Opinie o grene.pl - GRENE Sp. z o.o. w Modła Królewska

19 lat działalności na rynku zobowiązuje do profesjonalizmu. Wymaga wysiłku by móc utrzymać wypracowaną pozycję, ale także wymaga chęci poznawania i zdobywania by móc iść do przodu! Żądni kolejnych sukcesów a jednocześnie kierowani doświadczeniem, ostrożnie stawiamy kolejne kroki naprzód. Asortyment Grene rozpoczynało swą działalność od dystrybucji części zamiennych do maszyn rolniczych. Dziś w naszej ofercie znajdują się: - części zamienne do maszyn polskich i zagranicznych - artykuły gospodarstwa domowego - artykuły znormalizowane - artykuły zootechniczne i weterynaryjne - odzież robocza - artykuły jeździeckie - zabawki - hydraulika siłowa

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grene Sp. z o.o. w Stare Miasto

Gośka

W jeden opinii zostało podkreślone to, że pracownicy sklepów pracują w oparciu o umowę o pracę. a co z innymi stanowiskami? Mam na myśli rzecz jasna cos biurowego, bo za tym obecnie się rozglądam. W tym przypadku cos jeszcze prócz administracji jest w nim wykonywane?

@Elżbieta

Dzień dobry, Wszystkie te szczegóły można poznać podczas rozmowy rekrutacyjnej i wprowadzenia do pracy. Zasady związane z dźwiganiem, są ustalane przez polskie prawo. Pozdrawiam!

Inga Nowy wpis

Hej. ;) ciekawi mnie jak w tym roku idzie sprzedawcom i czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny? w jednej z ofert pojawiła się wzmianka dotycząca założonych celów sprzedaży. czy są aktualnie wysokie?

Edzia Nowy wpis

A jak z socjalem? Widziałam po opiniach ze trudno jest przybliżyć widełki względem premii, bo są zależne chociażby od stanowiska. a co z paczkami na święta lub właśnie bonami? czy po równo będą każdemu przysługiwać? I czy występują? kiedyś jak spoglądałam na dawniejsze oferty to nie widziałam o nich wzmianki

@Kramp Nowy wpis
@Edzia

Dzień dobry, W naszej firmie obowiązuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Dzięki któremu pracownicy otrzymują dodatki czy paczki świąteczne. Pozdrawiam!

Kobieta

Na stanowisku sprzedawcy premia uzależniona jest od wyników sklepu, czyli jak to przekłada się na rzeczywistość? Co jaki czas można liczyć na te premię? Przegapiłam rekrutację i teraz trochę żałuje:) Był ktoś na rozmowie lub dostał pracę? Jakie wynagrodzenie wam zaproponowali, jak tam początki, wdrożenie?

Kramp
@Kobieta

Dzień dobry, Premie sprzedażowe są przyznawane co miesiąc. Wyniki są zależne od sklepu/regionu/miesiąca, więc nie ma jednej i tej samej kwoty, którą otrzymują wszyscy pracownicy. Pozdrawiam!

Henia
@Kramp

Czyli są jakieś średnie przedziały które są możliwe do przybliżenia względem wysokości wspomnianych premii? te grudniowe dla przykładu jak zazwyczaj wychodzą?

@Kramp Nowy wpis
@Henia

Dzień dobry, Tak jak zostało to wspomniane w poprzednim poście. Nie ma jednej i stałej premii dla wszystkich pracowników, stąd nie jesteśmy w stanie podać również przedziału. Pozdrawiam!

Gośka

Kramp
@Gośka

Dzień dobry, W naszych sklepach Grene, zatrudniamy jedynie osoby na stanowiska Sprzedawców. Jeśli jest Pani zainteresowana innymi ofertami pracy w naszej firmie, to zapraszam na naszą stronę - https://www.careeratkramp.com/pl-pl/ Pozdrawiam!

Klarysa
@Kramp

A czy jest taka możliwość pracować jako Sprzedawca, ale na pół etatu? Czy zatrudnienie jest tylko na cały etat? I czy Sprzedawcy mają tez za zadanie odbieranie dostaw, czy tylko obsługę już na samym sklepie?

@Klarysa

W obecnej chwili poszukujemy jedynie sprzedawców na pełen etat. Prawdą jest, że osoby na stanowisku Sprzedawcy są również odpowiedzialne za przyjmowanie dostaw. Pozdrawiam!

Elżbieta
@Grene

A w tym przypadku jak przyjęcie dostaw wygląda? są stali dostawcy? Wiadomo jakie mają relacje ze sprzedawcami? Jak przebiega obieg jakichś dokumentów i co z dźwiganiem?

