Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. to nowoczesna firma i solidny partner handlowy. Działalność nasza dotyczy wyłącznie produkcji mięsa czerwonego. Dobrze zorganizowana sieć skupu oraz wyspecjalizowany tabor samochodowy zapewnia stały dostęp do najlepszej jakości surowca. Nowoczesna technologia uboju i rozbioru nadzorowana przez naszych specjalistów gwarantuje możliwość zaoferowania doskonałej jakości produktów.

Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów zakład został zatwierdzony do uboju i produkcji mięsa koszernego, a także do uboju zgodnie z zasadami religii Islamu - Halal.

System uboju umożliwia pełną identyfikację ubitych zwierząt.

Na każdym etapie produkcji przestrzegany jest system HACCP gwarantujący wysoką higienę produkcji. Istotnym elementem składającym się na ten sukces jest dobrze zorganizowany dział handlowy, który dba o zadowolenie klientów na każdym etapie sprzedaży. Nasze produkty dowożone są do klientów własnym nowoczesnym transportem.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Większość produkcji sprzedawana jest na eksport. Uzyskane uprawnienia pozwalają na eksportowanie mięsa i wyrobów na rynki Unii Europejskiej, do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi. Duża część sprzedawana jest także do Korei, Ghany, Algierii, Filipin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i wielu innych krajów.

Pragnąc sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, ZPM Biernacki Sp. z o.o. wdrożył międzynarodowy standard IFS, który obecnie jest uznawany przez ponad 70% podmiotów zajmujących się handlem żywnością. Możliwość dostosowania bogatej oferty do wymagań zagranicznych kontrahentów w połączeniu z dobrą jakością towaru powoduje ciągły, dynamiczny rozwój firmy.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x