Graform

Bydgoszcz

Opinie o Graform

hopsisiuuu tralaaalaaa 2017-01-11 01:24
Witam.Parę lat temu pracowała w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam tej pracy nawet najwiekszemu wrogowi!!!Najgorszy a raczej najbardziej beznadziejny zakład w jakim kiedykolwiek pracowalam!!!Obsluga wtryskarek była okey,ogólnie moja zmiana,ustawiacze jak najbardziej w porzo,ale mistrzowie totalna porażka,najgorszy był łeb,to w ogóle nie był człowiek tylko ktoś bez serca i szacunku do drugiego czlowieka-okropny przypadek!!!Teraz po latach mogę stwierdzić,ze dobrze ba.. Bardzo dobrze zrobilam ze zwinelam stamtąd wrotki i chocby nie wiem co w życiu bym juz tam ani dnia nie przepracowała!!!To tyle... Wspolczuje ludziom którzy muszę tam pracować...
zadowolona 2017-03-08 15:44
ale super.!! podwyżki !!!!!!!!!!!!!!!!! i to dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu. Dziękujemy.
nick 2017-03-17 19:10
i widzę że klakierzy z nakła już nie pracują a tak ładnie kablowali na innych,
nadmuch przeniesiony to nie było na kogo donosić
pracowałem w tym obozie półtora roku o 1/5 roku za długo
esesmam jest dalej kierasem?
pozdrawiam magazyn
Lopez 2017-03-17 22:14
Ludzie , podwyżki to nie gest, to wymóg. Z marną premią 100zł ledwie najniższą krajową wyciągnąć można. Podpier.....e mają wiecej ,dobry pracownik jest nie doceniony . Kieras nie panuje nad sytuacją na produkcji. Czas uciekać z tonącego statku: -) .
Paulina 2017-03-23 14:02
A co możecie powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w Graform? Co się Wam szczególnie podobało?
Ola 2017-04-10 17:38
Najlepszy moment to wręczenie wypowiedzenia z pracy. Trudno wypowiedzieć jedno dobre słowo. Zmuszanie do nadgodzin, teraz praca w święta. Właściciel i jego świta to same s.......y. Wszystkich w d.....e mają. Z ludźmi się nie liczą. Potrafią tylko normy śrubować. Jeśli kto może to ucieka, nawet Ukraińcy to cóż może być dobrego w tej firmie ? Pracują Ci co muszą i nie mają wyjścia.
Zuza 2017-04-11 16:29
Pan synak pracuje polelektrze teraz..o firmie graform juz niemozna dobrze sie wypowiadać...firma stoczyla sie na dno
Olga 2017-04-11 22:47
A co możesz powiedzieć na jego temat jakim był w stosunku do ludzi
Zuza 2017-04-12 16:53
Samemu trzeba to sprawdzić kazdy ma inne zdanie na jego temat...
Olga 2017-04-13 23:33
A Ty jakie masz pracowałeś z nim
Zuza 2017-04-15 07:18
Pan Synak to 2 odbicie Dyki...
Olga 2017-04-16 13:02
No tak każdy ma inne zdanie ja pracowałam z Dyką i jak dla mnie można było się dogadać A co najważniejsze zawsze szedł za pracownikami w przeciwieństwie do Pana Synaka
Paulina 2017-04-28 12:08
Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Graform, a nie na temat poszczególnych pracowników.
Pracownicy 2017-06-11 11:45
Kierownik produkcji, nie radzi sobie z pracownikami. Nie potrafi organizowac pracy, pracownicy którzy potrzebują urlop, maja obowiązek zorganizowania zastępstwa lub nie dostaną wolnego . Stanowiska liderek są obstawiane sciemniaczami i nierobami, które flirtują z ustawiaczami zamiast pomagać pracownikom. Może Dyrektor który bywa tak często w pracy w końcu zauważy problem ?
Anonim 2017-06-14 18:34
Jeśli szukasz męża, żony lub kochanka to ta praca jest dla ciebie. Najgorsi są ci którzy mają swoje rodziny i szukają szczęścia u koleżanek lub kolegów z pracy. Dużo się tam widziało i słyszało
heniu 2017-06-17 07:51
co za bzdurne komentarze ,nie macie odwagi powiedziec prawdy kierownikowi w oczy lub szefowi jestescie bez wlasnej godnosci honoru ,klepiecie za plecami bzdury a prawdy boicie sie w oczy muwic -tacy ludzie to dwulicowcy ,jest w firmie biuro tak skladajcie swoje zale a nie obgadujecie falszywie .takimi komentami nie poprawicie sytuacji w firmie a szef firmy nic z tego sobie nie robi on niewie nic co w firmie sie dzieje !tylko jendnosc ma przewage a nie pieprzenie za plecami .boicie sie o wlasne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak niestac was na odwage to zamknac geby i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a z zalami do kosciola do spowiedzi moze tam was wysluchaja .
Aaaa 2017-06-19 07:27
Zgadzam się. W pierwszej kolejności trzeba pozbyć się tych ukrainek które rzęsami telepią przed ustawiaczami nocami ciągają po mieście.Mężów szukają,ale urząd imigracyjny też prędzej czy później się nimi zajmie po kilku donosach.
Pracownicy 2017-06-19 14:06
Chyba prawda boli Panią liderkę .
Weź sie za pracę a nie pierdoły i sciemnianie.
Twoja córka 2017-06-20 11:09
Heniek, a czy w biurze w firmie jest księga skarg i zażaleń?? A osoby nie będące bezpośrednio zatrudnione oprócz kościoła to pod jaki adres email mogą wysyłać swoje skargi i zażalenia???
Nuna 2017-06-20 18:35
Z tego co widzię co liderki łażą i szukają przelotnych romansów. Nie wiem kto im te funkcję przydzielił, ale dla mnie to porażka.
Nowa 2017-06-21 07:49
Dostałam propozycję pracy w graformie. Jestem 30 letnią kobietą. Mam pracować "na maszynach". Jak każdy nowy, chciałabym dowiedzieć się od was jak wam się tam pracuje, jakie są rzeczywiste zarobki i jak z bezpośrednimi przełożonymi? W ogóle jak oceniacie tam pracę?
józef 2017-06-21 09:31
a co ma urząd migracyjny do legalnie zatrudnionych Ukrainek ? Cnoty ma im pilnować ?????
Nowa 2017-06-21 17:55
Czy ktoś jest chętny by odpowiedzieć na moje wyżej zadane pytanie?
Stara 2017-06-22 04:14
Ktoś powinien się tym zająć,ale nie cnote pilnować tylko zaszyć dziury
Eda 2017-06-22 07:29
Porażka jeśli chodzi o atmosferę i zarządzanie. Praca nie należy do lekkich. Jak robisz nadgodziny to pensja ok.
józef 2017-06-22 09:47
a co wam Ukrainki przeszkadzają? Niech każdy pilnuje swojej roboty.
Niki 2017-06-22 17:18
Otóż to! Co niektóre powinny zająć się właśnie pracą, bo tylko dlatego mogą być w naszym kraju. A nie zajmować się szukaniem męża kosztem rozbitej rodziny!!
blu 2017-06-26 12:59
Zakład totalna porażka. Szef ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników liczą się dla niego tylko i wyłącznie pieniądze. Jak pracownicy chcieli się poskarżyć I napisali do niego list, to kazał odnaleźć osoby które go napisały i zwolnić. No i teraz te ukraińcy kolejna tania siła robocza.
stefan 2017-07-05 20:25
dwie firmy w firmie wiadomo o co chodzi ,jestem ciekaw po jasny ch..... przyjmuja osoby bez komunikatywnego jezyka polskiego -acha a tu kasa sie liczy placa im za sztuke przyjeta a my w gf sie martwcie ,tylko brakuje komisji z ue ktora daje dotacje pokazac im co zakupili a gdzie reszta kasy utopiona .
takie mieli plany tyle projektow na wytlaczarki a tu zonk itd.jedna wielka sciema byle na przetrwanie i objecuja naiwnym pracownikom ,brak slow niepolecam tej fyrmy
Pracownik 2017-07-10 22:01
Jak ma byc dobrze, skoro brakowość jest ukrywana , ustawiacze i majstrowie mają wszystko w d...e , kierownik nic nie widzi a obsługę sie gania od maszyny do maszyny.
Z roku na rok jest gorzej. Elita zarządzającą do wymiany.
Polska 2017-07-17 01:55
Rozpieprzymy wszystko, co na drodze stanie zapewnimy Polsce wieczne panowanie!!!
Nowy 2017-07-18 09:39
Czy napisze ktoś o dobrych stronach tej firmy?
Xxx 2017-08-04 19:15
To ludziska niedługo impreza.
XXXL 2017-08-08 19:33
Impreza , bedzie sie działo :-) !
YYYL 2017-08-08 22:48
A co się ma dziać? Chyba to, że po 5-ciu piwach zaczniemy rozmawiać po ukraińsku.
Eryk 2017-08-18 23:07
Ja napiszę nie ma ich.
Xxx 2017-08-20 17:34
Ludziska jak po imprezie? Ja powiem że zacząłem łapać ukraiński
Sole 2017-08-21 05:35
nie tylko Ty :D ha ha
Xxx 2017-08-21 15:53
Baby są łatwe. Wszystkie bez żadnego wyjątku. Tam to potwierdziły
Xxx 2017-08-21 19:12
Ukrainki najłatwiejsze mnie tam pociągają nasze Polki. Łatwa zdobycz smakuje ale nie tak jak ta trudniejsza. Polki są pocciiąągające. Mogliby więcej naszych rodowitych zatrudnić. To była seks impreza więcej chce takich
Kotek 2017-08-22 17:38
O matko bosko jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Też byłam na pikniku i nie widziałam żeby kobiety były tam zdeterminowane. Wasza wyobraźnia nie zna granic. Koleżanka ma rację jedyno co dało się zauważyć to pijanych napalonych samców. Wiecie z czym wy macie problem? Wy zawsze chcecie ale nie zawsze możecie, a my zawsze możemy ale nie zawsze chcemy. W pracy codziennie słysze te wasze romantyczne melodyjki. Wszyscy jesteście tacy sami i mam na myśli wszystkich samców z każdego działu produkcja narzędziownia nawet tym starym ślina leci. I tak was lubię, dajecie mi się trochę pośmiać z waszej naiwności i głupoty
Biurowa 2017-08-25 01:18
Ale Stary Was wycyckał. Wypisujcie PW. Impreza nie była finansowana ze socjalu tylko z Waszych dni nadgodzin. Jeden dzień postoju jak było pierwotnie planowane nie wystarczyło na pokrycie pikniku a na dwóch dniach Stary nawet na tym zarobił. Drogie te parówki były. I co tu napisać dobrego o tej firmie?
@@@@@ 2017-08-27 20:41
Szczególnie taka jedna co w biurze pracuje!!
Paulina 2017-08-31 11:26
@Biurowa a skąd wiesz, że impreza integracyjna była finansowana z pensji pracowniczej? Pisząc takie rzeczy trzeba je porządnie uargumentować. Czy pracownicy wiedzieli coś na ten temat? Jak wygląda wypłacalność nadgodzin w Graform?
Xyz 2017-09-02 19:31
Wszyscy pojechali żeby się najeść a szczególnie NAPIĆ. Integracja taka że każdy sobie w cztery litery wchodzi, a w pracy każdy na każdego gada. Co za fałszywi ludzie.
Paulina 2017-09-15 16:21
@Xyz to chyba jednak nie było to finansowane z pensji pracowniczej skoro każdy pojechał się najeść i napić. Jakby to było z pensji to każdy mógłby to zrobić u siebie w domu. Zatem jak było?
Dytirch 2017-09-29 20:39
Szefie weź tych pseudo kierowników i dyrektorów pogoń bo z narzędziowni już prawie nic nie zostało paru ślusarzy nikt z nikim nie gada blokują podwyżki rynek pracy jest okrutny konkurencja daje więcej jak będziecie zabierali premie niedługo sami pilniki w łapy i jazda ;p
Paulina 2017-10-02 11:09
@Dytirch a z jakiego powodu firma Graform zabrała pracownikom premie? Czy to dotyczy wszystkich pracowników czy też tylko niektórych? Możesz nam szerzej coś powiedzieć na ten temat? Na pewno zainteresuje to niejednego użytkownika.
Ja 2017-10-08 18:18
To nie koniec. Pozostali ślusarze też roważają odejście z graformu. Konkurencja płaci więcej, niektóre zakłady posiadają dodatkowe korzyści jak pieniądze na święta czy urlop. Tutaj tego nie ma.
Black 2017-10-09 22:32
Powoem tak, firma nie jest najgorsza ale jest dużo więcej lepszych. Prawdą jest że ludzie dużą uwagę zwracają na dodatki, jak wyżej kolega(koleżanka) wspomniał/a. Graform niestety w ogóle nie dba o takie coś jak paczki dla dzieci pracowników na święta a dla samych pracowników pieniądze, bony czy coś takiego. To miły dodatek i tylko raz w roku. Nie wierzę w to że firmy nie stać. Sam byłem świadkiem rozmowy ślusarzy o zwolnieniu się z firmy. To nie mój dział ale cieńko to widzę jak oni wszyscy odejdą, bo nie zaprzeczajcie ale są dobrzy w tym co robią. Nie raz tyłek uratowali.
Zostaw swoją opinię o Graform - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graform