Bakalland S.A.

Opinie o Bakalland S.A.

Lana32 2015-09-21 20:02:12
Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda proces rekrutacji do Bakalland do działu Jakości? Czego się należy spodziewać? z góry dziękuję
Acne 2015-10-16 04:24:50
ciężko powiedzieć, najlepiej by było @Lana32 jakby w tej sprawie wypowiedział się jakiś pracownik, albo były pracownik bakallandu, co pewnie by zobrazowało wszystko, ale wydaje mi się, że mogą mieć sporo chętnych na takie stanowiska, najlepiej jak wysłałabyś im cv albo skontaktowała się może z ich działem HR :)
Daria_K 2015-12-16 11:37:55
A ile teraz można zarobić jako przedstawiciel ? nadal 2000 podstawy i do 1500 premii ? Ile godzin dziennie realnie się pracuje ?
Odo 2015-12-16 15:08:52
@Daria_K wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam. Firma ma wysoką pozycję na rynku i skoro kiedyś była taka stawka, to myślę, że nie schodzili w dół, a jak już to w górę :)
yty 2016-01-18 12:45:22
Po spotkaniu rekrutacyjnym nie spodziewajcie się informacji zwrotnej. Ja nie doczekałem się decyzji już przez 4 miesiące. Stracony czas.
Aki 2016-01-18 19:57:40
może po prostu gdzieś się to zapodziało czy coś, bo znam trochę tę firmę i nie sądzę, żeby takie praktyki miała, a szukają teraz w ogóle w warszawie specjalisty ds. trade marketingu :)
Karolina 2016-01-31 20:35:26
A jak wyglądają tam staże w zakładach produkcyjnych? Mozna się czegos nauczyc czy nie warto nawet probować?
Karolina 2016-01-31 20:40:40
kronos 2016-02-01 17:00:54
@Karolina staż zawsze Ci się przyda, będziesz miała co wpisać w cv i już trochę poznasz ludzi i pracę. Poza tym widzę że w dziale HR na stażu nie robisz za darmola
Irena 2016-02-05 16:47:30
Bardzo proszę o podanie jak wygląda rekrutacja na kierownika ds. kontroli jakości chodzi o zakład w Janowie Podlaskim, czy są jakieś testy, czy tylko rozmowa, czy jeszcze jakieś zadania problemowe, proszę o podpowiedż, pozdrawiam
serb 2016-02-05 16:49:54
Ja niestety @Irena nic nie wiem, tez będę aplikował, ale jako magazynier. Ciekawi mnie jakie widełki finansowe tu mają, bo wymagania standardowe - uprawnienie do obsługi wózków widłowych i dyspozycyjność – praca w systemie 3 zmianowym.
ergthyj 2016-02-13 19:08:24
warto sprobowac czemu nie @serb ja chyba sporobuje np, na specjalsite do spraw kadr i płac we Włocławku standardowe obowiazki takie jak tworzenie i prowadzenie akt osobowych Samodzielne rozliczanie wynagrodzeń pracowników
dino 2016-02-17 11:41:51
ludzie chcą wiedzieć, by się przygotować, mnie to wcale nie dziwi @Beka.. smutne, że nie potrafisz odpowiedzieć i pomóc. Wg mnie Bakalland prowadzi normalną, oklepaną już rekrutację, choć stanowiska, które oferują wyróżniają się.
grzecj 2016-02-21 12:14:12
Każde z nich jest wysokie, szukają raczej profesjonalistów do swoich działow, chociaż we wszystkich sklepach czy marketach ich produkty sa dostepne chociaż cena też jest wygórowana ale stawiaja na najwyższa jakość.
mirek 2016-02-27 18:51:26
Firma ma dużą stratę finansową. Brak ludzi i kadry zarządzającej tzn. kierownika produkcji z głową. Szukają nadal człowieka.
michał 2016-02-27 21:58:49
To potwierdzam produkty te nie są do jedzenia. Nienaturalnie słodkie.
zainteresowany 2016-03-02 10:03:56
Witam,
jakie zarobki proponuje firma dla PH ds. kluczowych klientów? Pomoże ktoś?
tele 2016-03-05 21:11:08
ciężko to stwierdzić @zainteresowany, ale sądzę, że może to być ok. 2 tysięcy na rękę plus na bank prowizje. Jednak Bakalland o niczym takim nie informuje, nawet o umowie nie ma info
qaz 2016-03-10 12:01:11
idę na rozmowę o pracę na automatyka czy ktoś może mi powiedzić coś blizszego ofirmie zarobki, czas pracy atmosfera pracy. dziękuje
lecę 2016-03-13 21:35:33
Myślę @gaz że właśnie po to idziesz na rozmowę żeby się dowiedzieć jak to wygląda dokładnie :) I tak to się najlepiej dowiesz. No ale powodzenia życzę! Ja sam się zastanawiam nad ofertą specjalisty ds. kontroli jakości. Nie wymagają dużo, bo wykształcenia wyższego technicznego i minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku.
halina 2016-03-23 17:45:07
Kupiłam śliwki suszone państwa firmy,termin ważności 07.2016.Po otwarciu torebki były spleśniałe,to nie pierwszy raz.
nuk 2016-03-29 21:59:45
hm @halina, sądzę, że pisanie na tego typu forum niczego nie da. Bakalland ma pewnie na stronie zakładkę kontakt, może warto to tam zgłosić. Nie wydaje mi się, by tak wielka firma pozwoliła sobie na podobne sytuacje znowu
Helmut 2016-05-04 05:29:21
Dziadowska firma ten bakalland. Daleko od cywilizacji jest bakalland i jego zarząd. Wrony tam zawracają. Dojazd na własny koszt, płaca mizerna. Świadczenia socjalne na poziomie zerowym. Wyzysk człowieka przez zarząd, to norma. Ścierwo nie firma.
witek 2016-05-04 09:01:47
aktualnie firma szuka ludzi na stanowisko jako Przedstawiciel handlowy ds.Kluczowych Klientów i wydaje mi się, ze dobrze na tym wyjdą, bo stanowisko naparwde jest dobre no i wymagania to tylko 2 lata doświdczenia tak naprawde.
lewi 2016-05-06 09:17:52
haha :) @witek tylko 5 lat ? pomyśl sobie , że akurat w tej branzy ciężko będzie bakallandowi znaleźć specjaliste z tak ogromnym doświadczeniem. Łatwiej może będzie analitykom produkcji tutaj się dostać
gosc 2016-06-09 13:18:34
Witam,
Dostałem się do drugiego etapu na Przedstawiciela ds. kluczowych klietnow lecz nie mówili jeszcze nic o wynagrodzeniu.
Ktos się może orientuje jak to wygląda jakie pieniądze i auto ?
Ds kluczowych klientów to naprawdę kluczowi klienci czy tylko ładnie nazwany detal ?
Dziękuje
jarek 2016-06-10 12:26:44
gdzie na rozmowe Cie zaprosli i na jaki region PH ds. KK Ja do Wocławka mam jechać
makoj 2016-06-11 15:54:21
To skoro jest dwuskładnikowe wynagrodzenie @bye to nie jest tak źle, bo dorzucają do tego odpowiednie premie.
ziemia 2016-06-13 19:10:39
tak dwa skladniki premii ,pierwszy brak jej drugi skladnik psychiatra.
rfgbe 2016-06-15 11:48:03
@ziemia a nie przesadzasz? widocznie skoro jest premia no to raczej nikt by sobie tego nie zmyslal..
Tom 2016-06-17 15:29:52
Dostał sie ktos ostatnio na PH ( jakie warunki ? pensja +/- jakie samochody itp. dzieki z gory za odpowiedź
miks 2016-06-17 16:12:14
Tom' a czy samochody są najwazniejsze jakim bedziesz jezdzil? chyba nie, wazniejsza jest kwestia umowy i warunków zatrudnienia. Ja rownież skladalem na PH jednka jeszcze nikt sie nie odezwal, czekam na info, premia podobno tez jest tylko ciekawe czy co mieisac
ołówek 2016-06-22 22:51:17
Rotacja w firmie jako ph wynosi już blisko 60%. tyle w temacie
witek 2016-06-23 11:17:25
ale to chyba dobrze, to znaczy, ze firma się rozwija?
Aska 2016-06-26 22:31:25
Czy te 60% PH to sami zwolnili czy to ludzie odeszli sami jak to jest naprwde pewnie sie nie dowiemy ale moze ktos cos madrego napisze
arkadjusz 2016-06-27 12:11:51
jakby tyle się ich zwolniło to by były nowe rekrutacje na ph, a żadnej nowej nie ma. tylko od finansów, księgości szukają, no może jeden Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów w Katowicach jest potrzebny
denzell 2016-06-27 19:22:15
Dostaniecie krótką fabię oklejona aż po sam dach i 2koła podstawy. O premiach nie myślcie bo przecież (jak już HR zaznaczał) pensja wyplacana na czas i jeszcze samochód i telefon :) Wekkendy wolne oraz umowa o pracę ,a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Hahaha Delecta jakoś sie sprzedaje, ale plany tak wyśrubowane, że nie ma to znaczenia. Bakalland sie nie sprzedaje więc sami pomyślcie. PH sami odchodzą !
grzecj 2016-06-27 20:33:09
Hej. Czy stanowisko samodzielnej księgowej we Włocławku nadal jest wolne? :)
ołówek 2016-07-10 07:36:07
Popatrz sobie w archiwa na pracuj.pl jeśli to możliwe to zobaczysz ile było ogłoszeń. nie chcesz to nie wierz.Od roku czasu tak się dzieje.Aplikuj, zatrudniaj się i potem sie wypowiesz.
grzesiek 2016-07-10 11:07:40
Ciekawe czy w samym hr jest lepiej @danzell bo teraz szukają tam osoby do Warszawy może chociaż tutaj są jakieś okazyjne premie chociaż to praca bez samochodu :)
Guitar 2016-07-27 13:55:42
Właśnie, jak to jest z premiami jako PH? Generalnie słyszę że podstawa 2000 na rękę i oklejone auto to norma, a premie 1500, więc jakby się je wyrabiało to jeszcze OK... Pytanie tylko, czy te premie to jak yeti wszyscy słyszeli, nikt nie widział, czy raczej norma na zasadzie, że PH na niej bazuje i brak premii jest niejako karą i porażką?

W firmach których pracowałem tak to działało, że jak nie miałeś premii przez np 3 miesiące, to wzbudzało to negatywne zainteresowanie i chęć "wsparcia" przez przełożonych i dostawałeś po tyłku- bo brak premii to bardziej kara a słabe wyniki, jak było średnio to była, choć niewielka ii analogicznie jak zrobiłeś 100% to było już spoko- jak jest tutaj? Czy auto można użytkować w weekendy (nawet po tankowaniu za swoje?)

Jak wygląda połączenie Delecty i Bakallandu: jeden zespół, te same auta, to samo portfolio i zadania czy są różnice?
witek 2016-07-27 14:12:51
Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów jest u nich teraz potrzebny z tego co widze jednak.
marpi 2016-08-04 16:25:29
Cześć, A po ilu dniach od pierwszej rozmowy miałeś następną? Ja byłem na 1 rozmowie mija prawie tydzień i odzewu niema i zastanawiam się czy liczyć jeszcze na kontakt?
Z góry dzięki za odpowiedz
makoj 2016-08-04 16:28:40
Wydaje mi się, że były jakieś podwyzki do zarobków.
Bak 2016-08-31 23:21:22
Witam. Pracuje w BA od kilku lat. Co chcecie wiedziec o firmie ?
pracownik 2016-08-31 23:43:56
Jak wygląda praca w biurze ? widze ogłoszenie na specjaliste ds sprzedaży odnośnie wynagordzenia, atmosfery etc mozesz cos napisac dzieki
Artur
Sprawia 2016-09-01 10:57:19
Mi się wydaje, że Bakalland to dobra i uczciwa firma
BAK 2016-09-13 16:02:44
Artur, zalezy o co pytasz - bo jesli o atmosfere to super, w Warszawie jest bardzo rodzinnie. A jesli o ilosc pracy to coz - ciezko sie z tym obrobic ale mozna. Nie wiem ile placa - to sa dane poufne do ktorych ja nie mam dostepu. Jesli chodzi o mnie to obecnie nie szukam pracy, od kilku lat jestem w BA, podoba mi sie. Mam niezla pensje, normalna umowe, chwilami jest ciezko - ale gdzie nie jest? Oczywiscie ze sa pewne rzeczy ktore czasami wkurzaja - ale nauczylam sie z tym radzic. Jesli chcesz to aplikuj.
BAK 2016-09-13 16:03:14
fajnie 2016-09-13 17:56:41
@BAK w każdym razie prezentuje się to nieźle, szczególnie, że dla mnie Warszawa to najlepsza lokalizacja
Zostaw swoją opinię o Bakalland S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakalland S.A.