Opinie o Iwoniczanka Sp. z o.o. w Brzozów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Iwoniczanka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iwoniczanka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwoniczanka Sp. z o.o. w Brzozów

Dzień dobry. po lekturze opinii widzę, że kierowcy sprzed lat odradzali prace. mimo wszystko chce się dowiedzieć jak jeździ się na dzień dzisiejszy. Chodzi o to, że wystawiona jest właśnie oferta dla sprzedawcy / kierowcy do oddziału w Sulechowie. Interesuje mnie atmosfera jaka w nim występuje oraz wyjaśnienie wskazanych widełek. Podają je jako od 5 do 8 tys. za jaka prace uda mi się zarobić 8 z przodu?

@Darek

Nie lepiej iść do konkurencji? Płacą lepiej, nie musisz wypełniać żadnych papierów czy stanów skrzynek u klienta, żadna paniusia z biura nie denerwuje cię telefonami, masz większy wybór asortymentu przez co łatwiej o klienta. No i nie musisz się wstydzić za produkt który podszywa się pod uzdrowisko Iwonicz Zdrój!

Fiat Nowy wpis

Pracuje w firmie od jakiegoś czasu, jestem bardzo zadowolony. Przyjazna atmosfera, wszyscy bardzo pomocni i mili dla siebie. Pensja naprawdę bardzo satysfakcjonująca. Prawdę mówiąc to najsolidniejsza firma w jakiej do tej pory pracowałem.

Kondzio Nowy wpis
@Fiat

Hahahhahahahaa. Zapłacili ci za ten wpis czy chcesz się podlizać!?

A na dział produkcyjny są w ogóle przyjęcia? tak spoglądam co jakiś czas na stronę www i stale widnieją na niej oferty dla kierowców. taka praca mnie nie interesuje, ciekawi mnie jak może ona wyglądać teraz od strony produkcji, czy ktoś wie?

Darek

Nic się nie zmieniło. Na zarobki 8 tys to musisz trafić naprawdę dobry rejon i to tylko w lecie. Ale wiedz o tym że żeby tyle zarobić to musisz zapieprzac od 5 rano załadunek do 20 wieczór jak obsluzysz ostatniego klienta. Plus powrót na bazę i rozładunek skrzynek pustych. Czyli bite dwa etaty czyli tak jakbyś zarobił 4 tys . Nie lepiej jeździć na własną rękę i liczyć wyłącznie swoje pieniądze? Ci mądrzejsi kierowcy już dawno tak zrobili.

Olka
@Darek

I to takie proste? Tak po prostu przejść na swoje? Piszesz o wszystkich osobach, które podejmowały się tutaj pracy? czyli tak naprawdę nabrały doświadczenia właśnie w firmie? w ogóle jak wtedy warunki się różnią miedzy sobą jak się przejdzie na własne? Macie dokładniejsze porównanie?

@Olka

Niestety jak czytam Twoje denne pytania to już wiem że nie nadajesz się na założenie własnej działalności i utrzymanie jej przy życiu. Jednak musisz robić na kogoś i czekać aż rzucą ci co miesiąc te ochłapy zwane ładnie pensją.

Nowy Nowy wpis
@Darek

Witam, na jakich wszystkich stanowiskach można tu pracować? w większości wypowiedzi widzę tylko opis warunków czy tez jakieś przypomnienia odnoszące się do zasad korzystania z serwisu. Chciałabym się przy tym dowiedzieć czy praca biurowa tu możliwa?

Firma Iwoniczanka Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Na jakie wsparcie w Iwoniczanka Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Przypomnienie zasad

§4. Zasady korzystania z Serwisu Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.

@Tomasz

§5. Zasady Rejestracji W przypadku powzięcia przez Usługodawcę uzasadnionej wiadomości, że działania Użytkownika są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem, naruszają dobra osobiste lub uzasadnione interesy GoWork, po dokonaniu jednorazowego ostrzeżenia i braku zaniechania przez Użytkownika działań może zablokować Konto. Jeżeli działania Użytkownika mają charakter trwały, Usługodawca może zablokować adres IP Użytkownika.

