Opinie o LED Labs S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LED Labs S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LED Labs S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LED Labs S.A. w Kraków

+ i -...

Generalnie nie polecam:/ z jednej strony jak się pokombinuje to można coś tam wyciągnąć na miesiąc, a kilka osób naprawdę dało się lubić. W praktyce bardzo toksyczne środowisko, firma wprowadza sporo corpo rozwiązań i premiowane jest (usunięte przez administratora) o każdą pierdołę.

Toster
@+ i -...

EXPORT nigdy nie robi planów Inwestycje są w powijakach Dział polski utrzymuje firmę na powierzchni. Płace to płace robisz robotę dostajesz kasę.

HaloLed

Firma powinna skontaktować się z wszystkimi osobami które odeszły głównie z exportu i poprosić o prawdziwe powody ich odejścia. Środowisko pracy nigdy nie będzie dobre jeśli nie zmieni się złych liderów. za dużo sytuacji alarmowych jest ignorowanych.

Wszystkim pracownikom, tak starym jak i nowym, a także kandydatom do pracy w LedLabsie zalecam zapoznać się z opiniami na temat Vienna Life. Wasze pieniądze (premie) odgórnie będą przekazywane do tej piramidy finansowej, a obiecane dodatkowe 200 zł dla wszystkim prawdopodobnie pochłonięte w większości przez opłaty likwidacyjne. Kto wpadł na ten genialny pomysł ? Czy zarząd razem z HR jest tutaj tak kiepski, że nawet nie zrobił minimalnego researchu na ich temat? WSTYD!

@TrueAnswer

To kto wam teraz zapewnia opiekę medyczną? Dużo się zmienia w zasadach i dopłatach do tego benefitu? Czy raczej różnica nie jest za bardzo odczuwalna?

Przed działem handlowym widzę, że przestrzegali, ciekawe co się dzieje na innych. tam gdzie specjalista ds. Social Media pracuje to jest sam marketing czy jednak z czymś jeszcze dział się łączy? Planuje sprawdzić te ofertę. raczej spełniam wymogi, ciekawi mnie jednak co może wyjść na rozmowie. opowiecie mi o niej? chcę wiedzieć jak się przygotować

MS Nowy wpis

No w skrócie, to lada chwila będzie postawiony od nowa dział marketingu ;)

@MS

Jak osoby kandydujące do tego działu marketingu maja to rozumieć? Czy jakoś konkretnie zostanie zmieniona sama kultura pracy? jaka teraz wychodzi tak już w praktyce? Nie wiem po prostu czy odczekać z tymi ogłoszeniami dla specjalistów czy nie

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem stanowiska Account Manager. Ktoś może powiedzieć coś więcej? Czego można się spodziewać? Plany do wyrobienia? Jakie uposażenie na tym stanowisku? Jestem umówiony na 2 etap. Dzięki za odpowiedzi.

Obserwator
@Kandydat

Nie warto, ludzie z tego działu narzekają na wszystko. Plany z (usunięte przez administratora) brak szacunku i zaufania, itd itp z resztą rotacje też już mają dużą z tego co widzimy.

Pracownicy Nowy wpis
@Obserwator

Co wy piszecie ? wiele osób jest zadowolonych ze zmian jakie wprowadzają Dyrektorzy. Nigdy nie było tak dobrze jak jest teraz ! Wreszcie jest lepsza komunikacja między działami i rozwój całej firmy. Weźcie się do pracy a nie wypisujcie nieprawdę po goworku.

Pytający

Dlaczego w tej firmie jest tak duża rotacja?

Odpowiadajacy
@Pytający

Bo obietnice firmy i obowiązki w umowie to jedno, a rzeczywistość w ledlabsie to drugie. Ludzie uciekają z tego tonącego okrętu.

Dyrektor handlowy ds. inwestycji według ogłoszenia ma dwie umowy do wyboru, która bardziej opłacalna, umowa o pracę czy b2b? Coraz więcej znajomych moich na tej 2 pracuje ale nie wiem sam, nigdy nie próbowałem. Proszę o radę

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LED Labs S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier/Magazynierka?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pożegnanie

Firma, w której nie warto się starać, wystarczy wiedzieć, do kogo się przyczepić. Firma, która nie wypłaca premii, tylko "benefity", co kwartał. Firma, z której najbardziej "docenieni" pracownicy zwalniają się bez żalu, bo nie jest w stanie wyrównać warunków płacowych konkurencji. Hasłem przewodnim na ten rok jest wytrwałość, i jest to prawda - trzeba mieć dużo wytrwałości żeby jakoś wytrzymać w tym mentalnym dnie. Ja nie wytrzymałem, i nikomu kto nie musi, nie polecam.

Sugerujesz przy tym, że powyższa treść może być niezgodna z prawdą? Jeśli tak to jak to jest chociażby z tym docenianiem? W jaki sposób się ono przejawia? I co jest zauważane prócz dłuższego stażu pracy?

Były Pracownik

Bądź mną... Zasłuż się w firmie, ogólnie bądź wśród najlepszych. Otrzymaj liczne nagrody i "dodatki" za twój wkład w firmę LED Labs. Bądź pomocny i przyjacielski dla kolegów z firmy. Staraj się. Zostań zwolniony przez fałszywe oskarżenia, z nieznanych ci powodów. Chodź same warunki pracy są dobre, a proces rekrutacji sprawny, to pod względem osób pracujących, ta firma nie dba nawet o siebie. Jeśli to czytasz i szukasz miejsca gdzie możesz pracować przez przysłowiowe lata, to omijaj ją szerokim łukiem. Bo jeśli jesteś uczciwy, pracowity i zaangażowany, to nie jest to miejsce dla ciebie.

Jak częste są te możliwości na nadgodziny? Ktoś pisał, że dla chętnych mogą być oddawane do dyspozycji lecz nie wiem od jakich czynników zależą? Ile średnio nadgodzin zbiera się w miesiącu?

J23

Firma, w której jest ogromna rotacja pracowników. Ciągle ktoś odchodzi. Firma z potencjałem, ale z takim traktowaniem pracowników na pewno niczego nie osiągnie.

Były
@J23

(usunięte przez administratora)totalny. Kary finansowe za najmniejsze przewinienia. W czasie pandemii zmuszanie do szczepień. Kto ma trochę oleju w głowie nie siedzi tam długo. Szkoda życia.

Ewcia

Ja tu zajrzałam w sprawie oferty na Magazynierke ktoś zna szczegóły pracy w takim charakterze tutaj w zakładzie? Praca po 8 godzin czy więcej? Tego nie mogłam znaleźć w tej ofercie, która mi się pojawiła. Wszędzie teraz na 12 tki prawie potrzebują a ja nie chcę w pracy siedzieć 14 godzin z dojazdem łącznie.

Biibliasz
@Ewcia

Praca w wymiarze 8h, jeśli są możliwości to dla chętnych nadgodziny.

Specjalista ds. logistyki – analityk jak zna SQL to na jakie zarobki może liczyć? Kiedyś sie uczyłem tego na takiej amerykańskiej platformie e-learningowej, nawet coś pamietam. Ciekawe, czy wezmą to pod uwagę. Ogólnie zarobki są jakoś zależne od umiejętności czy wszyscy mają jednakowe, ktoś był na rozmowie i powie, co zaproponowali?

Jakub

Biorąc pod uwagę koszty życia w Krakowie, czy jest na miejscu oferowanie 3500zl netto w dziale eksportu?

Xyz

Organizowanie spotkań wigilijnych w weekend, na tydzień przed świętami to brak szacunku dla pracowników i ich rodzin!

@Xyz

Twoja wola tak uważać. Ciekawe, co na to pozostali pracownicy? Uczestnictwo w takim spotkaniu jest obowiązkowe, czy to po prostu miły gest?

Opek

Dużo można o tej firmie powiedzieć, ale wigilia akurat jest ok i wcale nie trzeba być. Może jest inaczej jeśli jesteś w zarządzie.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w LED Labs S.A.?

Hej, mam takie pytanie odnośnie firmy i rozwoju, najlepiej jakby napisał ktoś, kto pracował na tym stanowisku albo właśnie przeszedł wyżej. Czy jest realna szansa, że junior project manager z czasem przejdzie na project managera? O ile jeszcze się zdarza, że szukają, bo ostatnia oferta widzę sprzed miesiąca i w końcu nie wiem, czy kogoś znaleźli do pracy czy nadal można tam się zgłaszać

Permanentnie szukają ludzi do eksportu, już chyba kilka lat, zwłaszcza na rynki włoski i hiszpański. Szkoda czasu na aplikowanie. Albo proponują warunki nie do przyjęcia i nikt tam nie chce przyjść albo wszyscy od razu odchodzą. Innej opcji nie ma. Śmieszna firma

qwerty

Raz tam byłem na rozmowie. Rozmowę przeprowadzały trzy osoby. natomiast okazało się, że stanowisko jeszcze nie istnieje

Niestety, po opublikowaniu ostatniego komentarza firma była bardzo oburzona tym, że ich pozytywna oferta została przedstawiona w negatywnym świetle. Jednocześnie ogłosili, że premia przestaje być wypłatą, a staje się świadczeniem. Wielki fundusz emerytalny dla pracowników jest teraz postrzegany jako forma lojalki – zostaniesz, dostaniesz bonus, odejdziesz, poniesiesz kary umowne.

Piszesz ze stanie się to prawdopodobnie. Więc skąd jakieś potwierdzenie że tak na 100 % ma być? I z jakich przyczyn jest to akurat kwota 200 zł. Ile miały wynieść te premie od nowego okresu?

UR ? Chyba HR

Jestem przekonany, że dział HR z przyjemnością odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Belzedup

Gdzie informacje odnośnie nowej opieki medycznej w zastępstwie LuxMed? Jakaś aplikacja dedykowana? Informacja na maila? Ktoś dostał w ogóle jakiegoś maila lub sms z informacjami?

TrueAnswer

Nie masz racji, wszystkie dokumenty są dostępne a informacja o tym przesłana na komunikatorze firmowym.

@TrueAnswer

Anonim strikes again

Podobno pracownicy mieli dostać umowy z Vienna Life do wglądu w listopadzie. Dalej nic nie wiadomo. Czy znowu dostaniemy je na dzień przed obowiązkiem podpisania?

Tester v2

Dzień dobry, Chciałbym uprzejmie donieść wszystkim o tym że, Led-Labs wprowadził innowacyjny system wypłacania premii. Premia zamiast na co miesiąc to co kwartał, zamiast na konta pracownika to na sub konto w ubezpieczalni. Zostaliśmy o tym poinformowani bez konsultacji, po prostu dano nam do zrozumienia że pieniędzy już nie będzie i że jest to inicjatywa od górna i nie mamy nic do gadania.

@Młody

Witam pracowałem w tej firmie 1.5roku i cieszę się ze się zwolniłem bo ta praca nie jest na dłuższy etap życia… płaca marna obowiązków coraz więcej, premie ucinane za prawdę… Ważne żebyś robił tak jak ci zagrają… Jeżeli prezes nie widzi problemu to niech zadzwoni do ludzi którzy się stamtąd zwolnili albo kierownictwo zwolniło to usłyszy prawdę. To nie jest corpo tylko zwykły magazyn a gorze się pomyliły tabelki. Ludzie na dziale zawsze pomocni nigdy nie bylo tak by ktoś miał jakieś ale do ciebie chyba ze z innych działów i stosowanie mobingu przez jednego kolegę bo szukał guza… odradzam przychodzenia do tej firmy bo teraz to już schodzi w złym kierunku

@@Młody

Czyli ile się zarabia na wytłaczaniu? Widzę, że była wzmianka o raczej w porządku atmosferze skoro ludzie sobie dopomagają. Operator na Podgórze jest potrzebny. Praca u was widzę, że jest na dwie zmiany, czy elastycznie da rade także się z kimś ugadać? Pracodawca przymknie na to oko? Występuje jakieś elastyczne podejście?

Ooo

Cześć, interesuje mnie stanowisko pracy junior project manager, na które znalazłem ofertę do firmy. Tylko widzę, że nie określili tam, jak długiego doświadczenia wymagają, a ja mam go już trochę i wobec tego chciałbym wiedzieć, po ilu latach można spodziewać przejścia z pozycji juniora na takiego regular specjalistę? Napisali tylko, że oczekują doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o LED Labs S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w LED Labs S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LED Labs S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LED Labs S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LED Labs S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

LED Labs S.A.