Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

pracownik 2013-08-14 19:39
witam orientuje sie jak jest teraz w wawie ? mam na mysli ile potracaja z pensji np 5.50x24 co daje w miesiacu 1320zl i bodajrze iles odtracaja od tej kwoty .... prosze o odp w sensie normalna i parwdzia :)
pracownik 2013-08-14 19:41
poprawiam np 10 dyzórow srednio w miesiacu stawka 5.50 na godz co daje dniowki 1320 razy 10 co daje 1320zl. i ile oni zabieraja bo wiem ze cos biora...
ands 2013-08-19 13:47
"pracownik" czy ty nie umiesz pisać po Polsku ??
wiesz ile błędów zrobiłeś !?
pracownik 2013-08-20 12:21
Dobra poprawiam :) ilę odtrącaja z pensji robie 2 tydzien , a rekrutacja nie ciekawie sie wypowiadala na ten temat .... np mam stawke 5.50 razy 10 dyzurów co daje przypusmy 1320zl...[usunięte przez admina]
geniusz 2013-08-21 18:21
Odtrącają 19 zł na ubezpieczenie, resztę dostajesz na konto, a gdzie robisz?
qwerty 2013-08-22 15:02
mam takie pytanie zrobiłem licencje 2 stopnia i poszedłem do juwentusa spytac sie o prace na operatora stacji monitorowania bo podobno dobrze płacą, dałem mu swoje cv i on mi odpowiedział ze pracowałem w grupach interwencyjnych i przez to nie mam mozliwości dostania sie na operatora. naprawde jest tak w juwentusie ze jak sie pracowało albo pracuje w grupach interwencyjnych nie mam mozliwosci dostania pracy na operatora czy to kit?
Janusz 2013-08-22 15:07
Zastanow sie dobrze bo robota na stacji to zapierdziel nie zmruzysz oka ogarniasz sygnaly alarmowe z calej Polski
qwerty 2013-08-22 16:15
Ale mi chodzi czy to jest prawda ze juwentus nie przyjmuje osób na operatora stacji monitorowania jeżeli sie pracowało w grupach interwencyjnych czy tylko tam można sie dostać po znajomości bo już lepsza płaca i umowa o prace i przez to mnie spławił koleś?
Gabi 2013-08-23 02:43
Splawil cie
Pracuja tez goscie ktorzy pracowali w grupach ale w Juwe
qwerty 2013-08-23 15:45
Macie braki? Potrzebuja ludzi? oczywiście mowie o Warszawie. Jeżeli mają braki i potrzebują ludzi bo myśle że tak w takim okresie jak wakacje, dała bys do siebie maila jak możesz bo na forum nie wypadało by pisać o tym to co chiałbym napisać
Gabi 2013-08-24 16:12
Nie maja brakow maja duzo chetnych na zlecenie ktorzy juz pracuja
as 2013-09-01 16:41
jezeli ma sie licencje i sie pracuje w ochronie to trzeba zgłosi w administracji w policji ze pracuje sie w ochronie? trzeba zaniesc jakis wniosek? czy pracodawca sam informuje policje o tym ze pracuje w ochronie? Jeszcze jedno pytanie ile minimum trzeba przepracowac w ciagu dwóch lat zeby nie stracic licencji? i czy wtedy trzeba zaniesc wniosek na policje ze sie przepracowało te pare dni? tak sie pytam bo koles z policji powiedział ze trzeba mu zawiesc wniosek ze sie pracuje w ochronie wciagu dwóch lat. a sie pytam ludzi i mi mówia ze nic nie woża. to jak to wkońcu jest?
loki 2013-09-02 12:48
jesli pracujesz normalnie to nie musisz nic nigdzie zawozic ale nie mam pojecia jak to wyglada jesli chcesz pracowac dorywczo znaczy raz na dwa lata bo tyle musisz przepracowac zeby licencja nie stracila waznosci
Ochroniarz 2013-09-02 15:52
Wystarczy przepracowac 1-2 dni na umowe zlecenie lub o dzielo i od tego czasu plyna nastepne 2 lata nikomu nie musisz dostarczac zadnych zaswiadczen co trzy lata dzielnicowy przeprowadza wywiad srodowiskowy na twoj temat i pyta gdzie pracujesz lub pracowales i tyle
qaz 2013-09-04 14:30
ile płaca w konsalnecie z GI jako prawy?
SEAL 2013-09-04 23:41
Witam

Jestem pracownikiem patrolu interwencyjnego Juwentus w Warszawie.
Znam dosyć tą branżę i na obecną sytuację Juwentus proponuje najlepsze warunki jeżeli o GI jako agencja ochrony - Kierowca ma 9,50 zł ,a Prawy 9 zł (rok wcześniej było 9,5 zł ale cięcia..) do tego kierowca jeździ prywatnym samochodem za który dostaje ryczałt około 2000 zł za wyjeżdzenie 2300 km miesięcznie.. mi jako prawemu wychodzi pensja za 240 zł średnio 2200zł (netto) z etatem.

Etat po dwóch miesiącach gwarantowany jeżeli się nic nie przeskrobie, a można wylecieć :) - na mój rejon jest 6 osób - tylko 2 nie nadają się specjalnie do roboty, reszta to w porządku chłopaki którzy mają wygląd i predyspozycje do tej pracy (sam mam 187 wzrostu) - Ogólnie firmę oceniam dobrze i nic lepszego nie ma w tej chwili jeżeli chodzi o agencję (wszystko rozwala esbecki Konsalnet - firmy tej nie polecam nikomu - stawki w GI tam to 7 zł/h) jednak jeżeli chodzi o przyszłość to nic dobrego nie wróży deregulacja ponieważ stawki spadną i jakość ludzi (już jest tragiczna - selekcji nie ma żadnej, kiedyś postura, wzrost, doświadczenie to była podstawa do pracy w GI - sam Pudzianowski kiedyś jeżdził tam).

Plusy:

- Etat
- stawka w miarę jak na Warszawę
- szkolenia
- brak dział (ale można polecieć za poważne rzeczy m.in za pijaństwo, oprócz tego za ewidentne olewanie pracy mogą przenieść na gorszy rejon)
- atmosfera pracy
- dodatki z przyzwoitą stawką
- system 24/48
- możliwość załatwienia spraw prywatnych w pracy np. opłaty itd.

Minusy:
- jakość ludzi gorsza (rolnicy, alkoholicy, tchórze) ale proszę nie oceniajmy wszystkich jedną miarką bo są tacy co angażują się w pracy i wykonują ją mimo narażania się i są ci drudzy
- spadek stawek możliwy (groźby Konsalnetu)
- brak rozwoju
- praca ta uczy lenistwa
- Odbijanie przystanków w nocy

Podsumując - Dobre ale na krótką metę dla młodych, chyba ze ktoś jest emerytem mundurowym to OK

Tyle ode mnie - Pozdrawiam
HowerHo30 2013-09-11 12:15
Pracuje tam MAX 5 zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)
2013-09-17 07:59
SEAL - 2013-09-04 23:41:22

Witam

Jestem pracownikiem patrolu interwencyjnego Juwentus w Warszawie.

Plusy:

- Etat

- stawka w miarę jak na Warszawę

- szkolenia

- atmosfera pracy

- dodatki z przyzwoitą stawką

- system 24/48

- możliwość załatwienia spraw prywatnych w pracy np. opłaty itd.

Minusy:

- spadek stawek możliwy (groźby Konsalnetu)

- brak rozwoju

- praca ta uczy lenistwa

- Odbijanie przystanków w nocy

[usunięte przez admina]
GI 2013-10-02 10:40
[usunięte przez admina] A co do szkoleń i uprawnień to osobiście posiadam takie o których taki[usunięte przez admina] jak TY może jedynie śnić za swoim biurkiem. Praca w tej firmie to tylko pewien etap ale tam pracują naprawdę porządni ludzie (oczywiście w obchodach i patrolach a nie biurze).
[usunięte przez admina]
stolik 2013-10-02 11:05
GI po co odpisujesz takiemu kretynowi przeciez tacy jak on i tak nie rozumia co piszesz żyją w swoim swiecie ciasnych uumysłów wiec daruj sobie bo naprawde szkoda nerwów my robimy swoje uczciwie pracujemy placimy rachunki i podatki sumienie mamy czyste :)
Garry 2013-10-04 14:22
Same tempaki robia w tej firmie
stolik 2013-10-05 06:56
no i prosze jaki piękny przykład :) jak to mówią uderz w stół......:):):)
Albert 2013-10-15 20:55
Super
antyl 2013-11-03 17:18
na jakim portalu mozna się wypowiedziec o juwentusie
kerio 2013-11-19 17:06
(usunięte przez administratora) paczek nie bedzi. Nie po to sie skubie zeby rozdawac
stadny 2013-11-22 17:33
Politycy zastanawiają sie nad wprowadzeniem minimalnej stawki godzinowej nawet od zlecienia 10zl ciekawe jakie wtedy wałki będą odchodzily :) do tej pory jak byla podwyzka na (usunięte przez administratora) to jednoczesnie obnizka na(usunięte przez administratora) wiec wypłata sie nie zmienila od 2007 roku a nawet byly cięcia stawek niektórym pracownikom o 50groszy pazerniactwo do potęgi
vik 2013-12-17 13:01
straszna cenzura na tej stronie nawet prawdy nie mozna o juwe napisać coś mi tu nieżle zalatuje
ari 2014-01-12 09:47
Dostalem wlasnie info od kumpla ze Śląska juwentus tam pada :) pare rejonów oddali Erze dwa następne niedługo tez oddadzą a reszta to będą składy mieszane jeden chłopak nasz drugi z Ery :) i tyle z juwe :):)
DINO 2014-01-19 16:17
mam znajomka w Poznaniu i wiecie co tam się dzieje KOLESIOSTWO załatwiają swoje interesy i sprzedają obiekty konkurencji bo twierdza że tak można sobie wyrobić premie a nie wierzę że dyrektorstwo o niczym nie wie może tak wszyscy zaczniemy robić bo i tak za parę chwil będzie to KONSALNET A NIE JUWENTUS
seba 2014-01-23 09:05
Konsalnet nie przejmie Juwentusa jak juz to Era lub Impel :) zreszta w Juwe biada chłopcy Lanosami jeszcze jeżdżą :):) porażka normalnie
Juwe 2014-01-23 11:22
Era i Impel to sobie moga kupic ale nie juwe ich kupuje konsalnet i tyle w temacie zreszta sami sie przekonacie
mis 2014-01-28 22:56
Witam pracuje w tej firmie juwentus i nie chwalcie tej firmy nie dość że jestem ochroną to dodatkowo wykonywać muszę prace dozorcy odśnieżanie oraz sypać solą. ( usunięte przez administratora ). to jest najgorsza firma ochrony w której pracowałem zaraz po firmie impuls z Warszawy ( usunięte przez administratora )
głos 2014-01-29 21:30
Juwentus jeździ z Erą razem widziałem auto oklejone po połowie JU/Era... masakra...
szef 2014-01-30 18:24
pod wawą jeżdżą Juwe/Konsalnet
antyl 2014-02-01 23:55
najlepiej będzie jak będą zatrudniac niewidomych ludzie i prezesi firm obudzcie się komu dajecie obiekty pod ochronę juwe to wielka (usunięte przez administratora)i o tym też muszą wiedziec UBEZPIECZALNIE
Pitbull 2014-02-04 15:56
Pracowałem w latach 1999-2000 jeździłem na Mokotowie..piekne czasy i dobre płace na dodatkach..Kryterium był wzrost wygląd etc a nie licencja..Ludzie z którymi mozna było iść w ogień a nie pajace chowajace sie za ciebie ale posiadający licencje..15 lat temu lekko mozna było zarobić 2tys jako prawy a przy dobrych układach 2500..
totalna porażka 2014-02-05 20:52
witam powiem tak stawki w tej firmie są żenujące bo pracować za od 4 do 6 zł na obiektach handlowych itp to porażka. Znajomy pracuje w tej firmie i wiecznie szukają pretekstu żeby tylko za coś kasę potrącić. za takie pieniądze niech sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ruszą. A co do konwoju w Juve stawka 9 zł za narazanie życia to klapa i dno sam pracuje w drogerii w innej firmie:) i mam 9 na godzinę a nie ryzykuje niczym. ( usunięte przez administratora )
anonim 2014-02-08 21:11
nie narzekajcie tylko poszukajcie sobie innej pracy a te wasze gadania wiecie gdzie mają jesteście zwykłymi parobkami (usunięte przez administratora) HA HA HA
misiek 2014-02-11 19:32
Poszedłem na rozmowę do jednego z oddziałów tej firmy a facet się mnie pyta.Niepełnosprawność jest ? Ja odpowiadam NIE MA.Studiujesz ? Ja mówię NIE.
Licencja jest? Odpowiadam że tak.A on mi mówi że mimo że mam licencję i wyglądam jak misiek (110 kg wagi i 190 cm wzrostu) to z roboty nic z tego bo oni szukają inwalidów,rencistów i studentów.Szkoda marnować czasu bo w Solidzie jest tak samo.
zulus 2014-02-12 13:26
jestem ciekaw kiedy te firmy się obudzą że nie są ochraniani tylko (usunięte przez administratora)z pieniędzy przez te firmy jak JUWENTUS itd. a taka 1 czy 2 firma zatrudniła by 2 ludzi nawet z zusem to koszt około 4000 a firma płaci 8000 10000 tys JUWENTUSOWI i gdzie tu logika FIRMY OBUDZCIE SIĘ
papież 2014-02-17 07:59
Bo to jest tak ludzie pracują tak jak im płacą zgodnie z powiedzeniem jaka płaca taka praca, oczywiście pracodawca może powiedzieć że zgodziłem się na takie warunki pracy i będzie miał rację tyle że zgodziłem się na nie ponieważ wszedzie sa takie same :) a tekst typu nie podoba się to zmień firmę jest akurat na poziomie pracodawcy i świadczy o jego raczej miernym IQ :)tak wiec nie spodziewajcie się że pracownicy będą się zbytnio przykładać do pracy po prostu zrobią co muszą po najmniejszej lini oporu
ALEX 2014-02-25 10:42
NIE POLECAM TEJ FIRMY.
Jarek Klos 2014-02-27 13:27
Tutaj można się wypowiedzieć - (usunięte przez administratora)
klient 2014-02-28 08:48
Niedawno podlaczylem sie do tej firmy i mialem pierwszy kontakt z pracownikami patrze a tu jakiś dziadek przyjeżdża :):) no człopina po 60tce :):):) w starym golfie III
:):) kumpel do dzisiaj sie ze mnie nabija że emeryci mnie chronią
tobic 2014-03-03 12:06
Wiem o kogo chodzi :) ten dziadek jest nietykalny w firmie wszystkich zwolnią a ob zostanie ale to juz inna bardziej skomplikowana historia :)A co ciekawsze auta na nowsze też nie musi wymieniać
alex 2014-03-08 21:49
popatrzcie na tych nierobów z POZNANIA a odpowiecie sobie Sami na takie pytania jak tych przepoconych ludzi można nazwać OCHRONĄ pracują niby na patrolach po 48 h bo mają przyzwolenie (usunięte przez administratora)
ciecio sprzątaczka 2014-03-14 00:16
Masz racje ja robie na osiedlu mam 5.5 i kaza podloge myc a te 5.5 za to że. jestem dowódcą. zmiany
krytyk 2014-03-21 14:33
a ja wam powiem dlaczego tak kiepsko jest w juwentusie :) bo kierują nim wystraszeni nieudacznicy :) wolą obcinać wynagrodzenia,likwidowac rejony i etaty zamiast podnieść klientom opłaty powiedzmy o 10zł miesięcznie
kolejna żanujaca sprawa kiepsko im idzie z wyegzekwowaniem płatności od niektórych klientów
za dużo koordynatorów
brak opłat za nieuzasadnione interwencje gdyby tak wprowadzić 50-100zł za taki alarm pieniadze płynęły by strumieniem
ale szefostwo nie ma jaj wolą nam obcinac wynagrodzenie żałosne zarządzanie ograniczonych ludzi
Ja Nio 2014-03-25 23:48
Niestety firma schodzi na psy, szkoda ale widać taka jest tendencja w tej branży. Ktoś kiedyś zepsuł ten rynek.
sosna 2014-03-31 14:08
Ktos zepsuł a dobijaja ją emeryci zapraszający przełożonych na grilla i wódeczke
Zostaw swoją opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Juwentus