Manek

Skoro właściciel (usunięte przez administratora) tysiące ludzi na nazwę wody podszywająca się pod uzdrowisko Iwonicz Zdrój a leje zwykła Studzianke z Brzozowa to nie myśl że nie oszuka Ciebie. Będziesz CACY na początku a później zacznie Cię urabiać i rzeźbić po swojemu.

Kieowca

Owszem woda jest z brzozowa. Jedz sb do iwonicza i kup butelke szklanej wody i przeczytaj drobny druk gdzie jest produkowana. Pozdrawiam

Kierowcs

Jak sie nie czyta ze zrozumieniem to tak jest. Na butelce pisze wprost wyraźnie gdzie jest miejsce produkcji.

Iza
@Kierowcs

Ale czy to naprawdę jest aż taki niebagatelny problem? W czym te wody niby się różnią od siebie? Chyba gdyby nie nadruk gdziekolwiek to nikt by się nie zorientował pijąc ją ze zwykłej szklanki?

@Iza

I tu dziewczyno pokazałaś że kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Wody mineralne to wody bogate w minerały, konkretnie przebadane i mające potwierdzenie swojej wartości dla organizmu. Iwoniczanka do woda źródlana ze zwykłej studni takiej jak każdy ma pod domem na wsi. Problem w tym że tamta studnia jest w środku pola kukurydzy. (usunięte przez administratora)

Gowork przypomina

Czy Iwoniczanka Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Cyrk

Tak nas ćwiczą ze bida na muszle siąść

Iza
@Cyrk

Tym samym nie negujesz tego, że karta tu ludziom przysługuje? A co z pozostałymi benefitami?

Czy w Iwoniczanka Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Darek

Tak. Dodatek specjalny za kablowanie na kolegów w trzymanie języka za zębami skąd leją wodę

Martahujawarta

Jak wam nie wstyd

Kierowca Lesko

Wartości tam cenione to: - brak prawnego życia - donoszenie do szefa na kolegów (szczególnie praktykowane przez najdłużej pracujących tam kierowców) lepiej nic przy nich nie mówić - bycie dostępnym na każde zawołanie i najlepiej jakbyś rozwoził wodę od rana do nocy - odradzam kontakt z panią pełnomocnik - każdy już ma zdanie na temat. Więc jeśli nie masz życia prywatnego, lubisz bezgranicznie oddawać się pracy kosztem swojego zdrowia, nie potrafisz sobie policzyć że dobrze zarobisz w lecie ale spędzisz w pracy prawie dwa etaty to idealnie się tam nadajesz. No i unikaj chorobowego......

Wartość pieniądza, wartość ludzka jest niczym ,brak urlopu ,tylko procedury wyssane z palca , najlepiej od świtu do zmierzchu praca i zarządzanie przez ludzi którzy nie mają praktyki w pracy fizycznej ,jedyna jaka wartość jest ceniona to zamknij usta i do boju plus wszystko mow o swoich kolegach

Co to znaczy wartość pieniądza jest niczym dokładnie? chodzi o to że stawka nie jest adekwatna do pracy? :) A co do tego urlopu, to jaką umowę się tam podpisuje skoro nie przysługuje?

Człowiek

Pani Wróbel bo wiem że pani jest autorką tego cynicznego postu , a ile jest pani warta każdy to wie ,od kilku lat słucham tych bzdur pani ,i przemęczonych ludzi bez urloou i godnego wynagrodzenia

kiślowa

kiedyś tam pracowałam i stanowczo nie polecam pracodawca (usunięte przez administratora)pracownika na każdym kroku jak jest jakiś przestój z powodu remontu albo montażu maszyny to zamiast postojowego pracownika wysyła się na przymusowy urlop, na koniec roku jak już nie ma urlopu to na te postoje zabierane są nadgodziny wszystko żeby nie dać postojowego, pójdziesz miesiąc na chorobowe dostajesz z automatu po kilku dniach od powrotu wypowiedzenie mimo dokumentów od lekarza a jak kilka dni to albo zapłacą normalnie albo jak w przypadku postoju, koledzy z pracy jak najbardziej ok (usunięte przez administratora)

