Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Widze że prawda kole w oczy odnośnie premi Możecie sobie usuwać posty a i tak wszyscy wiedzą, że chcieli byście mieć (usunięte przez administratora)i najlepiej im nie płacić Tylko wymagacie szybko bez błędów i ciągle zawsze mało i pretensje (usunięte przez administratora) Za minimalną krajową i bez premi Zapraszamy

Mumija

Prawda, a właścicielowi nie zależy na niczym

Na jakie benefity można liczyć w Graform?

@Gf

Przecież dobrze wiecie, że karty będą jak co roku.

Na stronie jest teraz dostępne gol dla inżyniera ds. ofertowania. W jakiej formie aktualnie przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna, chce się dowiedzieć czy występuje jakaś część techniczna? Nie ma tego w opisie a chce się przygotować

Ofert Nowy wpis

W firmie 2 osoby robią wyceny ale sądzę, że rozmawiał będziesz z ich kierownikiem , przygotuj się dobrze bo z nim się nie wykpisz frazesami . Gość się zna i jest wszechstronny jak chodzi o wiedzę

Krys

Sonia nie odwracaj uwagi od nieudolnej kariery swojego brata w Graformie. To jedno, drugie to biorę udział w zebraniach i wiesz mi że jest od dyrektora lepszy furiat na Wróblowej. Trzecie to się dziwię że nasz dyrektor nie wymienił jeszcze połowy kadry nadzoru zarówno produkcji jak i inżynierów kj ( celowo z małej litery), którzy zwyczajnie się nie nadają do tej roboty. Po czwarte osoba, która dopuszcza się czynu określonego przepisami art. 234 kk, tj. przestępstwa składania fałszywych pomówień o seksizm czy (usunięte przez administratora) podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Moja RADA: weźcie się wszyscy lepiej za robotę! Pozdrawiam wszystkie @ forumowiczki

Kris Nowy wpis

Sonia, zamiast pisać tutaj, weź się za pracę. Przestań robić show wokół siebie.

Kris Nowy wpis

Sonia weź się za robotę, przestań robić show wokół siebie.

Mak Nowy wpis
@Krys

A kto jest tym furiatem? Nie znam

Gabi

Hejka. ;) chłopak ma już doświadczenie w obsłudze wtryskarek a właśnie widziałam ofertę na takich pracowników na takim portalu. piszą wprost, że wynagrodzenie zależy właśnie od niego, więc jeśli on już prawie 5 lat tak pracował to ile na start dostanie?

Czy pracodawca Graform motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

I to całkiem poważnie daje wam jakąś motywację? Co zazwyczaj może się na nich znaleźć jeśli faktycznie występują? na co ewentualnie warto uważać, by moc spokojnie pracować?

Najpierw powinna odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie, osoba która to wymyśliła.. Uwzględniając wszystkie podpunkty samooceny , które mamy brać pod uwagę.. To bardzo ułatwiłoby wypisanie tej budującej ankiety pozostałym pracownikom..z prośbą o tak wysoką podwyżkę..

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Słoma to tam prawie każdemu z butów wychodzi. Właśnie przez takich ludzi ten zakład ma taką opinię. Szczęśliwy ten kto się stamtąd zwolnił a nawet ten którego zwolnili.

@121235678

Tak naprawdę to nie wiem do jakiej treści tak konkretniej się odnosisz ale bardziej tutaj zaciekawiło mnie stwierdzenie, że ludzi też stąd oddelegowują. Za co zazwyczaj jeśli już? zastanawiam się czy chociaż dostaniesz sygnał ostrzegawczy

@121235678

Nieudolnosc kadry zarządzającej widać wszędzie. Brak zamówień, mało maszyn

Kiedyś już wspominano tu o szkoleniach, czy one dalej występują? jakiś czas temu ktoś pisał o pracy podczas braku kompetencji i tym podobnych. zastanawiam się po prostu czy wszystkiego jednak z czasem można się nauczyć. Jakie programy szkoleniowe teraz obowiązują?

(usunięte przez administratora)som szkolenia dlia ustawiaczy i obsliugi ostatnio szkolił pan z techniologi

Mali
@pracownik

I co im po takich szkoleniach? To tylko wiedza? Bez żadnego udokumentowania? I jak takie szkolenie mogło wyglądać? może trzeba wprowadzić ich jeszcze więcej na innych stanowiskach? Wpłynie to na jakość pracy?

@Mali

No chyba o wiedzę tu chodzi żebyś wiedział co i jak robić czego oczekiwać wiecej po szkoleniach? Może tylko minusem jest to że jest ogrom tej wiedzy podawany na jednym szkoleniu

Natka

Nie? a jak inaczej nazwiesz te szkolenia? co do tych na podnoszenie kwalifikacji to już na własna rękę trzeba sobie radzić? Jak wyszukasz coś branżowego to firma może to dofinansować?

Jony

Nie polecam tej firmy, beznadziejne wynagrodzenie oraz ludzie patrzący kiedy tylko można podlizać się kierownikom.

Operator

Jak wygląda atmosfera w siedzibie na Osowej górze? Jakie podejście do pracowników mają mistrzowie brygadzisci?

Marysia

W każdym obszarze tutaj w pracy jest taka atmosfera ze ludzie raczej na siebie gadają tak jak piszecie? Nie da się może czegoś z tym zrobić? Chyba ze polecicie dział na którym jest spokojnie?

i to jest własnie GF całe 2 lata bez premii 20% i teraz hit karty na Święta - 200 zł jakby ktos napluł mi w twarz

Na jakie benefity można liczyć w Graform?

Aneta

na pewno żadne? a te wspomniane kursy czy też szkolenia z ogłoszenia dla konstruktora, które obecnie widnieje na stronie to pod co można podciągnąć? ogólnie to w jaki sposób są one organizowane i jaki jest ich ostateczny efekt?

Olek
@Aneta

a gdzie Ty widzisz takie ogłoszenia jak nie ma takiej rekrutacji?

Perlik
@Aneta

Nie ma żadnych benefitów, żadnych szkoleń ani kursów. Wszystko to pic na wodę. Wszystko w tym Graformie pół gwizdka robione. Byleby ilość się zgadzała ale bez gratyfikacji dobrej pracy

Lewy
@Aneta

Na stronie internetowej jest dużo napisane, rzeczywistość jest inna. Tak samo jak na parkingu nie ma kostki brukowej, tak tu nie ma kursu czy szkolenia. Oni naprawdę myślą, że będą dalej (usunięte przez administratora) ludzi tak jak oszukiwali dotąd.

Gf

Co z tymi kartami świątecznymi? Teraz może się wykazać zarząd czy szanuje pracowników.

@Gf

Przecież dobrze wiecie, że karty będą jak co roku.

Ktoś już widzę nawiązywał do kontroli jakości i tych ofert, które w internecie wiszą. Są one na dwie lokalizacje do Bydgoszczy oraz Kruszyna. Czy warunki jakoś mocno się różnią pomiędzy nimi? Wykonuje się może jakieś delegacje? Płacą tak samo?

Ktoś pytał o kto który z mistrzów się wykruszył, tez mi w oko właśnie wpadła tamta oferta na wtryskownie. Od tygodnia już w praktyce wisi, czemu nie biorą kogoś od środka na takie stanowisko? jak się na nim zarabia? Czy odpowiedzialność jest bardzo wysoka?

Koneser

Który z Mistrzów się wykruszył?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Graform?

Odpowiedź

Podstawa jest zróżnicowana ..ponieważ jeśli są podwyżki to przyznanie ich jest sukcesywne a nie w tym samym czasie.. a ustawodawca wyraźnie stoi na stanowisku, że pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. W praktyce jest przyznanie podwyżki jednemu z pracowników, np w lutym drugiemu zaś w październiku a innemu odmówienie dodatkowych pieniędzy, ..

Są to przelewy na konto.

Mańka

Zastanowiła mnie ta odpowiedź. Czemu miałyby nie być na konto? Tu nie chodziło o jakieś ujęcie składnikowe może? o premiach tez cos pisali ale podobno słabo z nią bywało? Jaka tu będzie perspektywa na lepsze zarobki od kolejnego roku?

Największe nieporozumienie to na stołku dyrektora WW Pretensje ino do całego zakładu i wszystkich naokoło a swojego hamstwa i nie udacznictwa to nie widzi . W innym zakładzie to by już dawno wywalony był. Dyrektor w podkoszulce

Adela

Hej co z Waszymi premiami? Widzę, że padło pytanie o wygląd podstawy ale ludzie pisali coś o tym wcześniej, że premii chyba nie było, z tym ze to opinie z kwietnia. I jak wygląda sytuacja względem normy czy też jakiejś wydajności? W jednej opinii była wzmianka o tym, że jak się zwiększy to na pewno coś więcej wpadnie, jak mierzy się teraz wyniki?