@Elżbieta

Sprzedawca

było to już ponad cztery lata temu więc rekrutacje przeprowadzano na sklepie z szefem regionu i kierownikiem. zadano kilka podtsawowych pytań o mnie opowiedziano czego sie oczekuje oraz zapytano i kilka podstawowych części aby nazwac je i do jakiej maszyny się ich używa.po tej rozmowie na drugi dzień dostałem telefon z pozytywną odpowiedzią.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy pracownicy Grene Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Grene

Tak, są organizowane dla pracowników sklepów Grene integracje. Pozdrawiam!

@Grene

Dzień dobry, nie szukają państwo przypadkiem sprzedawcy? Wpadłam na jakieś starsze ogłoszenie, i tak się zastanawiam, czy nie ma wolnego etatu :) Pisza państwo o stabilnej i pełnej wyzwań pracy, atrakcyjnym wynagrodzeniu stałym i premii uzależnionej od wyników sklepu. Mogę poznać widełki podstawy? Lub ile premia wynosi procent? Jest przyznawana co miesiąc, czy np. kwartalnie?

@Grene

Dzień dobry, Owszem poszukujemy sprzedawców do sklepu w Przasnyszu i Nowogardu. Wszystkie aktualne oferty pracy, w sklepach Grene znajdzie Pani na naszej stronie - https://www.careeratkramp.com/pl-pl/ Premie przyznawane są co miesiąc i są zależne od zrealizowanego budżetu sklepu. Pozdrawiam!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Grene Sp. z o.o.?

Grene

Pracownicy sklepów Grene pracują w oparciu, o umowę o pracę.

PRZEMOO

POLECAM GRENE MIĘDZYRZECZ WSZYSTKO MAJĄ NA MIEJSCU A JAK NIE MA TO NA DRUGI DZIEŃ JUŻ JEST FACHOWA OBSŁUGA I MOGĘ POLECIĆ W 100% TEN SKLEP W LUBUSKIM

Niestety, ale ta firma się zwija i odsprzedaje swoje sklepy do przywaciarzy, bo sama nie wie co z nimi robić. Za byłego prezesa było ciężko, ale handel kwitł. Teraz u sterów zostały przypadkowe korpoludki i masa niezrozumiałych decyzji i totalna olewka. Nie ma już nawet z kim pogadać. Polecam szukać pracy gdzie indziej.

Julia

nie wiem na ile w tym prawdy ale zaciekawiła mnie ta deklaracja o masie niezrozumiałych decyzji. Jakie przykładowe masz na myśli i jakie są skutki?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Grene Sp. z o.o. na stanowisku Sprzedawca? Czy pracownicy dostają premie?

Grene

Wynagrodzenie w sklepach Grene jest dwuskładnikowe - podstawa plus premia. Wynagrodzenie podstawowe uzależnione jest od doświadczenia kandydata. Zachęcam do aplikacji na ofertę, Rekruter z pewnością opowie więcej szczegółów na rozmowie. :)

@Grene

A co do warunków jeśli miałoby chodzić o samą w sobie atmosferę pracy? Czy ktoś w jakiś sposób zarządza relacjami między pracownikami czy to już zależy na kogo się natrafi? ;)

@Julia

W każdym sklepie pracuje kierownik, który również jest odpowiedzialny, za panującą atmosferę w zespole.

@Grene

aha, czyli nie wiadomo na kogo się trafi? co do stanowiska kierownika to jak można potencjalnie się na nie dostać? awans wewnętrzny wchodzi w grę czy z zewnątrz biorą?

Mam pytanie do pracowników firmy GRENE. Pan Adam K. mentor szkoleń chwali się u nas (STALCO) że w GRENE pracował na wszystkich stanowiskach? Magazynier, lider , kierownik, przedstawiciel i szef przedstawicieli potem szkolenia? Jak widzę wasze opinie to mam małe wątpliwości. Może ktoś coś napisze nam o tym panu? Na jakich stanowiskach pracował i jak mu szło? Bo z jego opowieści wygląda że mamy drugiego "JASTRZĘBIA" :)

@Piotr

Panie Piotrze, niestety nie możemy odpowiadać na pytania, które dotyczą oceny pracy naszych obecnych i byłych pracowników. Pozdrawiam!

@Grene

Wy jako firma nie ale liczę na byłych lub obecnych pracowników że się podziela z nami tymi informacjami. Pozdrawiam

ex pracownik

Chciałbym dodać własną opinię na temat pracy w sklepie franczyzowym Grene. Wydawałoby się,że firma Grene to firma dla ludzi chcących się rozwijać... Ale... Na pierwszym szkoleniu w rozmowie z Panem Adamem padają z jego ust słowa: "Moją zasadą działania wobec Ciebie jest albo Ci pomóc, lub zaszkodzić" (Tu odniesienie do działań antymobbingowych) Kilka dni później w trakcie zaznajamiania się z asortymentem sklepu, kierownik sklepu, oznajmia mi,że podstawowymi umiejętnościami, jakie są tu wymagane, to umiejętność kłamania i oszukiwania klientów. W tej firmie obowiązują prawa pracownika,ale nie człowieka. (co w mojej kodeksie etycznym jest niedopuszczalne, coś, nie do pomyślenia...) 3 miesiące później po raz kolejny Pan Adam przyjeżdża na rozmowę szkoleniową, w rozmowie motywującej (Bo tak to odczytałem) Pan Adam stwierdził,że jeśli chcę tu pracować, lub awansować, to powinienem zaczął tłamsić moich kolegów z pracy,aby udownodnić,że to ja jestem najlepszy... Potwierdzę opinię poprzedników, którzy piszą o braku kwalifikacji, Pan Adam wielokrotnie twierdził,że jest niesamowicie pojętny w rolnictwie, chociaż opowiadał o Brouce Lee... Mnie, inżyniera mechanizacji rolnictwa, który na studiach opracowywał olimpiadę wiedzy o technice rolniczej uznał za człowieka bez kompletnego pojęcia... Moja opinia o firmie coraz bardziej skłaniała mnie do przygotowania formularza wypowiedzenia. W ostatnich dwóch tygodniach, mój pracodawca sklepu franczyzowego dopuszcza się do trzech prowokacji, mających na celu udowodnienie mojej niekompetencji. Pierwsza prowokacja: Kierwnik, który miał możliwość edycji ilostanu towaru zmienia ilość siatki i sznurka, nakłada na mnie notę obciążeniową, ponad 1000 zł, za rzekomo zgubione towary... Sprawę natychmiast zacząłem wyjaśniać przy wsparciu prawnika, ponieważ porządek księgowania sprzedaży miałem nienaganny. Następnego dnia zostałem przeproszony. Jednak w ostatnim tygodniu firma znów nie daje za wygraną. Z mojego auta, w którym woziłem towar znikają w niewyjaśnionych okolicznościach części i trafiają na półkę, i znów ilostan towaru w bazie danych robi dziwne zawirowania... Nie dałem za wygraną. Trzecie podejście firmy: Wyjęcie pieniędzy z kasy (W dziwnych okolicznościach z kasetki ginie mniej więcej równowartość mojej pensji.) Zmęczony ciągłym walczeniem ze złodziejstwem postanawiam przygotować wypowiedzenie, w tym samym czasie firma informuje mnie,że nie przedłuża ze mną umowy. Zwróciłem całe wynagrodzenie ponieważ nałożono na mnie kolejną notę obciążeniową. Przy pożegnaniu dyrektor firmy, gdzie mieści się sklep franczyzowy oznajmia mi wprost: "Wie Pan, życie mnie nauczyło traktować ludzi jak złodziei, do widzenia..." Po odejściu dowiaduję się też,że dyżur żniwny odbywany w niedzielę jest darmowy... Mówiąc wprost w czasie mojej pracy w Grene zostałem upokorzony i zastraszony a także oszukany. Nowoczesne metody zarządzania dopuściły generowanie zysku z portfela pracownika. Odszedłem z tamtąd bo chciałem jak najszybciej uciec z tego bagna, bo zacząłem się bać o swoje życie... Odradzam tą firmę,jaki miejsce dla chcących godnie pracować.

Lufek
@ex pracownik

Pan Adam zajefajny gość :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grene Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Grene

Rozmowa na stanowisko Sprzedawcy, w sklepie Grene odbywa się w języku polskim.

Xnxnx

A co sądzicie o sklepie w Łomży? I warunkach?

@Xnxnx

Warunki we wszystkich naszych sklepach są takie same. Wynagrodzenie jest dwuskładnikowe - podstawa plus premia. Dodatkowo oferujemy pakiet benefitów w tym między innymi: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, prezenty świąteczne, fundusz świadczeń socjalnych i wiele innych. Jeśli jest Pan/Pani zaintersowany/zainteresowana ofertą, to zapraszam do aplikacji. Na rozmowie Rekruter opowie szczegóły o ofercie. :)

Marzena

Niefajne jest że odchodzą dobrzy kierownicy tacy jak (usunięte przez administratora) K i Slawek K Zrobili dużo dobrego dla tej firmy ale też dla ludzi. Najważniejszy był człowiek i atmosfera. Życiowe podejście i pomoc aż się chciało robić. Widać ze jesli firma pozwala takim ludziom odchodzić to co znaczą maluczkie robaczki jak my. Wielka strata. Ciekawe co teraz bydzie.

@Marzena

A wiesz może czemu odeszli?

Wiśnia

Widać, że liderzy dostali pracę po znajomości Żaden nie jest kompetenty. Nie umieją wytrzymać presji gdy pojawi się problem zamiast wytłumaczyć odrazu stosowany jest mobbing. Wymienić wszystkich liderów i wstawić osoby np z Amazona i na prawdę pracowały by się wszytkim lepiej.

Iwona
@Wiśnia

Cześć, ja bym chciała dopytać jak wygląda kwestia awansu na lidera. Czy na takie stanowisko przeważnie przyjmowane są osoby z zewnątrz czy właśnie pracownicy mogą wziąć udział w rekrutacji i się o takie stanowisko ubiegać? Jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełnić aby mieć szansę awansować?

Asaha
@Wiśnia

A skąd wiesz że amazońskie lidery są lepsze? A rozumiesz takie trudne słowo mobbing bo żucanie takich ciężkich oskarżeń nie powinno być anonimowe

Młody
@Iwona

Odkąd pracuje liderzy są Ci sami i zapewne będą siedzieć na tych stołkach do emerytury bo gdzie jak nie w Krampie dostaną takie stanowisko bez żadnego wykształcenia? Jeden po zawodówce, drugi po samochodówce. Cokolwiek się nie zapytasz to nie potrafią odpowiedzieć tylko od razu się wyżywają. Jeżeli chodzi o „awans” na inne stanowisko/dział to prędzej dostanie się osoba z zewnątrz lub po znajomosci niż zwykły pracownik.

Krzysiu

Na początku nie było ciekawie bo pierwsza wypłata poniżej dwóch tysięcy ale z każdym kolejnym miesiącem wyższa. Jak się sprawdzisz to po roku dają umowę na stałe i jasna rzecz że z każda umową podwyżka :) podejście przełożonych to nieporozumienie, dla Krampa jesteś tylko trybikiem i to bardzo małym. Ogólnie jak robisz robotę tak jak trzeba to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Chcecie coś wiedzieć o pracy na sklepie to pytajcie śmiało.

Dorota
@Krzysiu

Witam, na ile może liczyć w stacjonarnym sklepie pracownik po dajmy na to: roku od podjęcia pracy ? Mam iść w poniedziałek na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać.

Jak w Grene Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@zorientowany

Odpowiednia ilość wazeliny, gumowe ucho - może jest szansa.

Anonimowy

Na dłuższy czas nie polecam pracy ????????

Kubanczyk

Byłem pracownikiem w tej firmie przez rok czasu (umowa zlecenie i przez agencje ) praca na magazynie a mianowicie konsolidacja, po 3 miesiącach obiecywali umowę o pracę i z miesiąca na miesiąc ta sama gadka, aż się jej nie doczekałem, jedyny plus tej firmy to ludzie ale to pracownicy kreują atmosferę w firmie a nie szefostwo czy kierownicy. Duża firma a perspektyw na podwyżkę czy chociażby dostanie umowy brak. Nie polecam, chyba że na miesiąc góra dwa.

Aga

Robota naprawdę w magazynie ciężka. Szczególnie na wysyłce. Same popołudniowe zmiany. Wypłat na czas. Dodatkowe plusy tez są. Obiad. Fajna atmosfera. Szefostwo ok. Minusy to raczej mała szansa na umowę o pracę. Praca na pszeczekanie

Przemysław
@Aga

A ile można zarobić w Grene na magazynie? Czy są jakieś premie, jakieś targety do wyrobienia? Fajnie że opisałaś tyle aspektów pracy w tym miejscu, więc liczę że na moje pytania też mi odpowiesz. :D

X
@Aga

Atmosfera to fajna jest między sobą tzn pracownikami fizycznymi ale co do liderów i menedżerów to niech myślą żeby wymienić bo jak będę wymieniać pracowników jak rękawiczki to zakład pójdzie z torbami

Zostaw merytoryczną opinię o Grene Sp. z o.o. - Stare Miasto

• Jak się pracuje w Grene Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grene Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grene Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grene Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grene Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grene Sp. z o.o.