Opinie o Promod Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promod Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promod Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promod Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Klient A Nowy wpis

Jestem rozczarowana sposobem zakończenia działalności Promod. Na dzien dzisiejszy tylko 2 sklepy stacjonarne otwarte na południu Polski, bez żadnego sklepu np Warszawie Brak możliwości dokonania ostatnich pożegnalnych zakupów w sklepie stacjonarnym

Askier

Promod wycofuje się z Polski pozostawiając wyłącznie sklep internetowy.

Mini Nowy wpis
@Askier

I bardzo dobrze tragedii nie ma i tak gówniana jakość tych ciuchów jest

Klient A Nowy wpis
@Askier

Szkoda. Do kiedy będą czynne sklepy stacjonarne?

Aleksandra Nowy wpis
@Askier

Zastanawiam się w takim razie co z pracownikami, którzy pracowali stacjonarnie. Czy mogą liczyć na przyjęcie w nowym trybie czyli sprzedaży wysyłkowej czy dostaną wypowiedzenia? Proszę, daj znać jeśli się orientujesz, jest to bardzo ważna kwestia.

Olga

@Były pracownik. ooo to są tu szanse na awans tak ?

Były pracownik.

Ja z perspektywy czasu Promod wspominam dobrze. Pracując tam często najeżdżałam na to, ze ciagle może być potrzebna w sklepie pomoc itp itp. Jednak myśle, to co się dzieje to kwestia szacunku do pracownika ze strony jego przełożonego, którego miałam naprawdę dobrego. Swego czasu zostałam zastępca kierownika i przez jakiś czas sama prowadziłam sklep, po niecałym roku od zatrudnienia wiec myśle ze droga rozwoju jest całkiem spoko. Jednak opinie o Regionalnej N. są prawdziwe. Ciagle odsyłanie na szkolenia, problemy o parametry, oczekiwanie, ze każdy sklep będzie miał taka sama specyfikę i ciagle zarzuty, ze to twoja wina, ze nic się nie sprzedaje mimo tego, ze klientom każda z pracownic trzymała palec w tyłku...No niefajne to. Co do płacy, taka jak wszędzie...system premiowy trochę niefajny bo niestety progi nie były adekwatne do ruchu w sklepie. Finalnie przestałam pracować w Promod właśnie przez panią N., która nawet nie raczyła osobiście mi tego przekazać tylko wysłała kierownika innego salonu mówiąc, ze nic nie robię gdzie tydzień wcześniej chwaliła za poprawę, komedia. Pozostaje jednak przy neutralnym a może nawet pozytywnym odczuciu do tej firmy. Po promodzie trafiłam do 2 prac, jedna kompletna porażka, o aktualnej nie wspomnę...działanie bezprawne jak wpisywanie urlopu wstecz bez wiedzy pracownika, oczywiście urlop nie był wykorzystany a został wpisany w dni, w które było się w pracy...aż czasami się chce nasłać inspekcje :D Promod nie był taki zły, to była moja pierwsza praca i wiele mnie nauczyła, za co mogę być wdzięczna. Do nikogo nie mam żalu za to jak zostałam potraktowana, bo w kontaktach było bardzo sympatycznie, ale formalnie często bywało różnie, cóż....nie ma firmy idealnej. :)

Sprzedawca

Rozmowa składała się z dwóch etapów: Wywiad telefoniczny Rozmowa w sklepie ( rozmowa o firmie, o wymaganiach, zadanie na sklepie: zrób total look i zaprezentuj klientowi) Czas ok 45 minut

Jaki styl ubierania preferujesz?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Życzliwa

Firma to generalnie jeden wielki śmiech na sali. Wszystkie opinie na temat przenoszenia pracy do domu są jak najbardziej prawdziwe tak samo na temat regionalnej niejakiej Pani N. Generalnie firma do dzis nie rozgryzlam jakimi prawami się rządzi, jednak pomimo wyrabiania niezłego utargu i super pracy z klientem potrafią z dnia na dzień wyrzucić bo komuś z szkolenia coś w Tobie nie przypasowało (wygląd? Znajomość tematu handlu, gdyż liczyło się na kogoś kto nie ma na ten temat pojęcia? Promod bardzo liczy na takich pracowników by ich po swojemu ułożyć, niekoniecznie dobrze ani fair w stosunku do innych pracowników czy samych klientów. A tu zdziwienie gdyż ktoś był bardziej obyty niż inny pracownik co szkolenie prowadził). Straszne nakręcanie jednej osoby na druga występuje w tejże firmie. Płaca bardzo marna, perspektywa rozwoju w firmie bardzo słaba, jak trafi się na słabszy punkt to o jakimkolwiek awansie na stanowisko chociażby pierwszego sprzedawcy można przez pierwsze dwa lata pomarzyć. Firma strzela sobie bardzo w kolano, jedyne co dobrze wspominam to jedno szkolenie w Warszawie - tam były rzetelne osoby do jego prowadzenia. Da się przeżyć w Promod o ile idziesz tam pracować na chwile, dorobić.

Magda

Faktycznie w firmie nie ma work life balance? Przynosi się prace do domu?

anonim1000
@Magda

Jaki work life balance? Pracownik ma prawo mieć prośby grafikowe, a są one wogóle nie brane pod uwagę. Grafik jest często aktualny tylko tydzień do przodu a w dzień wolny jest niemalże pewne, że otrzymasz telefon z promodu dotyczący zmian w grafiku i zmian godzin pracy. Przełożeni wyliczają ci ile masz dni wolnych i co możesz wtedy robić, a sami układają grafik pod siebie. Dostajesz pół etatu a masz być dostępna w każdym dniu handlowym o każdej godzinie. Totalna porażka

Wieczny asystent.....
@Magda

Tak , przychodzisz do domu a tu zaraz telefon czemu tego nie zrobiłaś ,lub czemu się na kasie nie zgadza. Gdzie można dowiedzieć się na spokojnie na drugi dzień w pracy , ale nie trzeba komuś psuć wolne i humor. Przez co praca przenosi się do domu. Strata czasu na ta firmę gdzie są na prawdę fajniejsza oferty pracy i nie ma takiego stresu! ;)

Wieczny asystent.....

Nie Pozdrawiamy, jako to ma się za super regionalną Niny K. Która ma w (usunięte przez administratora) stałego pracownika, nie zarabiasz na nią i na firmę to od razu z dnia na dzień Ci po dziękuje. Idąc do tej firmy pożegnaj swoje prywatne życie, bo wtedy będą telefony dlaczego taki utatg A nie inny. I nie zapomnij wchodzić w du*pe tej osobie. Wieczne naciski na wyniki jak by to była jaks firma Premium A nawet jej się nie należy takie miano. Cieszę się że można pisać opinie o pracodawcach a nie tylko o pracownikach. Takie mamy czasy i cieszę się z tego!

anonimanonim

Nie polecam! Źle traktują pracownika, nie liczą się z jego prawami. Starsze pracownice mają zdecydowanie lepiej. Jest duża rywalizacja, presja parametrów i przede wszystkim mobbing. Co do wypłat - liczone w jakiś dziwny sposób, bo dostawałam mniej za każdym razem. Zachowanie kierowniczki też zostawia wiele do życzenia, totalnie nieprofesjonalna. Jak chcecie spać niespokojnie i stresować się każdym dniem w pracy, proszę bardzo.

@anonimanonim

Branża handlowa bez wątpienia należy do bardzo specyficznych - nic zatem dziwnego, że jest tam rywalizacja. I to chyba całkiem normalne, iż pracownice, które w Promod pracują dłużej, mają nieco lepiej. Ale skoro twierdzisz, iż ma tam miejsce mobbing, to wypadałoby to zgłosić odpowiedniej instytucji. Były takie pomysły na rozwiązanie problemu?

Mini
@anonimanonim

Popieram w 100% ten sklep to jedna wielka porażka. Rok pracy zmarnowałam czas i zdrowie.

bzzz

Kierowniczka galerii bronowice w Krakowie niejaka S.N. -PORAŻKA! Rozmowa rekrutacyjna z nią to jakiś koszmar..zadawała dziwne pytania niemające związku z stanowiskiem na które aplikowałam. Dziwna kobieta i dziwna rozmowa.

@bzzz

Na forum GoWork.pl powinniśmy unikać podawania wszelkich danych osobowych - nawet samych inicjałów. Jest to bowiem niezgodne z regulaminem serwisu. Powiedziałaś, iż podczas rekrutacji zadawano Ci pytania nie mające większego związku z stanowiskiem, o które się ubiegałaś. A możesz nam napisać, w skrócie, czego mniej więcej one dotyczyły?

Xantia

Nigdy więcej pracy w takich firmach jak Promod. Uciekłam po niecałym tygodniu, 12h pod rząd, grafik źle ustawiony. Starsze pracownice miały korzystniejsze. Jeszcze na koniec zostałam oszukana, kiedy przyszło do wypłaty. (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze.

