Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Graform

Pracowałeś w firmie Graform i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
podajnik - 2014-07-16 12:28:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [podajnik - 2014-07-16 09:23:46]:
nie dzięki, mam dziewczynę (mam tylko nadzieję, że nie znajdzie mnie na tym forum, sama mi linka do tej strony poleciła :)). A jakoś konkretnie?
zdjecie uzytkownika
podajnik - 2014-07-16 12:57:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [podajnik - 2014-07-16 12:28:30]:
Baaaaardzo konkretnie!!! Tak obrabia, że kolejka czasem do niej na przerwie!
zdjecie uzytkownika
laski - 2014-07-17 01:41:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To ktora tak obrabia ? Jestem zainteresowany .
zdjecie uzytkownika
podajnik - 2014-07-17 12:07:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [laski - 2014-07-17 01:41:50]:
on sobie grubo żartuje z nas. bo jeśli nie to nie chce być w skórze jej faceta ktory sie o tym dowie. to jak z tymi papierami, @laski wiesz cos moze?
zdjecie uzytkownika
naklo - 2014-07-19 11:57:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widzieliscie naszego lidera w pizeri w nakle? My zap.....lamy w upał na maszynach a ten w pizeri dorabia. zenada.
zdjecie uzytkownika
lider - 2014-07-20 23:26:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co myślisz że szef da ci premię? Już lepiej lepić pizzę.
jaki szef taka firma, żenada :(
zdjecie uzytkownika
iciekawski - 2014-07-21 11:48:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [naklo - 2014-07-19 11:57:48]:
widzialem i jadlem dobra szczegolnie ta pizza fruti di lache
zdjecie uzytkownika
programista - 2014-07-21 13:29:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [naklo - 2014-07-19 11:57:48]:
Witam. Szukam pracy jako programista na CNC. Ktoś tu wcześniej pytał o tą pracę, ale nie widżę odpowiedzi na pytanie, które mnie też interesuje, bo nie widzę w ogłoszeniu żadnych informacji o tym, czy umowa jest na czas określony czy nieokreślony. Za pół roku jak się dziecko urodzi to chcę jechać do Anglii,ale do tego czasu w okolicy chciałbym popracować w zawodzie. Napiszcie, jak wiecie coś o sprawie.
zdjecie uzytkownika
on - 2014-07-21 18:07:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jezeli masz doswiadczenie zlóż

CV na emaila
zdjecie uzytkownika
Wonder Woman - 2014-07-21 22:48:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [naklo - 2014-07-19 11:57:48]:
Raczej nie jest żenadą że chłopak miał dwie roboty, a jeżeli chciał wykorzystać urlop w jednej firmie żeby stawić się w drugiej to też jego sprawa,jedyne co to raczej powinien nauczyć się kontrolować bo rozwalenie drzwi było głupie ( mimo że rozumie nerwy ). Bardziej żenują mnie inne rzeczy :
- pracownik "nakło" który śmieje się z kogoś kto ciągnie dwa etaty a gdy widzi swój kwitek na koniec miesiąca to płacze że ma za mało, to jest żenujące
- kierownik dzwoniący po pizzeriach żeby przyłapać pracownika w drugiej robocie w dzień jego urlopu to jest żenujące.
zdjecie uzytkownika
strachy na lachy - 2014-07-22 09:06:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja też pracuję gdzie indziej w wolnym czasie i żaden pożałowania godny, obleśny dziad niech nie wciska swojego pryszczatego i krzywego jak klamka od zachrystii nochala w nie swoje sprawy! będę stała na obwodnicy i najwyżej może przyjechać podeptać mnie jak ma wolne 100 zeta w swojej dziurawej kieszeni!!! (aha i prócz stówy to wacka też musiałby jeszcze mieć...)
zdjecie uzytkownika
12345 - 2014-07-22 20:51:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bo jedna pani chciała by zostać liderem za wszelka cene ... temu zakablowała na dawnego lidera ze dorabia ... chce zostać liderem a nic sama nie potrafi
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2014-07-23 19:47:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czytaliście normalnie żenada nie ma urlopu na żądanie !
zdjecie uzytkownika
....... - 2014-07-24 09:34:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [qwerty - 2014-07-23 19:47:49]:
ktoś ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
zdjecie uzytkownika
magazynier - 2014-07-25 06:46:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na tej stronie są same debile i nieudacznicy zyciowi
zdjecie uzytkownika
12345 - 2014-07-26 17:35:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bo pani co kabluje to zakablowała by wszystkich bez wyjątków.... ma darmowe minuty w telefonie żeby dzwonic i kablować
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-07-27 11:30:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Art. 81. Wysokość zapłaty za gotowość do pracy - przestój
§ 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów.
§ 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje.
§ 3. Pracodawca może na czas przestoju powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie przysługuje wynagrodzenie przewidziane za tę pracę, nie niższe jednak od wynagrodzenia ustalonego zgodnie z § 1. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, przysługuje wyłącznie wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę.
§ 4. Wynagrodzenie za czas przestoju spowodowanego warunkami atmosferycznymi przysługuje pracownikowi zatrudnionemu przy pracach uzależnionych od tych warunków, jeżeli przepisy prawa pracy tak stanowią. W razie powierzenia pracownikowi na czas takiego przestoju innej pracy, przysługuje mu wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę, chyba że przepisy prawa pracy przewidują stosowanie zasad określonych w § 3.
Pamiętajcie o tym podczas przestoju !!!
zdjecie uzytkownika
qerty - 2014-07-27 18:43:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [....... - 2014-07-24 09:34:46]:
to ty nie kumasz pracodawca może odmówić ci takiego urlopu kiedy będzie tylko chciał nawet robiąc to na złość.
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2014-07-27 18:46:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-07-27 11:30:38]:
jak coś ci się nie podoba to w urzędzie pracy już na ciebie czekają :)
zdjecie uzytkownika
Jack - 2014-07-27 21:57:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy pracują jakieś fajne u was dziewczyny???
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-09
Żródło: pracuj.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie)
GRAFORMGRAFORM , firma  produkująca części z tworzyw sztucznych dla motoryzacji, posiadająca certyfikat ISO 9001 i ISO TS 16949, zleci / zatrudni):Programistę obrabiarek CNC do narzędziowni Miejsce pracy: Bydgoszcz Region: kujawsko-pomorskieWymagania:wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne (obróbka skrawaniem)co najmniej 5 letnie doświadczenie  w zawodzieznajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,znajomość zasad programowania obróbk
zdjecie uzytkownika
widz - 2014-07-28 00:23:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no Qrna jak bym kierasa albo innego derektora słyszał .... takie przepisy trzeba zmienic... :)
Art. 81. Wysokość zapłaty za gotowość do pracy - przestój
Pamiętajcie o tym podczas przestoju !!!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-07-28 12:01:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [qwerty - 2014-07-27 18:46:57]:
a na jakiej podstawie może odmówić? Może inspekcja pracy się zainteresuje co wyprawia cebula.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-07-28 12:04:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy pracodawca może wysłać pracownika na urlop wypoczynkowy w dniu kiedy nie ma pracy w zakładzie? Często się zdarza u mojego męża w zakładzie, kiedy szykując się na nocną zmianę do pracy na 22 godz., o godz. 19 dostaje sms o treści, że ma urlop. W ten sposób nie planując urlopu, wykorzystał już 12 dni urlopu, o którym decyduje jego szef. Dla mnie to jest kradzież urlopu. Proszę o wyjaśnienie, czy jest to zgodne z prawem?

Opisane przez czytelniczkę działania pracodawcy stanowią rażące naruszenie jego podstawowych obowiązków wobec pracownika i stanowić one mogą nawet, zgodnie z art. 55 § 11 Kodeksu Pracy, podstawę do rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia. Pracownik chcąc skorzystać z tego prawa zobowiązany jest złożyć pracodawcy najpóźniej w terminie 1 miesiąca od uzyskania wiadomości o okoliczności uzasadniającej rozwiązanie umowy pisemne oświadczenie o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia, z jednoczesnym podaniem przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy. Ponadto, pracodawca podlega sankcjom pieniężnym z tytułu naruszania swoich podstawowych obowiązków.

Zgodnie z art. 282 § 1 pkt 2 Kodeksu Pracy, pracodawca, który wbrew obowiązkowi nie udziela przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego lub bezpodstawnie obniża wymiar tego urlopu, podlega karze grzywny od 1000 zł do 30 000 zł. Podsumowując zatem, należy wskazać, że prawo do corocznego płatnego urlopu wypoczynkowego ustalanego w porozumieniu z pracownikiem stanowi obecnie jeden z elementów konstytucyjnej zasady prawa do odpoczynku. Jest ono prawnie chronione, jego naruszenie zaś jest prawnie sankcjonowane.

Czytaj więcej na:
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-07-28 18:01:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to sie k..a pozwalniajcie. bedzie wiecej po podziału dla innych.
cieszcie sie ze jeszcze macie prace.
zdjecie uzytkownika
tobi - 2014-07-29 18:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [widz - 2014-07-28 00:23:12]:
trza to wywiesić na tablicy jak inne wiszą
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graform

Twoj email:
Wiadomość: