Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Eurocash S.A. - Tradis

zdjecie uzytkownika
mag - 2009-12-28 20:37:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mialem z ta firma troszke wspolnego, no niestety to wszystko co tu pisza jest autentyczne,kazda zmiana ma swoje wady i zalety, ale cale zlo idzie z samej gory, od ludzi ktorzy wogole nie szanuja swoich pracownikow.
zdjecie uzytkownika
ktoś kto jeszcze tam obecnie pracuje - 2009-12-28 20:44:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masz racje-trakutują zwykłych pracowników jak jakąś niższą klasę
zdjecie uzytkownika
kierowniczek - 2010-01-14 20:44:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-17 19:41:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

śmieszne-sam sobie nosił niedługo będziesz-spójrz na te komentarze wcześniejsze-KIEROWNICZKU
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-17 19:42:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-23 18:43:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2010-01-17 19:42:34

nie chciało sie nosić teczki to teraz noście woreczki

a jeszcze jedno-który jesteś kierowniczek-zmiany B czy C??

kierownik to ty jesteś ale przy rowerze-:):):):):):)
zdjecie uzytkownika
demo - 2010-02-23 17:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
po pierwsze - nikt nie kazal ci tam pracowac
po drugie - zatrudniajac sie myslales ze dają ci kokosy na wstepie,a dales cos od siebie,pokazales cos.Pewnie nie.
A po trzecie - lepiej paleciaka ciagnac,pchac niz nosic.
No ale to byl twoj wybor
zdjecie uzytkownika
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu - 2010-03-03 12:59:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i to jeszcze odbiory 1 v 1-śmieszne-ale co narazie trzeba się męczyć :(:(:(dopóki się czegoś innego nie znajdzie
zdjecie uzytkownika
jeszcze obecny pracownik tego tragizmu - 2010-03-11 09:52:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a tak ogólem to jest w tych postach dużo prawdy-ciekawe czy któryś z tych kierowniczków-co jest tu o nich pisane-to czyta??jeżeli tak to powinno mu się zrobić trochę głupio chyba,że jak to mówią "pluj na niego a on powie,że deszcz pada"-hahahahaha
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A. - Tradis

Twoj email:
Wiadomość: