Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

?

na szczęście ta (usunięte przez administratora) ogłosiła upadłość. Firma nie istnieje

@?

Cześć. Czy ktoś jeszcze nie odzyskał zaległych wynagrodzeń do tej pory czyli przez ponad półtora roku?

Była marcheweczka
@Ona

Hej, z Naszego salonu odzyskały pieniądze wszystkie dziewczyny które były zatrudnione na umowę o pracę. Niestety z umowy zlecenie, żadna z dziewczyn nie odzyskała pieniędzy, ponieważ w tym wypadku należy się udać do sądy cywilno-prawnego i tak naprawdę koszty się nie kalkulują.

Dorcia
@Ona

Pieniądze odzyskane tylko do czasu upadłości, natomiast po 18 marca 2019 do zakończenia zatrudnienia nadal nie

Była marcheweczka Nowy wpis
@Dorcia

Czyli dobrze, wszystko się zgadza. Firma ogłaszając upadłość już nie może mieć zatrudnionych pracowników, więc w momencie ogłoszenia upadłości skończył się Pani okres zatrudnienia w firmie. Jeżeli była umowa na czas nieokreślony to może Pani ubiegać się o odszkodowanie.

Dorcia Nowy wpis
@Była marcheweczka

To też właśnie. Aczkolwiek upadłość ogłoszona została 18 marca, a zatrudnienie trwało do czerwca

Była marcheweczka Nowy wpis
@Dorcia

No czyli nie była to umowa na czas nieokreślony, skoro kończyła się w czerwcu. W takim wypadku nic się nie należy.

Ona Nowy wpis
@Była marcheweczka

Właśnie chcialam zapytac jak to jest. U nas w salonie dziewczyny na umowę o pracę pieniądze odzyskały ja jako że bylam zatrudniona na umowę zlecenie cisza. Adwokat stwierdził że sprawa jest do wygrania tak naprawdę na pierwszej sprawie ale poniesione przeze mnie koszty będą o wiele większe a nie da mi gwarancji ze uda się ściągnąć cokolwiek...

Ania 90

Tak, obecna firma, która przejeła FO jest też na tym samym poziomie. Ktoś chce pracować w salonie optycznym a oni Ci mówią, że masz chodzić z ulotkami np. po Kauflandzie. Zero poszanowania dla pracownika, poza tym da się wyczuć złą atmosferę i kolesiostwo. Porażka.. czas szukać czegoś innego.

Była marchewka
@Ania 90

Jak nazywają się obecne salony optyczne?

KASIA
@Ania 90

Bo to ci sami ludzie

Madzia98

Dziwne, że firmy która przejeła FO nie ma na Goworku. Pracowałam w innych optykach i ta firma to jakaś porażka. Zasady te same co FO :( Panie kierowniczki bardzo niemiłe i zadufane w sobie, nie wspominając o centrali.

Yyy

Dobrze, że to spljatowało. Nie dało się tam pracować. Utrudnianie życia pracownikom po całej bandzie. I jeszcze KR oderwana od rzeczywistości. Tabelki, ulotki i uzeranie się z cymbałami z centrali. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dawid

Fabryka jest nastawiona na zysk?

Kamillo12345

Firma, która częściowo przejeła FO po upadłości wcale nie jest lepsza. Radzę uważać.

Evo :)
@Kamillo12345

Uuu a co będę płakał na twoich przyjdzie reklama!!!!

Czarek

Sąd Rejonowy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadamia, iż pismem z dnia 22.12.2020 r. Syndyk przedłożył Sędziemu Komisarzowi listę wierzytelności w postępowaniu upadłościowym spółki Fabryka Okularów w upadłości z siedzibą w Warszawie

@Czarek

Czy oznacza to że sprawa z niewyplaconymi wynagrodzeniami ruszy?

Była marcheweczka
@Ona

Ja i dziewczyny z naszego salonu dostałyśmy wypłaty zaległości w lipcu

Eistla
@Była marcheweczka

Ale ludzie jeszcze czekają na zaległe wynagrodzenia po ogłoszeniu upadłości czyli od 18 marca do dnia zakończenia pracy- sporo osób miało stosunek pracy do 30 czerwca 2020r. Pozdrawiam

@Eistla

Niestety ja czekam już rok na swoje wynagrodzenie po którym ni słuchy ni widu.... brak jakichkolwiek informacji... w syndyku cisza, pisma które wysyłam do sądu również bez żadnych odpowiedzi... juz straciłam nadzieję że cokolwiek odzyskam

Czy Fabryka Okularów Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fabryka Okularów już nie istnieje 18.03.2020 r ogłosiła upadłość

ByŁA pracownica

Widze ze pani przezes juz założyła nowy biznes ! Polecam polubic jej nowe zajecie

Lucky
@ByŁA pracownica

A można wiedzieć jaki? :)

Byli pracownik

Panie Pawle, czy zgłosił Pan się na listę wierzycieli? Syndyk od miesiąca wypłaca należności.