@Xantia

Czy próbowałaś jakoś rozwiązać problem o którym piszesz z kierownikiem sklepu? Być może było to kwestią nieporozumienia lub braku reakcji z Twojej strony. Interesują nas konkretne informacje oparte na faktach.

Aga -klient

Witam,chciałam zwrócić uwagę na poważny problem tej firmy -a mianowicie traktowanie swoich pracowników jak podludzi. Dzisiaj w jednym Centrum Handlowym w Warszawie dyrektor "pastwił się" publicznie nad swoim pracownikiem. Byli oczywiscie świadkowie na sklepie - personel i Klienci. Niestety przykro było patrzeć na takie zachowanie. Świadczy to tylko o braku profesjonalizmu i daje złe światło na firmę. Klienci byli przerazeni. Ten dyrektor takim zachowaniem tylko odstraszal Klientow. Jeśli osoba na stanowisku menagera w taki sposób traktuje swojego pracownika to jak ma ten pracownik być zmotywowany? Tu dział HR powinien mocno przyjrzeć się zachowaniu tego dyrektora. Zbulwersowany klient.

@Aga -klient

Warto zwracać uwagę na takie rzeczy, dziękujemy za podzielenie się swoim spostrzeżeniem na forum! Być może pracodawca zobaczy Twój wpis i przyjrzy się tej sprawie. Jak pracuje się w salonach Promod Polska w Warszawie? Czy takie sytuacje jak ta, o której napisała @Aga -klient, często zdarzają się w pracy czy była to jakaś jednostkowa sytuacja?

Julita

@Ella jesteś zainteresowana pracą w sklepie Promod w Złotych Tarasach? Skąd pomysł, aby właśnie wybrać tę markę jako przyszłego pracodawcę? Słyszałaś może jakieś opinie, które warto poruszyć na forum? Określ jakich informacji poszukujesz, pomoże to innym odpowiedzieć Ci w konkretny sposób. Wiele wypowiedzi odnosi się do pracy w punktach handlowych sieci Promod. Czy może jest tu ktoś, kto pracuje w centrali firmy i chciałby opisać sytuację tam panującą?

Ella

Jak wygląda sytuacja w Złotych Tarasach ?

Julita

@Zoja, pytałaś o pracę w Promod Polska. Jesteś zainteresowana? Próbowałaś już aplikować? @Ja, wątek dotyczy pracy w Promod Polska w Warszawie. Pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca oraz jaka jest atmosfera. @Kayah2013, dane dotyczące zarobków to tajemnica handlowa - może warto wybrać się na rozmowę rekrutacyjną i zapytać u źródła?

Zoja

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zoja

Zależy w którym regionie?

Kayah2013

no i nikt nie podal ile zarabia na reke bez premiii np na pol etatu lub cały

aga
@Kayah2013

1300 brutto na pół etatu

aga
@Kayah2013

jako sprzedawca +, jako zwykły sprzedawca 1150 brutto na pół etatu

Mi

Tak czytam te opinie i aż się przeraziłam. Pracuję w Promod dość sporo i rzeczywiście muszę przyznać, że: - jest duże tempo , zawsze dużo do zrobienia. Często ilość obowiązków przewyższająca czas na ich wykonanie. - Ciśnienie na parametry - zmiany w grafiku, - ciągle zmiany w personelu, braki personalne - głośna muzyka( na którą notorycznie skarżą się klientki) - pisnie maili itd. W sumie chyba jak w wielu miejscach jeśli chodzi o sieciówki. Ale tak naprawdę dużo zależy od naszego indywidualnego podejścia i dystansu do sprawy. Czasami po prostu nie warto się przejmować i robić swoje. Oni RR dobrze wiedzą, że nie da się zdążyć ze wszystkim, ale oczywiście tego nie powiedzą. Jak się wyjdzie z takiego założenia to łatwiej jest się nie załamać;) A co do zmian w grafiku... Nikt nie może Cię zmuszać do przyjścia w Twój wolny dzień. Ale potrzebna jest stanowczość i konsekwencja, zaznaczenie wyraźnych granic ( oczywiście z zachowaniem kultury i taktu). Ja tak staram się robić i może dlatego nadal tu pracuje;) No i też zależy na jakiego kierownika się trafi. Jak traktuje Cię personalnie i ze zrozumieniem to łatwiej się pracuje i znowu niedogodności.. Najspokojnijsza rolę ma niewątpliwie stanowisko Sprzedawcy. Zajmuje się przede wszystkim handlem i jest wolny od wielu innych spraw.. Więc jeśli ktoś myśli o mniejszym ciśnieniu to stanowisko Sprzedawcy jak najbardziej. Plusy: - możliwość premii ( jest ona realna do osiągnięcia) - nie ma żadnego problemu z umową o pracę - możliwości rozwoju - wypłaty na czas - 30℅ na rzeczy nieprzecenione Mam nadzieję, że moja opinia okazała się nieco pomocną. Pozdrawiam

