-08-23 17:20:31
Witam firma wyzyskuje pracowników pensje marne żeby w święta mieć wolne trzeba robić nadgodziny ludzie z tamtad uciekają bo wiecej robi tam Ukraińców w sklepie firmowym w Zabrzu jak się wchodzi to jeden wielki smród
kalmar 2016-08-23 20:41:57
marne to znaczy konkretnie jakiej wysokości? nie wierzę żeby przykładowo u was taki Manager sprzedaży w kanale tradycyjnym oraz nowoczesnym zarabiał mało, a takie stanowisko najbardziej mnie interesuje
Tereska 2016-08-24 23:20:29
nie wiem co wy narzekacie ja poszlam do jacka po podwyzke i dostalam bez problemu, na rozbiorze czerwonym wyciagam 6000 tys na reke co miesiac.

super firma, malo ktora daje podwyzki serio. Tutaj wystarczy z dyrektorem Jackiem M pogadac i juz. Moje kolezanki z rozbioru tez maja kolo 6-7 ty na reke.

Jak ktos marudzi na necie zamiast isc do Jacka po podwyzke to jego problem.
Jacek mik mowil ze dostal duzy budzet na podwyzki i da tym ktorzy do niego przyjda w pierwszej kolejnosci. Mi sie udalo i jest OK.
Kupilam nowe auto, bylam na wczasach w egipcie. Zyc nie umierac. Za rok kupuje mieszkanie w MDM.
aga4 2016-08-25 09:43:54
to w takim razie może mi ktoś napisać jak dostać sikę na rozbiór czerwony?
Ola24 2016-08-25 21:06:00
Znasz Jacka M. ? To pogadaj z nim
hbhgh 2016-08-25 21:19:21
@ Ola24 - a kim jest Jacek M. i jakich to ciekawych informacji bedzie mi mógł ten pan udzielić ????
jaskółka 2016-08-26 12:14:22
Blef...blef,,osoba podstawiona......!!!Kto tak zarabia...
tr 2016-08-26 16:56:29
A może bardziej na temat coś by było? Na przykład na bym się chętnie dowiedział czegoś na temat pracy w tej firmie jako manager do spraw sprzedaży powiedzmy na jakie zarobki można liczyć jaka atmosfera
Buhaha 2016-08-29 18:55:38
Mowa o trójcy z białego? 6-7 tyś? Ty chyba sobie kpisz.
Buhaha 2016-08-29 18:55:53
Mowa o trójcy z białego? 6-7 tyś? Ty chyba sobie kpisz.
jacek 2016-08-29 19:39:56
Pensja na poziomie 6-7 tysięcy to naprawdę bardzo fajna kasa. Po jak długim stażu można liczyć na takie pieniądze?
Pracownik 2016-09-01 00:01:23
Trochę śmieszne ja tam pracuje zarabiam najniższą krajową w dodatku muszę iść na 12 godzin do pracy bez dnia wolnego robić nadgodziny po popoludniowkach od razu muszę wskoczyć na nocke nie mam nawet dnia wolne ludzie uciekają zwalniają się po 17 osób naraz to chyba świadczy o firmie że coś jest nie halo tutaj nic nie dbają o pracowników wypłaty te same nawet górnik na dole nie zarabia 6 tysięcy na rękę na pewno tyle nie mają a co do pieru w tej firmie powinien się zanich wziąść PIP za to że łamią kodeksy pracy gorzej niż w obozach koncentracyjnych ktoś powinien to zgłosić do PIP żeby się tym zajęli
Pracownik 2016-09-01 00:08:30
Człowieku dobrze ci radze nie pchaj się w tą firmę co rusz na to stanowisko potrzebują to już chyba coś świadczy jak żaden pracownik niechce się utrzymać na stanowisku menadżera jakby dobrze zarabiali to by się trzymali na stanowisku a nie uciekali
Zostaw swoją opinię o Zaklady Miesne Madej i Wróbel - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel