logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Eurocash S.A.

mag 2009-12-28 20:37:32
mialem z ta firma troszke wspolnego, no niestety to wszystko co tu pisza jest autentyczne,kazda zmiana ma swoje wady i zalety, ale cale zlo idzie z samej gory, od ludzi ktorzy wogole nie szanuja swoich pracownikow.
ktoś kto jeszcze tam obecnie pracuje 2009-12-28 20:44:55
masz racje-trakutują zwykłych pracowników jak jakąś niższą klasę
kierowniczek 2010-01-14 20:44:09
anonim 2010-01-17 19:41:04

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

śmieszne-sam sobie nosił niedługo będziesz-spójrz na te komentarze wcześniejsze-KIEROWNICZKU
anonim 2010-01-17 19:42:34

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??
anonim 2010-01-23 18:43:31
anonim - 2010-01-17 19:42:34

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??

kierownik to ty jesteś ale przy rowerze-:):):):):):)
demo 2010-02-23 17:39:14
po pierwsze - nikt nie kazal ci tam pracowac
po drugie - zatrudniajac sie myslales ze dają ci kokosy na wstepie,a dales cos od siebie,pokazales cos.Pewnie nie.
A po trzecie - lepiej paleciaka ciagnac,pchac niz nosic.
No ale to byl twoj wybor
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu 2010-03-03 12:59:47
i to jeszcze odbiory 1 v 1-śmieszne-ale co narazie trzeba się męczyć :(:(:(dopóki się czegoś innego nie znajdzie
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu 2010-03-11 09:52:00
a tak ogólem to jest w tych postach dużo prawdy-ciekawe czy któryś z tych kierowniczków-co jest tu o nich pisane-to czyta??jeżeli tak to powinno mu się zrobić trochę głupio chyba,że jak to mówią "pluj na niego a on powie,że deszcz pada"-hahahahaha
pracownik 2010-03-12 13:57:09
w Radomiu nie lepiej praca za grosze ,ciągłe oszukiwanie przez kierownika logistyki notabene tępaka do sześcianu lepiej sobie odpuścic ten bajzel.Chyba że ktoś lubi być poniżany oszukiwany i okradany przy każdej pensji wielki [usunięte przez moderatora]
ktos 2010-03-17 09:34:36
polak zawsze narzeka zadna praca mu nie pasuje najlepiej jak by se barany posiedzialy i kase brali za nic.jak im nie pasuje to niech ida do tesco tam zobacza norme to pujda sie pochlastac.a ten co chce isc na tiry to powodzenia bedzie zyl jak pies spal w pudzie,jszczal na kolo i jadl z puszki,robilem na tirach tez myslalem ze to jest ok robota po 2 wyplatach zmienilem zdanie
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu 2010-03-19 19:53:03
ktos - 2010-03-17 09:34:36

kolego jak widzę ty też narzekasz a piszesz ,że tylko inni "stękają" na prace-sam szukasz kwadratowych jaj-jakby było ci tak dobrze to twoja wypowiedź powinna wyglądać zupełnie inaczej-a co do tej pracy to większość napisała dużo prawdy a za te marne pieniądze to lepiej iść na budowę i sobie troche podźwidać,i napewno się więcej weźmie kasy niż w tej firmie-zabierają za byle co-jakieś wyżarte sobie wymyślają itp.śmiech na sali co oni robią
Ktoś 2010-03-20 00:00:02
kierowniczkowi to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie [usunięte przez moderatora]!!! taki baran jak ty nie rozumie ze do każej pracy ludzkie rece sa potrzebne, ale człowieka trzeba szanowac a nie jak w tym [usunięte przez moderatora] co poniektórzy zatracaja swoje człowieczeństwo tak ciezko tyrajac po godzinach!!!
gal-anonim 2010-03-21 10:21:33
ludzie nie przychodzcie do tego [usunięte przez moderatora]:
1)nadgodziny nie płatne
2)wózki dostają wybrane osoby-wolęjeżdzi pakeciakiem jak mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liza kierowniką
3) z [usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie kierownik
4) cały czas podwujne nocki
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu 2010-03-21 11:18:44
a jeszcze zapomiałeś o Owczarku-myślisz,że jest lepszy jak zmienia grafik ze 3 razy dziennie i nie można nigdy sobie czegoś zaplanować-masz rację kolego,że są nie płatne nadgodziny tylko same odbiory i to jeszcze 1 za 1-za niedziele też-a na co mi odbiory jak większośc potrzebuje kasy a jak będzie się chciało poleżeć w domu to od tego jest urlop jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od srania
Pytający 2010-03-24 20:56:57
Witam

Może mi ktoś opowiedzieć coś o stanowisku – Kupiec w firmie Tradis.
Leo 2010-04-06 20:13:10
Pracowałem tam prawie 2 miechy....i [usunięte przez moderatora] DNO!!!! Nadgodziny, podwójne nocki, o wolne weekendy potrzebne na szkołę się kłoć, marna pensja i tyraj jak wół. Żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska...i jeszcze [usunięte przez moderatora]!!! Temu to od razu w mleczaki bym [usunięte przez moderatora]. I te jego legendarne pytanie:,, To co? Dzisiaj 2 godzinki dodatkowo?" [usunięte przez moderatora] i tyle. Dziękuję za uwagę;D
anonim 2010-04-17 21:31:40
Leo - 2010-04-06 20:13:10

poczekaj jeszcze troche jak Kasza odejdzie i [usunięte przez moderatora] zastąpi jego miejsce(takie mnie doszły głosy)-to dopiero będzie [usunięte przez moderatora] z patatajnią-a z resztą to większość tych kierowniczków to same pojeby-jeden to na początku nie wiedział nawet jak się obsługuje program w komputerze a teraz podobnie jest z jego ustalaniem grafiku-wiadomo o kogo chodzi-burak jest i tyle :):):):):):):)
kartonio 2010-04-23 21:40:44
zgadnij gdzie bym ci ta teczke wsadził buraku jak bym wiedział kim jestes....
ktoś 2010-04-25 10:06:19
o jakiej teczce jest mowa??
DCH 2010-04-26 10:18:08
zmiana a najlepsza !!! zmiana c to frajerstwo tak jak ich kierownik a zmiana b to jeszcze ujdzie
ktoś ze zmiany C 2010-04-27 22:05:56
zmiana A masz na myśli najlepsza pod względem frajerstwa-nie porównuj kierownika do całej zmiany-nie znaczy,że jak kierownik danej zmiany jest frajerem to i taka jest cała zmiana-mylisz się gościu
do DCH 2010-04-28 18:02:48
Frajerem to jestes ty !!!!!!! [usunięte przez moderatora] cieciu... myslisz ze nikt nie wie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiasz [usunięte przez moderatora] oraz ludziom z innych zmian? Cwelu.... liz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swojemu kierownikowi z b
anonim 2010-05-06 20:37:40

hehehehehe-a co to jest za skrót DCH

Pewnie Duzy [usunięte przez moderatora] Hurtowni ;]
anonim 2010-05-10 21:15:07
ktoś ze zmiany C - 2010-04-27 22:05:56

E!! od zmiany A to sie [usunięte przez moderatora]!!!!! Co do tego kolesia DCH to chyba wiem o kogo chodzi.
Ostatnio sie chwalil ze sobie kluczyk do wozkow dorobil.
Zastanawia mnie jak i po co? a poniewaz brakowalo ostatnimi czasy jakiegos klucza wiec domyslac sie tylko co w jego paszczy slowo 'dorobic' moglo oznaczac....
ktoś z Tradisu 2010-05-12 21:35:12
a kto to taki???podaj jego nazwe
ktoś z Tradisu 2010-05-27 22:22:46
hahaha-ale cisza nastała-czy ktoś napisze jak ten debeściak się nazywa czy nie????
tradis wrocław 2010-06-02 02:40:36
pozdrawiamy Błonie u nas tez tak jak u was tylko pracai kartony. chcemy otworzyc NZZS solidarność. piszecie sie???
KOBIETKA 2010-06-13 21:28:03
WSZYSCY TYLKO NARZEKAJĄ, A WYSTARCZY ZGADAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI ZMIANAMI I STANĄĆ W SWOJEJ OBRONIE. NIECH PAN [usunięte przez moderatora] ZEJDZIE NA MAGAZYN I WTEDY MU POWIEDZIEĆ O CO CHODZI KAŻDEMU Z MAGAZYNIERÓW, ALBO BĘDĄ PODWYŻKI ALBO DZIĘKUJEMY ZA PRACĘ I WTEDY WSZYSCY UDAJĄ SIĘ DO SZATNI, NIECH ZWOLNIĄ ZA TO. CIEKAWE CO BY ZROBILI JAKBY WSZYSCY OD RAZU POSZLI DO DOMU ???
OSTATNIA PENSJA TZN. ZA MAJ TO JEDNA WIELKA JAŁMUŻNA. FIRMA OSZUKUJE NA " CZASIE KIEROWNIKA ", JEST ŹLE UZUPEŁNIONE " ECP ", BRAK PRAWDZIWEGO CZASU PRACY. W TYM MIESIĄCU PS WYNIÓSŁ 8888,00 ZŁ. ZABRANO KASE Z PREMII AKORDOWEJ PO 50 ZŁ OD OSOBY. JAKA TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ. WSZYSCY KIEROWNICY ZMIAN, ICH ZASTĘPCY, KIEROWNIK LOGISTYKI ORAZ KIEROWNIK MAGAZYNU " BOJĄ SIĘ LUBLINA JAK OGNIA " A TU JESI MAZOWIECKIE I MA SWOJE PRAWA. JAK NIE DADZOĄ WIEKSZEJ KASY NA MAGAZYN TO NIKT TU NIE BEDZIE PRACOWAŁ - NIECH ZAMKNĄ TEN MAGAZYN A OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA TO POWINNY BYĆ POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI.
tradis is dead 2010-06-14 18:15:22
"pan" [usunięte przez moderatora] pisane z małej litery absolutny brak szacunku do wszystkich kierowników i firmy tradis.Wszyscy kierownicy są nastawieni na wykorzystywanie pracowników dzisiaj powiedziono pracownikom że jeżeli nie zostaną na nadgodziny cofną odbiory godzin.A wracając do pana [usunięte przez moderatora] nazwał pracowników magazynu bydłem magazynowym.Firma tradis nie stwarza warunków by móc normalnie funkcjonować w pracy.Brak wózków tz,piesków ba brak paleciaków popsute skanery jak znajdziesz dobry to cud zasrane palety ostatnio natknołem się na zapleśniała palete cała w jakimś grzybie w regałach jebie padliną same negatywy jeżeli nie zaczną płacic za nadgodziny to długo na mazowszu się nie utrzymają myślą ze ludzi będą cały czas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robic kiedyś wszyscy pójda do szatni podejscie ludzi musi sie zmienic dla nich jeden dzien w plecy to setki tysiecy strat.
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.