@Byli pracownik

Czy jest jakiś termin zgłaszania się na tą listę wierzycieli? Dodam że pracowałam na umowę zlecenie więc nie zostałam objęta funduszem gwarancyjnym. Dziękuję za wszelkie informacje

@Ona

Termin był do 10 czerwca br, natomiast można zgłaszać się w każdym momencie, ale trzeba brać pod uwagę, że pieniądze zostały już podzielone i może Pani nie otrzymać całej sumy. Z tego co wiem akurat pracownika zatrudnionym na umowę o pracę, były pieniądze wypłacane właśnie z pracowniczego funduszu. Nie wiem jak to będzie właśnie z umowami zlecenie, ale warto spróbować.

@Byli pracownik

Dziękuję za odpowiedź Podpowie mi Pani tylko jak wyliczała Pani kwotę którą są winni?

Obserwator
@Ona

Termin już chyba w kwietniu upłynął.

Mi wszystko prawnik wyliczał

@Obserwator

Oczywiście miałam wszystkie potrzebne dokumenty m.in. Umowę, ewidencję czasu pracy

No i na nic zdało się kasowanie komentarzy, bo firma i tak upadła, co wcale nie dziwi. Pracownicy bez wypłat, klienci bez pieniędzy, bez okularów, bez gwarancji.

diana

Rozumiem, że jest pandemia ale wszystko już otwarte poza salonem Doktór Marchewka. Brak kontaktu telefonicznego, nie odpowiadają na e-maile a za okulary zapłaciłam całą kwotę i od trzech miesięcy nie mogę ich odebrać.

@diana

Dnia 18 marca firma ogłosiła upadłość.

Firma ogłosiła 18 marca upadłość

Eliza
@diana

firma ogłosiła upadłość; należy się kontaktować (usunięte przez administratora) Uwaga: termin składania wniosków do sądu upływa 10 czerwca 2020 r.!

Robus

Czy ktoś tam pracuje? Wyłączyliście wszystkie telefony jak się z wami skontaktować?

@Robus

Firma nie pracuje, bo 18 marca ogłosiła Upadłość

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Nice

Nie ma firmy, nie ma atmosfery, FO upadła.

Nie polecam pandemia swoja droga za okulary wplacone 100% i nie ma jak odebrać powinien ktoś pomyśleć o tych którzy wypłacił całą kwotę i czekają już 2 miesiące żeby je odebrać tragedia .

@Ewa

Na fejsie ma Pani grupę osób poszkodowanych przez marchewkę

Zaniepokojony

Czy ktoś jeszcze nie dostał PIT-u oraz świadectwa pracy? Nikt nie odbiera tel ani nie odpisuje na maile. :(

@Zaniepokojony

Pisz do kadr.To jedyny meil, który " pracuje".

Klient
@Doris

Czy można prosić o mail do kadr?

Magda

Powrót do pracy i kolejna obniżka wynagrodzeń bez żadnego komentarza od zarządu.. Optometryście można wszystko pozabierać np. dodatkową dopłatę za weekendy, pewnie na zawsze bo nawet nikt się nie odważył poinformować o tym oficjalnie- trzeba się pokontnie o tym dowiadywać. Co ciekawe okulista nadal ją otrzymuje. Okroimy etaty, weźmiemy osoby spoza firmy na zlecenie - niech pracują za nas - plan oszczędnościowy. A to tylko część zmian.

@Magda

Przecież firma 18 marca ogłosiła upadłość

@Magda

Nie ta firma ;) Marchewka już nie ma ;)

Vvv

(usunięte przez administratora)Od pracowników wymaga sie cudów, główna praca polega niestety na roznoszeniu ulotek i reklamowania salonu,sprzątania. Co chwilę emaile o tym jak slabo nam idzie,że musi być więcej i więcej. My- pracownicy MUSIMY się tłumaczyć czemu klient nie kupił okularow,czemu mamy taka mała sprzedaż. A otuż dlaczego - ceny są wygórowane zarówno opraw jak i szkieł.Nie polecam.

Jaaa
@Vvv

Co do cen zupełnie się nie zgadzam. Może warto zobaczyć jak to wygląda u konkurencji. I poszukać innej przyczyny braku zakupów w salony.

Zet

Czy są prowadzone rekrutacje i szkolenia

Anonymarchew

Droga firmo! Kluczem do sukcesu w dzisiejszych czasach są media społecznościowe niestety ale Wasz marketing śpi... I na moje oko jest do wymiany natychmiastowej. Co do roznoszenia ulotek to prawda. Chyba my doradcy nie jestesmy od roznoszenia ulotek i chyba nie po to się zatrudnialiśmy?(usunięte przez administratora)We firme musi być zaangażowany każdy,na każdym szczeblu.... Mam wrażenie,że centrala śpi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okularów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 223 ocen.

Fabryka Okularów Sp. z o.o.