Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fagor-mastercook

Pracowałeś w firmie fagor-mastercook i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ernest - 2011-04-07 02:01:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pojawiają się oferty pracy w sektorze AGD w Niemczech dla Polaków.
Czy to zmieni nasze położenie w firmie?
Czas tylko da odpowiedź na to pytanie.
FagorMastercook - by żyło się lepiej!
zdjecie uzytkownika
1320 - 2011-04-09 18:30:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Austriacki parlament pracuje już nad projektem ustawy o zwalczaniu nierówności w płacach i przywilejach socjalnych. Przepisy mają wejść w życie od 1 maja. Spowodują, że zarówno polski, jak i austriacki pracodawca nie będą już mogli płacić Polakowi mniej niż Austriakowi
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
31 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fagor-mastercook

Twoj email:
Wiadomość: