Opinie o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nescom sp. z. o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nescom sp. z. o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Ile jest zmian w Nescom sp. z. o. o.?

Maciek Nowy wpis

Czołem. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Nescom sp. z. o. o.? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Maciek

Malwina Nowy wpis
@Maciek

Cześć Maćku. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to rekomenduję firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Powodzenia! Malwina.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nescom sp. z. o. o.? Chętnie zatrudniają?

Janek Nowy wpis

Nescom dymał wszystkich tak samo,studenci nie mieli ulg????

Sylwia

@Król grzybowskiej Po pierwsze - wypowiadając się na forum pamiętaj o kulturze słowa. Po drugie - Twój wpis ma raczej niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku. Proszę Cię zatem po raz kolejny, abyś zaczął merytorycznie opiniować Nescom jako pracodawcę. Czy według Ciebie warunki zatrudnienia uległy tam poprawie, a może cały czas jest tak samo?

@Sylwia

Nescom to historia. A dla @Seba & @Król g. to miejsce na Białołęce czeka. A tam zrobią im to samo w d. co oni klyentom... "wypłacić zaległości"... zajadów ze śmiechu dostałem

@Łysy

@Łysy Jesteśmy Ci wdzięczni za Twoją aktywność na wątku, ale Twój poprzedni post może pozostać niezrozumiały, szczególnie dla nowych tu osób. Pracujesz albo może pracowałeś w firmie Nescom? Wyjaśnij nam swoje stwierdzenie, że "Nescom to historia".

Sylwia

@Seb To naprawdę nie jest wątek, który byłby dobry na takie dyskusje - zapamiętaj to zatem. Skoro jednak postanowiłeś się na nim udzielać, to jesteś byłym albo też obecnym pracownikiem firmy Nescom. Byłby z związku z tym tak uprzejmy i powiedział nam, czy firma w chwili obecnej prowadzi rekrutację?

Łysy

A ile $ wisicie Klientom....?

@Sylwia

Nescom to historia opisana m.in w felietonie "Łowcy frajerów". Już nie działają w branży Forex i chwała KNF'owi i nowym regulacjom. Co teraz robią - wolę nie wiedzieć. Rekomenduję omijanie tej firmy łukiem szerokim.

@Łysy

@Łysy To naprawdę bardzo dobrze, że bierzesz aktywny udział w dyskusji, ale Twoje wpisy mogą jedynie w małym stopniu pomagać tym, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą. Nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie do Ciebie - pracowałeś w Nescom, czy inaczej jesteś powiązany z tym przedsiębiorstwem? Proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

@Sylwia

Byłem Pracownikiem :) na wyjazdach ,, Pupy" nie daje po Pijaku... :) P.s. piętra się Sylwio pomyliły... :) Hahaha

@Seba

@Seba Dziękuję Ci zatem za odpowiedź. Chciałbyś dodać coś jeszcze na temat tego pracodawcy? Z chęcią poznamy kolejne opinie pracowników o specyfice pracy w firmie Nescom. Może poziom wynagrodzenia ulega w tym momencie znacznej poprawie? Proszę, dajcie znać w komentarzach.

@Łysy

Skoro firma Nescom to Historia... To po co komentujesz posty ? Czy moze cos masz na sumieniu ze dyskutujesz na tym forum ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nescom sp. z. o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Król grzybowskiej

Niewiem czy pomogę ale...Cygarowski Kamil został oszukany przez Nescom. Tyle że,to on sam kierował tym procederem w ich imieniu,szkolenia,meetingi i pracował z klientami pod innymi nazwiskami(także pracowników)czym doprowadzał do znacznych szkòd.Więc czy on też może się zgłosić?

PILNE!!!!
@Król grzybowskiej

Proszę o podanie na wskazany adres e mail numer telefonu Pana Kamila w celu umówienia się na spotkanie.

@Król grzybowskiej

haha Oszukany... ??? :-) Chyba nie wiesz co piszesz. Sam oszukiwał pracowników klientó itp. O szkoleniach to on nawet nie miał pojęcia. Pozdrawiam

Król grzybowskiej.

Czytaj ze zrozumieniem????

@Król grzybowskiej.

Prowadzona przez Was dyskusja dotyczy nie tych kwestii, których właściwie powinna. I Twój komentarz również nie jest zgodny z głównym tematem obecnego wątku. Jeśli zatem pracujesz, albo też pracowałeś w firmie Nescom, to proszę skup się już na opiniowaniu tamtejszych warunków pracy. Czy oprócz normalnej, comiesięcznej wypłaty dostajecie jeszcze jakieś premie?

@Seba

Prawda jest taka że jak go nie było to jak nie mieliśmy w nescom wydzwonione 180 minut to nam (usunięte przez administratora) dawali. U Patryka jak byłem dostałem 500zl za cały miesiąc pracy w tej zjebane aplikacji. Jebali go a i tak nam te minuty dopisywal prawda jest taka że Cygar musiał być (usunięte przez administratora) trochę żeby się do nas nie czepiali. Pazdan jak z nami został to porażka to dopiero (usunięte przez administratora) największy z nich wszystkich

Sebastian
@PILNE!!!!

Krótka piłka... Sylwia "dała" Prezesowi na wyjezdzie nad Zegrzem. Teraz go "Broni"... Bo kawkę codziennie mu robiła jak loda. A dalej to pisząc to Ku... (usunięte przez administratora) itp. Niech napiszą osoby która wiszą "Oni" Euro Dolary w setkach i jeszcze kolejnym pracownikom za wynagrodzenia

Niki

Nie macie jak czytam dobrej opinii o firmie. Myślałem o pracy ale chyba trzeba przemyśleć.

Sylwia

@karius, To chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu odpowiedzi i dyskusje. Masz nam jakąś konkretną wiedzę do przekazania na temat firmy Nescom? Jak z Twojej perspektywy, wyglądają tam aktualne warunki zatrudnienia - uległy zmianie, czy są nadal takie same? Co doradziłbyś osobom, które dopiero rozpoczynają tam karierę zawodową?

Zlosnica
@Sylwia

Nescom współpracuje z firmą Teletrade International prowadzą firmę były księża misjonarze z Ukrainy, którzy w łatwy sposób naciągają klientów na forex wykorzystują ich zaufanie. Mam na myśli autorytet w społeczeństwie jaki mają księża. To dobry sposób by naciągnąć klientów na usługę.

PILNE!!!!!!!!!!!

Uwaga!!!!!! Pilnie poszukuję osób oszukanych przez Karola D. i Davida F byłych zarządzających Nescom Polska, gdyż w prokuraturze toczy się postępowanie karne przeciw tym osobą i każda informacja dodatkowa o tych osobach pomoże. Wiem, że dużo osób zostało oszukanych i interesuje mnie spotkanie z tymi osobami i informacja do której prokuratury zostało złożone zawiadomienie o nich. Na adres: informacje.pilne@gmail.com, proszę o informacje jakie macie o zgłoszeniu w prokuraturze bądź kontakt do siebie w celu umówienia się na spotkanie. Dziękuję

Dlaczego ktoś usuwa wpisy? Czy ktoś wie co z szablozębnym? Oby r.u.r.a odpowiedziała tak jak reszta.

Sylwia

Jeśli twierdzisz, że jakichś komentarzy już nie ma, to musiały one naruszać regulamin serwisu Gowork i dlatego też musiały zostać zlikwidowane. Tutaj możesz zapoznać się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Może orientujesz się, czy osoby, które posiadają nieduży stopień niepełnosprawności mogą dostać pracę w Nescom?

Łysy

Tak, tak... Na Nescom'ów też czas przyjdzie... A impreza na Twardej już się nie powtórzy. I dobrze.

Sylwia

@Seba Jeśli wypowiadasz się na forum publicznym, to musisz pamiętać o kulturze słowa. Nie jest do końca zrozumiałe to, co chciałeś wyrazić poprzez swój post. Czy mógłbyś zatem jeszcze raz, na spokojnie, wypowiedzieć się na temat pracodawcy, jakim jest firma Nescom? W czym tkwi Twój problem?

Seba

(usunięte przez administratora)... Proponuję pójść na Ugodę z pracownikami. Wypłacili zaległości itp. Innym razem CBŚ KNF itp Instytucje dowiedzą się wszystkiego co działo się w Polsce na Ukrainie itp. I Szlabno-Zębna Ku... też dostanie za to :-)

Ciekawy

Wiecie co z tym blondynem z biżuterią na zębach, co mu podrabiana Włoszka syna poczęła? Robi już w carrefour czy biedronie? A nosi jeszcze pantofle do spodenek? Ciekawy jestem.

Król grzybowskiej
@Ciekawy

Od czasu jak .go pogonili franke z lysym to widziano go na myjni w dortmundzie

karius
@Ciekawy

ponoć graty na portalach z rzeczami za darmo zbiera

Sylwia

@Ciekawy @Ktoś Taki i Owaki @Król grzybowskiej Skupiacie swoje komentarze wokół rzeczy, których, szczególnie nowi, użytkownicy mogą nie zrozumieć. Moglibyście w związku z tym skoncentrować się jedynie na aspektach, ściśle dotyczących szeroko rozumianych warunków zatrudnienia w Nescom. Bardzo Was o to proszę, bowiem w ten sposób pomagacie niektórym osobom.

Ktoś Taki i Owaki

Firma sprzedawała złoto inwestycyjne bez wymaganych pozwoleń - tyle wystarczy powiedzieć.

Ktoś Taki i Owaki
@Ktoś Taki i Owaki

Powiem więcej - jeżeli trzeba będzie, to będę pod tym kątem składał zeznania. Bo to, co tam się działo na przełomie 2016 i 2017 roku, to cyrk na kółkach.

Sylwia

@Seba Bardzo Cię proszę o nieco spokojniejszy ton Twojej wypowiedzi i o przestreganie zasad spisanych w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Proponuję, abyś jeszcze raz, w sposób kulturalny wypowiedział się na temat swojej współpracy z firmą Nescom. Może wspólnie, z innymi użytkownikami forum, doradzimy Ci coś w tej sprawie. Zrobisz to?

Seba

Nescom funkcjonuje normalnie??? Dawno (usunięte przez administratora) za hajs nie dawalas... ??? (usunięte przez administratora) dobrze placi ???

Sylwia

@Seba Bardzo Cię proszę o nie pisanie w tym miejscy takim tonem. Radzę Ci, żebyś dodatkowo zapoznał się z regulaminem Gowork https://www.gowork.pl/regulamin i przestrzegał go. Jeśli jednak chciałbyś w sposób merytoryczny, a przede wszystkim kulturalny wyrazić swoje zdanie na temat firmy Nescom - zapraszam. Być może to, co wiesz przyda się innym użytkownikom.

Seba

Franke Domański Baczewski... Karma wraca... Którąś z was (usunięte przez administratora) jeszcze spotkam w życiu!!! Teraz tak cicho siedziecie a tak Pyskami Brąchaliście

@Seba

I co zrobisz (usunięte przez administratora)

Januszek
@Seba

Wszystkie 90% opini negatywnych pisze sfrustrowany cygar.

Trader
@Januszek

Ciekawe kiedy będą następne przesłuchania w prokuraturze i czy pójdą siedziecć za to co zrobili

Kròl Grzybowskiej

Cygarowski boli pupa? To cie zalatwili z grecją...jak pentaka. Nic nie byles warty i dlatego cie odpulili...pewnie teraz sam w biedrze na magazynie latasz z paleciakiem;))

Zostaw merytoryczną opinię o Nescom sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nescom sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nescom sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nescom sp. z. o. o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

Nescom sp. z. o. o.