Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Eurocash S.A. - Tradis

zdjecie uzytkownika
mag - 2009-12-28 20:37:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mialem z ta firma troszke wspolnego, no niestety to wszystko co tu pisza jest autentyczne,kazda zmiana ma swoje wady i zalety, ale cale zlo idzie z samej gory, od ludzi ktorzy wogole nie szanuja swoich pracownikow.
zdjecie uzytkownika
ktoś kto jeszcze tam obecnie pracuje - 2009-12-28 20:44:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masz racje-trakutują zwykłych pracowników jak jakąś niższą klasę
zdjecie uzytkownika
kierowniczek - 2010-01-14 20:44:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-17 19:41:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

śmieszne-sam sobie nosił niedługo będziesz-spójrz na te komentarze wcześniejsze-KIEROWNICZKU
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-17 19:42:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-23 18:43:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2010-01-17 19:42:34

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??

kierownik to ty jesteś ale przy rowerze-:):):):):):)
zdjecie uzytkownika
demo - 2010-02-23 17:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
po pierwsze - nikt nie kazal ci tam pracowac
po drugie - zatrudniajac sie myslales ze dają ci kokosy na wstepie,a dales cos od siebie,pokazales cos.Pewnie nie.
A po trzecie - lepiej paleciaka ciagnac,pchac niz nosic.
No ale to byl twoj wybor
zdjecie uzytkownika
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu - 2010-03-03 12:59:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i to jeszcze odbiory 1 v 1-śmieszne-ale co narazie trzeba się męczyć :(:(:(dopóki się czegoś innego nie znajdzie
zdjecie uzytkownika
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu - 2010-03-11 09:52:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a tak ogólem to jest w tych postach dużo prawdy-ciekawe czy któryś z tych kierowniczków-co jest tu o nich pisane-to czyta??jeżeli tak to powinno mu się zrobić trochę głupio chyba,że jak to mówią "pluj na niego a on powie,że deszcz pada"-hahahahaha
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2010-03-12 13:57:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w Radomiu nie lepiej praca za grosze ,ciągłe oszukiwanie przez kierownika logistyki notabene tępaka do sześcianu lepiej sobie odpuścic ten bajzel.Chyba że ktoś lubi być poniżany oszukiwany i okradany przy każdej pensji wielki [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
ktos - 2010-03-17 09:34:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
polak zawsze narzeka zadna praca mu nie pasuje najlepiej jak by se barany posiedzialy i kase brali za nic.jak im nie pasuje to niech ida do tesco tam zobacza norme to pujda sie pochlastac.a ten co chce isc na tiry to powodzenia bedzie zyl jak pies spal w pudzie,jszczal na kolo i jadl z puszki,robilem na tirach tez myslalem ze to jest ok robota po 2 wyplatach zmienilem zdanie
zdjecie uzytkownika
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu - 2010-03-19 19:53:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ktos - 2010-03-17 09:34:36

kolego jak widzę ty też narzekasz a piszesz ,że tylko inni "stękają" na prace-sam szukasz kwadratowych jaj-jakby było ci tak dobrze to twoja wypowiedź powinna wyglądać zupełnie inaczej-a co do tej pracy to większość napisała dużo prawdy a za te marne pieniądze to lepiej iść na budowę i sobie troche podźwidać,i napewno się więcej weźmie kasy niż w tej firmie-zabierają za byle co-jakieś wyżarte sobie wymyślają itp.śmiech na sali co oni robią
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A. - Tradis

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Eurocash S.A. - Tradis?
Zadaj pytanie
x