Oszukana
@Mi

Nie prawda co do umowy o pracę! Czy wytłumaczenie, że nie ma kierownika to jest podstawa, aby wymigiwał się od zawarcia umowy w terminie kiedy obiecał? Czy powinni tłumaczyć się w kolejnym miesiącu, ze drukarka się zepsuła? a w trzecim.....itd! OSZUSTWO I BRAK UCZCIWOŚCI. Liczba godzin na umowę zlecenie w grafiku nieadekwatna do wypracowanych - ciągle odwoływanie. Nie musisz przychodzić. Nikt się nie przejmuje, że ja muszę się utrzymać. Mieć za co żyć. Nie uwaga do firmy, ale do LUDZI, których ta firma zatrudnia. Może HR powinien prowadzić lepszą selekcję!!!

@Oszukana

Witamy, Chcielibyśmy bardzo przeprosić Panią za zaistniałą sytuację, która nie powinna mieć miejsca biorąc pod uwagę proces zatrudnienia w naszej firmie. Zgodnie z przyjętymi zasadami, poza okresem wyprzedaży zatrudniamy pracowników tylko w oparciu na umowę o pracę, która podpisywana jest najpóźniej w pierwszym dniu pracy nowego pracownika. Podczas wyprzedaży pracują u nas osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenia i w przypadku obustronnego zadowolenia ze współpracy i wakatu na stanowisku w sklepie proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Liczba godzin zaplanowana w grafiku dla pracowników pracujących w oparciu o umowę zlecenia może ulegać nieznacznym modyfikacjom w zależności od dynamiki handlowej danego sklepu, natomiast istotne jest dla nas właściwe poinformowanie pracownika o przybliżonej liczbie godzin do wypracowania w danym okresie. Bardzo nam przykro, że spotkała Panią opisana wyżej sytuacja i z naszej strony przepraszamy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby tego typu sytuacje nie powtarzały się. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za możliwość osobistego skontaktowania z Panią w celu wyjaśnienia tego problemu – bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres: drhpol@promod.fr Pozdrawiamy serdecznie, Promod Polska

Aa
@Promod Polska Sp. z o.o.

Ale bzdury. Nie wiem w jakim wy świecie żyjecie. ZAWSZE, powtarzam, ZAWSZE jest miesiąc dwa na zleceniu a dopiero potem Umowa o prace. Po co te kłamstwa ze z pierwszym dniem podpisują z tobą umowę o prace? Ludziom którzy już u was pracowali nie trzeba mydlić odczuć, dobrze wiedza jak to wyglada.

Asia
@Promod Polska Sp. z o.o.

Mag
@Asia

W Promod od razu dostaję się umowę o pracę na okres próbny tj.3 miesiące.

gosc

Przepracowałam w tej firmie 2 lata. Niestety mój sklep został zamknięty. Polecam wszystkim! Obecne kierowniczki z Gdańska to właściwe osoby na właściwym miejscu! :)

Irek

Promod ma opinię dobrego pracodawcy i jak patrzę na tą ciszę na forum to sądzę, że musi być dobra praca.

Zaneta

Witam mam pytanie ile zarabia się w tej firmie na pół etatu są jakieś premie ? Ile na pół etatu tygodniowo trzeba wyrobić godzin i czy to jest po 11h ? Na stronie promod jest napisane że oferują kartę sportowa to prawda ?

loloaaa
@Zaneta

powiem Ci tak, prauje tam ponad rok, jezeli chodzi o premię to dostjesz ja wtedy, kiedy cały zespół osiągnie pewien cel do pobicia premiesą 10 i 20 % w zależności od twojego zarobku karta sportowa- odciągają ci z wypłaty 50 zł chyba i korzystasz, ogólnie odradzam pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Promod Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Promod Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promod Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promod Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Promod Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promod Polska Sp. z o.o.