XD
@kiślowa

oj młoda to już ponad rok będzie jak cie zwolnili i dopiero teraz piszesz jak to źle cie traktowali

Julia

Trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale wyłapałam, że w firmie Iwoniczanka pracownicy mają jakiś problem, jeśli chodzi o wzięcie urlopu. A mogłabyś rozwinąć trochę ten wątek? Każdy pracownik ma przecież prawo do urlopu.

Człowiek
@kiślowa

Też tak sądzę

Cyrk

Umowy? to są cyrografy!!!! Wszystko zrobiona pod dobro właściciela i jego pryncypałów , tys jest tylko małym szarym robolem ,okropna atmosfera i ludzie co obserwować cie będą 24 h jak będzie potrzeba

Paweł T.

Ja pracuję od roku i polecam. Nigdy nie miałem żadnych problemów z urlopem itp.. W firmie jest miła atmosfera, zawsze można się dogadać.

Krzysztof
@Paweł T.

I czym się tam zajmujesz konkretnie? Długo już tam pracujesz?

Wiara

Dziwisz się czy przejeżdżasz hahahha

Bolo

Niech sie lepiej wezma za rozwozenie wody w okolicach tarnobrzega ludzie czekają juz 3 tyg ,niektórzy miesiąc na dostawę!

Witold

@kiślowa Czy tylko narzekać potrafimy? W miarę stabilna firma choć czas bardzo niepewny w związku z pandemią, wszyscy szukają oszczędności żeby przetrwać

Irek
@Witold

Myślałem nad aplikowaniem na kierowce ale opinie innych kierowców widać średnie a co do szukania oszczędności bo pandemia itd to można skorzystać z tarczy bo to co pisała pani poniżej no nie jest do końca zgodne z prawem pracy wystarczy poczytać kodeks albo zapytać wujka Google tylko nie rozumiem jednego skoro było tej pani tak źle to czemu nie powiadomiła inspekcji pracy chyba że została zwolniona i jedyne co jej zostało to wyżalić się w necie

Jacek

Firma dobra to i warto pracować na własnej działalności tylko może chęci zabrakło?

smutny

od trzech tygodni próbuję zamówić wodę -bezskutecznie.Miła pani telefonicznie przyjęła zamówienie i nic. Stary kierowca przestał jeżdzić, nowy nie odbiera telefonu .porażka

Krzusiek1978

FIRMA PORAŻKA. Zarówno od strony pracodawstwa jak i wykonywanych usług . Możesz tam pracować tylko na własnej działalności jako Kierowca/dostawca i od momentu podpisania umowy możesz być pewny ze podpisałeś na siebie wyrok. Na umówię współpracy obarcza cię taka ilością kar i potrąceń ze podczas rozwiązywania umowy nie zapłacą ci zaległych faktur choćby za „ dłubanie w nosie w pracy „ . Może to brzmi śmiesznie ale np. Podczas okresów zimowych kiedy sprzedaż jest słaba wykorzystają wszystkie możliwe środki żeby okroić ci zarobjone pieniążki. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

niewinny

Do wszelkich czynności odnoszą się zapisy w umowie. Więc po co piszecie , że potrącają nie wiadomo z jakiego tytułu??

Krzysiek1977

Ta firma to totalna porażka. Za równo od strony pracodawstwa jak i wykonywanych usług . Zatrudniają tylko na podstawie działalności a w umówię obarczają cię nie zaliczona ilością kar i potrąceń . (usunięte przez administratora) Radzę omijać to firmę szerokim łukiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Iwoniczanka Sp. z o.o. - Brzozów

• Jak się pracuje w Iwoniczanka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwoniczanka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwoniczanka Sp. z o.o.?

Iwoniczanka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 26 ocen.

Iwoniczanka Sp. z o.o.