@Adela

Premia będzie wypłacona jeszcze w tym roku. W grudniu, przed świętami będą karty podarunkowe jak zawsze. Proszę nie narzekać, że jest źle.

@Zarząd

Premii nie ma od przeszlo 2 lat i już nigdy nie będzie. Tak myślę Po co płacić skoro nikt się nie skarży

Faktycznie nikt się nie skarży, tylko jeśli już to potencjalni kandydaci? Z czego to wynika? od perspektywy osób zatrudnionych jak to wygląda? macie rekompensatę w czymś innym ukrytą? I jak wygląda średni staż? większość robi już od tych dwóch lat, o których piszesz?

Ale co z tymi premiami u was? Kiedyś cos pisali o pandemii czy przed nią normalnie występowały? Wisi teraz tak w ogóle oferta na kontrole jakości i w niej właśnie piszą, że wynagrodzenie jest atrakcyjne ale nie ma przy tym opisu tego z czego się składa. Faktycznie jak na razie jest to stała podstawa czy może są jednak jakieś dodatki?

Marysia

Pytanie tylko czego szukasz w biurze? z jakimi sprawami zazwyczaj się przychodzi i jak ewentualnie szybko są one rozwiązywane? Często jest cos do zgłoszenia czy raczej panie tam maja spokój?

Pracownicy

Pieniądze są, ale firma jest zarządzana przez niekompetentne osoby . Detale idą w młynek, raporty są zakłamane, ludzie trzaskają nadgodziny mimo braku pracy i ogólnie brak osoby która ośmieli się przedstawić prawdziwe oblicze firmy do prezesa . Reset osób zarządzających i wymiana personelu funkcyjnego postawi firmę na nogi . Może ankieta pokaże co pracownicy sądzą o firmie ?

@Pracownicy

To bylby dobry pomysł. A z drugiej strony Szkoda ze szef nie zna prawdy o sposobie zarządzania firmą przez dyrekcję. Szkoda tej firmy.

@Pracownicy

Trzaskać będą jeszcze więcej nadgodzin. Pozbyto się ludzi niewygodnych z dnia na dzień na Kruszyn..

Aneta

czemu tak bezwzględnie zakładasz, że nie? Kiedyś ogólnie była, przynajmniej tak pisali. Firma musiałaby się jeszcze bardziej rozruszać finansowo, żeby wydobyć na to środki? Jest perspektywa na rozwój?

Ha ha ha , walić ściemę ......! Kolesiostwo zaczyna się od samego szczytu. Obstawianie stanowisk niekompetentnymi pracownikami , majstrowie z łapanki , kierownik sterowny przez pracowników , pracownicy z największym stażem robią co chcą, ogolnie brak możliwości rozwoju dla pracowitych . Na szczęście zmiana pracy to najlepsza decyzja , polecam .

Aneta

I co ciekawe zmiana pracy nie została przez Ciebie ostatecznie praktykowana, dlaczego? Nie wiem na ile w tym prawdy ale jest jakieś inne ewentualne rozwiązanie tego tematu? Ta wzmianka o kierownictwie mnie tu bardzo zastanawia. Z czego miałoby wynikać to, że pracownicy mieliby tutaj taki wielki wpływ? Czemu ten staż jest tak istotny, kierownictwo ma krótszy?

@Aneta

Niewygodne prawda i komentarze bolą !. Szkoda fajnych pracowników którzy pozostali i boją się odezwać. Uwierzcie w Siebie , nie pozwólcie sobą pomiatać.

Ustawiocz

Pań dyrektor to tylko chodzi z miną mającego zatwardzenie i patrzy do czego się przy.... Premia nie będzie, to praca też słaba.

Graformowicz

Z premia, to przesadzacie, covid się skończył. Wszystko coraz droższe a u was płacę na niskim poziomie.

Mumija

Prawda, a właścicielowi nie zależy na niczym

Krucha

niestety dużo jest przejawów kolesiostwa i powinowactwa w firmie. To szkodzi firmie. Ludzie to widzą i komentują.

Robi

Widziałem wpis przez chwile jak to AB wali swoje interesy w GF korzystając z narzedzi i sprzętu GFu dka prywatnych swoich celów ale na momęcie skasowane . Wiadomo że jak masz sztame z dyrektorem to wszystko wolno.

Fil
@Robi

Z tego co wiem, a pracuję w GF już parę lat, to tata nie robi problemów jeśli ktoś ma potrzebę skorzystać z narzędzi na prywatny użytek. Oczywiście po zgłoszeniu tego do kierownika, dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042